výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów

Ostrava (25. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 675 Maciej BrzezińskiMaciej Brzeziński 93 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 06.93
MS Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 4 06.99
MS Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.16
4 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 6 07.29
MS 674 Michał SalaMichał Sala 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 7 07.42
MS Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 2 07.90
MS Wojciech KoczkodajWojciech Koczkodaj 98 KS Sprinterzy.comKS Sprinterzy.com 8 08.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Krzysztof MichałowiczKrzysztof Michałowicz 99 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 06.97
MS Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 8 07.00
3 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 07.00
4 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 07.16
MS Paweł GadżałaPaweł Gadżała 92 AZS KU OpoleAZS KU Opole 7 07.43
6 Sebastian RosółSebastian Rosół 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.56
MS Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 2 07.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.95
2 Adam BurdaAdam Burda 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 07.05
MS Adam LewandowskiAdam Lewandowski 97 MKL ToruńMKL Toruń 8 07.07
4 Grzegorz MirochaGrzegorz Mirocha 00 UKS Sprint ZSME ŻywiecUKS Sprint ZSME Żywiec 6 07.10
5 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 07.33
MS Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 7 07.57
Roger KlosRoger Klos 93 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 Maciej BrzezińskiMaciej Brzeziński 93 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 06.93
2 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.95
3 Krzysztof MichałowiczKrzysztof Michałowicz 99 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 06.97
4 Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 4 06.99
5 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 8 07.00
5 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 07.00
7 Adam BurdaAdam Burda 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 07.05
8 Adam LewandowskiAdam Lewandowski 97 MKL ToruńMKL Toruń 8 07.07
9 Grzegorz MirochaGrzegorz Mirocha 00 UKS Sprint ZSME ŻywiecUKS Sprint ZSME Żywiec 6 07.10
10 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.16
10 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 07.16
12 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 6 07.29
13 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 07.33
14 674 Michał SalaMichał Sala 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 7 07.42
15 Paweł GadżałaPaweł Gadżała 92 AZS KU OpoleAZS KU Opole 7 07.43
16 Sebastian RosółSebastian Rosół 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.56
17 Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 7 07.57
18 Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 2 07.71
19 Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 2 07.90
20 Wojciech KoczkodajWojciech Koczkodaj 98 KS Sprinterzy.comKS Sprinterzy.com 8 08.03
Roger KlosRoger Klos 93 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 06.98
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 06.98
3 Adam BurdaAdam Burda 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.00
4 Grzegorz MirochaGrzegorz Mirocha 00 UKS Sprint ZSME ŻywiecUKS Sprint ZSME Żywiec 3 07.13
5 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 7 07.17
6 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 07.30
7 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 07.33
8 Sebastian RosółSebastian Rosół 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 1 07.55
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 06.95
2 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 07.12
3 Kacper KorusKacper Korus 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 1 07.13
4 Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński 02 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 07.24
MS BŁAŻEJ KWAŚNYBŁAŻEJ KWAŚNY 01 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 7 07.36
6 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 07.70
7 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 07.73
Bartłomiej KnapczykBartłomiej Knapczyk 01 MKS Rabka-ZdrójMKS Rabka-Zdrój 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 07.14
2 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 07.28
MS Wojciech GalikWojciech Galik 02 MKS Rabka-ZdrójMKS Rabka-Zdrój 8 07.30
MS 665 Szymon GochSzymon Goch 02 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 07.31
MS Tomasz WesterTomasz Wester 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 07.32
6 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 7 07.67
MS Piotr KrólikiewiczPiotr Królikiewicz 02 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 2 08.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 06.97
2 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 07.22
3 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 6 07.40
4 Kacper GrzywaczKacper Grzywacz 02 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 1 07.41
5 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 07.45
MS Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.51
7 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 07.78
8 Kamil NibiszKamil Nibisz 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 06.95
2 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 06.97
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 07.12
4 Kacper KorusKacper Korus 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 1 07.13
5 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 07.14
6 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 07.22
7 Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński 02 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 07.24
8 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 07.28
9 Wojciech GalikWojciech Galik 02 MKS Rabka-ZdrójMKS Rabka-Zdrój 8 07.30
10 665 Szymon GochSzymon Goch 02 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 07.31
11 Tomasz WesterTomasz Wester 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 07.32
12 BŁAŻEJ KWAŚNYBŁAŻEJ KWAŚNY 01 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 7 07.36
13 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 6 07.40
14 Kacper GrzywaczKacper Grzywacz 02 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 1 07.41
15 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 07.45
16 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.51
17 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 7 07.67
18 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 07.70
19 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 07.73
20 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 07.78
21 Piotr KrólikiewiczPiotr Królikiewicz 02 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 2 08.10
22 Kamil NibiszKamil Nibisz 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.24
Bartłomiej KnapczykBartłomiej Knapczyk 01 MKS Rabka-ZdrójMKS Rabka-Zdrój 8 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 06.90
2 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 07.03
3 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 07.14
4 Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński 02 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 07.18
5 Kacper KorusKacper Korus 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 07.20
6 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 07.32
7 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 8 07.33
8 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 1 07.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 07.22
2 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 07.23
3 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 07.24
4 Kamil MarkiewiczKamil Markiewicz 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 07.25
5 Borys MinorczykBorys Minorczyk 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 07.31
6 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 07.33
7 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.42
8 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 07.46
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 07.28
2 Kamil MarkiewiczKamil Markiewicz 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 8 07.34
3 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 07.50
4 ADAM WARECKIADAM WARECKI 03 MOSM TYCHYMOSM TYCHY 3 07.54
5 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 07.60
6 Jakub OlszyńskiJakub Olszyński 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 07.66
Nikodem WałaszekNikodem Wałaszek 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 07.32
2 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.41
MS Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 4 07.53
4 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 07.55
5 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 07.63
6 Dominik KamudaDominik Kamuda 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 2 07.83
7 Mikołaj DamskiMikołaj Damski 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 08.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Borys MinorczykBorys Minorczyk 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.30
2 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 07.34
MS SAMBOR GŁOWACKISAMBOR GŁOWACKI 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 07.51
4 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 7 07.79
5 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.82
6 Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 2 07.94
Piotr ReclikPiotr Reclik 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 5 07.31
2 Mateusz DawiskibaMateusz Dawiskiba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 07.42
3 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 07.65
4 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 07.74
5 Dawid ZdanowskiDawid Zdanowski 03 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 3 07.75
6 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.81
7 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 07.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 07.32
2 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 8 07.42
3 Jan WieczorekJan Wieczorek 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 4 07.51
4 BŁAŻEJ MAŁEKBŁAŻEJ MAŁEK 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 3 07.59
MS 680 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 07.61
6 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 7 08.01
Marcin BizońMarcin Bizoń 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-BiałaSLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 07.28
2 Borys MinorczykBorys Minorczyk 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.30
3 Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 5 07.31
4 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 07.32
4 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 07.32
6 Kamil MarkiewiczKamil Markiewicz 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 8 07.34
6 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 07.34
8 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.41
9 Mateusz DawiskibaMateusz Dawiskiba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 07.42
9 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 8 07.42
11 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 07.50
12 SAMBOR GŁOWACKISAMBOR GŁOWACKI 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 07.51
12 Jan WieczorekJan Wieczorek 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 4 07.51
14 Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 4 07.53
15 ADAM WARECKIADAM WARECKI 03 MOSM TYCHYMOSM TYCHY 3 07.54
16 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 07.55
17 BŁAŻEJ MAŁEKBŁAŻEJ MAŁEK 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 3 07.59
18 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 07.60
19 680 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 07.61
20 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 07.63
21 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 07.65
22 Jakub OlszyńskiJakub Olszyński 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 07.66
23 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 07.74
24 Dawid ZdanowskiDawid Zdanowski 03 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 3 07.75
25 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 7 07.79
26 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 07.81
27 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.82
28 Dominik KamudaDominik Kamuda 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 2 07.83
28 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 07.83
30 Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 2 07.94
31 Mikołaj DamskiMikołaj Damski 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 08.01
31 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 7 08.01
Nikodem WałaszekNikodem Wałaszek 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 DNS
Piotr ReclikPiotr Reclik 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 DNS
Marcin BizońMarcin Bizoń 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-BiałaSLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 12:39) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.57
MS OLIWIER ZABŁUDOWSKIOLIWIER ZABŁUDOWSKI 05 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 5 07.62
MS Mateusz MisterekMateusz Misterek 05 MOSM TYCHYMOSM TYCHY 6 07.64
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina GuzowskaPaulina Guzowska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 07.65
MS Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 07.68
3 Magdalena BrendelMagdalena Brendel 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 07.97
4 Weronika KantorWeronika Kantor 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 08.12
5 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 7 08.16
6 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 08.23
7 Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 08.36
Ilona KazekIlona Kazek 89 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 07.54
2 Aleksandra WośAleksandra Woś 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 08.22
3 Julia BartolewskaJulia Bartolewska 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 08.26
4 Oliwia SzarekOliwia Szarek 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 08.38
5 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 08.60
6 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 677 Martyna KonderakMartyna Konderak 01 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.06
MS 678 Martyna KrzyżowskaMartyna Krzyżowska 00 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 08.30
MS Wiktoria JanowskaWiktoria Janowska 02 LZS Orkan OstrzeszówLZS Orkan Ostrzeszów 3 08.54
EMILIA SALAEMILIA SALA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 6 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 07.79
2 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 5 07.93
3 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.08
4 Laura CichyLaura Cichy 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 08.17
5 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 08.23
6 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 08.28
7 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 7 08.32
8 MARTYNA BOGUNIEWICZMARTYNA BOGUNIEWICZ 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 8 08.35
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 07.96
MS Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 08.14
3 Laura CichyLaura Cichy 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 08.14
4 Natalia RojekNatalia Rojek 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 08.39
MS 669 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 08.41
MS Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 1 08.55
7 Anna CyrulińskaAnna Cyrulińska 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 08.90
MS Anna UchmanowiczAnna Uchmanowicz 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 7 09.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 5 08.03
2 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.35
3 MARTYNA BOGUNIEWICZMARTYNA BOGUNIEWICZ 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 08.36
4 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 8 08.51
5 Aleksandra SzczyrbaAleksandra Szczyrba 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 08.65
6 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 09.37
Patrycja PudlikPatrycja Pudlik 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Gabriela WójcikGabriela Wójcik 03 MKS TEMPO KETYMKS TEMPO KETY 5 07.97
MS Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 08.20
3 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 08.45
4 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 08.51
MS 669 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 08.59
MS Julia KowalczykJulia Kowalczyk 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 08.64
7 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS OLIVIA GREINEROLIVIA GREINER 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 8 08.10
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 08.20
3 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 08.34
4 Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 08.75
5 Gabriela GibasGabriela Gibas 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 08.89
6 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 09.12
7 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 09.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 08.09
MS Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 4 08.24
MS Katarzyna ŁukianowskaKatarzyna Łukianowska 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 7 08.28
4 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 08.47
5 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 08.57
6 Wanessa OziębłoWanessa Oziębło 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 08.70
7 NATALIA BUSZKANATALIA BUSZKA 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 09.29
JULIA AUGUŚCIKJULIA AUGUŚCIK 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 07.96
2 Gabriela WójcikGabriela Wójcik 03 MKS TEMPO KETYMKS TEMPO KETY 5 07.97
3 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 5 08.03
4 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 08.09
5 OLIVIA GREINEROLIVIA GREINER 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 8 08.10
6 Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 08.14
6 Laura CichyLaura Cichy 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 08.14
8 Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 08.20
8 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 08.20
10 Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 4 08.24
11 Katarzyna ŁukianowskaKatarzyna Łukianowska 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 7 08.28
12 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 08.34
13 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.35
14 MARTYNA BOGUNIEWICZMARTYNA BOGUNIEWICZ 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 08.36
15 Natalia RojekNatalia Rojek 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 08.39
16 669 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 08.41
17 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 08.45
18 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 08.47
19 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 8 08.51
19 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 08.51
21 Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 1 08.55
22 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 08.57
23 669 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 08.59
24 Julia KowalczykJulia Kowalczyk 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 08.64
25 Aleksandra SzczyrbaAleksandra Szczyrba 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 08.65
26 Wanessa OziębłoWanessa Oziębło 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 08.70
27 Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 3 08.75
28 Gabriela GibasGabriela Gibas 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 08.89
29 Anna CyrulińskaAnna Cyrulińska 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 08.90
30 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 09.12
31 NATALIA BUSZKANATALIA BUSZKA 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 09.29
32 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 09.34
33 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 09.37
34 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 09.39
35 Anna UchmanowiczAnna Uchmanowicz 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 7 09.72
Patrycja PudlikPatrycja Pudlik 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 2 DNS
JULIA AUGUŚCIKJULIA AUGUŚCIK 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 2 DNS

60 m - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 12:11) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia RybickaOliwia Rybicka 06 UKS-MOS OPOLEUKS-MOS OPOLE 3 09.18
2 Martyna KubaraMartyna Kubara 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 09.18
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:59) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 08.03
MS KLESZNO MAJAKLESZNO MAJA 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 08.18
3 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 08.45
MS ALICJA LACHALICJA LACH 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 8 08.79
MS MARTA WOJTASMARTA WOJTAS 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 08.82
MS Łucja NiziołekŁucja Niziołek 06 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 2 09.17
Oliwia RybickaOliwia Rybicka 06 UKS-MOS OPOLEUKS-MOS OPOLE 7 DNS
Martyna KubaraMartyna Kubara 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.83
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 22.03
3 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 22.04
4 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.32
5 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 23.36
6 Łukasz FularskiŁukasz Fularski 99 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 24.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 5 21.95
MS Benedykt BaryśBenedykt Baryś 97 OMEGA KleszczówOMEGA Kleszczów 6 22.75
MS ALEKSANDER KUPCZAKALEKSANDER KUPCZAK 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.42
MS 674 Mateusz BorowskiMateusz Borowski 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 23.72
Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.62
MS Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.57
MS Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 23.67
MS Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 3 24.84
MS Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 24.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.83
2 Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 5 21.95
3 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 22.03
4 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 22.04
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.62
6 Benedykt BaryśBenedykt Baryś 97 OMEGA KleszczówOMEGA Kleszczów 6 22.75
7 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.32
8 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 23.36
9 ALEKSANDER KUPCZAKALEKSANDER KUPCZAK 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.42
10 Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.57
11 Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 23.67
12 674 Mateusz BorowskiMateusz Borowski 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 23.72
13 Łukasz FularskiŁukasz Fularski 99 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 24.43
14 Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 3 24.84
15 Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 24.85
Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 21.99
2 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 22.11
3 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 22.45
4 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 22.53
5 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 23.28
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.49
3 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 23.66
4 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 24.60
5 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 24.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 22.00
MS Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.68
3 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 25.08
4 Szymon GizickiSzymon Gizicki 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 25.63
Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 21.99
2 JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 22.00
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 22.11
4 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 22.45
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 22.53
6 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.68
7 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 23.28
8 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.49
9 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 23.66
10 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 24.60
11 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 24.81
12 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 24.93
13 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 25.08
14 Szymon GizickiSzymon Gizicki 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 25.63
Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 23.10
2 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 23.17
3 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 23.92
4 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 23.95
5 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 24.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.50
2 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 23.78
3 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.47
4 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 24.80
5 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 25.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 23.61
2 Adam GrzempaAdam Grzempa 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 24.75
3 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 25.06
4 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 25.46
5 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 25.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 23.55
MS Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.79
3 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 25.99
4 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 27.90
Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 DNS
Poznámky:
Igor Piasecki DQ dle pravidla 162.8.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 23.10
2 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 23.17
3 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.50
4 Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 23.55
5 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 23.61
6 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 23.78
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.79
8 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 23.92
9 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 23.95
10 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 24.47
10 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.47
12 Adam GrzempaAdam Grzempa 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 24.75
13 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 24.80
14 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 25.03
15 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 25.06
16 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 25.46
17 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 25.62
18 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 25.99
19 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 27.90
Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina GuzowskaPaulina Guzowska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 24.39
2 Aleksandra JaźwińskaAleksandra Jaźwińska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 25.59
3 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 26.61
4 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 29.14
Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 5 24.62
MS Julia KorzuchJulia Korzuch 95 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 24.73
MS 99 Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 25.47
MS 666 Karolina CuberKarolina Cuber 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 25.68
MS Patrycja BanaśPatrycja Banaś 00 PolskaPolska 2 26.41
Ilona KazekIlona Kazek 89 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina GuzowskaPaulina Guzowska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 24.39
2 Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 5 24.62
3 Julia KorzuchJulia Korzuch 95 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 24.73
4 99 Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 25.47
5 Aleksandra JaźwińskaAleksandra Jaźwińska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 25.59
6 666 Karolina CuberKarolina Cuber 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 25.68
7 Patrycja BanaśPatrycja Banaś 00 PolskaPolska 2 26.41
8 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 26.61
9 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 29.14
Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 DNS
Ilona KazekIlona Kazek 89 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 24.96
2 Julia BartolewskaJulia Bartolewska 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 26.55
3 Aleksandra WośAleksandra Woś 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 27.60
4 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 28.01
5 Justyna HabiciakJustyna Habiciak 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 28.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.67
MS Kinga TrzeciakKinga Trzeciak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 27.09
MS Wiktoria JanowskaWiktoria Janowska 02 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.59
4 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 29.38
Oliwia BachOliwia Bach 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 24.96
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.67
3 Julia BartolewskaJulia Bartolewska 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 26.55
4 Kinga TrzeciakKinga Trzeciak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 27.09
5 Aleksandra WośAleksandra Woś 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 27.60
6 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 28.01
7 Justyna HabiciakJustyna Habiciak 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 28.14
8 Wiktoria JanowskaWiktoria Janowska 02 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.59
9 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 29.38
Oliwia BachOliwia Bach 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 25.69
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 25.90
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 26.65
4 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 4 26.71
5 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 28.14
6 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 28.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 27.51
2 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 28.48
3 ALEKSANDRA STRZAŁAALEKSANDRA STRZAŁA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 6 29.61
4 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 30.57
5 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 31.24
Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 27.80
2 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 28.74
3 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 29.02
4 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 30.04
5 2 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 30.12
6 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 31.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 26.98
MS Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 27.26
MS Ćwik NataliaĆwik Natalia 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 2 27.61
MS Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.00
MS Emilia HocEmilia Hoc 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 28.33
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 3 27.67
MS Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 4 28.11
3 Julia AuguscikJulia Auguscik 04 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 2 29.81
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Alicja PietrzakAlicja Pietrzak 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 25.69
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 25.90
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 26.65
4 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 4 26.71
5 Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 26.98
6 Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 27.26
7 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 27.51
8 Ćwik NataliaĆwik Natalia 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 2 27.61
9 Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 3 27.67
10 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 27.80
11 Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.00
12 Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 4 28.11
13 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 28.14
14 Emilia HocEmilia Hoc 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 28.33
15 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 28.35
16 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 28.48
17 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 28.74
18 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 29.02
19 ALEKSANDRA STRZAŁAALEKSANDRA STRZAŁA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 6 29.61
20 Julia AuguscikJulia Auguscik 04 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 2 29.81
21 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 30.04
22 2 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 30.12
23 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 30.57
24 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 31.24
25 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 31.84
Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Alicja PietrzakAlicja Pietrzak 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 6 DNS

200 m - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 16:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 27.63
MS ALICJA LACHALICJA LACH 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 28.90
MS MARTA WOJTASMARTA WOJTAS 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 29.08
MS Martyna KubaraMartyna Kubara 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 30.52
MS Oliwia RybickaOliwia Rybicka 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 31.12
MS NATALIA BUSZKANATALIA BUSZKA 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 31.57
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jacek MajewskiJacek Majewski 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 34.70
MS MACIEJ SIKORAMACIEJ SIKORA 03 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 6 35.97
MS ALEKSANDER KUPCZAKALEKSANDER KUPCZAK 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 36.61
MS 674 Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk 03 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 36.94
Celkem 4 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 37.66
2 KASPER DRAZIKKASPER DRAZIK 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 37.90
3 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 38.21
4 Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 38.34
5 Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 38.41
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 38.37
2 Mateusz DawiskibaMateusz Dawiskiba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 38.67
3 Dawid ZdanowskiDawid Zdanowski 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 4 39.26
4 Bartosz GłowińskiBartosz Głowiński 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 39.48
Arkadiusz BogackiArkadiusz Bogacki 03 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub BakalarzJakub Bakalarz 02 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 5 36.14
MS Nikodem WałaszekNikodem Wałaszek 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 4 37.04
3 Radosław BartłomiejczykRadosław Bartłomiejczyk 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 37.65
4 Borys MinorczykBorys Minorczyk 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 38.83
5 Marcin BizońMarcin Bizoń 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-BiałaSLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 6 40.67
6 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 41.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 5 36.72
MS PAWEŁ ŚCIRAPAWEŁ ŚCIRA 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 37.61
MS Szymon KosowskiSzymon Kosowski 03 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 3 42.25
MS BORYS WIECZOREKBORYS WIECZOREK 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 47.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BakalarzJakub Bakalarz 02 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 5 36.14
2 Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 5 36.72
3 Nikodem WałaszekNikodem Wałaszek 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 4 37.04
4 PAWEŁ ŚCIRAPAWEŁ ŚCIRA 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 37.61
5 Radosław BartłomiejczykRadosław Bartłomiejczyk 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 37.65
6 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 37.66
7 KASPER DRAZIKKASPER DRAZIK 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 37.90
8 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 38.21
9 Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 38.34
10 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 38.37
11 Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 38.41
12 Mateusz DawiskibaMateusz Dawiskiba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 38.67
13 Borys MinorczykBorys Minorczyk 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 38.83
14 Dawid ZdanowskiDawid Zdanowski 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 4 39.26
15 Bartosz GłowińskiBartosz Głowiński 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 39.48
16 Marcin BizońMarcin Bizoń 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-BiałaSLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 6 40.67
17 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 41.16
18 Szymon KosowskiSzymon Kosowski 03 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 3 42.25
19 BORYS WIECZOREKBORYS WIECZOREK 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 47.24
Arkadiusz BogackiArkadiusz Bogacki 03 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 DQ

300 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julia KorzuchJulia Korzuch 95 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 5 39.45
MS Aleksandra JaźwińskaAleksandra Jaźwińska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 40.42
MIRELA WESOŁOWSKAMIRELA WESOŁOWSKA 89 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 3 DQ
Celkem 3 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 JUSTYNA KUŹMIŃSKAJUSTYNA KUŹMIŃSKA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 41.26
2 Weronika RodakWeronika Rodak 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 42.89
3 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 43.00
4 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 43.17
5 Kinga MuchaKinga Mucha 06 UKS CHRomik MYsłowiceUKS CHRomik MYsłowice 2 44.36
6 Dominika GórskaDominika Górska 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 45.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 WIKTORIA SOŁTYSWIKTORIA SOŁTYS 06 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 45.06
2 Emilia EringEmilia Ering 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 45.34
3 Iwona PawłowskaIwona Pawłowska 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 46.16
4 Oliwia RzymanOliwia Rzyman 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 46.86
5 Aleksandra NowakAleksandra Nowak 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 46.93
6 Iga SzczepańskaIga Szczepańska 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 47.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika SZPIRMonika SZPIR 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 1 47.08
2 Karolina RombergKarolina Romberg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 47.18
3 Julia BaranowiczJulia Baranowicz 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 48.22
4 Karolina WaluśKarolina Waluś 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 48.65
5 Julia WojtusiakJulia Wojtusiak 03 MKS ŻywiecMKS Żywiec 2 52.18
Nikola SiudaNikola Siuda 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrycja PudlikPatrycja Pudlik 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 5 44.20
MS Ada GałkaAda Gałka 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 3 45.29
MS 660 Łucja OrmaniecŁucja Ormaniec 03 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 46.46
MS Łucja NiziołekŁucja Niziołek 06 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 47.57
MS Sonia ZielińskaSonia Zielińska 05 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 2 48.87
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS OLIVIA GREINEROLIVIA GREINER 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 42.19
MS Gabriela WójcikGabriela Wójcik 03 MKS TEMPO KETYMKS TEMPO KETY 2 42.51
MS Aleksandra BukAleksandra Buk 01 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 5 44.01
MS Zuzanna MazurZuzanna Mazur 04 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 3 44.67
MS Oliwia StrzelecOliwia Strzelec 03 ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówULKS "Fajfer 2001" Łapanów 6 45.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 JUSTYNA KUŹMIŃSKAJUSTYNA KUŹMIŃSKA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 41.26
2 OLIVIA GREINEROLIVIA GREINER 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 4 42.19
3 Gabriela WójcikGabriela Wójcik 03 MKS TEMPO KETYMKS TEMPO KETY 2 42.51
4 Weronika RodakWeronika Rodak 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 42.89
5 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 43.00
6 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 43.17
7 Aleksandra BukAleksandra Buk 01 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 5 44.01
8 Patrycja PudlikPatrycja Pudlik 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 5 44.20
9 Kinga MuchaKinga Mucha 06 UKS CHRomik MYsłowiceUKS CHRomik MYsłowice 2 44.36
10 Zuzanna MazurZuzanna Mazur 04 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 3 44.67
11 WIKTORIA SOŁTYSWIKTORIA SOŁTYS 06 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 45.06
12 Oliwia StrzelecOliwia Strzelec 03 ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówULKS "Fajfer 2001" Łapanów 6 45.26
13 Ada GałkaAda Gałka 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 3 45.29
14 Dominika GórskaDominika Górska 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 45.30
15 Emilia EringEmilia Ering 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 45.34
16 Iwona PawłowskaIwona Pawłowska 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 46.16
17 660 Łucja OrmaniecŁucja Ormaniec 03 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 46.46
18 Oliwia RzymanOliwia Rzyman 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 46.86
19 Aleksandra NowakAleksandra Nowak 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 46.93
20 Monika SZPIRMonika SZPIR 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 1 47.08
21 Karolina RombergKarolina Romberg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 47.18
22 Łucja NiziołekŁucja Niziołek 06 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 47.57
23 Iga SzczepańskaIga Szczepańska 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 47.75
24 Julia BaranowiczJulia Baranowicz 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 48.22
25 Karolina WaluśKarolina Waluś 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 48.65
26 Sonia ZielińskaSonia Zielińska 05 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 2 48.87
27 Julia WojtusiakJulia Wojtusiak 03 MKS ŻywiecMKS Żywiec 2 52.18
Nikola SiudaNikola Siuda 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 49.58
2 Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz 00 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 50.25
3 Roger KlosRoger Klos 93 UKS.Olimpia.ZabrzeUKS.Olimpia.Zabrze 2 51.68
4 NIKODEM POLAKNIKODEM POLAK 00 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 52.53
Mikołaj LegierskiMikołaj Legierski 99 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 DQ
Poznámky:
Mikołaj Legierski DQ dle pravidla 162.8.
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 671 Mariusz JurczykMariusz Jurczyk 96 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 50.68
2 RAFAŁ JURCZYŃSKIRAFAŁ JURCZYŃSKI 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 50.97
MS Nikodem WylęgaNikodem Wylęga 98 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 51.46
MS 672 Szymon ZiębaSzymon Zięba 96 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 51.57
MS Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 6 53.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 49.58
2 Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz 00 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 50.25
3 671 Mariusz JurczykMariusz Jurczyk 96 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 50.68
4 RAFAŁ JURCZYŃSKIRAFAŁ JURCZYŃSKI 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 50.97
5 Nikodem WylęgaNikodem Wylęga 98 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 51.46
6 672 Szymon ZiębaSzymon Zięba 96 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 51.57
7 Roger KlosRoger Klos 93 UKS.Olimpia.ZabrzeUKS.Olimpia.Zabrze 2 51.68
8 NIKODEM POLAKNIKODEM POLAK 00 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 52.53
9 Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 6 53.98
Mikołaj LegierskiMikołaj Legierski 99 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 DQ

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PATRYK GRZEGORZEWICZPATRYK GRZEGORZEWICZ 02 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 48.52
2 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 48.83
3 Szymon ZającSzymon Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 50.15
4 Marcin DróżdżMarcin Dróżdż 02 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 53.04
5 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 6 53.64
6 Dawid SurmaDawid Surma 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1 54.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 KAMIL SZTUKKAMIL SZTUK 02 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 51.98
MS Jakub GorczycaJakub Gorczyca 02 UKS Polfin OświęcimUKS Polfin Oświęcim 6 53.17
MS Piotr TomalakPiotr Tomalak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 1 52.77
MS Jarosław SadowskiJarosław Sadowski 01 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 54.97
Piotr TomalakPiotr Tomalak 01 LZS Orkan OstrzeszówLZS Orkan Ostrzeszów 4 DNS
Katarzyna PanekKatarzyna Panek 02 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PATRYK GRZEGORZEWICZPATRYK GRZEGORZEWICZ 02 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 48.52
2 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 48.83
3 Szymon ZającSzymon Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 50.15
4 KAMIL SZTUKKAMIL SZTUK 02 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 51.98
5 Piotr TomalakPiotr Tomalak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 1 52.77
6 Marcin DróżdżMarcin Dróżdż 02 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 53.04
7 Jakub GorczycaJakub Gorczyca 02 UKS Polfin OświęcimUKS Polfin Oświęcim 6 53.17
8 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 6 53.64
9 Dawid SurmaDawid Surma 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1 54.43
10 Jarosław SadowskiJarosław Sadowski 01 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 54.97
Piotr TomalakPiotr Tomalak 01 LZS Orkan OstrzeszówLZS Orkan Ostrzeszów 4 DNS
Katarzyna PanekKatarzyna Panek 02 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec 00 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 58.05
2 Karolina SkibińskaKarolina Skibińska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 59.81
3 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 60.61
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.05
MS 670 Ewelina SycEwelina Syc 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 59.98
MS 675 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 65.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 3 57.05
2 Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec 00 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 58.05
3 Karolina SkibińskaKarolina Skibińska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 59.81
4 670 Ewelina SycEwelina Syc 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 59.98
5 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 60.61
6 675 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 65.80
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 4 60.93
2 Marta KałmukMarta Kałmuk 01 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 61.32
3 Julia ZagajskaJulia Zagajska 02 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 61.78
4 Julia ZającJulia Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 66.64
5 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 1 66.85
Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS EMILIA SALAEMILIA SALA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 62.14
MS Julia GrubiakJulia Grubiak 02 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 62.51
MS ZUZANNA BURLIGAZUZANNA BURLIGA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 4 64.88
MS Katerina PanekKaterina Panek 02 LZS Orkan OstrzeszówLZS Orkan Ostrzeszów 2 67.32
MS Aniela BiczakAniela Biczak 02 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 6 69.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 4 60.93
2 Marta KałmukMarta Kałmuk 01 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 61.32
3 Julia ZagajskaJulia Zagajska 02 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 61.78
4 EMILIA SALAEMILIA SALA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 62.14
5 Julia GrubiakJulia Grubiak 02 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 62.51
6 ZUZANNA BURLIGAZUZANNA BURLIGA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 4 64.88
7 Julia ZającJulia Zając 02 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 66.64
8 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 1 66.85
9 Katerina PanekKaterina Panek 02 LZS Orkan OstrzeszówLZS Orkan Ostrzeszów 2 67.32
10 Aniela BiczakAniela Biczak 02 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 6 69.35
Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 DNS

600 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Szymon DobajSzymon Dobaj 95 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 2 1:22.93
RAFAŁ JURCZYŃSKIRAFAŁ JURCZYŃSKI 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 1 DNS
Celkem 2 závodníků

600 m - Junioři

(so, 25.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 1:20.36
MS Paweł ZabagłoPaweł Zabagło 02 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 11 1:24.13
Konrad BernalKonrad Bernal 01 CWKS RESOVIA RZESZÓWCWKS RESOVIA RZESZÓW 3 DNS
Celkem 3 závodníků

600 m - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miłosz CitakMiłosz Citak 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 1:22.23
2 Konrad SimińskiKonrad Simiński 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:25.03
3 Marek DybałaMarek Dybała 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 1:29.91
4 DAVID KUZIAKDAVID KUZIAK 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 3 1:29.92
5 Bartłomiej SojkaBartłomiej Sojka 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 8 1:32.17
6 Mateusz HajdukMateusz Hajduk 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 1:33.87
7 Dominik TRESZCZOTKODominik TRESZCZOTKO 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 1:36.90
Szymon NeterSzymon Neter 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 9 DNS
Piotr DroździkowskiPiotr Droździkowski 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 DQ
Celkem 9 závodníků

600 m - Žáci

(so, 25.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Filip RakFilip Rak 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 8 1:21.69
MS Adrian MarekAdrian Marek 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 1 1:26.94
MS Oskar BydońOskar Bydoń 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 2 1:27.87
MS 670 Wiktor WędzichaWiktor Wędzicha 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 1:33.23
MS MACIEJ BACHŁAJMACIEJ BACHŁAJ 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 1:35.97
MS Borys NeumanBorys Neuman 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 1:37.87
MS SZYMON ŁYSIAKSZYMON ŁYSIAK 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 1:42.57
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

600 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alicja WójcikAlicja Wójcik 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 1 1:34.92
2 SABINA GŁĄBEKSABINA GŁĄBEK 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 1:39.53
3 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 1:40.59
4 Emilia GłowackaEmilia Głowacka 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 1:41.43
5 Nina MuszyńskaNina Muszyńska 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:42.41
6 ALEKSANDRA SMALALEKSANDRA SMAL 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 7 1:45.24
7 Matylda LEŚNIAKMatylda LEŚNIAK 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 1:51.03
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 MACHELLE LAJTNERMACHELLE LAJTNER 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 1:43.95
2 Patrycja StępkaPatrycja Stępka 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 1:46.35
3 Anna KonopkaAnna Konopka 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 6 1:47.32
4 Inga HOŁDYSInga HOŁDYS 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 1:47.68
5 Gabriela PruskoGabriela Prusko 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 1:57.17
6 Martyna GrimanMartyna Griman 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 1 2:00.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 1 1:39.27
MS ALEKSANDRA JASZCZAKALEKSANDRA JASZCZAK 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 2 1:39.69
MS Joanna WendtJoanna Wendt 00 PolskaPolska 8 1:45.58
MS Martyna DzierwaMartyna Dzierwa 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 7 1:48.05
MS Oliwia BrożekOliwia Brożek 04 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 3 1:50.13
MS Kamila ŁojkoKamila Łojko 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 5 1:52.86
MS Martyna GandziarowskaMartyna Gandziarowska 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 1:54.12
Marta BaranMarta Baran 04 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 4 DNF
Poznámky:
Joanna Wendt DQ dle pravidla 168.7a.
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alicja WójcikAlicja Wójcik 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 1 1:34.92
2 Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 1 1:39.27
3 SABINA GŁĄBEKSABINA GŁĄBEK 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 1:39.53
4 ALEKSANDRA JASZCZAKALEKSANDRA JASZCZAK 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 2 1:39.69
5 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 1:40.59
6 Emilia GłowackaEmilia Głowacka 03 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 1:41.43
7 Nina MuszyńskaNina Muszyńska 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:42.41
8 MACHELLE LAJTNERMACHELLE LAJTNER 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 1:43.95
9 ALEKSANDRA SMALALEKSANDRA SMAL 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 7 1:45.24
10 Joanna WendtJoanna Wendt 00 PolskaPolska 8 1:45.58
11 Patrycja StępkaPatrycja Stępka 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 1:46.35
12 Anna KonopkaAnna Konopka 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 6 1:47.32
13 Inga HOŁDYSInga HOŁDYS 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 1:47.68
14 Martyna DzierwaMartyna Dzierwa 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 7 1:48.05
15 Oliwia BrożekOliwia Brożek 04 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 3 1:50.13
16 Matylda LEŚNIAKMatylda LEŚNIAK 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 1:51.03
17 Kamila ŁojkoKamila Łojko 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 5 1:52.86
18 Martyna GandziarowskaMartyna Gandziarowska 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 1:54.12
19 Gabriela PruskoGabriela Prusko 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 1:57.17
20 Martyna GrimanMartyna Griman 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 1 2:00.79
Marta BaranMarta Baran 04 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 4 DNF

600 m - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 13:34) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Oliwia GrubiakOliwia Grubiak 06 LUKS Podium KupLUKS Podium Kup 9 1:51.38
Celkem 1 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.1.2020 - 14:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rafał KAMPARafał KAMPA 91 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 11 1:59.85
MS Kacper SzymczykKacper Szymczyk 00 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 10 2:09.43
MS Jacek ChochorowskiJacek Chochorowski 96 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 9 2:10.12
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS SZYMON JĘDRZEJAKSZYMON JĘDRZEJAK 01 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 2 2:00.82
2 SZYMON LIPIŃSKISZYMON LIPIŃSKI 02 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 1 2:01.88
3 Michał ŁadakMichał Ładak 01 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 3 2:03.13
MS Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:04.80
5 Kacper WójcikKacper Wójcik 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 2:06.34
MS Dawid WojdyłaDawid Wojdyła 02 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 5 2:08.01
7 Marcin KotalaMarcin Kotala 02 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 2:16.33
8 Bartosz ProkopBartosz Prokop 02 TL ,,Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,,Pogoń" Ruda Śląska 8 2:18.49
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Samanta GórniakSamanta Górniak 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 2:22.69
2 Małgorzata ŁabuśMałgorzata Łabuś 02 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 2:26.51
MS DOMINIKA BUCZNADOMINIKA BUCZNA 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 1 2:34.89
4 Weronika MasarskaWeronika Masarska 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 2:36.37
5 Marcelina MorawskaMarcelina Morawska 02 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 2:40.63
Celkem 5 závodníků

1000 m - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Damian SzwedDamian Szwed 04 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 3 2:41.67
2 Kamil HerzykKamil Herzyk 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 2:43.16
3 Wojciech KorycińskiWojciech Koryciński 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 2:43.41
4 Jakub HutnyJakub Hutny 03 KS SPRINT Bielsko - BiałaKS SPRINT Bielsko - Biała 4 2:43.54
5 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 03 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 2:46.46
6 Beniamin JonasBeniamin Jonas 04 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 9 2:46.58
7 Kajetan WydmuchKajetan Wydmuch 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 2:54.34
8 Adam HadaszAdam Hadasz 04 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 8 2:57.51
9 Bartłomiej CzempasBartłomiej Czempas 04 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 10 3:06.92
10 Bartłomiej CiałońBartłomiej Ciałoń 04 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1 3:09.46
11 Eryk BabiuchEryk Babiuch 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 11 3:10.88
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 25.1.2020 - 17:34) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Piotr CiężkowskiPiotr Ciężkowski 04 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 2 2:46.73
MS JAKUB MACHULECJAKUB MACHULEC 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 2:47.99
MS Jakub ŚwierczynaJakub Świerczyna 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 8 3:03.42
MS BARTOSZ BUDABARTOSZ BUDA 04 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 3:05.51
MS Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 3:05.99
MS Mikołaj PiszMikołaj Pisz 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 4 3:07.66
MS Artur WitwickiArtur Witwicki 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 5 3:08.79
Konrad BernalKonrad Bernal 01 CWKS RESOVIA RZESZÓWCWKS RESOVIA RZESZÓW 1 DNS
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 664 Katarzyna BroniatowskaKatarzyna Broniatowska 90 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 1 2:46.68
MS 662 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 2 2:47.32
MS Anna SzyjkaAnna Szyjka 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 7 2:55.38
MS Teresa HajdaTeresa Hajda 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 2:56.85
MS Anna SydorchukAnna Sydorchuk 02 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 5 3:06.11
MS Karolina ŁoźińskaKarolina Łoźińska 02 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 3:12.13
MS Katarzyna SerafinKatarzyna Serafin 02 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 4 3:12.66
Celkem 7 závodníků

1000 m - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 17:24) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 WIKTORIA PRZĄDKAWIKTORIA PRZĄDKA 03 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 2 3:00.34
2 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 1 3:02.99
MS Maria PutMaria Put 03 ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówULKS "Fajfer 2001" Łapanów 3 3:03.34
MS Kamila AugustiniokKamila Augustiniok 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 3:09.08
5 Oliwia LubińskaOliwia Lubińska 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 3:09.11
MS Maja ParysMaja Parys 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 13 3:18.73
MS Michalina ThammMichalina Thamm 07 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 10 3:19.75
MS Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 12 3:19.81
MS Hanna KaczmarczykHanna Kaczmarczyk 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 11 3:21.27
10 Olga DrośOlga Droś 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 3:21.73
MS Anna SzoskaAnna Szoska 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 3:24.21
12 Zuzanna WierzbickaZuzanna Wierzbicka 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 3:38.96
Oliwia BrożekOliwia Brożek 04 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 9 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 17:53) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 672 Maciej BielskiMaciej Bielski 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 13 3:53.17
MS 678 Grzegorz KostyczGrzegorz Kostycz 96 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 11 3:58.92
Jakub PrzydziałJakub Przydział 00 CWKS RESOVIA RZESZÓWCWKS RESOVIA RZESZÓW 12 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 25.1.2020 - 17:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 3:56.77
MS Michał ZieleńMichał Zieleń 02 ULKS Technik TrzcinicaULKS Technik Trzcinica 3 3:58.56
3 PAWEŁ PIEKORZPAWEŁ PIEKORZ 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 4:18.17
MS Jakub KijakJakub Kijak 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 6 4:20.64
5 Stanisław WitkowskiStanisław Witkowski 02 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 4:21.04
6 Michał FiszerMichał Fiszer 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 4:24.93
7 JAKUB PIWOŃSKIJAKUB PIWOŃSKI 02 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1 4:24.94
MS KRZYSZTOF LISKRZYSZTOF LIS 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 9 4:34.76
9 Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 8 5:02.37
Marek KandoraMarek Kandora 02 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 10 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 17:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Paulina GajPaulina Gaj 93 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 4 4:54.61
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michalina TyperMichalina Typer 01 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 4:48.19
2 Natalia OchnickaNatalia Ochnicka 02 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 2 4:55.98
3 Julia ChromikJulia Chromik 02 LKS PogórzeLKS Pogórze 1 5:00.76
Celkem 3 závodníků

2000 m - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adrian RombergAdrian Romberg 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 5:40.76
2 Michał PiątekMichał Piątek 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 5:59.35
3 Jakub BarcikJakub Barcik 03 AZS-AWF KrakówAZS-AWF Kraków 7 6:02.94
4 Tomasz FijakTomasz Fijak 04 MKS ŻywiecMKS Żywiec 6 6:13.41
5 Jan BurekJan Burek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 1 6:23.51
6 Dawid KiszkaDawid Kiszka 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 6:37.71
7 Łukasz MAŃDOKŁukasz MAŃDOK 03 MOSIR ŁAZISKA GÓRNEMOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 6:46.24
Celkem 7 závodníků

2000 m - Žáci

(so, 25.1.2020 - 14:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 8 6:14.08
Celkem 1 závodníků

2000 m - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliwia HAŁKAOliwia HAŁKA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 6:55.03
2 Natalia ArikNatalia Arik 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 6:55.37
3 EMILIA TOMALAEMILIA TOMALA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 3 7:09.24
4 Natalia GołębiewskaNatalia Gołębiewska 04 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 7:35.40
5 Anna LizińskaAnna Lizińska 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 7:40.36
6 Oliwia WereszkaOliwia Wereszka 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 7:48.05
PATRYCJA RĘBISZPATRYCJA RĘBISZ 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 1 DNS
Celkem 7 závodníků

2000 m - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 14:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Rozalia MalinaRozalia Malina 04 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 6:38.03
MS Monika KuźniarMonika Kuźniar 03 CWKS RESOVIA RZESZÓWCWKS RESOVIA RZESZÓW 10 6:44.14
MS Julia MakuchJulia Makuch 04 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 4 6:48.24
MS Katarzyna SerekKatarzyna Serek 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 7 7:06.92
MS Zuzanna HajdukZuzanna Hajduk 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 5 7:28.02
MS Nicola OsowiecNicola Osowiec 04 MKS Czechowice - DziedziceMKS Czechowice - Dziedzice 9 7:31.39
MS Karolina NitschKarolina Nitsch 04 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 6 7:39.74
MS Paulina TomaszewskaPaulina Tomaszewska 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 8 7:40.41
MS Emilia SkowronekEmilia Skowronek 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 11 9:01.38
Nikola NagiećNikola Nagieć 05 AZS-AWF KrakówAZS-AWF Kraków 2 DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 14:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bartosz JarczokBartosz Jarczok 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 08:17.00
2 Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki 94 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 2 08:24.56
3 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 08:37.57
4 Rafał FormickiRafał Formicki 95 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 11 08:48.86
5 Damian PołećDamian Połeć 97 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 09:01.11
6 ŁUKASZ JATCZAKŁUKASZ JATCZAK 00 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 9 09:07.65
7 Jarosław KożdońJarosław Kożdoń 84 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 8 09:08.18
8 Piotr PałkaPiotr Pałka 84 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09:10.61
9 Karol GrabowskiKarol Grabowski 89 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 09:19.19
10 Grzegorz KaraśGrzegorz Karaś 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 10 09:29.31
11 Arkadiusz KardasArkadiusz Kardas 89 TS AKS CHORZÓWTS AKS CHORZÓW 12 09:31.46
676 Szymon ZiębaSzymon Zięba 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 25.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 FILIP BUCHFILIP BUCH 02 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 1 09:19.41
2 Ariel SzymczakAriel Szymczak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 09:19.67
MS Kacper UchaczKacper Uchacz 01 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 8 09:24.20
4 CYPRIAN GRZELKACYPRIAN GRZELKA 01 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 2 09:30.22
5 Maciej HareżaMaciej Hareża 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 09:54.95
6 Szymon MasarskiSzymon Masarski 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 9 09:59.60
7 WOJCIECH KLIMEKWOJCIECH KLIMEK 01 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 4 10:07.16
MS JAKUB NAKONIECZNYJAKUB NAKONIECZNY 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 10 10:27.02
9 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 10:37.88
Karol BizońKarol Bizoń 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 14:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michalina MalinaMichalina Malina 00 GTS BojszowyGTS Bojszowy 5 11:30.28
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska 02 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 10:50.89
2 Daria Fussek?Daria Fussek? 01 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 1 11:14.45
MS Julia LakwaJulia Lakwa 02 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 11:21.54
4 Julia BartczakJulia Bartczak 01 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 2 12:14.27
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 25.1.2020 - 11:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jacek ChochorowskiJacek Chochorowski 96 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 5 08.43
Szymon DziubaSzymon Dziuba 99 AZS-AWF WarszawaAZS-AWF Warszawa 4 DNS
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři

(so, 25.1.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 08.28
MS Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.46
MS Tomasz WesterTomasz Wester 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 08.77
4 Bartosz KoziarBartosz Koziar 02 SLiS JUST TEAM Bielsko-BiałaSLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 3 09.40
RAFAŁ ŻYŁARAFAŁ ŻYŁA 02 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikołaj MrózekMikołaj Mrózek 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 08.49
2 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 08.90
3 Adam GrzempaAdam Grzempa 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 09.31
4 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 09.38
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS SAMBOR GŁOWACKISAMBOR GŁOWACKI 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 5 08.56
MS 680 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 08.73
MS DOMINIK WIŚNIEWSKIDOMINIK WIŚNIEWSKI 04 MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLEMMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE 7 09.22
MS WIECZOREK ŁUKASZWIECZOREK ŁUKASZ 04 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 6 09.33
MS IGNACY BRYLLIGNACY BRYLL 04 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 10.16
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 11:24) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 5 09.11
MS Ewelina PancylejkoEwelina Pancylejko 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.99
3 Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek 01 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 3 10.78
4 Anna KubanAnna Kuban 02 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 10.98
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 08.99
2 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 09.12
3 Wiktoria MojżyszekWiktoria Mojżyszek 04 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 09.64
4 Natalia KalinoNatalia Kalino 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 1 09.67
5 2 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 10.02
6 WIKTORIA KUCHARSKAWIKTORIA KUCHARSKA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 3 10.05
7 Anastazja CichockaAnastazja Cichocka 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 10.84
8 Anna CyrulińskaAnna Cyrulińska 03 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 8 10.85
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pola MastalerzPola Mastalerz 03 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 09.31
MS 669 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 09.44
MS AGNIESZKA KROKAGNIESZKA KROK 04 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.52
MS 669 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 7 09.94
MS Emilia MiichońEmilia Miichoń 04 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 2 10.38
ALICJA SIELSKAALICJA SIELSKA 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 3 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
MS JAKUB BUJAKJAKUB BUJAK
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
00 4 2.04
2 Rutowicz PrzemysławRutowicz Przemysław
AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE
00 1 2.00
MS 665 Filip KostkiewiczFilip Kostkiewicz
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
99 3 1.90
4 Mateusz TomaszekMateusz Tomaszek
GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE
00 2 1.75
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michał MOROŃMichał MOROŃ
MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA
02 2 2.00
2 Emanuel WąsekEmanuel Wąsek
MKS ŻywiecMKS Żywiec
01 3 1.85
MS 663 Jakub SamelJakub Samel
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
01 1 1.85
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 MATEUSZ JANIAMATEUSZ JANIA
MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ
03 5 1.90
MS 678 Alan SuderAlan Suder
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
04 4 1.80
3 IGOR KOPYCIOKIGOR KOPYCIOK
TL POGOŃ RUDA ŚLASKATL POGOŃ RUDA ŚLASKA
04 3 1.60
4 Olaf ŚwierczekOlaf Świerczek
MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice
04 1 1.50
5 SZYMON SZUDYSZYMON SZUDY
TL POGOŃ RUDA ŚLASKATL POGOŃ RUDA ŚLASKA
04 2 1.40
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
Paulina WalPaulina Wal
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
91 1 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
MS Klaudia KronburgKlaudia Kronburg
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
02 5 1.65
MS Natalia KarlińskaNatalia Karlińska
UMLKS Pegaz OpocznoUMLKS Pegaz Opoczno
01 6 1.60
MS Ewelina PancylejkoEwelina Pancylejko
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
02 3 1.50
4 Wioletta SzkopWioletta Szkop
CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa
01 4 1.50
5 Wiktoria LaburdAWiktoria LaburdA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
02 2 1.50
MS EWA GROCHALSKAEWA GROCHALSKA
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
02 1 1.40
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
MS Katarzyna KokotKatarzyna Kokot
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
04 11 1.68
MS 662 Julia KuźniarJulia Kuźniar
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
04 9 1.60
3= Zuzanna TuchowskaZuzanna Tuchowska
MKS TEMPO KETYMKS TEMPO KETY
04 10 1.50
3= Emilia WięckowskaEmilia Więckowska
SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała
04 3 1.50
MS 678 Matylda GuzMatylda Guz
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
03 5 1.45
6= AGNIESZKA KROKAGNIESZKA KROK
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
04 6 1.45
6= MAGDALENA WILCZYŃSKAMAGDALENA WILCZYŃSKA
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
04 7 1.45
8 Amelia PłusaAmelia Płusa
CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa
03 4 1.40
9= LUIZA KURZYŃSKALUIZA KURZYŃSKA
AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej
03 2 1.35
9= Natalia KalinoNatalia Kalino
AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE
03 1 1.35
ALICJA SIELSKAALICJA SIELSKA
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
03 8 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
MS PAULINA ŚLUSARCZYKPAULINA ŚLUSARCZYK
UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE
05 1 1.50
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 25.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
Rutowicz PrzemysławRutowicz Przemysław
AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE
00 1 DNS
Szymon DziubaSzymon Dziuba
AZS-AWF WarszawaAZS-AWF Warszawa
99 2 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 25.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 RAFAŁ ŻYŁARAFAŁ ŻYŁA
MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ
02 2 3.80
FILIP KEMPSKIFILIP KEMPSKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
02 1 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 DAWID BUCKIDAWID BUCKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
03 1 4.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 25.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 IGOR MĘŻYŃSKIIGOR MĘŻYŃSKI
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
05 2 2.30
MICHAŁ KUNCMICHAŁ KUNC
MKS UstrońMKS Ustroń
05 1 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 AGATA PUCHAŁKAAGATA PUCHAŁKA
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
97 1 3.21
MS ALEKSANDRA LACHALEKSANDRA LACH
AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski...
00 2 2.91
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 KINGA GÓRNYKINGA GÓRNY
MKS UstrońMKS Ustroń
02 1 3.41
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 MAJA CHAMOTMAJA CHAMOT
MKS UstrońMKS Ustroń
03 2 3.61
2 ZUZANNA MACURAZUZANNA MACURA
MKS UstrońMKS Ustroń
04 4 3.01
3 MARTYNA BALCARMARTYNA BALCAR
MKS UstrońMKS Ustroń
04 1 2.81
ALEKSANDRA CHOLEWAALEKSANDRA CHOLEWA
MKS UstrońMKS Ustroń
03 3 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= ZUZANNA MUSIAŁZUZANNA MUSIAŁ
MKS UstrońMKS Ustroń
05 2 2.21
1= AGNIESZKA KAPKAAGNIESZKA KAPKA
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
06 1 2.21
3 WIKTORIA ZAWADAWIKTORIA ZAWADA
MKS UstrońMKS Ustroń
05 3 2.01
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ml. žákyně

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 WIKTORIA FILUŚWIKTORIA FILUŚ
UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE
07 1 2.21
2 WERONIKA CHRAPEKWERONIKA CHRAPEK
MKS UstrońMKS Ustroń
07 2 2.01
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
UKS Junior KamesznicaUKS Junior Kamesznica
90 7 7.35 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Adam PodsiadłyAdam Podsiadły
AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE
00 3 6.48 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Bartosz ŚwierczynaBartosz Świerczyna