Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B

Vlašim (26. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(pá, 26.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 5.61 0.0 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 5.58 0.0 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 5.12 0.0 8.00
4 Dominik SkalickýDominik Skalický
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 5 4.96 0.0 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 4.89 0.0 6.00
6 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 2 4.20 0.0 5.00
7 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 3.88 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 26.6.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 30 5.15 0.0 11.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 27 5.03 0.0 9.00
3 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 29 5.03 0.0 8.00
4 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 23 4.95 0.0 7.00
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 25 4.88 0.0 6.00
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 20 4.70 0.0 5.00
7 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 15 4.65 0.0 4.00
8 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 19 4.48 0.0 3.00
9 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 24 4.47 0.0 2.00
10 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 21 4.44 0.0 1.00
11 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 22 4.43 0.0
12 Josefína PrůšováJosefína Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 11 4.40 0.0
13 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 16 4.30 0.0
14 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 18 4.30 0.0
15 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 28 4.29 0.0
16 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 4.26 0.0
17 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 14 4.20 0.0
18 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 2 4.17 0.0
19 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12 4.16 0.0
20 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 13 4.08 0.0
21 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 17 4.03 0.0
22 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 3.99 0.0
23 Jana VrňákováJana Vrňáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 3.98 0.0
24 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 1 3.97 0.0
25 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 10 3.95 0.0
26 Sára KomárováSára Komárová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 3.94 0.0
27 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 3.91 0.0
28 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 3.84 0.0
29 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 3.72 0.0
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 26 NM 0.0
Celkem 30 závodníků