Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B

Vlašim (26. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 26.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.66 QA
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.87 QA
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.94 qB
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.33 qB
5 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.47
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.96
7 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.99
MS Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 26.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.69 QA
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.73 QA
3 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.74 qB
4 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 07.75 qB
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.43
6 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 26.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.72 QA
2 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.74 QA
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.90 qB
4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.10
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.47
6 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.70
7 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.66 QA
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.69 QA
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.72 QA
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.73 QA
5 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.74 qB
5 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.74 QA
7 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 07.75 qB
8 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.87 QA
9 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.90 qB
10 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.94 qB
11 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.09
12 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.10
13 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.33 qB
14 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.43
15 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.47
15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.47
17 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.70
18 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
19 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.86
20 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.96
21 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.99
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 26.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.63 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.67 9.00
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.72 8.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.72 7.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.73 6.00
6 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 26.6.2020 - 16:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.85 4.00
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.88 3.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.97 2.00
4 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.06 1.00
5 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.24
6 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.38
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.05 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.11 qA
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.33 qA
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.36 qA
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 08.40 qA
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.41 qA
7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.44 qB
MS Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.49 qB
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.50 qB
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.54 qB
4 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.57 qB
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.68
6 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.71
7 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.73
8 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.48 qB
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 qB
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.70
4 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.74
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
6 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.77
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.99
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.65
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.77
3 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.90
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.91
5 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.92
6 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.03
7 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.17
8 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.97
2 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.07
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.11
4 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.28
5 Jana VrňákováJana Vrňáková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.35
6 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.41
7 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.58
8 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 26.6.2020 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.80
2 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.09
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.23
4 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.25
5 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.45
6 Sára KomárováSára Komárová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.47
7 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.74
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.05 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.11 qA
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.33 qA
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.36 qA
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 08.40 qA
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.41 qA
7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.44 qB
8 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.48 qB
9 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.49
9 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.49 qB
11 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.50 qB
12 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.54 qB
13 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.57 qB
13 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 qB
15 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.65
16 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.68
17 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.70
18 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.71
19 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.73
20 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.74
21 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
22 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.77
22 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.77
24 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.78
25 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.80
26 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.90
27 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.91
28 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.92
29 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.97
30 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.99
31 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.00
32 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.03
33 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.07
34 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.09
35 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.11
36 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.17
37 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.20
38 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.23
39 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.25
40 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.28
41 Jana VrňákováJana Vrňáková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.35
42 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.41
43 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.45
44 Sára KomárováSára Komárová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.47
45 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.58
46 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.74
47 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.86
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 26.6.2020 - 17:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.07 11.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.14 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.31 8.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.33 7.00
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.56 6.00
6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 26.6.2020 - 17:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.46 4.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.47 3.00
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.51 2.00
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.52 1.00
5 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.56
6 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.68
7 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 08.74
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 18:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.93 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 18.04 9.00
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.63 8.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.64 7.00
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.20 6.00
6 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 19.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 18:35) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.94 4.00
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.65 2.00
3 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.78 1.00
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.91
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 18:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.36 3.00
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 22.35
3 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.96
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.93 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 18.04 9.00
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.63 8.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.64 7.00
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.20 6.00
6 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 19.24 5.00
7 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.94 4.00
8 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.36 3.00
9 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.65 2.00
10 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.78 1.00
11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.91
12 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 22.35
13 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.96
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 19.53 11.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.70 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.00 7.00
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.15 6.00
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.67 1.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.55 4.00
2 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.79
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 20.88
4 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.03
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.18
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.90
2 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.03
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.29
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.53
5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.09
6 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.29 5.00
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 20.67 1.50
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.26
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.27
5 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.32
2 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 22.41
3 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.52
4 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 22.73
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.78
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.75
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.73
3 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.66
Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.89 8.00
2 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.08
3 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.64
4 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.70
Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 26.6.2020 - 18:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.60 3.00
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.03
3 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.07
4 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.72
5 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 19.53 11.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.70 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.89 8.00
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.00 7.00
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.15 6.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.29 5.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.55 4.00
8 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 20.60 3.00
9 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.67 1.50
9 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 20.67 1.50
11 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.79
12 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 20.88
13 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.90
14 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.03
14 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.03
16 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.08
17 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.18
18 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.26
19 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.27
20 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.29
21 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.32
22 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.53
23 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.64
24 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.75
25 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 21.78
26 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.03
27 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.07
28 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.09
29 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 22.41
30 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.52
31 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.72
32 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 22.73
32 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.73
34 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.78
35 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.07
36 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.12
37 Tereza StaňkováTereza Staňková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.66
38 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.70
Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 39.89 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 40.84 9.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 41.37 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.62 7.00
5 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 43.25 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 45.47 5.00
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 47.05 4.00
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.23 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 39.89 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 40.84 9.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 41.37 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.62 7.00
5 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 43.25 6.00
6 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 45.47 5.00
7 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 47.05 4.00
8 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.23 3.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.82 11.00
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.58 8.00
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.63 7.00
4 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 47.20 6.00
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 47.38 5.00
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.42 9.00
MS Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 48.19 4.00
3 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 54.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.82 11.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.42 9.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.58 8.00
4 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.63 7.00
5 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 47.20 6.00
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 47.38 5.00
7 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 48.19 4.00
8 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 54.30
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:07.16 11.00
2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 2:11.07 9.00
3 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:13.59 8.00
4 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:15.06 7.00
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:19.60 6.00
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 2:20.01 5.00
7 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:22.37 4.00
8 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:27.86 3.00
9 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:33.97 2.00
10 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:38.97 1.00
11 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:40.31
12 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:41.98
13 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:52.97
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:32.98 11.00
2 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:36.00 9.00
3 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:36.58 8.00
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:38.63 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:41.02 6.00
6 Denisa BenešováDenisa Benešová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:44.47 5.00
7 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 3:05.58 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 4:40.96 11.00
2 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:51.68 9.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 4:58.02 8.00
4 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 5:06.79 7.00
5 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 5:13.48 6.00
6 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 5:15.67 5.00
7 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:16.46 4.00
8 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 5:24.72 3.00
9 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:29.61 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 5:43.24 11.00
2 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 6:01.32 9.00
3 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 6:09.09 8.00
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 6:28.47 7.00
5 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 7:16.27 6.00
6 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 9:19.99 5.00
MS Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 5:47.83
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.32 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.86 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 15.58 8.00
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.59 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.01 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.91 6.00
2 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 16.95 4.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 18.44 3.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.32 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.32 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.86 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 15.58 8.00
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.59 7.00
5 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.91 6.00
6 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.01 5.00
7 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 16.95 4.00
8 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 18.44 3.00
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.32 2.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 15:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.31 11.00
2= Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.73 8.50
2= Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 15.73 8.50
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.97 7.00
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 16.14 6.00
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.54 4.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.59 3.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.78 2.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.87 1.00
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 18.51
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 15:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 17.21
2 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 17.82
3 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.90
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.31 11.00
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.73 8.50
2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 15.73 8.50
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.97 7.00
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 16.14 6.00
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.27 5.00
7 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.54 4.00
8 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.59 3.00
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.78 2.00
10 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.87 1.00
11 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 17.21
12 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 17.82
13 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 18.51
14 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.90
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.84 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.93 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 30.72 7.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 31.02 6.00
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 31.76 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.18 8.00
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 31.05 5.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 33.07 3.00
4 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.32 2.00
5 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 37.20 1.00
Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.84 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.93 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.18 8.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 30.72 7.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 31.02 6.00
6 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 31.05 5.00
7 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 31.76 4.00
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 33.07 3.00
9 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.32 2.00
10 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 37.20 1.00
Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.6.2020 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 30.82 11.00
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.93 8.00
3 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.46 7.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.00 3.00
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 33.08 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.6.2020 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 30.89 9.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 32.51 6.00
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 34.01
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 34.26
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 26.6.2020 - 17:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.56 5.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.96 4.00
3 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.29 1.00
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 26.6.2020 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 35.81
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 35.99
3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 37.00
4 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 37.21
5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 38.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 30.82 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 30.89 9.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.93 8.00
4 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.46 7.00
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 32.51 6.00
6 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.56 5.00
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.96 4.00
8 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.00 3.00
9 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 33.08 2.00
10 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.29 1.00
11 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 34.01
12 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 34.26
13 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 35.81
14 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 35.99
15 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 37.00
16 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 37.21
17 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 38.04
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNS
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNF

4 x 300 m - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchta, Přibyl, Motl, Černý Buchta, Přibyl, Motl, Černý Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:42.95 11.00
2 Melichar, Nedvěd, Novák, Výborný Melichar, Nedvěd, Novák, Výborný TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:53.04 9.00
3 Vejrosta, Boháč, Havelka, Malina Vejrosta, Boháč, Havelka, Malina AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:45.43 8.00
4 Hořejš, Novák, Pernica, Peroutka Hořejš, Novák, Pernica, Peroutka TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:43.49 7.00
5 Tůma, Machota, Filip, Chyba Tůma, Machota, Filip, Chyba Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:53.14 6.00
6 Tománek, Andrlík, Havlín, Tyrpekl Tománek, Andrlík, Havlín, Tyrpekl TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 3:01.88 5.00
7 Marák, Popr, Klír, Klobouček Marák, Popr, Klír, Klobouček SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:05.57 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tlamichová, Stránská, Šandová, Černá Tlamichová, Stránská, Šandová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:00.34 11.00
2 Belzová, Kopelentová, Pokorná, Sahulková Belzová, Kopelentová, Pokorná, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 3:00.55 9.00
3 Mokrejšová, Kučerová, Ottlová, Ludvíčková Mokrejšová, Kučerová, Ottlová, Ludvíčková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:01.20 8.00
4 Vydrová, Kuklíková, Špringrová, Fryčová Vydrová, Kuklíková, Špringrová, Fryčová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:02.77 7.00
5 Vomastková, Klabzubová, Kindová, Tvrdá Vomastková, Klabzubová, Kindová, Tvrdá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:08.99 6.00
6 Pajerová, Nováková, Pšaidlová, Daňková Pajerová, Nováková, Pšaidlová, Daňková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:09.54 5.00
7 Jarošová, Horálková, Čechová, Levčuk Jarošová, Horálková, Čechová, Levčuk TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:13.16 4.00
8 Novotná, Rajmová, Šimůnková, Dalešická Novotná, Rajmová, Šimůnková, Dalešická AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:20.79 3.00
9 Apltauerová, Kozlová, Snizek, Stehnová Apltauerová, Kozlová, Snizek, Stehnová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:32.91 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.421.471.521.571.621.661.701.731.76 Body
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 8 1.70 11.00
2 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 7 1.70 9.00
3 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 1.52 8.00
4 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 1.52 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 1.47 6.00
6 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 1.42 5.00
7 Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 5 1.42 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 1.30 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.311.371.421.471.501.531.56 Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 15 1.53 11.00
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 16 1.53 9.00
3= Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 18 1.50 7.50
3= Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 13 1.50 7.50
5 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 17 1.50 6.00
6= Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 12 1.42 4.00
6= Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 1.42 4.00
6= Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 1.42 4.00
9= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 1.37 1.00
9= Nikola HonomichlováNikola Honomichlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 1.37 1.00
9= Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 1.37 1.00
12 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 14 1.37
13 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 7 1.37
14 Adéla ŽížalováAdéla Žížalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 1.31
15 Andrea SetničkováAndrea Setničková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 1.31
16= Barbora ZámostnáBarbora Zámostná
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 5 1.25
16= Kristýna HoncováKristýna Honcová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 1.25
Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 DNS
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 3.81 11.00
2 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 2.40 9.00
MS Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 2.60
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.902.102.202.303.402.50 Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 7 2.50 11.00
2 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 6 1.90 9.00
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 DNS
MS Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 2.30
MS Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 2.10
MS Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 1.90
MS Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5 1.90
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 5.61 0.0 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 5.58 0.0 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 5.12 0.0 8.00
4 Dominik SkalickýDominik Skalický
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 5 4.96 0.0 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 4.89 0.0 6.00
6 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 2 4.20 0.0 5.00
7 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 3.88 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 30 5.15 0.0 11.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 27 5.03 0.0 9.00
3 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 29 5.03 0.0 8.00
4 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 23 4.95 0.0 7.00
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 25 4.88 0.0 6.00
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 20 4.70 0.0 5.00
7 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 15 4.65 0.0 4.00
8 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 19 4.48 0.0 3.00
9 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 24 4.47 0.0 2.00
10 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 21 4.44 0.0 1.00
11 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 22 4.43 0.0
12 Josefína PrůšováJosefína Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 11 4.40 0.0
13 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 16 4.30 0.0
14 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 18 4.30 0.0
15 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 28 4.29 0.0
16 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 4.26 0.0
17 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 14 4.20 0.0
18 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 2 4.17 0.0
19 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12 4.16 0.0
20 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 13 4.08 0.0
21 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 17 4.03 0.0
22 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 3.99 0.0
23 Jana VrňákováJana Vrňáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 3.98 0.0
24 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 1 3.97 0.0
25 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 10 3.95 0.0
26 Sára KomárováSára Komárová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 3.94 0.0
27 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 3.91 0.0
28 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 3.84 0.0
29 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 3.72 0.0
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 26 NM 0.0
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 19 12.26 0.0 11.00
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 18 11.37 0.0 9.00
3 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 17 11.29 0.0 8.00
4 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 10.39 0.0 7.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 16 10.20 0.0 6.00
6 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 13 09.83 0.0 5.00
7 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 14 09.50 0.0 4.00
8 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 08.81 0.0 3.00
9 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 6 08.80 0.0 2.00
10 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 11 08.55 0.0 1.00
11 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 12 08.54 0.0
12 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 10 08.34 0.0
13 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 07.98 0.0
14 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 07.86 0.0
15 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3 07.66 0.0
16 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 07.46 0.0
17 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 7 07.37 0.0
18 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4 06.50 0.0
Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 13.73 0.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 9 12.33 0.0 9.00
3 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 11.70 0.0 8.00
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 11 11.63 0.0 7.00
5 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 11.38 0.0 6.00
6 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 8 11.19 0.0 5.00
7 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 09.50 0.0 4.00
8 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 08.80 0.0 3.00
9 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 08.64 0.0 2.00
10 Patrik PektorPatrik Pektor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 4 08.06 0.0 1.00
11 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 5 07.78 0.0
12 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 05.80 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 13 36.43 0.0 11.00
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 12 28.70 0.0 9.00
3 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 9 24.32 0.0 8.00
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 10 23.53 0.0 7.00
5 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 23.52 0.0 6.00
6 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 5 22.80 0.0 5.00
7 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 22.02 0.0 4.00
8 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 20.19 0.0 3.00
9 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 19.58 0.0 2.00
10 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 18.34 0.0 1.00
11 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 14.43 0.0
12 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 14.29 0.0
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 11 27.75 0.0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 16 45.40 0.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 15 40.21 0.0 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 14 34.14 0.0 8.00
4 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 32.37 0.0 7.00
5 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 1 30.22 0.0 6.00
6 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 30.07 0.0 5.00
7 Adam HavelkaAdam Havelka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12 30.01 0.0 4.00
8 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5 26.57 0.0 3.00
9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 9 25.01 0.0 2.00
10 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 8 23.03 0.0 1.00
11 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 22.00 0.0
12 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 21.38 0.0
13 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 17.66 0.0
14 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4 17.39 0.0
15 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 14.41 0.0
16 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 10.80 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 8 38.61 0.0 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 7 34.44 0.0 9.00
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 6 24.66 0.0 8.00
4 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 5 22.75 0.0 7.00
5 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 22.30 0.0 6.00
6 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4 19.83 0.0 5.00
7 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 18.06 0.0 4.00
8 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 14.85 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 10 40.14 0.0 11.00
2 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 35.88 0.0 9.00
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 22.16 0.0 8.00
4 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 9 21.01 0.0 7.00
5 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 8 19.25 0.0 6.00
6 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 18.62 0.0 5.00
7 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5 18.34 0.0 4.00
8 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 15.62 0.0 3.00
9 Matěj KloboučekMatěj Klobouček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4 11.71 0.0 2.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 11.19 0.0 1.00
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 34.11 0.0 11.00
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 6 32.93 0.0 9.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 11 32.74 0.0 8.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 31.29 0.0 7.00
5 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 31.21 0.0 6.00
6 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 7 29.69 0.0 5.00
7 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 26.76 0.0 4.00
8 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 20.00 0.0 3.00
9 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 2 18.30 0.0 2.00
10 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4 14.55 0.0 1.00
11 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 12.99 0.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 47.47 0.0 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 13 46.11 0.0 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 9 40.31 0.0 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 37.09 0.0 7.00
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 10 36.73 0.0 6.00
6 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 7 36.30 0.0 5.00
7 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 8 33.13 0.0 4.00
8 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4 32.53 0.0 3.00
9= Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 21.25 0.0 1.50
9= Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 21.25 0.0 1.50
11 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 18.20 0.0
12 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 17.36 0.0
13 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 17.06 0.0
Celkem 13 závodníků