výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2020)

Skok daleký - Muži

(ne, 26.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 6.18 0.0
MS Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 5.92 0.0
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 2 5.80 0.0
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 5 DNS 0.0
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 26.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 6.20 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 6.14 0.00.00.00.00.00.00.0
MS František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 14 5.70 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4 5.66 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 12 5.57 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Daniel TesařDaniel Tesař
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 9 5.32 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 5.32 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2 5.24 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 11 5.13 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 13 4.95 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 4.82 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Radek MusilRadek Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David KoutníkDavid Koutník
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 26.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 23 5.65 5.650.00.05.650.00.00.0
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 7 5.54 5.540.00.05.540.00.00.0
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 22 5.42 5.420.00.05.420.00.00.0
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 20 5.13 5.130.00.05.130.00.00.0
MS Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 21 5.12 5.120.00.05.120.00.00.0
6 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 5.05 5.050.00.05.050.00.00.0
MS Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 16 4.84 4.840.00.04.840.00.00.0
MS Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 18 4.80 4.800.00.04.800.00.00.0
9 Jan KřehlíkJan Křehlík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 4.75 4.750.00.04.750.00.00.0
MS Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 19 4.73 4.730.00.04.730.00.00.0
MS Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 4.72 4.720.00.04.720.00.00.0
12 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 4.71 4.714.550.04.710.00.00.0
13 Filip BerounFilip Beroun
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 4.71 4.71x0.04.710.00.00.0
MS Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 17 4.61 4.610.00.04.610.00.00.0
15 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 4.52 4.520.00.04.520.00.00.0
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 4.47 4.470.00.04.470.00.00.0
17 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 4.38 4.380.00.04.380.00.00.0
18 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 4.25 4.254.210.04.250.00.00.0
19 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 4.25 4.253.910.04.250.00.00.0
MS Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 1 4.23 4.230.00.04.230.00.00.0
MS Šimon ŠmídŠimon Šmíd
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 3.96 3.960.00.03.960.00.00.0
22 Tomáš DoubekTomáš Doubek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 3.53 3.530.00.03.530.00.00.0
Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 13 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 5.10 0.0
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 3 4.86 0.0
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2 4.24 0.0
4 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 6 3.72 0.0
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 DNS 0.0
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 5 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 26.1.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4 4.91 0.0
MS Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 9 4.90 0.0
MS Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 8 4.70 0.0
4 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1 4.69 0.0
5 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3 4.64 0.0
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6 4.63 0.0
7 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 4.62 0.0
8 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 4.51 0.0
9 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 5 4.35 0.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 26.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 41 5.10 0.0
2 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 38 5.02 0.0
MS Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 33 4.85 0.0
MS Ema JelínkováEma Jelínková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 39 4.84 0.0
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 40 4.82 0.0
6 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 35 4.80 0.0
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 36 4.79 0.0
8 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 31 4.78 0.0
9 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 34 4.75 0.0
MS Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 27 4.66 0.0
MS Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 25 4.60 0.0
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.59 0.0
13 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 29 4.59 0.0
14 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 32 4.52 0.0
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 23 4.51 0.0
MS Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 30 4.42 0.0
MS Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 20 4.40 0.0
18 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 10 4.33 0.0
19 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 7 4.28 0.0
MS Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 22 4.28 0.0
21 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 15 4.24 0.0
22 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 26 4.21 0.0
23 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 4.15 0.0
MS Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 28 4.14 0.0
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 24 4.13 0.0
MS Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 18 4.07 0.0
27 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 13 4.03 0.0
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 19 4.02 0.0
MS Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 3.97 0.0
MS Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 17 3.96 0.0
31 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 14 3.95 0.0
32 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 3.89 0.0
33 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 21 3.81 0.0
34 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 12 3.74 0.0
35 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 8 3.65 0.0
MS Kristina GadlinováKristina Gadlinová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 1 3.62 0.0
MS Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 16 3.55 0.0
MS Dorota VařečkováDorota Vařečková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 4 3.52 0.0
Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 11 DNS 0.0
Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 9 DNS 0.0
Celkem 40 závodníků