Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP hala OPEN Pardubického kraje

Praha - Strahov (2. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.14
2 260 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.58
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.76
4 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.93
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.68
287 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.47
2 261 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.06
3 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.20
4 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.35
MS Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.14
MS Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 07.53
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.77
3 Jaroslav KubešJaroslav Kubeš 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.93
4 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.93
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 07.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 07.41
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.62
3 279 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.69
4 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.30
MS Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.52
MS David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.35
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 07.50
3 255 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.65
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.66
MS Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.35
2 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.52
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.83
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.02
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.14
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.50
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.38
MS Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 2.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.43
2 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.63
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.21
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.14
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.14
3 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 07.16
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.22
5 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.35
5 254 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.35
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.38
8 292 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 07.41
9 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.43
10 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.47
11 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 07.50
11 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.50
13 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.52
13 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.52
13 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.52
16 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 07.53
17 260 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.58
18 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.62
19 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.63
20 255 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.65
21 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.66
22 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.68
23 279 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.69
24 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.70
25 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.74
26 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.75
27 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.76
28 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.77
29 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.82
30 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.83
31 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.93
31 Jaroslav KubešJaroslav Kubeš 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.93
31 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.93
34 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.02
35 261 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.06
36 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.14
37 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.20
38 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.21
39 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.30
40 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.35
287 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.02
2 292 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.35
3 254 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.37
4 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.38
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.39
Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.61
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.70
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.73
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.83
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.98
6 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.85
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.95
3 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.23
4 279 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.85
5 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.61
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 07.73
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.77
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.95
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.00
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.01
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.08
4 264 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.04
5 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.06
2 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.09
3 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.42
4 287 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.61
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 07.73
3 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.77
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.85
5 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.95
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.95
7 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.00
8 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.01
9 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.06
10 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.08
11 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.09
12 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.21
13 Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.23
14 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.42
15 279 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.85
16 287 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.96
17 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.01
18 264 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.04
19 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.21

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 08.96
2 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.99
3 289 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.07
4 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.25
5 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.56
MS Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.22
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.64
3 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 09.59
4 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 09.72
5 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.07
Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.48
2 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 08.87
3 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.99
4 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.20
5 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.26
Jakub HorskýJakub Horský 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.30
2 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.13
3 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.15
4 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.27
5 252 Tomáš MachTomáš Mach 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.60
2 251 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.74
3 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.11
4 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.16
MS Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.97
2 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.22
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.30
4 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.48
5 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 08.60
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.64
7 251 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.74
8 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.82
9 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 08.87
10 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 08.96
11 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.99
11 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.99
13 289 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.07
14 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.11
15 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.13
16 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.15
17 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.16
18 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.20
19 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.25
20 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.26
21 Ondřej KurkaOndřej Kurka 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.27
22 252 Tomáš MachTomáš Mach 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.51
23 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.56
24 Šimon ZvoníkŠimon Zvoník 08 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 09.59
25 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 09.72
26 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.07
Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Jakub HorskýJakub Horský 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.08
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.26
3 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.39
4 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.51
5 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.84
6 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.78
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.90
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.06
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.12
5 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.17
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.37
2 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.46
3 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.63
4 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.79
MS Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.82
MS Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.04
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.39
4 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.61
MS Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.22
MS Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.00
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.31
3 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.66
4 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.30
Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DNS
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.09
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.14
3 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.58
4 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.82
5 Nicol ZyklováNicol Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.37
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.65
3 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.33
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.24
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.82
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.00
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.04
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.09
7 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.14
8 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.22
8 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.22
10 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.24
11 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.31
12 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.37
12 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.37
14 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.39
15 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.46
16 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.47
17 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.58
18 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.61
19 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.63
20 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.65
21 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.66
22 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.79
23 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.82
24 Nicol ZyklováNicol Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.02
25 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.29
26 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.30
27 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.33
Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.88
2 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.70
3 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.81
4 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.92
Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.01
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.29
3 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.50
4 Daniela MajvaldováDaniela Majvaldová 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 10.10
MS 284 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.93
MS Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.23
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.79
3 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.80
4 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.00
5 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.03
6 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.28
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.39
3 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.02
4 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.06
5 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.36
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.46
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.52
3 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73
4 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.58
MS Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.22
MS Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.96
2 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.09
3 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.27
4 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.39
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.52
MS Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.41
2 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.68
3 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86
4 Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.23
5 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 2.2.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.70
2 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.77
3 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.79
4 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.19
5 280 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.88
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.01
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.22
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.23
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.28
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.29
7 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.39
8 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.41
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.42
10 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.46
11 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.49
12 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.50
13 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.52
13 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.52
15 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.68
16 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.70
16 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.70
18 Aneta TupáAneta Tupá 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73
19 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 08.77
20 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.79
20 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.79
22 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.80
23 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.81
24 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86
25 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.87
26 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.92
27 284 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.93
28 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.96
29 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.00
30 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.02
31 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.03
32 Tereza MacasováTereza Macasová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.04
33 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 09.06
34 Alice VítkováAlice Vítková 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.09
35 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.19
36 Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.23
37 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.27
38 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.36
39 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.39
40 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.42
41 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.58
42 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.71
43 280 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.75
44 Daniela MajvaldováDaniela Majvaldová 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 10.10
Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.88
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.96
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.20
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.23
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.33
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.43
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.49
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.61
4 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.80
5 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.87
6 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.92
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.48
2 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.31
3 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.47
4 258 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.50
5 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.63
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.51
2 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.79
3 266 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.98
4 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.02
5 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.38
6 Linda KaralováLinda Karalová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.91
2 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 09.04
3 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 09.13
4 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.18
5 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.61
MS 251 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.65
2 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.81
3 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.20
4 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.99
MS Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.86
2 285 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 08.95
3 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.25
Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
MS Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.95
2 256 Alena HlávkováAlena Hlávková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.20
3 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.51
4 291 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.54
5 293 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 2.2.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.31
2 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.68
3 262 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 09.81
263 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.48
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.51
3 251 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.61
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.65
5 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.79
6 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.81
7 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.86
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.91
9 285 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 08.95
9 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.95
11 266 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.98
12 Veronika PetráňováVeronika Petráňová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.02
13 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 09.04
14 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 09.13
15 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.18
16 Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.20
16 256 Alena HlávkováAlena Hlávková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.20
18 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.25
19 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.29
20 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 09.31
20 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.31
22 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.38
23 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.47
24 258 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.50
25 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.51
26 291 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.54
27 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 09.61
28 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.63
29 Linda KaralováLinda Karalová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.64
30 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.68
31 262 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 09.81
32 293 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.83
33 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.99
34 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.44
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 DNS
Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
263 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS