výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.98
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.28
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.34
4 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.46
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 07.61
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Poznámky:
pravidlo 162
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 07.24
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.28
MS Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.63
MS Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.87
MS Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.91
6 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.59
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 07.63
MS Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.79
4 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.90
MS Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.16
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.98
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 07.24
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.28
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.28
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.34
6 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.46
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.59
8 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 07.61
9 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.63
9 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 07.63
11 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.79
12 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.87
13 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.90
14 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.91
15 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.02
16 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.16
17 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.33
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.93
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.20
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.25
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.35
5 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.48
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 07.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 07.02
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.32
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.33
4 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 07.51
5 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.74
6 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 07.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.32
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.36
3 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 07.51
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 07.97
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Poznámky:
pravidlo 162
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 07.23
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.71
MS Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.03
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.05
Daniel TesařDaniel Tesař 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 DQ
Poznámky:
pravidlo162
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.08
2 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 08.10
3 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.12
4 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.14
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.98
2 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.02
MS Oliver HermannOliver Hermann 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.04
4 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 08.15
5 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.32
6 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 07.23
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.32
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.36
4 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 07.51
5 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.71
6 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 07.97
7 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.98
8 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.02
9 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.03
10 Oliver HermannOliver Hermann 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.04
11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.05
12 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.08
13 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 08.10
14 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.12
15 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.14
16 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 08.15
17 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.32
17 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.32
19 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.24
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Daniel TesařDaniel Tesař 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 DQ

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.50
MS Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.01
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.14
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.16
MS Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.17
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.21
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.36
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.55
MS Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.99
MS Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.05
MS Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.90
2 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 07.98
3 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.05
4 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.74
MS Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.32
MS Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.84
2 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.17
3 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.25
4 Štěpán KřivánekŠtěpán Křivánek 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.81
5 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.23
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.28
3 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.60
4 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.30
MS Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 26.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.08
2 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.28
3 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.04
4 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.50
2 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.84
3 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.90
4 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 07.98
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.01
6 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.05
7 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.08
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.14
9 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.16
10 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.17
10 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.17
12 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.21
13 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.23
14 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.25
15 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.28
15 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.28
17 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.36
18 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.55
19 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.60
20 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.74
21 Štěpán KřivánekŠtěpán Křivánek 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.81
22 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.89
23 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.99
24 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.04
25 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.05
26 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.17
27 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.30
28 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.32
29 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.51
30 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.70
31 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.25
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.78
2 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 07.96
3 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.97
4 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.04
5 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.13
6 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 07.91
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.16
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.26
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.33
5 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.89
6 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.73
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.93
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.11
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.31
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.42
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.27
MS Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.41
MS Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.47
4 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.85
5 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.06
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.73
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.93
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.11
4 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.27
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.31
6 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.41
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.42
8 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.47
9 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.85
10 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.06
11 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.11
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.22
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.24
3 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.38
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.43
5 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.64
MS Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.29
MS Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.48
MS Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.81
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.02
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.36
2 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.66
3 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.67
4 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.80
5 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.37
2 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 08.65
3 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.07
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.24
5 Vendula RůžičkováVendula Růžičková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.53
2 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.65
3 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.85
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.22
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.24
3 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.29
4 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.36
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.37
6 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.38
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.43
8 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.48
9 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.53
10 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.64
11 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 08.65
11 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.65
13 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.66
14 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.67
15 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.79
16 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.80
17 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.81
18 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.85
19 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.95
20 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.02
21 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.04
22 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.07
23 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.23
24 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.24
25 Vendula RůžičkováVendula Růžičková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.39

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.21
2 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.33
3 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.34
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.45
5 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.46
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.88
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.04
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.27
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.29
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.38
6 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.91
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 07.97
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.01
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.24
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.37
MS Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.24
MS Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.32
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.38
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.47
5 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.48
MS Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.57
MS Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.82
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.84
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.87
MS Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.68
MS Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.91
MS Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.92
4 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.99
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.01
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.76
MS Linda KřečkováLinda Křečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.84
MS Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.23
MS Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.24
MS Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.80
MS Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76
2 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78
3 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.15
4 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.16
5 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.27
Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 08.82
2 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.39
3 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.58
4 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.10
5 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.17
6 Aneta FojtíkováAneta Fojtíková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.80
2 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.17
3 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.32
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.42
5 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.58
MS Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.41
2 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.54
3 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.08
4 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.40
5 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.56
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.67
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.77
3 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.27
4 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.43
5 Anna KozlíkováAnna Kozlíková 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 08.84
2 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.87
3 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.31
4 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.64
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.34
2 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.85
3 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.99
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.29
5 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 26.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.21
2 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.76
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.03
4 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.45
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.91
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 07.97
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.01
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.21
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.24
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.24
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.32
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.34
9 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.37
10 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.38
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.40
12 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.41
13 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.47
14 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.48
15 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.54
16 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.57
17 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.59
18 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.67
19 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.68
20 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.76
20 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76
20 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 08.76
23 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.77
24 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.78
25 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.80
26 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.82
26 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 08.82
28 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.84
28 Linda KřečkováLinda Křečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.84
28 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 08.84
31 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.85
32 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.87
32 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.87
34 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.91
35 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.92
36 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.99
36 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.99
38 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.01
39 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.03
39 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.03
41 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.04
42 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.08
43 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.15
44 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.16
45 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.17
46 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.23
47 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.24
48 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.27
48 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.27
50 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.29
51 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.31
52 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.32
53 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.39
54 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.40
55 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.42
56 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.43
57 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.45
58 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.58
58 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.58
60 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.64
61 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.80
62 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.10
63 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.17
64 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.22
65 Anna KozlíkováAnna Kozlíková 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.39
66 Aneta FojtíkováAneta Fojtíková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.43
67 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.46
68 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.51
69 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.56
70 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.91
Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNF
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.09
2 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.95
MS Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.17
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.75
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 19.23
3 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 19.47
MS Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.10
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.78
MS Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.01
4 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 23.95
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.22
2 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 20.52
3 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.10
4 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.09
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.75
3 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.95
4 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.10
5 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.17
6 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 19.23
7 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 19.47
8 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.78
9 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.22
10 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 20.52
11 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.93
12 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.10
13 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.01
14 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.07
15 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 23.95

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 19.34
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 19.88
MS Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.64
4 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 21.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.12
MS Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.48
3 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.47
MS Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.73
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.01
MS Linda KřečkováLinda Křečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.62
4 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 23.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.89
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.37
MS Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.42
Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 19.60
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 20.39
MS Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.22
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.14
MS Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.31
3 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.58
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.55
MS Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 21.28
3 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 21.90
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.64
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.95
MS Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.79
3 Aneta FojtíkováAneta Fojtíková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 25.16
Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.06
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.56
3 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.87
MS Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 23.06
MS Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.67
3 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.66
Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 24.50
2 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 25.87
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 21.31
2 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.50
3 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 22.39
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 20.83
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 22.69
3 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 22.84
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 26.1.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.70
2 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.29
3 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.87
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 25.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 19.34
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 19.60
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 19.88
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.12
5 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 20.39
6 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.48
7 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.55
8 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.64
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.73
10 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 20.83
11 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.89
12 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.01
13 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.02
14 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.14
15 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.22
16 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 21.28
17 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 21.31
18 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.37
19 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 21.38
20 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.42
21 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.50
22 Linda KřečkováLinda Křečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.62
23 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 21.90
24 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.95
25 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.06
26 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.31
27 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 22.39
28 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.47
29 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.56
29 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.56
31 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.58
32 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 22.69
33 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.70
34 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.79
35 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 22.84
36 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.87
37 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.02
38 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 23.06
39 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.29
40 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 23.61
41 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.64
42 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.67
43 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.87
44 Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 24.20
45 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 24.50
46 Aneta FojtíkováAneta Fojtíková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 25.16
47 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 25.78
48 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 25.87
49 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 26.66
Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 DNS
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.06
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.44
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.46
4 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 25.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.89
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 23.00
3 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.51
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.97
MS Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.37
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 24.91
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.20
MS Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.90
3 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.42
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.06
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.89
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 23.00
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.44
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.97
6 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.20
7 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.37
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.46
9 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.51
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 24.91
11 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 25.65
12 Michael BartoňMichael Bartoň 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.90
13 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.42

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.17
MS Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.30
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 25.51
4 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 27.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 24.71
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.14
3 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 26.18
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 26.35
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.48
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 26.28
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.84
4 Jakub VáclavekJakub Václavek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 27.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliver HermannOliver Hermann 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 25.86
2 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 26.03
3 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 26.56
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.17
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.30
3 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 24.71
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.14
5 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.48
6 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 25.51
7 Oliver HermannOliver Hermann 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 25.86
8 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 26.03
9 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 26.18
10 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 26.28
11 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 26.35
12 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 26.56
13 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.84
14 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 27.38
15 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.40
16 Jakub VáclavekJakub Václavek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 27.54

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.73
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.13
MS Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.83
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.69
MS Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 27.79
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.73
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.13
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.69
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 27.79
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.83
6 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.63
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 26.58
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 29.90
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 31.29
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.62
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 30.68
MS Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 33.39
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.63
2 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 30.16
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 30.62
Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.86
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.41
3 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 28.55
4 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.39
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.52
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 29.83
Vendula RůžičkováVendula Růžičková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 26.58
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.86
3 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 28.41
4 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 28.55
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.62
6 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.63
7 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.39
8 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.52
9 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 29.83
10 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 29.90
11 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 30.16
12 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 30.62
13 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 30.68
14 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 31.29
15 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 33.39
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 DNS
Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Vendula RůžičkováVendula Růžičková 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 38.58
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 43.40
MS Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.59
MS Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 53.64
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 41.42
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 42.11
MS Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 43.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 44.40
MS Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 49.23
MS Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.94
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 37.93
2 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 42.29
3 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 43.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 37.93
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 38.58
3 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 41.42
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 42.11
5 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 42.29
6 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 43.32
7 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 43.40
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.59
9 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 43.98
10 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 44.40
11 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 49.23
12 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 53.64
13 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.94

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 42.92
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 44.21
MS Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.11
4 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 46.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.21
MS Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 44.83
3 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 46.12
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 52.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.57
MS Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 48.66
3 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 49.60
4 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 56.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.49
2 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 48.16
3 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 51.78
Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.68
MS Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 45.68
3 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 52.07
Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 48.34
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 48.43
MS Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 50.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 26.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 46.57
2 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 49.43
3 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 51.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 42.92
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.21
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.68
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 44.21
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 44.83
6 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.11
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 45.68
8 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 46.12
9 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 46.57
10 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 46.96
11 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.49
12 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 48.16
13 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 48.34
14 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 48.43
15 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.57
16 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 48.66
17 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 49.43
18 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 49.60
19 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 50.28
20 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 51.21
21 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 51.78
22 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 52.04
23 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 52.07
24 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 56.57
Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.22
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.40
3 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 53.12
4 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 57.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.07
MS Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 52.48
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 53.61
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 51.63
2 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 53.90
Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 26.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 51.73
MS Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.30
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 58.23
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.22
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.40
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 51.63
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 51.73
5 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.07
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.30
7 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 52.48
8 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 53.12
9 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 53.61
10 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 53.90
11 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 57.33
12 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 58.23
Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.86
2 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 56.12
MS Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 58.27
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 NM
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 51.18
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.78
3 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 59.47
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 61.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 51.18
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.86
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 56.12
4 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.78
5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 58.27
6 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 59.47
7 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 61.66
8 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 NM

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 61.19
MS Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.78
3 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 64.97
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.53
MS Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.57
3 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 65.49
MS Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 65.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.1.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.14
2 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 64.50
Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 26.1.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 65.57
MS Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 65.58
MS Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 67.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.53
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.57
3 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.14
4 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 64.50
5 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 65.49
6 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 65.54
7 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 65.57
8 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 65.58
9 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 67.59
Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 1:55.56
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 1:56.45
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.34
MS Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.62
5 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:59.16
MS Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:04.40
7 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:13.04
8 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:24.17
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:10.33
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:13.09
MS Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:19.47
MS Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:29.80
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:14.12
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:23.78
3 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 2:27.45
MS Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.50
5 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:30.60
6 Štěpán KřivánekŠtěpán Křivánek 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 2:32.60
7 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 2:32.75
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 26.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:24.16
MS Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:24.60
MS Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:26.80
MS Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:28.99
5 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:29.91
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:49.96
7 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:58.63
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 26.1.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Vendula ChvátalováVendula Chvátalová