Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých

Praha - Stromovka (25. 1. 2020)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 4:08.81
2 9 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:09.13
3 12 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 4:41.37
MS 10 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 4:15.27
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
MS 3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:07.42
MS 8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:02.46
11 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 147 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 35 4:24.89
2 146 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 32 5:04.64
MS 147 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 147 4:21.15
MS 19 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19 4:46.22
MS 30 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30 4:31.45
23 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23 DNS
MS 148 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 148 4:41.43
MS 31 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31 5:19.47
MS 26 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26 4:22.22
MS 27 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27 4:23.82
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:02.46
2 3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:07.42
3 4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 4:08.81
4 9 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:09.13
5 10 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 4:15.27
6 147 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 147 4:21.15
7 26 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26 4:22.22
8 27 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27 4:23.82
9 147 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 35 4:24.89
10 30 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30 4:31.45
11 12 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 4:41.37
12 148 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 148 4:41.43
13 19 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19 4:46.22
14 146 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 32 5:04.64
15 31 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31 5:19.47
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
11 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
23 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23 DNS

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
92 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 92 DNS
MS 104 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 104 5:02.12
MS 106 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 106 5:37.92
MS 100 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 100 4:59.69
MS 107 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 107 5:30.70
MS 95 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 95 4:58.87
MS 102 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 102 5:08.30
105 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 105 DNS
MS 93 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 93 5:22.97
94 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 94 DNS
Celkem 10 závodníků