Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých

Praha - Stromovka (25. 1. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.08
MS Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.15
MS Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.75
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 07.31
2 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.50
MS Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.26
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.17
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.07
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09
104 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.76
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.00
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39
MS Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.36
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 07.68
Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.75
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.07
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.08
4 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09
5 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.15
6 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.17
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
8 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.26
9 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 07.31
10 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.36
11 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39
12 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.50
13 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 07.68
14 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.76
15 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.00
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
104 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 07.31
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.28
MS Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.28
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.20
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
100 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.57
MS Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.54
MS Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.55
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.47
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.62
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.30
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.67
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.68
2= Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 07.77
2= Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.77
4 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.87
5 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.03
6 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.30
MS Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.20
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.28
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.28
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.30
5 2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 07.31
6 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.47
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.54
8 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.55
9 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.57
10 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.62
11 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.67
12 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.68
13 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.69
14 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 07.77
14 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.77
16 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.87
17 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.03
18 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.30
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
100 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 07.19
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 07.56
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.53
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.24
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.41
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.25
MS Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.46
MS 115 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.53
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.58
3 94 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.60
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 07.71
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.56
MS Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 07.93
Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 DNS
Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.95
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.98
MS Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 08.13
MS Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 07.82
MS Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.91
MS Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.85
MS Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 07.19
2 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.24
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.25
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.41
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.46
6 115 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.48
7 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.53
7 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 07.53
9 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 07.56
9 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.56
11 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.58
12 94 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.60
13 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 07.71
14 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 07.82
15 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.85
16 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.91
17 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 07.93
18 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.95
19 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.98
20 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.04
21 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 08.13
Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 DNS
Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.56
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.57
3 6 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.08
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.13
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.38
6 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 08.51
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.89
8 126 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.29
MS 130 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 10.11
MS Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.28
MS Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.15
MS Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.70
MS Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.42
MS Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.86
MS Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.56
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.57
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.70
4 6 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.08
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.13
6 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.15
7 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.28
8 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.29
9 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.38
10 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.42
11 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 08.51
12 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.86
13 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.89
14 126 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.92
15 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.53
16 130 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 10.11

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.56
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.61
3 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.10
4 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.24
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.29
6 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.30
7 2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.32
8 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.38
2 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.76
3 9 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.78
4 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.82
5 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.22
MS Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.01
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.00
MS Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.56
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.61
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.00
4 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.01
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.10
6 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.24
7 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.29
8 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.30
9 2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.32
10 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.36
11 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.38
12 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.61
13 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.76
14 9 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.78
15 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.82
16 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.22

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 08.02
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.64
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.90
MS Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.92
MS Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.13
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.45
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.14
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.65
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 DNS
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.07
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.01
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.10
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.09
2 Nikol OravováNikol Oravová 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 09.89
MS Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.53
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.33
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.01
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.07
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.10
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.33
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.53
7 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.65
8 Alena OpichalováAlena Opichalová 01 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.09
9 Nikol OravováNikol Oravová 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 09.89
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 08.22
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.97
MS Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.87
MS Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.86
MS Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.96
MS Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.25
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.27
3 2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.41
4 3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.64
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.68
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.56
MS Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.22
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.06
2 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.08
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.18
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.17
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.68
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.74
MS Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.70
2 6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.97
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.05
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 09.27
5 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.49
6 Carmen GregorováCarmen Gregorová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.95
7 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.86
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.87
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.96
4 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.97
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.11
6 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 08.22
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.22
8 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.25
9 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.27
10 2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.41
11 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.56
12 3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.64
13 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.68
13 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.68
15 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.70
16 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.74
17 6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 08.97
18 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.05
19 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.06
20 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.08
21 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.17
22 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.18
23 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.25
24 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 09.27
25 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.49
26 Carmen GregorováCarmen Gregorová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.95
27 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.34

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.31
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.61
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.78
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.94
5 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.03
6 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 08.95
2 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.15
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.23
4 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.29
5 135 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.40
6 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.05
Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.07
2 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.13
MS Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.43
MS Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.43
MS Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 08.90
MS Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.04
MS Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.04
2 2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.31
3 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.43
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.43
5 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.61
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.78
7 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 08.90
8 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.94
9 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 08.95
10 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.03
11 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.07
12 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.12
13 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.13
14 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.15
15 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.21
16 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.23
17 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.29
18 135 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.40
19 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.05
Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.47
2 1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.67
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.93
4 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 09.01
5 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.04
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.14
7 59 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.25
2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 7 09.30
3 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 09.32
4 123 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 09.33
5 Klára DáňováKlára Dáňová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.34
6 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.70
7 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.70
8 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.25
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.33
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.38
3 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.42
4 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.77
5 120 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.18
6 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.10
MS Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.47
MS Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.00
MS Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86
MS Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.50
MS Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.35
MS Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.55
MS Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.88
MS Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 09.80
MS Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.47
2 1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.67
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.88
4 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.93
5 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.00
6 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 09.01
7 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.04
8 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.14
9 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.25
10 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 7 09.30
11 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 09.32
12 123 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 09.33
12 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.33
14 Klára DáňováKlára Dáňová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.34
15 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.35
16 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.38
17 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.42
18 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.50
19 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.55
20 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.61
21 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.70
21 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.70
23 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.77
24 Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 09.80
25 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.83
26 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86
27 59 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.98
28 120 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.18
29 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.25
30 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.47
31 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.10