Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A KPD staršího žactva

Beroun (12. 9. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.31 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.61 9.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.23 8.00
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.55 4.00
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.34 7.00
2 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.36 6.00
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.01
4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.99 2.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 19.00 1.00
3 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.51
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 19.60
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 19.08
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.60
3 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.39
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.90 3.00
2 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 20.30
MS Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.78
4 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.53 5.00
2 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.97
3 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.28
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.31 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.61 9.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.23 8.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.34 7.00
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.36 6.00
6 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.53 5.00
7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.55 4.00
8 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.90 3.00
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 18.99 2.00
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 19.00 1.00
11 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 19.01
12 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 19.08
13 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
14 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.51
15 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 19.60
15 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 19.60
17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.97
18 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.28
19 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 20.30
20 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.39
21 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.53
22 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.78
23 Eliáš MansoorEliáš Mansoor 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.27
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.35 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.38 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.88 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.04 7.00
Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.43 6.00
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.61 3.00
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.65 2.00
4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 20.70 1.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.44 5.00
2 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.57 4.00
3 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.78
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.83
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 20.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 20.99
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 21.04
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.60
4 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.15
5 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 22.10
2 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.51
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 22.85
4 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.73
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.02
2 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.38
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.67
4 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 23.81
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.35 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.38 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.88 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.04 7.00
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.43 6.00
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.44 5.00
7 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.57 4.00
8 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.61 3.00
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.65 2.00
10 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 20.70 1.00
11 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.78
12 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.83
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 20.84
14 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.87
15 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 20.99
16 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 21.04
17 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.60
18 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.02
19 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 22.10
20 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.15
21 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.51
22 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.75
23 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 22.85
24 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.38
25 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.67
26 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.73
27 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 23.81
Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS