Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody Olympu žactva

Praha - Stromovka (15. 1. 2020)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.87
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.94
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.31
5 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.48
6 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
7 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.59
8 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.78
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.85
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.35
5 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.99
7 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.23
Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.15
2 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.27
3 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.43
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.55
5 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.77
6 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.86
7 Marek ToulMarek Toul 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.10
8 Filip CasanovaFilip Casanova 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.98
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.59
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.69
3 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.72
4 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.26
5 Filip HošpesFilip Hošpes 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.00
6 Jakub VlčekJakub Vlček 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.01
7 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.09
8 Toby Viggo KinnunenToby Viggo Kinnunen 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.21
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.20
2 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.87
3 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89
4 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 13.45
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.03
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.05
3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.39
4 Tomáš VargaTomáš Varga 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11.65
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11.91
6 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.39
7 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.81
8 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10.77
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.85
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.95
4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.02
5 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 11.87
6 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.24
7 Ondřej KuglerOndřej Kugler 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.54
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.72
2 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.32
3 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.72
4 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.95
5 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.22
6 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13.47
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.30
Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.17
2 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.81
3 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.89
4 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.24
5 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.64
6 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.76
7 Jakub VlčekJakub Vlček 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 14.61
8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.68
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 11.05
2 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.88
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.21
4 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.61
5 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.94
6 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.06
7 Jakub KašekJakub Kašek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.52
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.42
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.45
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.47
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.59
5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.62
6 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
7 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.69
8 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.50
2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86
3 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 09.96
4 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.26
5 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.47
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.48
7 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.86
Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.18
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.29
3 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.47
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.49
5 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.53
6 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.73
7 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.93
8 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.67
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.28
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.55
3 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.80
4 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.05
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.07
6 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.13
7 Ella JelínkováElla Jelínková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.19
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.06
2 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11.14
3 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.23
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.55
5 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.81
6 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.85
7 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.59
8 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.21
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 11.12
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 11.30
3 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.43
4 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.43
5 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.54
6 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.87
7 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.11
8 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.74
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.71
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Atletika SmíchovAtletika Smíchov 11.20
3 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.90
4 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.16
5 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.53
6 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.96
7 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.12
Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.87
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.97
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.27
4 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
5 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.43
6 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.84
7 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85
8 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.79
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.11
3 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.69
4 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.82
5 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.87
6 Vanda NeumannováVanda Neumannová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.46
7 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.64
8 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.52
3 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.72
4 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.79
5 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.91
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 12.16
7 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.20
8 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 11.10
2 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.73
3 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.16
4 Klára PolákováKlára Poláková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.74
5 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.83
6 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.44
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13.76
8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.97
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.96
2 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.28
3 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.66
4 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.69
5 Karolína AdámkováKarolína Adámková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.73
6 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.78
7 Anna FafíkováAnna Fafíková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.31
Viktorie VíravováViktorie Víravová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 15.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.00
2 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.04
3 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.65
4 Valerie ZavázalováValerie Zavázalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.57
5 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.57
Celkem 5 závodníků