Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých

Praha - Stromovka (25. 1. 2020)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 2:03.74
MS 13 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 1:57.53
MS 15 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:02.99
12 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 DNF
MS 8 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.60
MS 2 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:57.64
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 69 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 69 1:57.53
2 129 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 129 1:58.63
3 128 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 128 2:00.79
4 149 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 149 2:07.03
5 147 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 147 2:07.51
146 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 146 DNS
MS 1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.44
MS 124 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 124 2:09.61
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 129 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 129 2:18.47
2 127 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 127 2:22.24
3 128 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 128 2:30.58
4 126 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 126 2:34.05
5 124 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 124 2:35.24
6 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 125 2:35.64
7 130 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 130 2:49.03
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:39.09
2 4 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:40.81
3 8 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:43.17
4 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:51.65
5 9 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:59.22
6 12 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 3:02.10
7 13 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13 3:09.06
8 1 Maxmilian SlabaMaxmilian Slaba 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:12.56
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 132 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 132 2:15.97
MS 136 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 136 2:14.51
MS 137 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 137 2:15.50
135 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 135 DNS
139 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 139 DNS
131 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 131 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 145 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 145 2:27.36
2 144 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 144 2:31.10
MS 123 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 123 2:42.37
MS 140 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 140 2:32.50
MS 141 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 141 2:20.86
MS 142 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 142 2:26.44
MS 121 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 121 2:32.75
MS 122 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 122 2:20.42
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 132 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 132 2:19.12
2 137 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 137 2:29.61
3 138 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 138 2:33.01
4 131 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 131 2:37.79
5 134 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 134 2:38.91
6 133 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 133 2:39.33
7 136 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 136 2:41.55
8 135 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 135 2:54.71
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 139 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 139 3:03.55
2 140 Simona JaráSimona Jará 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 140 3:05.82
MS 141 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 141 2:36.12
MS 142 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 142 2:47.22
MS 143 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 143 2:44.88
MS 144 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 144 2:37.30
MS 145 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 145 2:27.31
MS 146 Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 146 2:37.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 132 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 132 2:19.12
2 145 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 145 2:27.31
3 137 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 137 2:29.61
4 138 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 138 2:33.01
5 141 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 141 2:36.12
6 146 Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 146 2:37.28
7 144 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 144 2:37.30
8 131 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 131 2:37.79
9 134 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 134 2:38.91
10 133 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 133 2:39.33
11 136 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 136 2:41.55
12 143 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 143 2:44.88
13 142 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 142 2:47.22
14 135 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 135 2:54.71
15 139 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 139 3:03.55
16 140 Simona JaráSimona Jará 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 140 3:05.82

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 66 2:35.05
2 1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 65 2:39.28
3 67 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 67 2:43.15
4 14 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 2:50.69
5 15 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 2:53.07
6 59 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 59 2:53.59
7 68 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 68 2:54.98
8 58 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 58 2:55.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 123 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 123 2:38.93
2 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 72 2:48.99
3 69 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 69 2:57.27
4 70 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 70 3:07.65
5 120 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 120 3:16.41
6 71 Pavlína MotlíkováPavlína Motlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 71 3:19.14
122 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 122 DQ
MS 121 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 121 2:48.53
Poznámky:
DQ pro předčasný seběh
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 66 2:35.05
2 123 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 123 2:38.93
3 1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 65 2:39.28
4 67 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 67 2:43.15
5 121 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 121 2:48.53
6 72 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 72 2:48.99
7 14 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 2:50.69
8 15 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 2:53.07
9 59 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 59 2:53.59
10 68 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 68 2:54.98
11 58 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 58 2:55.11
12 69 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 69 2:57.27
13 70 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 70 3:07.65
14 120 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 120 3:16.41
15 71 Pavlína MotlíkováPavlína Motlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 71 3:19.14
122 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 122 DQ