Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva

Kutná Hora (20. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.73
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.02
4 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.05
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.19
6 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.26
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.48
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.81
4 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.14
5 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.87
6 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.16
7 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.43
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.69
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.08
5 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.30
6 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.71
7 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.36
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.47
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.52
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.54
5 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.06
6 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.50
7 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.61
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.83
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.35
4 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.67
5 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.84
6 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.44
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.54
3 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.15
4 Albert ČermákAlbert Čermák 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.19
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.36
6 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.53
7 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 08.70
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
3 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.89
4 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.34
5 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.37
6 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.88
7 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.87
3 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.50
4 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.61
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.70
6 Tadeáš LipenskýTadeáš Lipenský 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.12
7 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.21
8 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 10.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.26
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.36
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.43
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.44
5 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.47
7 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.48
8 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.52
9 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.54
9 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.54
11 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.61
12 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.69
13 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 08.70
14 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72
15 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.73
16 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
17 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.81
18 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.83
19 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.87
20 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.89
21 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.02
22 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.05
23 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.06
24 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
25 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.08
26 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.14
27 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.15
28 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.19
28 Albert ČermákAlbert Čermák 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.19
30 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.30
31 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.34
32 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.35
33 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.36
34 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.37
35 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.50
35 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.50
37 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.53
38 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.55
39 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.61
40 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.67
41 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.70
42 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.71
43 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.79
44 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.84
45 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.87
46 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.88
46 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.88
48 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.91
49 Tadeáš LipenskýTadeáš Lipenský 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.12
50 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.16
51 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.21
52 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.22
53 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 10.48
54 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.54
55 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.59

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.18
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.38
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.41
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.42
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.57
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.59
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.48
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.52
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.53
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.58
5 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.66
6 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.20
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.91
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.12
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.40
5 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.57
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.22
7 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.39
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.09
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.13
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21
5 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.32
6 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.15
7 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.53
2 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.26
3 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.38
4 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.74
5 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.05
6 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.46
2 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.15
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.31
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
5 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.50
6 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.97
7 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.87
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.06
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.16
4 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.24
5 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.73
6 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.79
7 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.66
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.90
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.05
4 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.70
5 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.80
6 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.81
7 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.75
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.10
3 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.21
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.28
5 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.49
6 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.66
7 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.04
8 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 10.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.56
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.99
3 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.37
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.46
5 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.67
6 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.92
7 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.02
8 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.89
3 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.20
4 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.45
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.84
7 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.03
8 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.04
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.20
4 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.59
5 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.62
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.80
7 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.86
8 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.82
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.93
3 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.33
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.88
5= Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.19
5= Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
7 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.29
8 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.38
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.20
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.39
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.46
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.53
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.56
6 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.66
7 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.75
8 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.82
9 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
10 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.87
11 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.89
12 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.90
13 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.91
14 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
15 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.93
16 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.99
17 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.04
18 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.05
19 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.06
20 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.09
21 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.10
22 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.12
23 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.13
24 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.15
25 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.16
26 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.20
26 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.20
28 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21
28 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.21
30 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.24
31 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.26
32 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.28
33 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.31
34 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.32
35 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.33
36 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
37 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.37
37 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
39 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.38
40 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.40
41 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.45
42 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.46
43 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.49
44 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.50
45 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.57
46 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.59
47 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.62
48 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.66
49 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.67
50 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.70
51 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.73
52 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.74
53 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.79
54 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.80
54 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.80
56 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.81
57 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.84
58 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.86
59 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.88
60 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.90
61 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.92
62 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.97
63 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.02
64 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.03
65 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.04
66 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.05
67 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.06
67 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 10.06
69 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.15
70 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.19
70 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.19
72 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.22
72 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.22
74 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.23
75 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.29
76 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.38
77 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.45
78 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.51
79 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.52
80 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 10.82
81 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.89

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.27
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.42
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.44
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.45
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.56
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.78
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.62
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.79
3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.80
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.85
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
6 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.27
2 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.45
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.00
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.48
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.32
6 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.78
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.21
3 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.66
4 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 23.33
5 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.75
6 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 21.08
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.25
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.06
4 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.09
5 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.24
6 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.89
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.18
3 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.36
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.62
5 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.72
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.79
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.46
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.75
4 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.10
5 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.83
6 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.23
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.83
3 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.18
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.13
5 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.20
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.51
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.97
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.79
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.35
5 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.63
Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.78
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.79
3 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.23
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.46
5 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.75
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.89
7 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 21.08
8 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.10
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.21
10 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.25
11 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.51
12 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.83
13 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.97
14 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.06
15 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.18
16 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.27
17 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.36
18 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.45
19 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.62
20 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.66
21 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.72
22 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.79
23 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.83
24 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.00
25 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.09
26 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.18
27 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.24
28 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 23.33
29 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.48
30 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.75
31 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.13
32 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.35
33 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.50
34 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.83
35 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.20
36 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.23
37 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.32
38 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.63
39 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.88
40 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 25.89
41 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.82
Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.16
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.14
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.43
5 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33
6 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 23.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.39
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.89
3 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.32
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 26.99
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.84
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.85
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.96
4 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.52
5 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.04
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.60
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.78
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.11
5 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 25.79
6 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.76
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.87
3 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.20
4 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.05
5 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.27
6 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.87
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.39
3 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.58
4 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.91
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.03
6 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.01
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.73
2 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 22.94
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.97
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 24.50
5 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.85
6 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 25.79
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.61
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.22
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.16
5 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.81
6 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.42
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.28
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.35
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.66
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.79
5 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.86
6 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.70
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.30
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.93
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.30
4 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.54
5 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.69
6 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.97
2 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 23.57
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.70
5 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.03
Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.14
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.54
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.07
4 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.17
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.61
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.30
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.30
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.44
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.67
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.42
6 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.55
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.07
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.07
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.16
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.23
6 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.40
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.71
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.46
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.67
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.97
5 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07
6 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.39
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.09
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.36
4 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.10
5 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.61
6 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.02
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.06
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.68
4= Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.74
4= Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.16
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.07
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.14
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.14
6 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.30
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.30
8 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.43
9 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.60
11 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66
12 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.71
14 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.73
15 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.76
16 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.87
17 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.97
18 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.02
19 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.06
20 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.07
21 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.28
22 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.30
23 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33
24 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.35
25 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38
26 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.39
26 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.39
26 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.39
29 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.44
30 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.46
31 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.54
32 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.58
33 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.66
34 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.67
34 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.67
36 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.68
37 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.74
37 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.74
39 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.84
40 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.87
41 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.89
42 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.91
43 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.93
44 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 22.94
45 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.97
46 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 23.06
47 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.07
48 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.09
49 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.16
50 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.17
51 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.20
52 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.30
53 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.36
54 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.42
55 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.54
56 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 23.57
57 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.61
57 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.61
59 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.69
60 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.70
61 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.79
62 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.85
63 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.86
64 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.97
65 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.03
66 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.05
67 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07
68 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.10
69 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.22
70 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.23
71 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.27
72 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.40
73 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 24.50
73 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.50
75 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.55
76 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.59
77 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.61
78 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.78
79 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.85
80 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.96
81 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.98
82 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.03
83 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.11
84 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.16
85 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
86 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.52
87 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
88 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
89 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 25.79
89 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 25.79
91 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.81
92 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.89
93 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.04
94 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.12
95 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.32
96 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.42
97 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.70
98 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 26.99
99 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.01
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:26.54
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 2:29.84
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:38.34
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:43.02
5 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:43.15
6 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:43.22
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:44.06
8 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:45.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:42.42
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:49.53
3 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:56.63
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:01.36
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:02.71
6 Ondřej BaranecOndřej Baranec 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:04.71
7 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:05.75
8 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:06.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:26.54
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 2:29.84
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:38.34
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:42.42
5 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:43.02
6 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:43.15
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:43.22
8 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:44.06
9 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:45.45
10 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:49.53
11 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:56.63
12 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:01.36
13 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:02.71
14 Ondřej BaranecOndřej Baranec 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:04.71
15 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:05.75
16 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:06.49

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:33.05
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:36.66
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:39.52
4 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:42.51
5 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:47.08
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:48.66
7 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:48.94
8 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:56.92
9 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:57.32
10 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:57.37
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:44.92
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:51.46
3 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:52.45
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:54.44
5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:56.74
6 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 2:57.36
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 2:57.54
8 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:57.71
9 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:59.41
10 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 3:09.93
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 9 2:34.45
MS Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:42.59
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:05.03
4 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:06.72
5 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:11.02
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:11.55
7 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:13.94
8 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:16.42
9 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:17.37
10 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:17.82
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:33.05
2 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 9 2:34.45
3 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:36.66
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:39.52
5 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:42.51
6 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:42.59
7 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:44.92
8 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:47.08
9 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:48.66
10 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:48.94
11 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:51.46
12 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:52.45
13 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:54.44
14 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:56.74
15 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:56.92
16 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:57.32
17 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 2:57.36
18 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:57.37
19 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 2:57.54
20 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:57.71
21 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:59.41
22 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:05.03
23 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:06.72
24 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 3:09.93
25 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:11.02
26 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:11.55
27 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:13.94
28 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:16.42
29 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:17.37
30 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:17.82

1500 m - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:28.11
2 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:28.60
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:30.94
4 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 5:31.19
5 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 5:50.00
6 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 5:50.54
7 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 5:51.24
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 6:17.48
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 5:35.98
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:36.76
3 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:45.74
4 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 5:54.37
5 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 5:58.17
6 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:58.47
7 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 6:03.36
8 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 6:07.96
9 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 6:11.39
10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 6:12.12
11 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 15 6:12.25
12 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12 6:15.10
13 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 6:21.07
14 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 6:25.71
Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.19
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.36
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.69
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.71
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
2 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.16
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 11.27
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.52
6 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.89
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.99
3 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.43
4 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.71
5 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.24
6 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.70
2 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.33
3 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.34
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.66
5 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.50
6 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.19
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 10.36
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.69
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.71
5 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
6 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.16
7 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.22
8 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 11.27
9 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34
10 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.52
11 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.54
12 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.70
13 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.89
14 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.99
15 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.33
16 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.34
17 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.43
18 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.66
19 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.71
20 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.24
21 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.35
22 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.50
23 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.84

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.24
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.31
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.35
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.56
Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.83
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.94
3 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.09
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.19
5 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.25
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.81
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.87
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 11.20
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 11.41
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.57
6 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 19.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11.50
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.70
3 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 11.72
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.72
5 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.79
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 12.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.76
2 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.95
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.31
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 12.44
5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.64
6 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.70
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.67
2 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.68
3 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 13.22
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.53
5 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.58
6 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 13.63
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.81
2 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.83
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.24
4 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.34
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 13.37
6 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 14.03
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.20
2 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.47
3 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 14.82
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.24
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.31
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.35
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.56
6 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.81
7 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.83
8 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.87
9 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.94
10 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.09
11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.19
12 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 11.20
13 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.25
14 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 11.41
15 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11.50
16 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.57
17 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.70
18 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 11.72
18 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.72
20 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.76
21 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.79
22 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.93
23 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.95
24 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 12.06
25 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.31
26 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 12.44
27 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.64
28 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.67
29 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.68
30 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.81
31 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.83
32 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 13.22
33 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.24
34 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.34
35 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 13.37
36 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.53
37 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.58
38 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 13.63
39 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.70
40 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 14.03
41 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.20
42 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.47
43 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 14.82
44 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 19.61
Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.87
2 Motl, Motl, Motl, Motl Motl, Motl, Motl, Motl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.12
3 Krůta, Mikula, Piš, Sitek Krůta, Mikula, Piš, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.27
4 Bečka, Czadera, Hacker, Pika Bečka, Czadera, Hacker, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 35.12
5 Beneš, Novák, Šašek, Šašek Beneš, Novák, Šašek, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 36.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáček, Říha, Procházka, Středa Horáček, Říha, Procházka, Středa SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.24
2 Truhlář, Suk, Žižka, Čermák Truhlář, Suk, Žižka, Čermák AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 34.04
3 Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 34.50
4 Jobák, Krejčí, Maťha, Pop Jobák, Krejčí, Maťha, Pop SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 34.65
5 Prokeš, Platil, Moravec, Los Prokeš, Platil, Moravec, Los Atletika BenešovAtletika Benešov 5 34.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáček, Říha, Procházka, Středa Horáček, Říha, Procházka, Středa SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.24
2 Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.87
3 Truhlář, Suk, Žižka, Čermák Truhlář, Suk, Žižka, Čermák AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 34.04
4 Motl, Motl, Motl, Motl Motl, Motl, Motl, Motl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.12
5 Krůta, Mikula, Piš, Sitek Krůta, Mikula, Piš, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.27
6 Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 34.50
7 Jobák, Krejčí, Maťha, Pop Jobák, Krejčí, Maťha, Pop SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 34.65
8 Prokeš, Platil, Moravec, Los Prokeš, Platil, Moravec, Los Atletika BenešovAtletika Benešov 5 34.92
9 Bečka, Czadera, Hacker, Pika Bečka, Czadera, Hacker, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 35.12
10 Beneš, Novák, Šašek, Šašek Beneš, Novák, Šašek, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 36.50

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.24
2 Davisová, Česká, Dušková, Klejnová Davisová, Česká, Dušková, Klejnová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 33.64
3 Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.32
4 Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.95
5 Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.40
6 Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 35.65
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 32.68
2 Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 34.58
3 Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 36.20
4 Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.62
5 Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 36.70
6 Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.90
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.29
2 Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.58
3 Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 35.05
4 Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 37.01
5 Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 37.55
6 Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 37.59
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.54
2 Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.04
3 Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 36.57
4 Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 37.20
5 Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 37.35
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 32.68
2 Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.24
3 Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.29
4 Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.58
5 Davisová, Česká, Dušková, Klejnová Davisová, Česká, Dušková, Klejnová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 33.64
6 Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.32
7 Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 34.58
8 Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.95
9 Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 35.05
10 Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.40
11 Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.54
12 Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 35.65
13 Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.04
14 Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 36.20
15 Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 36.57
16 Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.62
17 Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 36.70
18 Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.90
19 Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 37.01
20 Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 37.20
21 Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 37.35
22 Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 37.55
23 Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 37.59

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.60
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 15 1.45 ooooo-xxx
2= David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno