Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA

Beroun (28. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.61
2 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 07.77
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.16
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.18
5 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.71
2 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 07.91
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.00
4 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.03
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.34
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.85
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 08.00
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 08.12
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.34
5 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 08.44
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.88
2 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.09
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.47
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 08.50
5 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 08.57
6 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 07.72
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 07.79
3 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.42
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 08.79
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.88
6 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.61
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.71
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 07.72
4 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 07.77
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 07.79
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.85
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.88
8 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 07.91
9 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.00
9 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 08.00
11 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.03
12 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.09
13 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 08.12
14 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.16
15 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.18
16 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.34
16 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.34
18 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.42
19 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 08.44
20 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.47
21 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 08.50
22 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 08.57
23 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 08.79
24 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.88
25 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.06
26 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 09.26
27 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.30
28 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.37
29 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.43

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.54 11.00
2 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.67 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 07.71 8.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.80 7.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.85 6.00
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 07.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.93 4.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 07.98 3.00
3 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.05 2.00
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.07 1.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.14
6 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.23
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.66
3 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.79
4 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.92
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.42
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.68
Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.26
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.41
3 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.72
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.16
5 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.26
6 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.29
7 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.56
3 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.64
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 08.78
5 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.98
6 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.17
7 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.53
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.56
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.73
4 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 08.90
5 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.16
6 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.31
7 Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.27
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.27
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.67
4 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.72
5 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.84
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.23
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.26
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.27
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.27
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
6 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.41
7 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.53
8 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.56
8 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.56
10 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 08.64
11 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.66
12 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.67
13 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.72
13 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.72
15 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.73
16 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 08.78
17 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.79
18 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.84
19 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 08.90
20 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.92
21 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.98
22 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.06
23 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.16
23 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.16
25 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.17
26 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.26
27 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.29
28 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.31
29 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.33
30 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.34
31 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.42
32 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.68
33 Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.07
Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 12:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.14 11.00
2= Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.23 8.50
2= Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.23 8.50
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.29 7.00
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.31 6.00
6 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.6.2020 - 12:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.48 4.00
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.59 3.00
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 SB 08.67 2.00
4 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.72 1.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.74
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.01
Celkem 6 závodníků