Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA

Beroun (28. 6. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 30.27 11.00
2 Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 31.49 9.00
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 32.07 7.00
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 33.29 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 31.36
2 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 31.93 8.00
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 34.21 5.00
Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DQ
Poznámky:
168,76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 30.27 11.00
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 31.36
3 Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 31.49 9.00
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 31.93 8.00
5 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 32.07 7.00
6 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 33.29 6.00
7 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 34.21 5.00
Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 DQ

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 30.76 11.00
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 33.43 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.52 8.00
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.95 6.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.86 5.00
3 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 35.59 3.50
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 38.26
5 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 40.65
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 33.54 7.00
2 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 37.39 1.00
3 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 37.93
4 Andrea BurešováAndrea Burešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 39.17
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.59 3.50
2 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 36.86 2.00
3 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 39.57
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.16
Poznámky:
-2,5
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 30.76 11.00
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 33.43 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.52 8.00
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 33.54 7.00
5 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.95 6.00
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.86 5.00
7 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 35.59 3.50
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.59 3.50
9 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 36.86 2.00
10 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 37.39 1.00
11 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 37.93
12 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 38.26
13 Andrea BurešováAndrea Burešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 39.17
14 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 39.57
15 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.16
16 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 40.65
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF