Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva

Kutná Hora (20. 6. 2020)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.27
2 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.45
3 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.00
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.48
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.32
6 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.78
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.21
3 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.66
4 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 23.33
5 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.75
6 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 21.08
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.25
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.06
4 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.09
5 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.24
6 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.89
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.18
3 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.36
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.62
5 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.72
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.79
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.46
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.75
4 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.10
5 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.83
6 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.23
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.83
3 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.18
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.13
5 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.20
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.51
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.97
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.79
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.35
5 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.63
Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.78
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.79
3 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 20.23
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.46
5 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.75
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.89
7 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 21.08
8 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.10
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.21
10 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.25
11 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 21.51
12 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.83
13 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.97
14 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.06
15 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.18
16 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.27
17 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.36
18 Josef HolejšovskýJosef Holejšovský 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.45
19 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.62
20 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.66
21 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.72
22 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.79
23 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.83
24 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.00
25 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.09
26 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.18
27 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.24
28 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 23.33
29 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.48
30 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.75
31 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.13
32 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.35
33 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.50
34 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.83
35 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.20
36 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.23
37 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.32
38 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 25.63
39 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.88
40 Daniel SoukupDaniel Soukup 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 25.89
41 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.82
Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.16
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.14
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.43
5 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33
6 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 23.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.39
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.89
3 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.32
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 26.99
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.84
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.85
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.96
4 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.52
5 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.04
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.60
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.78
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.11
5 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 25.79
6 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.89
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.76
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.87
3 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.20
4 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.05
5 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.27
6 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.87
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.39
3 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.58
4 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.91
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.03
6 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.01
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.73
2 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 22.94
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.97
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 24.50
5 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.85
6 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 25.79
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.61
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.22
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.16
5 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.81
6 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.42
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.28
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.35
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.66
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.79
5 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.86
6 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.70
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.30
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.93
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.30
4 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.54
5 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.69
6 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.97
2 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 23.57
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.70
5 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.03
Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.14
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.54
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.07
4 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.17
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.61
6 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.30
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.30
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.44
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.67
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.42
6 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.55
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.07
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.07
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.16
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.23
6 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.40
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.71
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.46
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.67
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.97
5 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07
6 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.39
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.09
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.36
4 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.10
5 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.61
6 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 20.6.2020 - 13:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.02
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.06
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.68
4= Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.74
4= Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.16
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.07
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.14
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.14
6 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.30
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.30
8 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.43
9 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.57
10 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.60
11 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.66
12 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.71
14 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.73
15 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.76
16 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.87
17 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.97
18 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.02
19 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.06
20 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.07
21 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.28
22 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.30
23 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33
24 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.35
25 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38
26 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.39
26 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.39
26 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.39
29 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.44
30 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.46
31 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.54
32 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.58
33 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.66
34 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.67
34 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.67
36 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.68
37 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.74
37 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.74
39 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.84
40 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.87
41 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.89
42 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.91
43 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.93
44 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 22.94
45 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.97
46 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 23.06
47 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.07
48 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.09
49 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.16
50 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.17
51 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 23.20
52 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.30
53 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.36
54 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.42
55 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.54
56 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 23.57
57 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.61
57 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.61
59 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 23.69
60 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.70
61 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.79
62 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.85
63 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.86
64 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.97
65 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.03
66 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 24.05
67 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.07
68 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.10
69 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.22
70 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.23
71 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.27
72 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.40
73 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 24.50
73 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 24.50
75 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.55
76 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 24.59
77 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.61
78 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.78
79 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.85
80 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.96
81 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.98
82 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.03
83 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.11
84 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.16
85 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
86 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.52
87 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
88 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
89 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 25.79
89 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 25.79
91 Zuzana FröhlichováZuzana Fröhlichová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.81
92 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.89
93 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.04
94 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.12
95 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.32
96 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.42
97 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.70
98 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 26.99
99 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.01
Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS