Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. 1. 2020)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.08
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 17.08
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.94
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.74
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16.93
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.24
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 17.34
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.74
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16.85
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.65
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.96
4 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.12
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17.71
2 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 18.13
3 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18.99
4 Matěj SedlářMatěj Sedlář 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 19.68
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.97
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 18.31
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.75
3 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.31
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.55
2 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.62
3 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.88
4 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.65
5 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.32
Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16.85
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16.93
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.08
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 17.08
5 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.24
6 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 17.34
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.65
8 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17.71
9 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.96
10 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 18.13
11 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 18.31
12 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.75
13 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18.99
14 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.31
15 Matěj SedlářMatěj Sedlář 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 19.68
16 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.74
17 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.94
18 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.12
19 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.74
20 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.97
21 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.45
22 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.55
23 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.62
24 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.88
25 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.65
26 Lukáš RybářLukáš Rybář 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.32
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.01
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 18.81
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.26
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.36
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.50
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 18.70
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18.83
4 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.48
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.61
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 20.07
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.38
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.14
5 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.83
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.74
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.79
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.81
4 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.81
5 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.46
Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.08
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.48
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.77
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.95
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.36
3 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.49
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.42
5 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.16
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.33
2 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Tereza KocurováTereza Kocurová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 19.1.2020 - 13:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.47
2 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.80
3 Viktorie ŠodkováViktorie Šodková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.60
4 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.11
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.01
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.50
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 18.70
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 18.81
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18.83
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.61
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 20.07
8 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.26
9 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.38
10 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.74
11 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.79
12 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.81
13 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.08
14 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.33
15 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.47
16 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 21.95
17 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.14
18 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.36
18 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.36
20 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.48
21 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.49
22 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.77
23 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22.81
24 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.83
25 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.96
26 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.42
27 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.48
28 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.54
29 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.80
30 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.16
31 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.46
32 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.81
33 Viktorie ŠodkováViktorie Šodková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.60
34 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.11
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 DNS
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Tereza KocurováTereza Kocurová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS