Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo KPD přípravek

Beroun (11. 9. 2020)

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.84
2 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.63
3 Jan BoledovičJan Boledovič 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 10.66
4 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 12.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.71
2 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 09.49
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.70
4 Adam MařataAdam Mařata 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.52
5 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 11.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.43
2 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.28
3 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.76
4 Jan DrchotaJan Drchota 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.96
5 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.89
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián JohanidesMarián Johanides 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 09.37
2 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.42
3 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 09.70
4 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.30
5 Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.06
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.17
2 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.48
3 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.83
4 Tomáš PíkaTomáš Píka 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 10.10
5 Jáchym MaierJáchym Maier 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 10.17
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.46
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.95
3 Michal KubešMichal Kubeš 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.22
4 Kryštof RybářKryštof Rybář 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 10.44
5 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 11.73
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.94
2 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.23
3 Marek LüftnerMarek Lüftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 10.33
4 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 10.53
MS Jakub ČernýJakub Černý 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.37
2 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.85
MS Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.41
4 Tobiáš BorekTobiáš Borek 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.42
5 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.83
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.93
2 Ondřej PřevorovskýOndřej Převorovský 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.09
3 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.14
4 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.40
5 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.16
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.35
2 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.98
3 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.66
4 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 09.95
5 Filip RubešFilip Rubeš 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 10.14
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.79
2 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 08.93
3 Hynek ŠínHynek Šín 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.57
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.64
5 Jakub PrůšaJakub Průša 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 10.69
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.68
2 Mikuláš LaštovičkaMikuláš Laštovička 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.61
3 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.71
4 David ŠvejcarDavid Švejcar 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 10.50
5 Jenda ŠňupárekJenda Šňupárek 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 10.60
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.75
2 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.83
3 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.95
4 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.76
5 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.09
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 6 08.35
2 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.30
3 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.67
4 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.90
5 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 10.29
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.80
2 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.55
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 09.70
4 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.76
5 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.35
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 08.76
2 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 09.59
3 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.64
4 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.81
5 Filip NěmecFilip Němec 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 12.59
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.41
2 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.47
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
4 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.15
5 Bořek FalcníkBořek Falcník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.95
2 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.01
3 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.36
4 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.40
5 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.59
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.46
2 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.83
3 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.14
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.58
5 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.67
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
3 Filip KujakFilip Kujak 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.75
4 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.35
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 6 08.35
3 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.41
4 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.43
5 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.46
5 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.46
7 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.47
8 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
9 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.67
10 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.68
11 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.71
12 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.75
13 Tomáš NovákTomáš Novák 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 08.76
14 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.79
15 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.80
16 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.83
16 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.83
18 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.84
19 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
20 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.93
20 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 08.93
22 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.94
23 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.95
23 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.95
23 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.95
26 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.98
27 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.01
28 Ondřej PřevorovskýOndřej Převorovský 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.09
29 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.14
29 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.14
31 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.15
32 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.17
33 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.23
34 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.28
35 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.30
36 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.36
37 Marián JohanidesMarián Johanides 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 09.37
37 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.37
39 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.40
40 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.42
41 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.48
42 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 09.49
43 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.55
44 Hynek ŠínHynek Šín 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.57
45 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.58
46 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 09.59
46 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.59
48 Mikuláš LaštovičkaMikuláš Laštovička 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.61
49 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.64
49 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.64
51 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.66
52 Oliver BrádkaOliver Brádka 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.67
53 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.70
53 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 09.70
53 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 09.70
56 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.71
57 Filip KujakFilip Kujak 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.75
58 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.76
58 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.76
58 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.76
61 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.81
62 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.83
63 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.85
64 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.90
65 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 09.95
66 Jan DrchotaJan Drchota 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.96
67 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.09
68 Tomáš PíkaTomáš Píka 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 10.10
69 Filip RubešFilip Rubeš 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 10.14
70 Bořek FalcníkBořek Falcník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 10.16
70 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 10.16
72 Jáchym MaierJáchym Maier 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 10.17
73 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.18
74 Michal KubešMichal Kubeš 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.22
75 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 10.29
76 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.30
77 Marek LüftnerMarek Lüftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 10.33
78 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.35
79 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.40
80 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.41
81 Tobiáš BorekTobiáš Borek 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.42
82 Kryštof RybářKryštof Rybář 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 10.44
83 David ŠvejcarDavid Švejcar 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 10.50
84 Adam MařataAdam Mařata 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.52
85 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 10.53
86 Jenda ŠňupárekJenda Šňupárek 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 10.60
87 František BanduraFrantišek Bandura 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.63
88 Jan BoledovičJan Boledovič 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 10.66
89 Jakub PrůšaJakub Průša 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 10.69
90 Jakub ČernýJakub Černý 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.81
91 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.83
92 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.89
93 Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.06
94 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.16
95 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 11.38
96 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 11.73
97 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 12.35
98 Filip NěmecFilip Němec 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 12.59

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.74
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
3 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.37
4 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.51
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.18
2 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.32
3 Viktorie FishmanViktorie Fishman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.62
4 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.82
5 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 09.84
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.31
2 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.35
3 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.08
4 Noemi HeřtováNoemi Heřtová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 10.16
5 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.33
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.17
2 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.75
3 Anežka VotavováAnežka Votavová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.91
4 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.10
5 Veronika SysalováVeronika Sysalová 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 12.11
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.14
2 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.83
3 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.79
MS Alice LoukotováAlice Loukotová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.94
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.18
2 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.70
MS Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.74
MS Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 11.19
5 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.24
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.55
2 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.61
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.80
4 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.01
MS Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.08
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.18
2 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.78
3 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.22
MS Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.14
5 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.82
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.97
2 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.59
3 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 11.13
MS Dominika PavlíkováDominika Pavlíková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 16.35
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 11.9.2020 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.43
2 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.07
MS Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.43
MS Gabriela BuškováGabriela Bušková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.31
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 08.51
2 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.67
3 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.79
4 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.94
5 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.49
2 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.66
3 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.23
4 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.45
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.92
2 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.06
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 09.15
4 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.36
5 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 09.37
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.53
2 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.92
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 09.46
4 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.54
Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma QuadrátováEmma Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.90
2 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.36
3 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.60
4 Nina PravdovaNina Pravdova 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.68
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 11.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.86
2 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.72
3 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.77
4 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 10.34
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 09.03
2 Josefina HalfarováJosefina Halfarová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.84
3 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 10.58
4 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.73
5 Petra VaňkováPetra Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.06
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 08.99
2 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 09.40
3 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 15 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.94
4 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 11.87
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.07
2 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.04
3 Štěpánka HanslováŠtěpánka Hanslová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 10.62
4 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.77
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 11.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 08.47
2 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.25
3 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.12
4 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 15 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.52
5 Elen RoďanováElen Roďanová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.83
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.37
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.82
3 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.11
4 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.37
5 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
Celkem 5 závodníků
Běh 23 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.26
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.54
3 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.56
4 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.82
5 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.90
Celkem 5 závodníků
Běh 24 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.37
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.88
3 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.08
4 Ella PlacatkováElla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.65
5 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.96
Celkem 5 závodníků
Běh 25 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.14
2 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.55
3 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.80
4 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.87
5 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 26 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.48
2 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.56
3 Kateřina BoškováKateřina Bošková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.60
4 Aneta ŠimonovskáAneta Šimonovská 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.81
5 Eliška VackováEliška Vacková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.24
Celkem 5 závodníků
Běh 27 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.71
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.81
3 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.39
4 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.94
5 Tereza MaryškováTereza Maryšková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.32
Celkem 5 závodníků
Běh 28 (pá, 11.9.2020 - 17:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.11
2 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.22
3 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.42
4 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.78
5 Ester TicháEster Tichá 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.11
2 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.14
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.26
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.37
4 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.37
6 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 08.47
7 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.48
8 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.49
9 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 08.51
10 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.53
11 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.54
12 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.55
13 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.56
14 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.66
15 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.67
16 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.71
17 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.74
18 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
19 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.79
20 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.80
21 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.81
22 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.82
23 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.86
24 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.87
25 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.88
26 Emma QuadrátováEmma Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.90
27 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.92
27 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.92
29 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.94
30 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.97
31 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 08.99
32 Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 09.03
33 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.06
34 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.07
35 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.08
36 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.11
37 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.14
38 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 09.15
39 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.17
40 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.18
40 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.18
40 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.18
43 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.22
44 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.23
45 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.25
46 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 09.31
47 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.32
48 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.35
49 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.36
49 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.36
51 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.37
51 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 09.37
51 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.37
54 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.39
55 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 09.40
56 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.42
57 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.43
58 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.45
59 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 09.46
60 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.51
61 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.54
62 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.55
63 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.56
64 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
65 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.60
65 Kateřina BoškováKateřina Bošková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.60
67 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.61
68 Viktorie FishmanViktorie Fishman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 09.62
69 Ella PlacatkováElla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.65
70 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.70
71 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 09.72
72 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.75
72 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.75
74 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 09.77
75 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.78
75 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.78
77 Marie KučerováMarie Kučerová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.79
78 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.80
79 Aneta ŠimonovskáAneta Šimonovská 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.81
80 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.82
80 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.82
82 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.83
83 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 09.84
83 Josefina HalfarováJosefina Halfarová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.84
85 Natálie HodačováNatálie Hodačová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.90
86 Anežka VotavováAnežka Votavová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 09.91
87 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.93
88 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 15 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.94
88 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.94
90 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.96
91 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.04
92 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.07
93 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.08
94 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.12
95 Ester TicháEster Tichá 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.15
96 Noemi HeřtováNoemi Heřtová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 10.16
97 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.22
98 Tereza MaryškováTereza Maryšková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.32
99 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.33
100 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 10.34
101 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 15 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.52
102 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 10.58
103 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.59
104 Štěpánka HanslováŠtěpánka Hanslová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 10.62
105 Nina PravdovaNina Pravdova 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.68
106 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.73
107 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.74
108 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.77
109 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.79
110 Elen RoďanováElen Roďanová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 10.83
111 Alice LoukotováAlice Loukotová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.94
112 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.01
113 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.08
114 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.10
115 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 11.13
116 Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.14
117 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 11.19
118 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.24
118 Eliška VackováEliška Vacková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.24
120 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.43
121 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.82
122 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 11.87
123 Petra VaňkováPetra Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.06
124 Veronika SysalováVeronika Sysalová 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 12.11
125 Gabriela BuškováGabriela Bušková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.31
126 Dominika PavlíkováDominika Pavlíková 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 16.35
Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 DNS

50 m překážek [106,7 cm] - Mix (Běh)

Běh 06 (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.67
MS Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.55
3 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 10.96
4 Jiří BoledovičJiří Boledovič 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.80
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 11.9.2020 - 17:11) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 08.75
2 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 09.02
3 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 09.91
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.29
5 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 11.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 08.75
2 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 09.02
3 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.67
4 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 09.91
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 10.29
6 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.55
7 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 10.96
8 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 11.02
9 Jiří BoledovičJiří Boledovič 14 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 11.80

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 11.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kutlák, Hradská, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová, Marek Kutlák, Hradská, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová, Marek SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:03.32
2 Klementová, Vykysalá, Kučera, Illner, Jandurová, Krátká, Činka, Achberger Klementová, Vykysalá, Kučera, Illner, Jandurová, Krátká, Činka, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.45
3 Lachman, Lipert, Krejčí, Navarčík, Plachá, Šimková, Alfoldi, Tatíček Lachman, Lipert, Krejčí, Navarčík, Plachá, Šimková, Alfoldi, Tatíček A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 2:06.04
4 Gregovská, Diviš, Opálecká, Bauer, Krejsová, Fistrová, Kostečka, Nademlejnský Gregovská, Diviš, Opálecká, Bauer, Krejsová, Fistrová, Kostečka, Nademlejnský Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:07.55
5 Čurda, Kratochvíl, Matas, Johanides, Holub, Masslová, Vaněk, Smolíková Čurda, Kratochvíl, Matas, Johanides, Holub, Masslová, Vaněk, Smolíková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 2:15.10
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Šilerová, Franěk Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Šilerová, Franěk TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 2:03.03
2 Janovský, Havlíčková, Veverka, Houdková, Houdková, Hlaváčová, Hlaváčová, Šebková Janovský, Havlíčková, Veverka, Houdková, Houdková, Hlaváčová, Hlaváčová, Šebková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:09.99
3 Landová, Bláha, Štiková, Horák, Frolík, Frolíková, Lüftner, Macháček Landová, Bláha, Štiková, Horák, Frolík, Frolíková, Lüftner, Macháček Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 1 2:20.28
4 Brádka, Bernášek, Kočka, Kytka, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Brádka, Bernášek, Kočka, Kytka, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 2:21.82
5 Fishman, Burianová, Bohatová, Sysalová, Heřtová, Votavová, Franke, Bohatová Fishman, Burianová, Bohatová, Sysalová, Heřtová, Votavová, Franke, Bohatová Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 2:22.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rus, Krečová, Loukota, Smrkovská, Odlasová, Kázmer, Lamerová, Mottl Rus, Krečová, Loukota, Smrkovská, Odlasová, Kázmer, Lamerová, Mottl Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:07.58
2 Štefflová, Žolko, Trejbalová, Krůtová, Doupalová, Boková, Dřížďalová, Dolejš Štefflová, Žolko, Trejbalová, Krůtová, Doupalová, Boková, Dřížďalová, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:13.15
3 Kos, Koktová, Lavička, Raczová, Hanslová, Hermannová, Novák, Šolín Kos, Koktová, Lavička, Raczová, Hanslová, Hermannová, Novák, Šolín Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 2:14.04
4 Hálová, Vácha, Vesecká, Vilhelm, Skolka, Duchoslav, Falcová, Bošková Hálová, Vácha, Vesecká, Vilhelm, Skolka, Duchoslav, Falcová, Bošková SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:20.68
5 Švejcar, Šňupárek, Angelis, Laštovička, Skálová, Rubeš, Doubková, Pravdová Švejcar, Šňupárek, Angelis, Laštovička, Skálová, Rubeš, Doubková, Pravdová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 2:26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Fait, Hotový, Kottová, Kempferová, Opatová, Švejkovský, Vostracká Černý, Fait, Hotový, Kottová, Kempferová, Opatová, Švejkovský, Vostracká A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:13.93
2 Mařata, Hejhalová, Bubníková, Bandura, Pergl, Horáčková, Švihnosová, Huml Mařata, Hejhalová, Bubníková, Bandura, Pergl, Horáčková, Švihnosová, Huml Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:17.99
3 Svobodová, Levencová, Vágnerová, Lukeš, Hašková, Dvořáková, Krečová, Kubeš Svobodová, Levencová, Vágnerová, Lukeš, Hašková, Dvořáková, Krečová, Kubeš Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:27.19
4 Drchota, Maier, Maier, Ayaz, Sysalová, Boledovič, Boledovič, Johanides Drchota, Maier, Maier, Ayaz, Sysalová, Boledovič, Boledovič, Johanides Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 2:31.07
5 Budínský, Bauerová, Bauerová, Rusňák, Lacina, Hondlová, Isteníková, Blín Budínský, Bauerová, Bauerová, Rusňák, Lacina, Hondlová, Isteníková, Blín Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:31.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrabánková, Slívová, Staňková, Quadrátová, Štěpánková, Opatová, Vereš, Vondráčková Hrabánková, Slívová, Staňková, Quadrátová, Štěpánková, Opatová, Vereš, Vondráčková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:13.60
2 Sedláček, Placatková, Falcník, Šimonovská, Tichá, Kučerová, Šnajdrová, Červenková Sedláček, Placatková, Falcník, Šimonovská, Tichá, Kučerová, Šnajdrová, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:17.00
3 Hodačová, Bezrouková, Urbanová, Vacková, Pokorná, Vondrusová, Urban, Němcová Hodačová, Bezrouková, Urbanová, Vacková, Pokorná, Vondrusová, Urban, Němcová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.74
4 Roll, Němec, Foukalová, Vaňková, Dragounová, Kytková, Grunt, Sedláčková Roll, Němec, Foukalová, Vaňková, Dragounová, Kytková, Grunt, Sedláčková Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 2:32.76
MS Šubrtová, Černý, Lamerová, Rusňáková, Rusňáková, Sadílek, Rusová, Pavlíková Šubrtová, Černý, Lamerová, Rusňáková, Rusňáková, Sadílek, Rusová, Pavlíková Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:48.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Šilerová, Franěk Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Šilerová, Franěk TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 2:03.03
2 Kutlák, Hradská, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová, Marek Kutlák, Hradská, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová, Marek SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:03.32
3 Klementová, Vykysalá, Kučera, Illner, Jandurová, Krátká, Činka, Achberger Klementová, Vykysalá, Kučera, Illner, Jandurová, Krátká, Činka, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.45
4 Lachman, Lipert, Krejčí, Navarčík, Plachá, Šimková, Alfoldi, Tatíček Lachman, Lipert, Krejčí, Navarčík, Plachá, Šimková, Alfoldi, Tatíček A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 2:06.04
5 Gregovská, Diviš, Opálecká, Bauer, Krejsová, Fistrová, Kostečka, Nademlejnský Gregovská, Diviš, Opálecká, Bauer, Krejsová, Fistrová, Kostečka, Nademlejnský Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:07.55
6 Rus, Krečová, Loukota, Smrkovská, Odlasová, Kázmer, Lamerová, Mottl Rus, Krečová, Loukota, Smrkovská, Odlasová, Kázmer, Lamerová, Mottl Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:07.58
7 Janovský, Havlíčková, Veverka, Houdková, Houdková, Hlaváčová, Hlaváčová, Šebková Janovský, Havlíčková, Veverka, Houdková, Houdková, Hlaváčová, Hlaváčová, Šebková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:09.99
8 Štefflová, Žolko, Trejbalová, Krůtová, Doupalová, Boková, Dřížďalová, Dolejš Štefflová, Žolko, Trejbalová, Krůtová, Doupalová, Boková, Dřížďalová, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:13.15
9 Hrabánková, Slívová, Staňková, Quadrátová, Štěpánková, Opatová, Vereš, Vondráčková Hrabánková, Slívová, Staňková, Quadrátová, Štěpánková, Opatová, Vereš, Vondráčková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:13.60
10 Černý, Fait, Hotový, Kottová, Kempferová, Opatová, Švejkovský, Vostracká Černý, Fait, Hotový, Kottová, Kempferová, Opatová, Švejkovský, Vostracká A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:13.93
11 Kos, Koktová, Lavička, Raczová, Hanslová, Hermannová, Novák, Šolín Kos, Koktová, Lavička, Raczová, Hanslová, Hermannová, Novák, Šolín Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 2:14.04
12 Čurda, Kratochvíl, Matas, Johanides, Holub, Masslová, Vaněk, Smolíková Čurda, Kratochvíl, Matas, Johanides, Holub, Masslová, Vaněk, Smolíková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 2:15.10
13 Sedláček, Placatková, Falcník, Šimonovská, Tichá, Kučerová, Šnajdrová, Červenková Sedláček, Placatková, Falcník, Šimonovská, Tichá, Kučerová, Šnajdrová, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:17.00
14 Mařata, Hejhalová, Bubníková, Bandura, Pergl, Horáčková, Švihnosová, Huml Mařata, Hejhalová, Bubníková, Bandura, Pergl, Horáčková, Švihnosová, Huml Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:17.99
15 Hodačová, Bezrouková, Urbanová, Vacková, Pokorná, Vondrusová, Urban, Němcová Hodačová, Bezrouková, Urbanová, Vacková, Pokorná, Vondrusová, Urban, Němcová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.74
16 Landová, Bláha, Štiková, Horák, Frolík, Frolíková, Lüftner, Macháček Landová, Bláha, Štiková, Horák, Frolík, Frolíková, Lüftner, Macháček Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 1 2:20.28
17 Hálová, Vácha, Vesecká, Vilhelm, Skolka, Duchoslav, Falcová, Bošková Hálová, Vácha, Vesecká, Vilhelm, Skolka, Duchoslav, Falcová, Bošková SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:20.68
18 Brádka, Bernášek, Kočka, Kytka, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Brádka, Bernášek, Kočka, Kytka, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 2:21.82
19 Fishman, Burianová, Bohatová, Sysalová, Heřtová, Votavová, Franke, Bohatová Fishman, Burianová, Bohatová, Sysalová, Heřtová, Votavová, Franke, Bohatová Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 2:22.68
20 Švejcar, Šňupárek, Angelis, Laštovička, Skálová, Rubeš, Doubková, Pravdová Švejcar, Šňupárek, Angelis, Laštovička, Skálová, Rubeš, Doubková, Pravdová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 2:26.62
21 Svobodová, Levencová, Vágnerová, Lukeš, Hašková, Dvořáková, Krečová, Kubeš Svobodová, Levencová, Vágnerová, Lukeš, Hašková, Dvořáková, Krečová, Kubeš Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:27.19
22 Drchota, Maier, Maier, Ayaz, Sysalová, Boledovič, Boledovič, Johanides Drchota, Maier, Maier, Ayaz, Sysalová, Boledovič, Boledovič, Johanides Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 2:31.07
23 Budínský, Bauerová, Bauerová, Rusňák, Lacina, Hondlová, Isteníková, Blín Budínský, Bauerová, Bauerová, Rusňák, Lacina, Hondlová, Isteníková, Blín Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:31.73
24 Roll, Němec, Foukalová, Vaňková, Dragounová, Kytková, Grunt, Sedláčková Roll, Němec, Foukalová, Vaňková, Dragounová, Kytková, Grunt, Sedláčková Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 2:32.76
25 Šubrtová, Černý, Lamerová, Rusňáková, Rusňáková, Sadílek, Rusová, Pavlíková Šubrtová, Černý, Lamerová, Rusňáková, Rusňáková, Sadílek, Rusová, Pavlíková Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:48.18

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (pá, 11.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 21 PB 3.99 3.923.993.883.990.00.00.0
2 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 3.86 3.783.703.863.860.00.00.0
3 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 20 PB 3.74 3.603.743.683.740.00.00.0
4 Marián JohanidesMarián Johanides
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 3.70 3.263.403.703.700.00.00.0
5 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 22 PB 3.60 x3.60x3.600.00.00.0
6 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 18 PB 3.46 3.243.463.253.460.00.00.0
7 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 12 PB 3.44 3.443.273.433.440.00.00.0
8 Daniel KostečkaDaniel Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 19 PB 3.40 3.403.383.303.400.00.00.0
MS Tomáš MulačTomáš Mulač
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 28 PB 3.37 3.283.373.373.370.00.00.0
10 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 2 PB 3.27 3.273.103.253.270.00.00.0
11 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 3.25 3.253.133.253.250.00.00.0
12 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 10 PB 3.19 3.193.022.703.190.00.00.0
13 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 7 PB 3.18 3.182.932.933.180.00.00.0
14 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 3.12 3.123.103.093.120.00.00.0
15 Jan DrchotaJan Drchota
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
12 11 PB 3.12 3.123.093.053.120.00.00.0
16 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 26 PB 3.03 2.922.783.033.030.00.00.0
17 Tomáš PíkaTomáš Píka
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 6 PB 2.97 2.972.852.842.970.00.00.0
18 Josef MacekJosef Macek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 25 PB 2.94 2.492.622.942.940.00.00.0
19 Adam MařataAdam Mařata
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 23 PB 2.85 2.72x2.852.850.00.00.0
20 Jáchym MaierJáchym Maier
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
12 13 PB 2.78 2.492.332.782.780.00.00.0
21 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
12 8 PB 2.71 2.702.502.712.710.00.00.0
22 Aman AyazAman Ayaz
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
12 14 PB 2.63 2.612.202.632.630.00.00.0
23 Kristian JohanidesKristian Johanides
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 15 PB 2.46 2.462.442.362.460.00.00.0
24 František BanduraFrantišek Bandura
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 27 PB 2.31 2.292.312.102.310.00.00.0
25 Jiří BoledovičJiří Boledovič
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
14 17 PB 2.28 x2.282.192.280.00.00.0
26 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 24 PB 2.09 2.09x2.002.090.00.00.0
27 Jan BoledovičJan Boledovič
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
14 16 PB 2.04 1.951.962.042.040.00.00.0
Celkem 27 závodníků
Finále B (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 3.89 3.893.703.733.890.00.00.0
2 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 3.67 3.673.603.673.670.00.00.0
3 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 6 PB 3.61 3.593.613.383.610.00.00.0
4 Oliver BláhaOliver Bláha
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
10 12 PB 3.58 3.583.333.503.580.00.00.0
5 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
10 14 PB 3.49 3.49x2.883.490.00.00.0
6 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 3.45 3.453.073.383.450.00.00.0
7 Ondřej PřevorovskýOndřej Převorovský
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 3.42 3.34x3.423.420.00.00.0
8 Marek LüftnerMarek Lüftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
09 16 PB 3.05 3.052.752.913.050.00.00.0
9 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 15 PB 3.04 2.763.042.993.040.00.00.0
10 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
10 17 PB 3.03 3.032.922.873.030.00.00.0
11 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 20 PB 3.03 2.693.032.883.030.00.00.0
12 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 7 PB 2.96 2.952.832.962.960.00.00.0
13 Kryštof RybářKryštof Rybář
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 13 PB 2.86 2.622.862.782.860.00.00.0
14 Michal KubešMichal Kubeš
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 8 PB 2.73 2.672.602.732.730.00.00.0
MS Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 2.72 2.692.462.722.720.00.00.0
16 Jan BlínJan Blín
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 21 PB 2.71 2.712.462.462.710.00.00.0
17 Tobiáš BorekTobiáš Borek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 9 PB 2.48 2.232.482.322.480.00.00.0
18 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 18 PB 2.42 2.42x2.122.420.00.00.0
MS Jakub ČernýJakub Černý
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 PB 2.39 2.392.242.192.390.00.00.0
20 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 19 PB 2.38 2.382.302.372.380.00.00.0
Celkem 20 závodníků
Finále C (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 1 PB 4.40 4.104.403.774.400.00.00.0
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 PB 4.03 3.694.033.744.030.00.00.0
3 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 15 PB 3.98 3.253.213.983.980.00.00.0
4 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 9 PB 3.70 3.70x3.463.700.00.00.0
5 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 12 PB 3.66 3.423.663.633.660.00.00.0
6 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 16 PB 3.59 3.513.483.593.590.00.00.0
7 Hynek ŠínHynek Šín
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 13 PB 3.58 3.30x3.583.580.00.00.0
8 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 PB 3.47 3.473.463.313.470.00.00.0
9 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 3 PB 3.42 x3.283.423.420.00.00.0
10 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 6 PB 3.37 3.373.09x3.370.00.00.0
11 Vilém BruthansVilém Bruthans
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 14 PB 3.36 3.323.363.263.360.00.00.0
12 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 11 PB 3.35 3.243.353.253.350.00.00.0
13 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 4 PB 3.34 3.253.343.273.340.00.00.0
14 Šimon FajtŠimon Fajt
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 10 PB 3.27 x3.27x3.270.00.00.0
15 Mikuláš LaštovičkaMikuláš Laštovička
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 22 PB 3.23 x3.043.233.230.00.00.0
16 David ŠvejcarDavid Švejcar
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 17 PB 3.21 1.732.963.213.210.00.00.0
17 Lukáš AngelisLukáš Angelis
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 20 PB 3.19 3.163.19x3.190.00.00.0
18 Filip RubešFilip Rubeš
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 21 PB 2.98 2.982.712.452.980.00.00.0
19 Jakub PrůšaJakub Průša
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
12 18 PB 2.84 2.712.792.842.840.00.00.0
20 Jenda ŠňupárekJenda Šňupárek
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 19 PB 2.70 2.70x1.962.700.00.00.0
Celkem 20 závodníků
Finále D (pá, 11.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 16 PB 4.18 4.014.183.884.180.00.00.0
2 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 15 PB 4.14 4.144.124.064.140.00.00.0
3 Dominik LavičkaDominik Lavička
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 9 PB 3.77 3.423.773.313.770.00.00.0
4 Tomáš NovákTomáš Novák
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 8 PB 3.56 3.273.563.543.560.00.00.0
5 Oliver BrádkaOliver Brádka
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 2 PB 3.38 3.383.343.253.380.00.00.0
6 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 PB 3.35 3.292.893.353.350.00.00.0
7 David NičDavid Nič
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 6 PB 3.32 3.122.703.323.320.00.00.0
8 Jiří KytkaJiří Kytka
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 1 PB 3.22 3.123.063.223.220.00.00.0
9 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 11 PB 3.12 3.123.002.633.120.00.00.0
10 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 4 PB 3.06 3.003.053.063.060.00.00.0
11 Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 10 PB 3.02 2.982.863.023.020.00.00.0
12 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 3 PB 2.94 2.932.882.942.940.00.00.0
13 Tadeáš GruntTadeáš Grunt
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 12 PB 2.83 2.782.832.632.830.00.00.0
14 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 PB 2.80 2.772.442.802.800.00.00.0
15 Tomáš RollTomáš Roll
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 13 PB 2.78 x2.782.762.780.00.00.0
16 Filip NěmecFilip Němec
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 14 PB 2.35 2.35x2.252.350.00.00.0
Celkem 16 závodníků
Finále E (pá, 11.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 PB 3.94 3.783.813.943.940.00.00.0
2 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 3.88 3.643.883.673.880.00.00.0
3 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 PB 3.75 3.523.753.553.750.00.00.0
4 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 3.67 3.483.593.673.670.00.00.0
5 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 PB 3.63 3.493.613.633.630.00.00.0
6 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 PB 3.55 3.423.483.553.550.00.00.0
7 Filip KujakFilip Kujak
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
10 13 PB 3.46 3.303.463.123.460.00.00.0
8 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 3.40 3.38x3.403.400.00.00.0
9 Kryštof UrbanKryštof Urban
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 3.38 3.223.383.033.380.00.00.0
10 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 PB 3.37 2.25x3.373.370.00.00.0
11 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 3.27 3.243.253.273.270.00.00.0
12 Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
11 16 PB 3.21 3.073.043.213.210.00.00.0
13 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 PB 3.18 3.182.992.813.180.00.00.0
14 Bořek FalcníkBořek Falcník
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
11 20 PB 3.07 3.003.072.863.070.00.00.0
15 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 3.03 3.032.862.983.030.00.00.0
16 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
10 19 PB 2.93 2.85x2.932.930.00.00.0
17 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 2.83 2.832.692.772.830.00.00.0
18 Tomáš VáchaTomáš Vácha
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 PB 2.80 2.762.802.722.800.00.00.0
19 Jonáš SkolkaJonáš Skolka
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 PB 2.76 2.692.762.202.760.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (pá, 11.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 16 PB 3.76 3.653.763.593.760.00.00.0
2 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 22 PB 3.60 3.303.333.603.600.00.00.0
3 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 15 PB 3.55 3.553.363.513.550.00.00.0
4 Anežka VotavováAnežka Votavová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 10 PB 3.42 3.133.423.173.420.00.00.0
5 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 19 PB 3.40 3.403.213.393.400.00.00.0
6 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 13 PB 3.38 3.383.372.513.380.00.00.0
7 Viktorie FishmanViktorie Fishman
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 3.30 3.143.30x3.300.00.00.0
8 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 20 PB 3.27 3.163.033.273.270.00.00.0
9 Nela MasslováNela Masslová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 1 PB 3.23 3.233.202.993.230.00.00.0
10 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 14 PB 3.23 3.233.043.133.230.00.00.0
11 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 17 PB 3.17 2.833.023.173.170.00.00.0
12 Noemi HeřtováNoemi Heřtová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 3.10 3.103.033.063.100.00.00.0
13 Laura BurianováLaura Burianová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 3.03 3.003.032.813.030.00.00.0
14 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 5 PB 2.99 2.912.902.992.990.00.00.0
15 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 2.90 2.902.672.842.900.00.00.0
16 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 18 PB 2.80 2.722.402.802.800.00.00.0
17 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 21 PB 2.79 2.582.792.542.790.00.00.0
18 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 8 PB 2.78 2.78x2.722.780.00.00.0
19 Veronika SysalováVeronika Sysalová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
14 12 PB 2.45 2.222.162.452.450.00.00.0
20 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
11 6 PB 2.42 2.262.292.422.420.00.00.0
Celkem 20 závodníků
Finále B (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 PB 3.68 3.363.483.683.680.00.00.0
2 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 1 PB 3.54 3.523.533.543.540.00.00.0
3 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 5 PB 3.47 3.473.423.393.470.00.00.0
4 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 4 PB 3.35 3.333.353.323.350.00.00.0
5 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 2 PB 3.32 3.323.21x3.320.00.00.0
6 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
09 22 PB 3.15 3.113.103.153.150.00.00.0
7 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
09 21 PB 3.15 3.152.942.993.150.00.00.0
8 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 6 PB 3.02 3.023.022.773.020.00.00.0
9 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 PB 2.93 2.922.932.922.930.00.00.0
10 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 8 PB 2.92 2.922.80x2.920.00.00.0
11 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 27 PB 2.79 2.792.772.622.790.00.00.0
12 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 10 PB 2.78 2.782.642.562.780.00.00.0
MS Jana ŠubrtováJana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 13 PB 2.77 2.772.592.662.770.00.00.0
MS Lucie RusňákováLucie Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
12 15 PB 2.70 2.702.692.382.700.00.00.0
15 Sophie HondlováSophie Hondlová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 26 PB 2.68 2.682.612.602.680.00.00.0
16 Ivana HaškováIvana Hašková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 9 PB 2.67 2.672.642.622.670.00.00.0
MS Dominika RusováDominika Rusová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 16 PB 2.63 2.502.632.332.630.00.00.0
18 Míša FrolíkováMíša Frolíková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
10 23 PB 2.62 2.582.462.622.620.00.00.0
19 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 2.60 2.422.602.542.600.00.00.0
20 Hana BauerováHana Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 24 PB 2.59 2.202.512.592.590.00.00.0
21 Thea KrečováThea Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 12 PB 2.52 2.402.322.522.520.00.00.0
MS Sofie LamerováSofie Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
12 17 PB 2.49 2.372.402.492.490.00.00.0
23 Ella BauerováElla Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 25 PB 2.44 2.44x2.432.440.00.00.0
MS Gabriela BuškováGabriela Bušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 18 PB 2.42 2.422.302.302.420.00.00.0
MS Kamila RusňákováKamila Rusňáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 PB 2.37 2.37x2.312.370.00.00.0
MS Alice LoukotováAlice Loukotová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 20 PB 2.25 2.222.232.252.250.00.00.0
MS Dominika PavlíkováDominika Pavlíková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 19 PB 2.12 2.121.901.962.120.00.00.0
Celkem 27 závodníků
Finále C (pá, 11.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema MráčkováEma Mráčková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 2 PB 3.89 3.833.733.893.890.00.00.0
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 20 PB 3.78 3.783.463.703.780.00.00.0
3 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 10 PB 3.74 3.743.643.553.740.00.00.0
4 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 18 PB 3.69 3.603.692.773.690.00.00.0
5 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 1 PB 3.67 x3.673.673.670.00.00.0
6 Emma QuadrátováEmma Quadrátová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 11 PB 3.64 3.643.423.603.640.00.00.0
7 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 3 PB 3.63 3.593.633.423.630.00.00.0
8 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 26 PB 3.59 3.463.593.493.590.00.00.0
9 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 22 PB 3.57 3.433.563.573.570.00.00.0
10 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 23 PB 3.50 x3.253.503.500.00.00.0
11 Ema KempferováEma Kempferová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 7 PB 3.47 3.472.413.263.470.00.00.0
12 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 5 PB 3.45 3.453.412.913.450.00.00.0
13 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 25 PB 3.40 x3.40x3.400.00.00.0
14 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 12 PB 3.34 3.343.273.313.340.00.00.0
15 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
12 21 PB 3.32 3.323.293.293.320.00.00.0
16 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 19 PB 3.28 x3.283.273.280.00.00.0
17 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 24 PB 3.27 3.153.273.263.270.00.00.0
18 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 14 PB 3.26 3.263.243.203.260.00.00.0
19 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 27 PB 3.25 3.25xx3.250.00.00.0
20 Adéla OpatováAdéla Opatová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 9 PB 3.23 3.233.133.063.230.00.00.0
21 Karolína OpatováKarolína Opatová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 16 PB 3.20 3.203.062.913.200.00.00.0
22 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 29 PB 3.17 3.113.063.173.170.00.00.0
23 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 4 PB 3.07 2.612.793.073.070.00.00.0
24 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 13 PB 2.97 x2.972.352.970.00.00.0
25 Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 15 PB 2.93 2.932.902.852.930.00.00.0
26 Nina PravdovaNina Pravdova
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 28 PB 2.84 2.662.842.572.840.00.00.0
Celkem 26 závodníků
Finále D (pá, 11.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina DaškováSabina Dašková
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
09 19 PB 3.95 3.693.953.623.950.00.00.0
2 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 22 PB 3.92 x3.923.843.920.00.00.0
3 Lucie ŠilerováLucie Šilerová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 23 PB 3.87 3.873.673.683.870.00.00.0
4 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 21 PB 3.69 3.483.693.523.690.00.00.0
5 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 7 PB 3.63 3.493.633.523.630.00.00.0
6 Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
09 20 PB 3.49 3.483.363.493.490.00.00.0
7 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 10 PB 3.39 2.993.393.233.390.00.00.0
8 Nela NáprstkováNela Náprstková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 9 PB 3.33 3.173.332.793.330.00.00.0
9 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
15 4 PB 3.29 3.052.973.293.290.00.00.0
10 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
15 3 PB 3.18 3.18x3.183.180.00.00.0
11 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 13 PB 3.18 3.093.183.033.180.00.00.0
12 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 2 PB 3.15 3.142.813.153.150.00.00.0
13 Štěpánka HanslováŠtěpánka Hanslová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 8 PB 3.09 3.092.932.763.090.00.00.0
14 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 24 PB 3.08 2.943.082.753.080.00.00.0
15 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 14 PB 3.02 2.842.603.023.020.00.00.0
16 Elen RoďanováElen Roďanová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 5 PB 2.98 2.982.942.682.980.00.00.0
17 Josefina HalfarováJosefina Halfarová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
10 18 PB 2.96 2.792.742.962.960.00.00.0
18 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 11 PB 2.84 2.612.842.742.840.00.00.0
19 Natálie RaczováNatálie Raczová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
09 6 PB 2.76 2.762.66x2.760.00.00.0
20 Kateřina KytkováKateřina Kytková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 12 PB 2.53 2.442.272.532.530.00.00.0
21 Petra VaňkováPetra Vaňková
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 17 PB 2.41 2.412.041.952.410.00.00.0
22 Anežka FoukalováAnežka Foukalová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 15 PB 2.38 2.232.382.282.380.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Finále E (pá, 11.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 25 PB 4.20 3.753.964.204.200.00.00.0
2 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 4.18 4.124.183.984.180.00.00.0
3 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 PB 4.14 4.024.144.044.140.00.00.0
4 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 3.95 3.643.953.903.950.00.00.0
5 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 26 PB 3.77 x3.583.773.770.00.00.0
6 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 21 PB 3.72 2.972.973.723.720.00.00.0
7 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 3.71 3.653.623.713.710.00.00.0