výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D

Praha - Stromovka (21. 1. 2020)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.00
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.38
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.40
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
6 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.84
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.50
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.71
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.85
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. Tepo KladnoA. C. Tepo Kladno 08.12
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.53
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
4 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.88
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.04
8 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.93
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.34
4 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.60
5 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.65
6 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.06
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 10.63
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.31
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.00
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
8 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 09.43
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.43
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.69
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.73
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
6 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.11
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
3 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.78
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.61
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.17
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
5 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.65
6 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.12
7 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
8 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 21.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.89
2 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.19
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.43
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.50
5 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.92
6 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.13
7 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.19
8 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.41
Celkem 8 závodníků