Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A KPD staršího žactva

Beroun (12. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.54
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.77
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.90
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.07
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.14
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 08.65
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.72
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.80
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.86
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.03
5 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.36
6 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.63
7 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.71
2 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.78
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.86
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 07.89
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.97
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 08.41
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 07.75
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.81
3= Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 07.86
3= Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.86
5 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.33
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.54
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.71
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.72
4 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 07.75
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.77
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.78
7 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.80
8 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.81
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.86
9 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.86
9 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 07.86
9 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.86
13 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 07.89
14 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.90
15 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.97
16 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.03
17 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.07
18 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.14
19 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.33
20 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.36
21 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 08.41
22 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.58
23 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.63
24 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 08.65
25 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.73
26 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.85
27 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.06

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 12.9.2020 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.56 11.00
2 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.69 9.00
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.70 8.00
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 07.70 7.00
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 SB 07.71 6.00
6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 07.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2020 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 SB 07.70 4.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.72 3.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.75 2.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.78 1.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 SB 07.82
6 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 07.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.22
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.43
3 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.92
4 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 09.43
5 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.18
2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.33
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.45
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.70
5 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.89
MS Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.15
7 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.19
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.47
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.68
4 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.83
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.28
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.34
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.40
4 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.55
5 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 09.13
6 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.36
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.18
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.19
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.22
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.28
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.33
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.34
7 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.40
8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.43
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.45
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.47
11 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.55
12 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.68
13 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.70
14 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.83
15 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.89
16 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.92
17 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 09.13
18 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.15
19 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 09.29
20 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.36
21 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 09.43
22 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.52
23 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.54

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 12.9.2020 - 12:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.05 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 08.05 9.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.08 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 SB 08.20 7.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.33 6.00
6 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2020 - 12:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.33 4.00
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 08.39 3.00
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.43 2.00
4 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.44 1.00
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 08.67
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 08.70
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.31 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.61 9.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.23 8.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.55 4.00
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.34 7.00
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.36 6.00
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.01
4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.99 2.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 19.00 1.00
3 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.51
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 19.60
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 19.08
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.60
3 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.39
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.90 3.00
2 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 20.30
MS Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.78
4 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.53 5.00
2 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.97
3 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.28
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.31 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.61 9.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.23 8.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.34 7.00
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.36 6.00
6 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.53 5.00
7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.55 4.00
8 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.90 3.00
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.99 2.00
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 19.00 1.00
11 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.01
12 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 19.08
13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
14 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.51
15 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 19.60
15 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.60
17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.97
18 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.28
19 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 20.30
20 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.39
21 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.53
22 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.78
23 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.27
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.35 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.38 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.88 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.04 7.00
Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.43 6.00
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.61 3.00
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.65 2.00
4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 20.70 1.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.44 5.00
2 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.57 4.00
3 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.78
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.83
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 20.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 20.99
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 21.04
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.60
4 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.15
5 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 22.10
2 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.51
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 22.85
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.73
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.02
2 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.38
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.67
4 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 23.81
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.35 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.38 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.88 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.04 7.00
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.43 6.00
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.44 5.00
7 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.57 4.00
8 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.61 3.00
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.65 2.00
10 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 20.70 1.00
11 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.78
12 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.83
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 20.84
14 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.87
15 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 20.99
16 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 21.04
17 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.60
18 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.02
19 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 22.10
20 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.15
21 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.51
22 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.75
23 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 22.85
24 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.38
25 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.67
26 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.73
27 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 23.81
Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 36.89 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 38.53 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.03 5.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.47 3.00
Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 40.82 8.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 41.02 6.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 41.08 4.00
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 41.79 2.00
5 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 41.86 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 42.09
2 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 42.52
3 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.58
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 42.85
5 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 48.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 40.83 7.00
2 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.71
3 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.73
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 52.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 36.89 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 38.53 9.00
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 40.82 8.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 40.83 7.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 41.02 6.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.03 5.00
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 41.08 4.00
8 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.47 3.00
9 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 41.79 2.00
10 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 41.86 1.00
11 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 42.09
12 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 42.52
13 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.58
14 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.71
15 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 42.85
16 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 48.62
17 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.73
18 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 52.35
Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.79 11.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.79 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 43.96 8.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 44.05 7.00
5 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 45.43 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 44.56 6.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 44.80 5.00
3 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 44.98 4.00
4 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 47.71 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 46.30 2.00
2 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 48.09
3 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.23
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 48.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 50.02
2 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 52.20
3 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 55.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 42.79 11.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.79 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 43.96 8.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 44.05 7.00
5 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 44.56 6.00
6 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 44.80 5.00
7 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 44.98 4.00
8 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 45.43 3.00
9 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 46.30 2.00
10 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 47.71 1.00
11 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 48.09
12 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.23
13 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 48.51
14 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 50.02
15 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 52.20
16 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 55.21

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:07.24 11.00
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:12.42 9.00
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 2:13.91 8.00
4 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:15.63 6.00
5 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:17.20 5.00
6 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:22.82 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:14.55 7.00
2 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:20.46 4.00
3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:29.23 2.00
4 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 2:30.88 1.00
5 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 2:40.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:07.24 11.00
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:12.42 9.00
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 2:13.91 8.00
4 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:14.55 7.00
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:15.63 6.00
6 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:17.20 5.00
7 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:20.46 4.00
8 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:22.82 3.00
9 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:29.23 2.00
10 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 2:30.88 1.00
11 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 2:40.25

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:28.88 11.00
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:29.60 9.00
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:33.64 8.00
4 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:38.30 7.00
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 2:47.28 6.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 2:50.57 5.00
7 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 2:50.62 4.00
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 SB 2:51.58 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:28.51 11.00
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:34.79 9.00
3 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 4:46.05 8.00
4 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 4:49.99 7.00
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:03.02 6.00
6 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 5:22.41 5.00
7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 5:30.40 4.00
8 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 5:49.74 3.00
9 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 6:03.23 2.00
Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 5:16.09 11.00
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 5:20.07 9.00
3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:54.68 8.00
4 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 6:04.75 7.00
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 6:06.60 6.00
6 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 6:11.37 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.69 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.88 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.89 8.00
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 15.25 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.10 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 15.77 6.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.79 5.00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.60 3.00
4 Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 18.22 2.00
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.64 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.69 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.88 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.89 8.00
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 15.25 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 15.77 6.00
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.79 5.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.10 4.00
8 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.60 3.00
9 Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 18.22 2.00
10 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.64 1.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 14.80 11.00
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.98 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.60 7.00
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.61 6.00
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.88 4.00
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNF
Poznámky:
DNF Horáčková Zuzana - zakopnutí na překážce, sedření, ošetřeno lékařem
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.56 8.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 15.87 5.00
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 16.43 3.00
4 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 16.55 2.00
5 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.61 1.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 17.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 18.26
2 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 19.41
3 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.62
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 21.23
5 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 14.80 11.00
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.98 9.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.56 8.00
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.60 7.00
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.61 6.00
6 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 15.87 5.00
7 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.88 4.00
8 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 16.43 3.00
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 16.55 2.00
10 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.61 1.00
11 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 17.17
12 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 18.26
13 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 19.41
14 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.62
15 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 21.23
16 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.59
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.23 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 29.01 9.00
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 29.92 8.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.83 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.10 7.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.09 5.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 33.23 4.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.94 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.23 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 29.01 9.00
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 29.92 8.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.10 7.00
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.83 6.00
6 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.09 5.00
7 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 33.23 4.00
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.94 3.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 30.30 11.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 30.87 9.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.64 6.00
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.93 1.00
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Poznámky:
Tvrdá Eliška DNF - pád na překážce - sedření zad, bolest pod patou chodidla PDK - ošetřeno lékařem
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 30.98 8.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 31.06 7.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 32.03 5.00
4 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.92 2.00
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 32.99
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 32.55 4.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 32.56 3.00
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.57
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.98
Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 32.72
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 33.16
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.34
4 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 36.21
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 37.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 30.30 11.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 30.87 9.00
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 30.98 8.00
4 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 31.06 7.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.64 6.00
6 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 32.03 5.00
7 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 32.55 4.00
8 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 32.56 3.00
9 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 32.72
10 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.92 2.00
11 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.93 1.00
12 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 32.99
13 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 33.16
14 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.57
15 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.98
16 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.34
17 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 36.21
18 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 37.24
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS

1500 m překážek - Žáci

(so, 12.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 5:01.41 11.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 5:15.33 9.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:28.12 8.00
4 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 5:35.18 7.00
5 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:36.88 6.00
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:37.24 5.00
7 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:45.89 4.00
8 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:57.10 3.00
9 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 6:18.49 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:30.68 11.00
MS Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 5:52.50
MS Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 SB 5:54.54
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 5:59.23 9.00
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 6:01.39 8.00
6 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 6:09.50 7.00
7 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 6:09.66 6.00
8 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 6:12.66 5.00
9 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 6:21.25 4.00
10 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 6:21.72 3.00
11 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 6:33.84 2.00
12 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 6:49.83 1.00
13 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 13 6:49.98
14 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 7:02.99
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNF
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Hořejš, Peroutka, Rosenberger Novák, Hořejš, Peroutka, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.41 11.00
2 Kulhánek, Kuklík, Soukup, Štěpánek Kulhánek, Kuklík, Soukup, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.76 9.00
3 Čížek, Špitálský, Baloun, Tůma Čížek, Špitálský, Baloun, Tůma Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.79 8.00
4 Nacházel, Holý, Zrna, Mansoor Nacházel, Holý, Zrna, Mansoor ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.93 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršík, Černý, Hošek, Mach Maršík, Černý, Hošek, Mach SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 31.36 7.00
2 Horáček, Málek, Melichar, Výborný Horáček, Málek, Melichar, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.25 6.00
3 Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 32.59 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Hořejš, Peroutka, Rosenberger Novák, Hořejš, Peroutka, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.41 11.00
2 Kulhánek, Kuklík, Soukup, Štěpánek Kulhánek, Kuklík, Soukup, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.76 9.00
3 Čížek, Špitálský, Baloun, Tůma Čížek, Špitálský, Baloun, Tůma Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.79 8.00
4 Maršík, Černý, Hošek, Mach Maršík, Černý, Hošek, Mach SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 31.36 7.00
5 Horáček, Málek, Melichar, Výborný Horáček, Málek, Melichar, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.25 6.00
6 Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 32.59 5.00
7 Nacházel, Holý, Zrna, Mansoor Nacházel, Holý, Zrna, Mansoor ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.93 4.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíčková, Ottlová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Ottlová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.43 11.00
2 Kondrátová, Koděrová, Vlachovská, Mokrá Kondrátová, Koděrová, Vlachovská, Mokrá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 32.62 8.00
3 Čermáková, Káňová, Kloučková, Novotná Čermáková, Káňová, Kloučková, Novotná A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.93 7.00
4 Plíšková, Šmídová, Tlamichová, Černá Plíšková, Šmídová, Tlamichová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 33.69 6.00
5 Klajmonová, Angelisová, Forejtová, Hanley Klajmonová, Angelisová, Forejtová, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 35.61 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doubková, Horálková, Jarošová, Sátrová Doubková, Horálková, Jarošová, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 32.59 9.00
2 Olivová, Filipová, Belzová, Junášková Olivová, Filipová, Belzová, Junášková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.11 5.00
3 Benešová, Marešová, Konečná, Vitnerová Benešová, Marešová, Konečná, Vitnerová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.91 4.00
4 Wolfová, Straková, Kahle, Hanley Wolfová, Straková, Kahle, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 35.90 2.00
5 Zahrádková, Fijalová, Grygarová, Kobková Zahrádková, Fijalová, Grygarová, Kobková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 36.21 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvíčková, Ottlová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Ottlová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.43 11.00
2 Doubková, Horálková, Jarošová, Sátrová Doubková, Horálková, Jarošová, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 32.59 9.00
3 Kondrátová, Koděrová, Vlachovská, Mokrá Kondrátová, Koděrová, Vlachovská, Mokrá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 32.62 8.00
4 Čermáková, Káňová, Kloučková, Novotná Čermáková, Káňová, Kloučková, Novotná A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 32.93 7.00
5 Plíšková, Šmídová, Tlamichová, Černá Plíšková, Šmídová, Tlamichová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 33.69 6.00
6 Olivová, Filipová, Belzová, Junášková Olivová, Filipová, Belzová, Junášková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.11 5.00
7 Benešová, Marešová, Konečná, Vitnerová Benešová, Marešová, Konečná, Vitnerová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.91 4.00
8 Klajmonová, Angelisová, Forejtová, Hanley Klajmonová, Angelisová, Forejtová, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 35.61 3.00
9 Wolfová, Straková, Kahle, Hanley Wolfová, Straková, Kahle, Hanley ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 35.90 2.00
10 Zahrádková, Fijalová, Grygarová, Kobková Zahrádková, Fijalová, Grygarová, Kobková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 36.21 1.00

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Výborný, Melichar, Čudlý, Novák Výborný, Melichar, Čudlý, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:44.80 9.00
2 Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:58.35 7.00
3 Kristl, Hegar, Kratochvíl, Koukal Kristl, Hegar, Kratochvíl, Koukal ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:59.20 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudeček, Herbs, Polák, Dostal Hudeček, Herbs, Polák, Dostal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:44.21 11.00
2 Hořejš, Málek, Horáček, Petržálek Hořejš, Málek, Horáček, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:53.93 8.00
3 Mullen, Nacházel, Holý, Falta Mullen, Nacházel, Holý, Falta ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:26.42 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudeček, Herbs, Polák, Dostal Hudeček, Herbs, Polák, Dostal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:44.21 11.00
2 Výborný, Melichar, Čudlý, Novák Výborný, Melichar, Čudlý, Novák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:44.80 9.00
3 Hořejš, Málek, Horáček, Petržálek Hořejš, Málek, Horáček, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:53.93 8.00
4 Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Urban, Kohout, Šimurda, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:58.35 7.00
5 Kristl, Hegar, Kratochvíl, Koukal Kristl, Hegar, Kratochvíl, Koukal ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:59.20 6.00
6 Mullen, Nacházel, Holý, Falta Mullen, Nacházel, Holý, Falta ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:26.42 5.00

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vomastková, Brejchová, Tvrdá, Blažková Vomastková, Brejchová, Tvrdá, Blažková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:59.67 11.00
2 Čermáková, Káňová, Lapáčková, Vávrová Čermáková, Káňová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:04.39 9.00
3 Mokrá, Olivová, Kondrátová, Belzová Mokrá, Olivová, Kondrátová, Belzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:08.52 7.00
4 Švarcová, Švihnosová, Schönová, El-Dunia Švarcová, Švihnosová, Schönová, El-Dunia Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:13.35 6.00
5 Kovářová, Kučerová, Holubová, Šnajdrová Kovářová, Kučerová, Holubová, Šnajdrová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 3:23.59 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilímová, Jelínková, Faltýnková, Škopková Vilímová, Jelínková, Faltýnková, Škopková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 3:04.50 8.00
2 Čechová, Kohoutová, Růžková, Sátrová Čechová, Kohoutová, Růžková, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:17.51 5.00
3 Hanley, Šimková, Hlavičková, Schierová Hanley, Šimková, Hlavičková, Schierová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:20.52 4.00
4 Junášková, Honcová, Filipová, Pátková Junášková, Honcová, Filipová, Pátková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:22.25 3.00
5 Wolfová, Angelisová, Hanley, Straková Wolfová, Angelisová, Hanley, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:40.24 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vomastková, Brejchová, Tvrdá, Blažková Vomastková, Brejchová, Tvrdá, Blažková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:59.67 11.00
2 Čermáková, Káňová, Lapáčková, Vávrová Čermáková, Káňová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:04.39 9.00
3 Vilímová, Jelínková, Faltýnková, Škopková Vilímová, Jelínková, Faltýnková, Škopková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 3:04.50 8.00
4 Mokrá, Olivová, Kondrátová, Belzová Mokrá, Olivová, Kondrátová, Belzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:08.52 7.00
5 Švarcová, Švihnosová, Schönová, El-Dunia Švarcová, Švihnosová, Schönová, El-Dunia Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:13.35 6.00
6 Čechová, Kohoutová, Růžková, Sátrová Čechová, Kohoutová, Růžková, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:17.51 5.00
7 Hanley, Šimková, Hlavičková, Schierová Hanley, Šimková, Hlavičková, Schierová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:20.52 4.00
8 Junášková, Honcová, Filipová, Pátková Junášková, Honcová, Filipová, Pátková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:22.25 3.00
9 Kovářová, Kučerová, Holubová, Šnajdrová Kovářová, Kučerová, Holubová, Šnajdrová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 3:23.59 2.00
10 Wolfová, Angelisová, Hanley, Straková Wolfová, Angelisová, Hanley, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:40.24 1.00

skok vysoký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.851.87 Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 PB 1.85 ------o-ooxoooo-xxo- 11.00
2 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 PB 1.77 -------oooooox 9.00
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 14 1.77 --------o-oxoxoxxx 8.00
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 PB 1.74 -------o-oxxooxx 7.00
5 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 13 PB 1.71 -------o-xoxoxxx 6.00
MS Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 6 PB 1.68 ---xoooooxxoxxoxxx
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 PB 1.62 ---o-oooxxx 5.00
8 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 PB 1.62 -oooxooxooxxx 4.00
9 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3 PB 1.56 -oooooxxx 3.00
10 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 PB 1.53 --ooxoxxx 2.00
11 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 1.50 ooxoxoxxx 1.00
12 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 1.50 oooxxoxxx
13 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 1.45 -xxooxxx
14 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 1.40 oxoxxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.561.60 Body
1 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 14 SB 1.56 ---oooooxoxxx 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 16 1.49 --oooooxxx 9.00
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 PB 1.46 -ooxooxox 8.00
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 1.43 -oooxxoxxx 7.00
5 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 13 1.40 ooooxxx 6.00
6 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 1.40 oooxxoxx 5.00
7= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 1.35 oooxxx 3.50
7= Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 10 1.35 oooxx 3.50
9= Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 1.35 --xoxx 1.50
9= Jolana FarováJolana Farová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 1.35 -oxoxxx 1.50
11 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 PB 1.35 oxoxoxx
12 Kristýna BenešováKristýna Benešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 PB 1.35 ooxxoxxx
13 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 1.30 ooxxx
14 Daniela KovářováDaniela Kovářová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2 SB 1.25 oxxx
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 15 DNS
Mia BažantováMia Bažantová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 DNS
Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.503.804.00 Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 8 3.80 -----------ooxxoxxx 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 7 3.20 ------oxxoxoxoxox 9.00
3 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 3.00 -----oxoooxxx 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 PB 2.90 --xoo-ooxoxxx 7.00
5 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 PB 2.80 --xoooooxxx 6.00
6 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 2.70 oxooxoxooxxx 5.00
7 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 PB 2.60 xooxooxxoxxx 4.00
8 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 PB 2.20 xoxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 6 PB 2.80 --o-oxooxoxoxxx 11.00
2 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 2.50 -ooooxoxxx 9.00
3 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4 PB 2.30 ooxxoxoxxx 8.00
4 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5 2.00 ooxxx 7.00
5 Markéta FišerováMarkéta Fišerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 2.00 xoxoxxx 6.00
6 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 PB 2.00 oxxoxxx 5.00
7 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 2.00 xoxxoxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 9 PB 5.83 +0.0 m/s x5.73x5.735.485.83  +0.0x 11.00
MS Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 14 PB 5.77 +0.1 m/s 5.215.77  +0.15.425.770.00.00.0
3 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 20 PB 5.74 +0.1 m/s 5.74  +0.15.485.565.745.485.715.60 9.00
4 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 15 PB 5.54 +0.0 m/s 5.52--5.525.40x5.54  +0.0 8.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 18 PB 5.51 +0.0 m/s 5.395.315.51  +0.05.515.325.195.43 7.00
6 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 17 PB 5.42 +0.0 m/s xx5.42  +0.05.425.345.35x 6.00
7 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 13 PB 5.41 +0.0 m/s 5.41  +0.0xx5.414.825.165.16 5.00
8 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 16 PB 5.31 +1.3 m/s x5.31  +1.35.275.314.863.095.11 4.00
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 PB 5.31 -0.1 m/s 5.165.215.31  -0.15.315.17x- 3.00
10 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 2 PB 5.25 +0.0 m/s 5.205.25  +0.05.215.250.00.00.0 2.00
11 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 11 PB 5.17 +0.0 m/s 5.17  +0.05.124.935.170.00.00.0 1.00
12 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 PB 5.16 +0.0 m/s 5.16  +0.0x4.495.160.00.00.0
13 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 PB 5.15 -0.2 m/s 5.15  -0.2x4.775.150.00.00.0
14 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 PB 4.95 +0.4 m/s 4.874.95  +0.44.944.950.00.00.0
15 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 12 PB 4.90 +0.9 m/s x4.90  +0.94.664.900.00.00.0
16 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 4.87 +0.2 m/s 4.87  +0.24.05x4.870.00.00.0
17 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 6 PB 4.84 +0.0 m/s 4.84  +0.0xx4.840.00.00.0
18 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 8 PB 4.27 -0.3 m/s xx4.27  -0.34.270.00.00.0
Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 19 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 18 PB 5.13 +0.0 m/s 4.58x5.13  +0.05.134.934.97x 11.00
2 Jolana FarováJolana Farová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 16 PB 5.04 +0.0 m/s 5.03--5.03x5.04  +0.0- 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 19 4.97 +0.0 m/s 4.97  +0.04.674.814.974.834.364.88 8.00
4 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 13 PB 4.90 +0.0 m/s 4.90  +0.04.654.804.904.554.584.66 7.00
5 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 17 4.86 +0.0 m/s 4.86  +0.04.654.484.864.614.454.63 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 SB 4.85 +0.0 m/s 4.85  +0.0x4.214.85xx4.61 5.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 15 PB 4.80 +0.0 m/s 4.674.794.624.794.80  +0.04.49x 4.00
8 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 11 PB 4.76 +0.0 m/s 4.76  +0.04.474.544.764.62x4.49 3.00
9 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 4.64 -0.9 m/s x4.64  -0.9x4.640.00.00.0 2.00
10 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 10 PB 4.58 +0.0 m/s 4.58  +0.04.224.334.580.00.00.0 1.00
11 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 12 4.57 +0.0 m/s x4.57  +0.04.274.570.00.00.0
12 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 PB 4.44 +0.0 m/s 4.44  +0.0x4.134.440.00.00.0
13 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 7 SB 4.39 -1.2 m/s 4.39  -1.24.013.924.390.00.00.0
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 4.22 +0.0 m/s 4.134.194.22  +0.04.220.00.00.0
15 Anna El-DuniaAnna El-Dunia
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4 4.10 -0.1 m/s 4.10  -0.1x4.054.100.00.00.0
16 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 2 3.85 +0.0 m/s 3.85  +0.03.763.683.850.00.00.0
17 Daniela KovářováDaniela Kovářová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 3.81 +0.0 m/s x3.793.81  +0.03.810.00.00.0
18 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 6 PB 3.75 -0.1 m/s xx3.75  -0.13.750.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 19 11.77 11.1211.5011.5011.5011.4411.0111.77 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 17 11.10 10.57xx10.57x11.10x 9.00
3 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 PB 10.90 10.1110.5410.2610.5409.8710.5310.90 8.00
4 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 18 10.85 09.9410.8509.7210.8508.0910.4610.49 7.00
5 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 16 09.94 09.2909.6709.0909.6709.7809.9409.80 6.00
6 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14 09.65 09.4909.4609.1409.4909.6509.1409.27 5.00
7 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 SB 09.45 09.4509.1408.2609.4508.4809.3709.27 4.00
8 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 PB 09.38 09.3808.1707.5209.3807.8207.9206.73 3.00
9 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 13 09.22 x09.2208.9709.220.00.00.0 2.00
10 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 PB 09.18 08.9108.3909.1809.180.00.00.0 1.00
11 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 PB 08.32 07.8008.0208.3208.320.00.00.0
12 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 PB 07.89 07.5907.8907.0207.890.00.00.0
13 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 07.73 07.0207.7307.5707.730.00.00.0
14 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 07.37 07.3407.3706.6807.370.00.00.0
15 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 07.20 07.2007.0706.6907.200.00.00.0
16 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 07.15 06.9306.6907.1507.150.00.00.0
17 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 06.88 06.6206.8805.6106.880.00.00.0
18 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 PB 06.82 06.1306.7806.8206.820.00.00.0
19 Patricie CahováPatricie Cahová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3 SB 05.46 x05.46x05.460.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 PB 13.75 13.1913.7513.5113.75xx13.33 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 13 PB 11.97 x11.97x11.9710.5811.90x 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 11 PB 11.76 11.4811.5611.7611.7611.65xx 8.00
4 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 10 PB 11.45 10.6910.84x10.8411.4510.6810.27 7.00
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 PB 11.36 10.5511.3610.8011.3610.0610.74x 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 PB 10.78 09.8210.2210.7010.7010.5310.7810.47 5.00
7 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 PB 10.35 08.0210.35x10.35x09.4509.55 4.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 PB 10.03 10.0309.9809.6410.0308.9909.3209.49 3.00
9 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 PB 09.60 09.60-08.9009.600.00.00.0 2.00
10 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 PB 09.59 x09.59x09.590.00.00.0 1.00
11 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 PB 09.23 09.0809.2308.0709.230.00.00.0
12 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 06.70 06.4906.7006.3806.700.00.00.0
13 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 06.68 06.6806.3306.0906.680.00.00.0
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 25 PB 37.16 37.160.00.037.160.00.00.0 11.00
2 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 21 PB 27.44 27.440.00.027.440.00.00.0 9.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 18 PB 27.26 27.260.00.027.260.00.00.0 8.00
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 22 27.04 27.040.00.027.040.00.00.0 7.00
5 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 SB 26.72 26.720.00.026.720.00.00.0 6.00
MS Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 23 PB 25.48 25.480.00.025.480.00.00.0
7 Klára PohunkováKlára Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 16 23.92 23.920.00.023.920.00.00.0 5.00
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 17 PB 23.91 23.910.00.023.910.00.00.0 4.00
9 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 13 22.73 22.730.00.022.730.00.00.0 3.00
10 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 PB 21.93 21.930.00.021.930.00.00.0 2.00
11 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 15 21.87 21.870.00.021.870.00.00.0 1.00
12 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 PB 21.85 21.850.00.021.850.00.00.0
13 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 24 21.61 21.610.00.021.610.00.00.0
14 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 11 21.41 21.410.00.021.410.00.00.0
15 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 20 21.39 21.390.00.021.390.00.00.0
16 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 14 21.10 21.100.00.021.100.00.00.0
17 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 PB 20.18 20.180.00.020.180.00.00.0
18 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 19.36 19.360.00.019.360.00.00.0
19 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 19.23 19.230.00.019.230.00.00.0
20 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 7 17.78 17.780.00.017.780.00.00.0
21 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 SB 17.48 17.480.00.017.480.00.00.0
22 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 16.82 16.820.00.016.820.00.00.0
23 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 16.66 16.660.00.016.660.00.00.0
24 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 PB 15.89 15.890.00.015.890.00.00.0
25 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 15.47 15.470.00.015.470.00.00.0
Celkem 25 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 PB 47.34 47.340.00.047.340.00.00.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 15 39.76 39.760.00.039.760.00.00.0 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 PB 38.90 38.900.00.038.900.00.00.0 8.00
4 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 36.15 36.150.00.036.150.00.00.0 7.00
5 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 PB 35.62 35.620.00.035.620.00.00.0 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 31.96 31.960.00.031.960.00.00.0 5.00
7 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 PB 31.88 31.880.00.031.880.00.00.0 4.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 28.88 28.880.00.028.880.00.00.0 3.00
9 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 12 27.96 27.960.00.027.960.00.00.0 2.00
10 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 27.19 27.190.00.027.190.00.00.0 1.00
MS Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 PB 26.68 26.680.00.026.680.00.00.0
12 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 PB 23.22 23.220.00.023.220.00.00.0
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5 20.46 20.460.00.020.460.00.00.0
14 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 SB 14.82 14.820.00.014.820.00.00.0
15 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 14.23 14.230.00.014.230.00.00.0
16 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 13.92 13.920.00.013.920.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 PB 32.15 32.150.00.032.150.00.00.0
2 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 PB 31.12 31.120.00.031.120.00.00.0 11.00
3 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 PB 27.90 27.900.00.027.900.00.00.0 9.00
4 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 11 PB 27.66 27.660.00.027.660.00.00.0 8.00
5 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 PB 25.91 25.910.00.025.910.00.00.0 7.00
6 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 PB 22.11 22.110.00.022.110.00.00.0 6.00
7 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4 PB 21.68 21.680.00.021.680.00.00.0 5.00
8 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 PB 20.75 20.750.00.020.750.00.00.0 4.00
9 Claudie HolubováClaudie Holubová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 PB 19.88 19.880.00.019.880.00.00.0 3.00
10 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 PB 17.38 17.380.00.017.380.00.00.0 2.00
11 Klára PohunkováKlára Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2 PB 16.73 16.730.00.016.730.00.00.0 1.00
12 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3 PB 16.53 16.530.00.016.530.00.00.0
Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 PB 40.63 40.630.00.040.630.00.00.0 11.00
2 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 PB 34.78 34.780.00.034.780.00.00.0 9.00
3 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 PB 33.59 33.590.00.033.590.00.00.0 8.00
4 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 32.95 32.950.00.032.950.00.00.0 7.00
5 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 PB 31.05 31.050.00.031.050.00.00.0 6.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 PB 30.45 30.450.00.030.450.00.00.0 5.00
7 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 28.85 28.850.00.028.850.00.00.0 4.00
8 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4 PB 27.69 27.690.00.027.690.00.00.0 3.00
9 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 PB 25.10 25.100.00.025.100.00.00.0 2.00
10 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2 PB 21.91 21.910.00.021.910.00.00.0 1.00
11 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 PB 19.92 19.920.00.019.920.00.00.0
12 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 PB 14.87 14.870.00.014.870.00.00.0
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 11 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 16 44.62 44.620.00.044.620.00.00.0 11.00
2 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 13 33.95 33.950.00.033.950.00.00.0 9.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 15 33.93 33.930.00.033.930.00.00.0 8.00
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 14 32.46 32.460.00.032.460.00.00.0 7.00
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 31.65 31.650.00.031.650.00.00.0 6.00
6 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4 PB 30.60 30.600.00.030.600.00.00.0 5.00
7 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 SB 28.75 28.750.00.028.750.00.00.0 4.00
8 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 11 28.63 28.630.00.028.630.00.00.0 3.00
9 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 10 27.05 27.050.00.027.050.00.00.0 2.00
10 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 24.95 24.950.00.024.950.00.00.0 1.00
11 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 24.73 24.730.00.024.730.00.00.0
12 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 24.02 24.020.00.024.020.00.00.0
13 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 23.90 23.900.00.023.900.00.00.0
14 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 PB 22.28 22.280.00.022.280.00.00.0
15 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 SB 18.75 18.750.00.018.750.00.00.0
16 Patricie CahováPatricie Cahová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 2 SB 16.93 16.930.00.016.930.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 18 45.22 45.220.00.045.220.00.00.0 11.00
2 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 12 38.11 38.110.00.038.110.00.00.0 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 37.69 37.690.00.037.690.00.00.0 8.00
4 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 37.11 37.110.00.037.110.00.00.0 7.00
5 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 9 37.08 37.080.00.037.080.00.00.0 6.00
MS Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 PB 35.94 35.940.00.035.940.00.00.0
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 10 PB 35.59 35.590.00.035.590.00.00.0 5.00
8 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 PB 35.58 35.580.00.035.580.00.00.0 4.00
9 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 14 34.97 34.970.00.034.970.00.00.0 3.00
MS Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 34.19 34.190.00.034.190.00.00.0
11 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 PB 32.98 32.980.00.032.980.00.00.0 2.00
12 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 PB 30.36 30.360.00.030.360.00.00.0 1.00
13 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 7 30.03 30.030.00.030.030.00.00.0
14 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 26.56 26.560.00.026.560.00.00.0
15 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 26.18 26.180.00.026.180.00.00.0
16