Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów

Ostrava (25. 1. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.83
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 22.03
3 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 22.04
4 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.32
5 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 23.36
6 Łukasz FularskiŁukasz Fularski 99 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 24.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 5 21.95
MS Benedykt BaryśBenedykt Baryś 97 OMEGA KleszczówOMEGA Kleszczów 6 22.75
MS ALEKSANDER KUPCZAKALEKSANDER KUPCZAK 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.42
MS 674 Mateusz BorowskiMateusz Borowski 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 23.72
Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.62
MS Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.57
MS Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 23.67
MS Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 3 24.84
MS Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 24.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.83
2 Mateusz WróbelMateusz Wróbel 00 TS WieliczankaTS Wieliczanka 5 21.95
3 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 4 22.03
4 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 22.04
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.62
6 Benedykt BaryśBenedykt Baryś 97 OMEGA KleszczówOMEGA Kleszczów 6 22.75
7 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 23.32
8 Tomasz TurskiTomasz Turski 99 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 23.36
9 ALEKSANDER KUPCZAKALEKSANDER KUPCZAK 97 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.42
10 Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 2 23.57
11 Jakub FochJakub Foch 98 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 23.67
12 674 Mateusz BorowskiMateusz Borowski 95 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 23.72
13 Łukasz FularskiŁukasz Fularski 99 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 24.43
14 Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 PZLAMPZLAM 3 24.84
15 Łukasz RomanowskiŁukasz Romanowski 81 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 24.85
Patryk BednarzPatryk Bednarz 94 KS Sprinterzy.com KrakówKS Sprinterzy.com Kraków 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 21.99
2 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 22.11
3 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 22.45
4 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 22.53
5 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 23.28
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.49
3 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 23.66
4 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 24.60
5 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 24.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 22.00
MS Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.68
3 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 25.08
4 Szymon GizickiSzymon Gizicki 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 25.63
Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 21.99
2 JAKUB PIETRUSAJAKUB PIETRUSA 02 UKS bieganie.pl STRYSZAWAUKS bieganie.pl STRYSZAWA 5 22.00
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 22.11
4 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 22.45
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 22.53
6 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.68
7 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus" RydułtowyUKS "Piątka Plus" Rydułtowy 3 23.28
8 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 23.49
9 Kamil GarusKamil Garus 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 23.66
10 Jakub PająkJakub Pająk 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 24.60
11 Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 24.81
12 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 24.93
13 Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz 01 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 3 25.08
14 Szymon GizickiSzymon Gizicki 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 25.63
Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 23.10
2 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 23.17
3 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 23.92
4 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 23.95
5 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 24.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.50
2 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 23.78
3 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.47
4 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 24.80
5 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 25.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 23.61
2 Adam GrzempaAdam Grzempa 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 24.75
3 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 25.06
4 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 25.46
5 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 25.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 23.55
MS Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.79
3 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 25.99
4 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 27.90
Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 DNS
Poznámky:
Igor Piasecki DQ dle pravidla 162.8.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 23.10
2 TOMASZ ZALEWSKITOMASZ ZALEWSKI 03 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 5 23.17
3 Paweł WójcikPaweł Wójcik 03 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 23.50
4 Damian WójcikDamian Wójcik 04 TS Wieliczanka WieliczkaTS Wieliczanka Wieliczka 5 23.55
5 Michał ChlubaMichał Chluba 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 23.61
6 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 23.78
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.79
8 Kacper SzczerbaKacper Szczerba 04 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 23.92
9 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 23.95
10 Mateusz PutoMateusz Puto 03 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 24.47
10 Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 5 24.47
12 Adam GrzempaAdam Grzempa 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 4 24.75
13 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 3 24.80
14 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 25.03
15 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 25.06
16 Bartosz WieczorekBartosz Wieczorek 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 25.46
17 Paweł PietrowiczPaweł Pietrowicz 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 25.62
18 Piotr FenderPiotr Fender 03 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 3 25.99
19 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 27.90
Igor PiaseckiIgor Piasecki 04 CTL Orlęta CzęstochowaCTL Orlęta Częstochowa 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina GuzowskaPaulina Guzowska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 24.39
2 Aleksandra JaźwińskaAleksandra Jaźwińska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 25.59
3 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 26.61
4 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 29.14
Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 5 24.62
MS Julia KorzuchJulia Korzuch 95 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 24.73
MS 99 Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 25.47
MS 666 Karolina CuberKarolina Cuber 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 25.68
MS Patrycja BanaśPatrycja Banaś 00 PolskaPolska 2 26.41
Ilona KazekIlona Kazek 89 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina GuzowskaPaulina Guzowska 00 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 24.39
2 Alicja RajewskaAlicja Rajewska 99 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 5 24.62
3 Julia KorzuchJulia Korzuch 95 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 6 24.73
4 99 Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 25.47
5 Aleksandra JaźwińskaAleksandra Jaźwińska 98 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 25.59
6 666 Karolina CuberKarolina Cuber 97 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 3 25.68
7 Patrycja BanaśPatrycja Banaś 00 PolskaPolska 2 26.41
8 Adrianna OlechnoAdrianna Olechno 98 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 3 26.61
9 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 2 29.14
Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 DNS
Ilona KazekIlona Kazek 89 KS Cracovia 1906 KrakówKS Cracovia 1906 Kraków 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 24.96
2 Julia BartolewskaJulia Bartolewska 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 26.55
3 Aleksandra WośAleksandra Woś 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 27.60
4 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 28.01
5 Justyna HabiciakJustyna Habiciak 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 28.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.67
MS Kinga TrzeciakKinga Trzeciak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 27.09
MS Wiktoria JanowskaWiktoria Janowska 02 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.59
4 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 29.38
Oliwia BachOliwia Bach 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 24.96
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Šk Dukla o.z. Banská BystricaŠk Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.67
3 Julia BartolewskaJulia Bartolewska 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 26.55
4 Kinga TrzeciakKinga Trzeciak 01 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 5 27.09
5 Aleksandra WośAleksandra Woś 01 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 27.60
6 Karolina StomporKarolina Stompor 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 28.01
7 Justyna HabiciakJustyna Habiciak 02 SLiS Just Team Bielsko-BiałaSLiS Just Team Bielsko-Biała 6 28.14
8 Wiktoria JanowskaWiktoria Janowska 02 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.59
9 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 29.38
Oliwia BachOliwia Bach 01 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 25.69
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 25.90
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 26.65
4 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 4 26.71
5 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 28.14
6 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 28.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 27.51
2 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 28.48
3 ALEKSANDRA STRZAŁAALEKSANDRA STRZAŁA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 6 29.61
4 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 30.57
5 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 31.24
Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 27.80
2 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 28.74
3 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 29.02
4 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 30.04
5 2 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 30.12
6 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 31.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 26.98
MS Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 27.26
MS Ćwik NataliaĆwik Natalia 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 2 27.61
MS Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.00
MS Emilia HocEmilia Hoc 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 28.33
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 3 27.67
MS Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 4 28.11
3 Julia AuguscikJulia Auguscik 04 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 2 29.81
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Alicja PietrzakAlicja Pietrzak 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 25.69
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 25.90
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 2 26.65
4 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 4 26.71
5 Wiktoria DulianWiktoria Dulian 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 5 26.98
6 Zofia KrólZofia Król 04 UKS "Olimpijczyk 46" WrocławUKS "Olimpijczyk 46" Wrocław 4 27.26
7 Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA 04 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 27.51
8 Ćwik NataliaĆwik Natalia 04 MLUKS TarnówMLUKS Tarnów 2 27.61
9 Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 3 27.67
10 Nicole StasikNicole Stasik 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 27.80
11 Oliwia KędziorOliwia Kędzior 04 LKS OrkanLKS Orkan 6 28.00
12 Klaudia WaliszewskaKlaudia Waliszewska 04 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 4 28.11
13 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 28.14
14 Emilia HocEmilia Hoc 04 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 3 28.33
15 Karolina RysakKarolina Rysak 03 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 28.35
16 Agnieszka ŚLUSAREKAgnieszka ŚLUSAREK 03 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 3 28.48
17 Magdalena MichalecMagdalena Michalec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 28.74
18 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 29.02
19 ALEKSANDRA STRZAŁAALEKSANDRA STRZAŁA 04 MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ 6 29.61
20 Julia AuguscikJulia Auguscik 04 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 2 29.81
21 Ewa ŚrutekEwa Śrutek 04 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 30.04
22 2 Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 30.12
23 Karolina BartusekKarolina Bartusek 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 30.57
24 Marcelina OwsianyMarcelina Owsiany 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 31.24
25 Julia BalcarJulia Balcar 04 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 31.84
Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 4 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Alicja PietrzakAlicja Pietrzak 03 LKS Orkan OstrzeszówLKS Orkan Ostrzeszów 6 DNS

200 m - Žákyně

(so, 25.1.2020 - 16:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5 27.63
MS ALICJA LACHALICJA LACH 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 28.90
MS MARTA WOJTASMARTA WOJTAS 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 29.08
MS Martyna KubaraMartyna Kubara 05 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 30.52
MS Oliwia RybickaOliwia Rybicka 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 2 31.12
MS NATALIA BUSZKANATALIA BUSZKA 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 31.57
Celkem 6 závodníků