Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA

Beroun (28. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.19 3.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.54
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.00
4 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 22.34
Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 19.51
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.04
3 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 20.82
4 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.10
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.51 11.00
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.17 9.00
3 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 18.83 6.00
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 19.10 4.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 19.36
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 18.73 8.00
2 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 18.81 7.00
3 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.39
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 20.57
5 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 22.08
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.29 1.00
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 19.40
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.01
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.82
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 18.14
2 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 19.05 5.00
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 19.19 2.00
4 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.51 11.00
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 18.14
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.17 9.00
4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 18.73 8.00
5 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 18.81 7.00
6 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 18.83 6.00
7 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 19.05 5.00
8 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 19.10 4.00
9 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.19 3.00
9 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 19.19 2.00
11 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.29 1.00
12 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 19.36
13 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 19.40
14 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 19.51
15 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.54
16 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.00
17 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.01
18 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.04
19 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.39
20 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 20.57
21 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 20.82
21 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.82
23 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.10
24 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.31
25 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 22.08
26 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 22.34
27 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.54
Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.62 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.54 7.00
3 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.86 6.00
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.01 3.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.84
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.11 1.00
2 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.14
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.76
4 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.47
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 23.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.29 8.00
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.08 2.00
3 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.70
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.16
5 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.29
2 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.15
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.73
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.19
5 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.86
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.16
2 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.54
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.76
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.12
5 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.57
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.34
2 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.12
3 Karolína TůmováKarolína Tůmová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.62
4 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.70
5 Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.60
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.93 5.00
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.95 4.00
3 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 21.97
4 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.29
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 19.79 9.00
2 Simona PečenáSimona Pečená 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.44
3 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.65
4 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 24.97
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 28.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.70
2 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 22.01
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.16
4 Anna NawalkowskáAnna Nawalkowská 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.62 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 19.79 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.29 8.00
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.54 7.00
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.86 6.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.93 5.00
7 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.95 4.00
8 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.01 3.00
9 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.08 2.00
10 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.11 1.00
11 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.16
12 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.29
13 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.54
14 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.70
15 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.84
16 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 21.97
17 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 22.01
18 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.14
19 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.15
20 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.16
21 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.29
22 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.34
23 Simona PečenáSimona Pečená 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.44
24 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.70
25 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.73
26 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.76
26 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.76
28 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.12
28 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.12
30 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.16
31 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.19
31 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.19
33 Anna NawalkowskáAnna Nawalkowská 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.24
34 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.47
35 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.57
36 Karolína TůmováKarolína Tůmová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.62
37 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.70
38 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 23.89
39 Justýna StříbrnáJustýna Stříbrná 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.60
40 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.65
41 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.86
42 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 24.97