Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva

Kutná Hora (20. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.73
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 09.02
4 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 09.05
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.19
6 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 09.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.26
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.48
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 08.81
4 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.14
5 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 09.87
6 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 8 10.16
7 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.43
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.69
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 09.08
5 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.30
6 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.71
7 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 08.36
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.47
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.52
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.54
5 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.06
6 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.50
7 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.61
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 08.83
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.35
4 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 09.67
5 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.84
6 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.44
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.54
3 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 09.15
4 Albert ČermákAlbert Čermák 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 09.19
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 09.36
6 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.53
7 Adam KofroňAdam Kofroň 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 8 08.70
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.75
3 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 08.89
4 David LosDavid Los 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 09.34
5 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.37
6 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 09.88
7 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.72
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 08.87
3 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.50
4 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.61
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 09.70
6 Tadeáš LipenskýTadeáš Lipenský 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 8 10.12
7 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.21
8 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 10.48
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.18
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.38
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.41
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 08.42
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 08.57
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.59
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.48
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.52
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.53
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.58
5 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.66
6 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 08.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 08.20
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.91
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.12
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.40
5 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.57
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 10.22
7 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.39
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.09
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.13
4 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 09.21
5 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 09.32
6 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.15
7 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.53
2 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.26
3 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.38
4 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.74
5 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 10.05
6 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.46
2 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.15
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 09.31
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.35
5 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.50
6 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.97
7 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 08.87
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.06
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.16
4 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.24
5 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 09.73
6 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 09.79
7 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.66
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 08.90
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 09.05
4 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 09.70
5 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 09.80
6 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 09.81
7 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.75
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 09.10
3 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.21
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 09.28
5 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.49
6 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.66
7 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 10.04
8 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 10.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.56
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.99
3 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 09.37
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.46
5 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 09.67
6 Marie CichovskáMarie Cichovská 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.92
7 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.02
8 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 8 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 08.84
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.89
3 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.20
4 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
5 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 09.45
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 09.84
7 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 10.03
8 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.04
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 09.20
4 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.59
5 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 09.62
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 7 09.80
7 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.86
8 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.82
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.93
3 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.33
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.88
5= Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.19
5= Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 10.19
7 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.29
8 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.27
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 08.42
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.44
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 08.45
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.56
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.78
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 08.62
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 08.79
3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.80
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.85
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.94
6 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 09.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 22.27
2 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 22.45
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.00
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 23.48
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 25.32
6 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.78
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.21
3 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.66
4 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 23.33
5 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 23.75
6 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 21.08
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.25
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 22.06
4 David LosDavid Los 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 23.09
5 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.24
6 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 25.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 20.89
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 22.18
3 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 22.36
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.62
5 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 22.72
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 24.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 19.79
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 20.46
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 20.75
4 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 21.10
5 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 21.83
6 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.23
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 22.83
3 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 23.18
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.13
5 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.20
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 21.51
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 21.97
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 22.79
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 24.35
5 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 25.63
Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 20.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.16
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 21.14
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.43
5 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.33
6 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 1 23.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.39
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.89
3 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.32
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 26.99
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 22.84
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.85
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.96
4 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.52
5 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.04
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 26.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 4 21.57
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 21.60
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 24.78
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 1 25.11
5 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 25.79
6 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 21.76
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.87
3 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 23.20
4 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 24.05
5 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.27
6 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 21.87
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 22.39
3 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.58
4 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 22.91
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 25.03
6 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 28.01
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 21.73
2 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 22.94
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.97
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 24.50
5 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 24.85
6 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 25.79
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.61
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 24.22
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.16
5 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.81
6 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.42
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.28
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 22.35
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.66
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.79
5 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.86
6 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.70
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 22.30
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 22.93
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 23.30
4 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.54
5 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.69
6 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 21.97
2 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 23.57
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.70
5 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 24.03
Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 21.14
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.54
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 23.07
4 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 23.17
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 23.61
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 21.30
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 21.30
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 22.44
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 22.67
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 23.42
6 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 24.55
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 21.07
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 21.66
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 22.07
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 23.16
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 24.23
6 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 24.40
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 21.71
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 22.46
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 22.67
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.97
5 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07
6 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 22.39
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 23.09
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 23.36
4 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 24.10
5 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.61
6 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 22.02
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 22.06
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 22.68
4= Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.74
4= Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 22.74
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 2:26.54
2 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 2:29.84
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 2:38.34
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:43.02
5 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 2:43.15
6 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 2:43.22
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 2:44.06
8 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:45.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:42.42
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:49.53
3 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:56.63
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 3:01.36
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 3:02.71
6 Ondřej BaranecOndřej Baranec 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 3:04.71
7 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 3:05.75
8 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 3:06.49
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 2:33.05
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 2:36.66
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:39.52
4 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:42.51
5 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 2:47.08
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 2:48.66
7 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:48.94
8 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10 2:56.92
9 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 9 2:57.32
10 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:57.37
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 2:44.92
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:51.46
3 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:52.45
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 9 2:54.44
5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 2:56.74
6 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 10 2:57.36
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 8 2:57.54
8 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 2:57.71
9 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 2:59.41
10 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 3:09.93
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 9 2:34.45
MS Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 2:42.59
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:05.03
4 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 3:06.72
5 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 3:11.02
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 3:11.55
7 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 3:13.94
8 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:16.42
9 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:17.37
10 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:17.82
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:28.11
2 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 5:28.60
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 5:30.94
4 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 5:31.19
5 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 9 5:50.00
6 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 5:50.54
7 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 8 5:51.24
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 6:17.48
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 5:35.98
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 5:36.76
3 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:45.74
4 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 5:54.37
5 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 5:58.17
6 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 5:58.47
7 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 11 6:03.36
8 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 13 6:07.96
9 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 6:11.39
10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 6:12.12
11 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 15 6:12.25
12 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 12 6:15.10
13 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 6:21.07
14 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 6:25.71
Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 10 DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 10.19
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 10.36
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.69
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.71
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
2 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 11.16
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 11.27
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 11.34
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.52
6 Filip BudinaFilip Budina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.89
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.99
3 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 12.43
4 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.71
5 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.24
6 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 11.70
2 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.33
3 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 12.34
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.66
5 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.50
6 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 13.84
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.24
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 10.31
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.35
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.56
Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 10.83
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.94
3 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 11.09
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.19
5 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.25
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.81
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 10.87
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 11.20
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 4 11.41
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 11.57
6 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 19.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 11.50
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.70
3 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 11.72
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 11.72
5 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 11.79
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 12.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 11.76
2 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.95
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.31
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 12.44
5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 12.64
6 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 13.70
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.67
2 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 12.68
3 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 13.22
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 13.53
5 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 13.58
6 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 13.63
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 12.81
2 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.83
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 13.24
4 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.34
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 13.37
6 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 14.03
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.20
2 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 14.47
3 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 14.82
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček Kofroň, Hnida, Meloun, Šantrůček TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 33.87
2 Motl, Motl, Motl, Motl Motl, Motl, Motl, Motl Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.12
3 Krůta, Mikula, Piš, Sitek Krůta, Mikula, Piš, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.27
4 Bečka, Czadera, Hacker, Pika Bečka, Czadera, Hacker, Pika Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 35.12
5 Beneš, Novák, Šašek, Šašek Beneš, Novák, Šašek, Šašek A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 36.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáček, Říha, Procházka, Středa Horáček, Říha, Procházka, Středa SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.24
2 Truhlář, Suk, Žižka, Čermák Truhlář, Suk, Žižka, Čermák AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 34.04
3 Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Strnad, Šarvaš, Špicl, Chytil Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 34.50
4 Jobák, Krejčí, Maťha, Pop Jobák, Krejčí, Maťha, Pop SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.65
5 Prokeš, Platil, Moravec, Los Prokeš, Platil, Moravec, Los Atletika Benešov Atletika Benešov 5 34.92
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová Benešová, Bébrová, Hrabáková, Schederová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 33.24
2 Davisová, Česká, Dušková, Klejnová Davisová, Česká, Dušková, Klejnová TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 33.64
3 Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková Fučíková, Hlaváčková, Maršonová, Růžičková SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 34.32
4 Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Kundrátová, Jáchimová, Špinková, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.95
5 Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová Čurdová, Kyjánková, Šteflová, Vintrová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 35.40
6 Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Hanousková, Bernátová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 35.65
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová Havlíčková, Lar, Kmentová, Grábnerová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 32.68
2 Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková Fílová, Forejtová, Marcová, Šimková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 34.58
3 Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Bubáková, Cirmanová, Melicharová, Pelikánová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 36.20
4 Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová Nejedlá, Konopáčová, Pokorná, Pravdová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.62
5 Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová Vesecká, Říhová, Nováková, Blechová TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 36.70
6 Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.90
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová Cibulková, Čálková, Kotrbová, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 33.29
2 Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 33.58
3 Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová Němcová, Dohnalová, Petrová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 35.05
4 Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková Pešíková, Kvasnička, Veverková, Vlčková SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 37.01
5 Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková Duníková, Dražanová, Falcníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 37.55
6 Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Čadková, Havlíčková, Majtaníková, Musilová Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 37.59
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle Schierová, Zejdová, Klajmonová, Kahle ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 35.54
2 Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Brodská, Jirouchová, Leštinová, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.04
3 Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová Krejčí, Kottová, Kadlíková, Holubová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 36.57
4 Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Kášková, Přitasilová, Eichlerová, Beránková Atletika Benešov Atletika Benešov 3 37.20
5 Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Trochtová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 37.35
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ Neratovice TJ Neratovice
07 15 1.45 ooooo-xxx
2= David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 3 1.40 ooooxxx
2= Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 14 1.40 -oooxxx
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 1.40 oooxoxxx
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 12 1.40 ooxoxxoxxx
6 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 7 1.35 oxoxxoxxx
7 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 8 1.30 ooxxx
8 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 1.30 oxoxxx
9 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 1.30 oxxoxxx
10= Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 10 1.25 ox
10= Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 1.25 oxxx
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4 DNS
Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 6 NM xxx
Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 2 NM xxx
Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 5 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,56
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 22 1.50 --oo-oxooxxoxxx
2 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 11 1.44 oooooxoxoxx
3 Justýna FílováJustýna Fílová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 20 1.44 oooooxoxxoxx
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
08 21 1.44 oooooxxoxxoxxx
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 18 1.44 oooxoxoxxoxxoxxx
6 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 9 1.38 oooxoxoxxx
7 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
07 15 1.35 ooooxxx
8= Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 10 1.35 oooxoxxx
8= Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 13 1.35 oooxoxxx
10 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 16 1.35 -ooxxoxxx
11 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 14 1.30 oxxooxx
12 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 17 1.30 ooxoxxx
13 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 12 1.25 xooxxx
14 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 5 1.25 oxoxxx
15 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 1.25 xoxoxxx
16 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 2 1.20 oxxx
17 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 4 1.20 xxoxxx
Michaela KroliczkováMichaela Kroliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 7 DNS
Anežka HoláAnežka Holá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 1 DNS
Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 3 NM xxx
Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 8 NM xxx
Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 19 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 14 5.03 +0.0 m/s 5.03  +0.04.824.535.034.77x4.96
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ Neratovice TJ Neratovice
07 17 4.83 +0.3 m/s x4.784.684.784.624.83  +0.3x
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 16 4.83 +0.0 m/s 4.624.554.604.624.664.754.83  +0.0
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 4.63 +0.0 m/s 4.63  +0.04.45x4.63xxx
5 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 12 4.58 +0.0 m/s 2.154.534.434.534.58  +0.02.87x
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 4.58 +0.0 m/s 4.174.434.384.434.384.58  +0.04.39
7 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 8 4.53 +0.0 m/s 4.53  +0.04.44x4.534.09xx
8 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 9 4.42 +0.0 m/s 4.42  +0.0x4.374.424.074.404.36
9 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
07 10 4.42 +0.0 m/s 4.244.42  +0.04.254.420.00.00.0
10 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 10 4.27 +0.0 m/s 4.184.214.27  +0.04.270.00.00.0
11 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 4.21 +0.0 m/s 4.144.154.21  +0.04.210.00.00.0
12 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 11 4.19 +0.0 m/s 4.19  +0.0xx4.190.00.00.0
13 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 18 4.17 +0.0 m/s 4.143.664.17  +0.04.170.00.00.0
14 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 9 4.14 -0.7 m/s 3.734.14  -0.73.494.140.00.00.0
15 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 5 4.12 +0.0 m/s 4.064.12  +0.04.094.120.00.00.0
16 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2 4.09 +0.0 m/s 3.914.09  +0.03.934.090.00.00.0
17 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 6 4.09 +0.0 m/s xx4.09  +0.04.090.00.00.0
18 Eliáš ProcházkaEliáš Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 4.06 -0.8 m/s 4.044.06  -0.84.06  +0.04.060.00.00.0
19 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ Neratovice TJ Neratovice
07 7 4.06 +0.0 m/s 3.123.544.06  +0.04.060.00.00.0
20 Filip BudinaFilip Budina
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 4.05 +0.0 m/s 3.854.05  +0.03.964.050.00.00.0
21 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 17 4.01 +0.0 m/s x3.974.01  +0.04.010.00.00.0
22 Vojta MoravecVojta Moravec
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 3 3.99 -0.4 m/s 3.71x3.99  -0.43.990.00.00.0
23 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 6 3.94 -0.1 m/s 3.643.803.94  -0.13.940.00.00.0
24 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 1 3.92 +0.0 m/s 3.623.643.92  +0.03.920.00.00.0
25 Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 15 3.91 +0.0 m/s 3.91  +0.03.423.633.910.00.00.0
26 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
07 11 3.87 +0.0 m/s 3.87  +0.03.443.793.870.00.00.0
27 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 8 3.86 -0.1 m/s 3.753.843.86  -0.13.860.00.00.0
28 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 14 3.73 +0.0 m/s 3.603.233.73  +0.03.730.00.00.0
29 Patrik StehlíkPatrik Stehlík
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 7 3.66 -0.1 m/s 3.523.66  -0.13.483.660.00.00.0
30 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 13 3.62 +0.0 m/s 3.62  +0.0x3.473.620.00.00.0
31 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16 3.61 +0.0 m/s 3.593.003.61  +0.03.610.00.00.0
32 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 4 3.55 +0.0 m/s 3.55  +0.03.473.473.550.00.00.0
33 Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 3.44 +0.0 m/s 3.423.44  +0.0x3.440.00.00.0
34 Ondřej BaranecOndřej Baranec
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 3 3.29 -1.1 m/s x3.29  -1.1x3.290.00.00.0
35 Adam KofroňAdam Kofroň
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 2 3.09 +0.0 m/s x2.903.09  +0.03.090.00.00.0
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 23 4.88 -0.3 m/s 4.774.744.774.774.514.854.88  -0.3
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 20 4.85 -0.1 m/s 4.53-4.494.534.684.544.85  -0.1
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 22 4.56 -0.3 m/s x4.544.264.544.56  -0.3--
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
08 14 4.52 -1.3 m/s 4.484.52  -1.34.434.524.344.274.51
5 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 4.49 +0.0 m/s 4.39-4.474.474.49  +0.0x4.47
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
07 17 4.46 +0.0 m/s 4.164.234.364.364.234.344.46  +0.0
7 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 4.43 -0.7 m/s 3.964.43  -0.74.394.433.854.084.24
8 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
08 21 4.41 +0.0 m/s x4.41  +0.03.774.414.41  +0.04.284.41  -0.3
9 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
07 18 4.25 +0.0 m/s 4.054.084.25  +0.04.250.00.00.0
10 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 16 4.19 -1.0 m/s 4.074.19  -1.04.144.190.00.00.0
11 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 7 4.19 -1.0 m/s x-4.19  -1.04.190.00.00.0
12 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 10 4.18 +0.2 m/s 3.874.18  +0.2x4.180.00.00.0
13 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 1 4.16 -0.7 m/s 4.16  -0.73.853.764.160.00.00.0
14 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 9 4.15 -1.4 m/s 4.003.944.15  -1.44.150.00.00.0
15 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 15 4.09 -0.3 m/s 4.09  -0.34.012.904.090.00.00.0
16 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 11 4.06 -0.5 m/s xx4.06  -0.54.060.00.00.0
17 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 4.03 -0.1 m/s x4.03  -0.1x4.030.00.00.0
18 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 19 4.01 -0.7 m/s x4.01  -0.73.724.010.00.00.0
19 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 13 3.96 -1.5 m/s 3.833.96  -1.53.793.960.00.00.0
20 Justýna TrnkováJustýna Trnková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 4 3.94 +0.0 m/s 3.913.94  +0.03.533.940.00.00.0
21 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 3.92 +0.0 m/s 3.873.92  +0.03.603.920.00.00.0
22 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 20 3.91 +0.0 m/s 3.74-3.91  +0.03.910.00.00.0
23 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 6 3.91 -1.3 m/s 3.463.643.91  -1.33.910.00.00.0
24 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 5 3.90 -1.0 m/s 3.893.90  -1.03.783.900.00.00.0
25 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 11 3.86 -0.6 m/s x3.833.86  -0.63.860.00.00.0
26 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 3.82 +0.0 m/s 3.82  +0.03.803.643.820.00.00.0
27 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 22 3.82 +0.0 m/s 2.303.713.82  +0.03.820.00.00.0
28 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ Neratovice TJ Neratovice
08 15 3.76 +1.2 m/s 3.76  +1.23.71x3.760.00.00.0
29 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 2 3.76 -1.1 m/s 3.553.76  -1.13.613.760.00.00.0
30 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 13 3.75 +0.0 m/s 3.713.75  +0.03.733.750.00.00.0
31 Monika PaloušováMonika Paloušová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 19 3.72 -0.2 m/s 3.72  -0.2x3.293.720.00.00.0
32 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 3.71 +0.0 m/s 3.253.71  +0.03.663.710.00.00.0
33 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 7 3.71 -0.4 m/s x3.71  -0.4x3.710.00.00.0
34 Marie CichovskáMarie Cichovská
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 6 3.65 +0.0 m/s 3.65  +0.03.323.253.650.00.00.0
35 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 3.64 -0.3 m/s 3.64  -0.33.573.213.640.00.00.0
36 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
07 18 3.63 -0.3 m/s xx3.63  -0.33.630.00.00.0
37 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 3 3.62 -1.1 m/s x3.62  -1.1x3.620.00.00.0
38 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 3 3.58 -1.0 m/s xx3.58  -1.03.580.00.00.0
39 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 17 3.57 +0.0 m/s 3.57  +0.0x3.513.570.00.00.0
40 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 10 3.54 -0.7 m/s 3.483.483.54  -0.73.540.00.00.0
41 Nikol ProcházkováNikol Procházková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 3.50 -0.8 m/s 3.443.50  -0.83.473.500.00.00.0
42 Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 9 3.49 +1.3 m/s x3.49  +1.33.483.490.00.00.0
43 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 1 3.34 +1.4 m/s 3.093.013.34  +1.43.340.00.00.0
44 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 8 3.13 -1.0 m/s 2.76x3.13  -1.03.130.00.00.0
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 24 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 45 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 34 12.82 12.1812.6812.5212.6812.8212.6712.47
2 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 29 11.11 09.3409.8010.4410.4410.7710.5911.11
3 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 33 10.81 09.5910.5009.7010.5009.9110.2010.81
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 31 10.80 08.6609.4608.9009.4609.9909.8510.80
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 32 10.52 10.5210.4110.0410.52x10.1910.13
6 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 30 10.15 10.0109.1609.7810.0110.1510.1109.77
7 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 27 10.06 09.9709.5209.9109.97x10.06x
8 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 25 09.83 08.6808.7509.7009.7009.8309.3009.34
9 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 28 09.42 09.4208.1308.5709.420.00.00.0
10 Anežka LeštinováAnežka Leštinová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 24 09.15 08.8909.1509.1009.150.00.00.0
11 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 26 08.92 08.6908.9208.3008.920.00.00.0
12 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
07 23 08.89 08.6708.5808.8908.890.00.00.0
13 Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 08.76 07.5507.3908.7608.760.00.00.0
14 Nela NovotnáNela Novotná
TJ Neratovice TJ Neratovice
08 18 08.42 07.4708.4208.1508.420.00.00.0
15 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 20 08.37 08.3508.0608.3708.370.00.00.0
16 Klára DoušováKlára Doušová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
07 13 08.22 07.8808.2208.0908.220.00.00.0
17 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 19 08.02 x07.4908.0208.020.00.00.0
18 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ Neratovice TJ Neratovice
07 22 07.95 07.9507.9007.7907.950.00.00.0
19 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 21 07.91 07.6107.9107.6607.910.00.00.0
20 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
08 17 07.66 06.3707.6607.6307.660.00.00.0
21 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 07.26 07.2606.3506.4607.260.00.00.0
22 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 11 07.24 06.8607.2406.8307.240.00.00.0
23 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 3 07.09 06.8607.0907.0907.090.00.00.0
24 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 2 06.77 06.3706.7706.7306.770.00.00.0
25 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 12 06.65 06.3005.9306.6506.650.00.00.0
26 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 7 06.24 05.6906.24x06.240.00.00.0
27 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
08 4 06.14 06.1006.14x06.140.00.00.0
28 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14 06.07 x06.07x06.070.00.00.0
29 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
08 6 05.99 05.5205.99x05.990.00.00.0
30 Anna KermesováAnna Kermesová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 10 05.98 x05.9805.8905.980.00.00.0
31 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 05.93 xx05.9305.930.00.00.0
32 Natálie DanielováNatálie Danielová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 8 05.57 05.5704.6505.4605.570.00.00.0
33 Anna VejdělkováAnna Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 04.63 xx04.6304.630.00.00.0
Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 14 09.78 08.8909.5109.7809.7809.2908.8709.15
2 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 10 09.29 08.6008.7209.2909.2908.5308.9108.84
3 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
07 12 09.21 07.9408.8409.2109.2108.3708.3908.95
4 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 8 08.80 08.8008.1907.8308.8008.3708.7107.98
5 Vít NovákVít Novák
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 9 08.70 08.0208.0108.7008.7008.6408.1208.46
6 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 13 08.43 08.39x08.3608.3908.4308.2108.36
7 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 11 08.42 08.2607.7008.4208.4208.3107.3607.60
8 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ Neratovice TJ Neratovice
07 7 07.96 07.9007.9607.5907.9607.1106.8907.53
9 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 6 07.93 06.8507.9307.7407.930.00.00.0
10 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
08 1 07.64 07.6407.4306.6607.640.00.00.0
11 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
08 3 06.81 06.8106.4006.4006.810.00.00.0
12 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
07 4 06.77 06.5606.6206.7706.770.00.00.0
13 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
07 5 06.43 06.4305.9206.1006.430.00.00.0
14 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2 05.59 04.4905.5904.9805.590.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Neratovice TJ Neratovice
08 28 38.24 38.240.00.038.240.00.00.0
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 27 31.10 31.100.00.031.100.00.00.0
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 26 30.37 30.370.00.030.370.00.00.0
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 24 29.54 29.540.00.029.540.00.00.0
5 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 23 25.65 25.650.00.025.650.00.00.0
6 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 21 25.43 25.430.00.025.430.00.00.0
7 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 25 25.05 25.050.00.025.050.00.00.0
8 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 22 22.61 22.610.00.022.610.00.00.0
9 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
07 8 21.96 21.960.00.021.960.00.00.0
10 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 3 20.54 20.540.00.020.540.00.00.0
11 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 20 19.53 19.530.00.019.530.00.00.0
12 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 18 19.00 19.000.00.019.000.00.00.0
13 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 14 18.77 18.770.00.018.770.00.00.0
14 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
07 19 18.55 18.550.00.018.550.00.00.0
15 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
07 7 18.11 18.110.00.018.110.00.00.0
16 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16 18.08 18.080.00.018.080.00.00.0
17 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 13 17.61 17.610.00.017.610.00.00.0
18 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 15 16.84 16.840.00.016.840.00.00.0
19 Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 10 16.71 16.710.00.016.710.00.00.0
20 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 2 15.86 15.860.00.015.860.00.00.0
21 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
08 6 15.47 15.470.00.015.470.00.00.0
22 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5 14.18 14.180.00.014.180.00.00.0
23 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 11 13.09 13.090.00.013.090.00.00.0
24 Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 4 11.92 11.920.00.011.920.00.00.0
25 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 17 11.88 11.880.00.011.880.00.00.0
26 Jolana DosedlováJolana Dosedlová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 1 10.85 10.850.00.010.850.00.00.0
27 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 9 10.56 10.560.00.010.560.00.00.0
Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 23 45.53 45.530.00.045.530.00.00.0
2 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 22 28.18 28.180.00.028.180.00.00.0
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20 27.85 27.850.00.027.850.00.00.0
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 18 27.43 27.430.00.027.430.00.00.0
5 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
07 17 25.96 25.960.00.025.960.00.00.0
6 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 19 25.95 25.950.00.025.950.00.00.0
7 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 16 23.52 23.520.00.023.520.00.00.0
8 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 15 23.11 23.110.00.023.110.00.00.0
9 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 21 21.51 21.510.00.021.510.00.00.0
10 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 20.99 20.990.00.020.990.00.00.0
11 Jiří MikešJiří Mikeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
08 11 20.87 20.870.00.020.870.00.00.0
12 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
07 5 20.32 20.320.00.020.320.00.00.0
13 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
09 9 19.95 19.950.00.019.950.00.00.0
14 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 3 19.50 19.500.00.019.500.00.00.0
15 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1 17.87 17.870.00.017.870.00.00.0
16 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
08 7 14.98 14.980.00.014.980.00.00.0
17