výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice

České Budějovice (10. 1. 2020)

Skok vysoký - Junioři

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.53
2 Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.44
3 Jindřich JirsaJindřich Jirsa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.40
4 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.40
5 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.35
6 Ladislav StejskalLadislav Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.25
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.44
2 Matěj KupčíkMatěj Kupčík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.40
3 Jan BromJan Brom
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.30
4 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.25
5 Vojtěch TeringlVojtěch Teringl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.15
6 Jakub OutlýJakub Outlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.10
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.10
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula TeringlováVendula Teringlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.25
2 Nikola ŠachlováNikola Šachlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.20
3 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.20
4 Ester TopkováEster Topková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.15
5 Nikol JunkováNikol Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.10
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.33
2 Eva JanošíkováEva Janošíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1.25
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.25
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.25
5 Johana VrbkováJohana Vrbková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.15
6 Marie JanošíkováMarie Janošíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.15
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 5.26
2 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4.81
3 Jindřich JirsaJindřich Jirsa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.84
4 Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.74
5 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.45
6 Ladislav StejskalLadislav Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 3.87
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 5.06
2 Matěj KupčíkMatěj Kupčík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.89
3 Jan BromJan Brom
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.05
4 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.61
5 Vojtěch TeringlVojtěch Teringl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.51
6 Jakub OutlýJakub Outlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.36
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.24
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula TeringlováVendula Teringlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.97
2 Nikol JunkováNikol Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.66
3 Nikola ŠachlováNikola Šachlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.41
4 Ester TopkováEster Topková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.39
5 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3.28
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 10.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.05
2 Eva JanošíkováEva Janošíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.88
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.66
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.45
5 Marie JanošíkováMarie Janošíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.44
6 Johana VrbkováJohana Vrbková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.35
Celkem 6 závodníků