Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D

Praha - Stromovka (28. 1. 2020)

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.19
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.86
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.27
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.31
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.60
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
4 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
5 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.30
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.44
3 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.64
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.81
5 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.85
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 08.67
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.84
3 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.86
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18
4 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.63
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.39
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 08.55
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.61
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.91
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.48
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.16
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.92
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.95
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.02
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.05
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.31
7 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.32
8 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.29
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
6 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.72
7 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 10.05
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.70
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.71
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
5 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.94
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
7 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.54
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.84
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.12
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.88
6 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.92
Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 28.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93
3 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.15
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.18
5 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.31
6 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.42
7 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.89
8 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.01
Celkem 8 závodníků