Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D

Praha - Stromovka (11. 2. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 06.91
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.93
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.97
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.01
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.02
6 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.05
7 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.09
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.13
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.16
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.21
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.25
7 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.32
8 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.28
2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.30
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.63
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.97
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
8 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.40
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
3 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.42
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.42
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.43
6 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53
7 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.57
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PíbalJiří Píbal 99 nergistrovanýnergistrovaný 07.50
2 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.53
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
4 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.72
5 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
6 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79
7 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.81
8 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.02
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
2 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.82
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.89
5 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.91
6 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.02
7 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.22
8 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.72
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.95
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.12
5 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
6 Václav PěknicVáclav Pěknic 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
7 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.24
8 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.28
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠlampaPetr Šlampa 74 neregistrovanýneregistrovaný 07.87
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.96
3 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.32
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
6 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 08.41
7 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
8 František AndělFrantišek Anděl 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.76
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.27
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.49
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.61
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.94
5 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
6 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.38
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 06.94
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.95
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.04
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.10
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.19
7 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.52
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.68
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.85
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.03
7 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
8 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.71
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.71
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.98
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.09
5 Karolína ČernáKarolína Černá 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.09
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
8 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.34
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.35
4 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.44
5 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.45
6 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.50
7 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.61
8 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.29
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
3 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.40
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
6 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.53
7 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.91
8 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.66
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.78
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.79
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.84
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.99
7 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
8 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.82
3 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.86
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.87
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.88
6 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.99
7 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.22
8 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.44
2 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82
3 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.86
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.94
5 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
6 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.32
7 Aneta Marie SvobodováAneta Marie Svobodová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.42
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČernáKarolína Černá 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.15
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.37
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
6 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.43
7 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
8 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 11.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.73
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.80
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.87
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.94
5 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.97
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.10
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16
Celkem 8 závodníků