Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále přípravek

Beroun (27. 9. 2020)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.00
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.11
3 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.34
4 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.56
5 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.00
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.24
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.30
3 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.39
4 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.44
5 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.48
6 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.81
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.04
3 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.12
4 Sebastian ChadimaSebastian Chadima 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
5 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.93
2 Adam GregorAdam Gregor 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.15
3 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.21
4 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.64
5 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.67
6 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 08.96
7 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.27
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 07.82
2 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.08
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.13
4 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.23
5 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.38
6 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.85
7 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.21
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 07.80
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.10
3 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.15
4 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.16
5 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.64
6 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.67
2 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.83
3 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.19
4= Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.25
4= Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.25
6 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.36
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.64
2 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
3 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.21
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.32
5 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.42
6 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.90
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.56
2 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.81
3 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98
4 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
5 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.26
6 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HašlerTomáš Hašler 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.60
2 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.69
3 David DundychDavid Dundych 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
4 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.19
5 Petr VacekPetr Vacek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.32
6 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.73
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.31
2 Marek JakubMarek Jakub 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.35
3 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.37
4 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
5 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.67
6 Aleš RajniakAleš Rajniak 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.59
2= David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.88
2= Vítek VokounVítek Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.88
4 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
5 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.54
6 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
7 Eduard ŠebekEduard Šebek 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.54
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.75
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.96
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.02
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.29
5 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.32
6 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
7 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.81
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.69
2 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.26
3 Otakar VachekOtakar Vachek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.28
4 Štěpán ZítaŠtěpán Zíta 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.58
5 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.13
6 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 10.03
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 07.25
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 07.83
3 Timon George CorbinTimon George Corbin 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.17
4 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.37
5 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 08.95
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.14
2= Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.15
2= Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
4 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.16
5 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.24
6 Marek MráčekMarek Mráček 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.76
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.03
2 Matěj KubecMatěj Kubec 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.47
3 Matěj MikšíčekMatěj Mikšíček 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.48
4 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.66
5 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.73
6 Kryštof DandaKryštof Danda 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 07.25
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.56
3 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.59
4 Tomáš HašlerTomáš Hašler 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.60
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.64
6 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.67
7 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.69
7 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.69
9 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.75
10 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 07.80
11 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.81
11 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.81
13 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 07.82
14 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.83
14 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 07.83
16 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.88
16 Vítek VokounVítek Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.88
18 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
19 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.93
20 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.96
21 Kryštof BoháčKryštof Boháč 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.98
22 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.00
23 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.02
24 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.03
25 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.04
26 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.08
27 David DundychDavid Dundych 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
28 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.10
29 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.11
30 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.12
31 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.13
32 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.14
33 Adam GregorAdam Gregor 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.15
33 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.15
33 Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.15
33 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
37 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.16
37 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.16
39 Timon George CorbinTimon George Corbin 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.17
40 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.19
40 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.19
42 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
43 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.21
43 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.21
45 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.23
46 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.24
46 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.24
48 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.25
48 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.25
50 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.26
50 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.26
52 Otakar VachekOtakar Vachek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.28
53 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.29
54 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.30
55 Sebastian ChadimaSebastian Chadima 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
55 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.31
57 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.32
57 Petr VacekPetr Vacek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.32
57 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.32
60 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.34
61 Marek JakubMarek Jakub 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.35
61 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
63 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.36
64 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.37
64 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.37
66 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.38
67 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.39
67 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
69 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.41
70 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.42
71 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.44
72 Matěj KubecMatěj Kubec 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.47
73 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.48
73 Matěj MikšíčekMatěj Mikšíček 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.48
75 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.54
76 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.56
77 Štěpán ZítaŠtěpán Zíta 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.58
78 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
78 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
80 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.64
80 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.64
82 Filip MacháčekFilip Macháček 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.66
82 Samuel PivnýSamuel Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.66
84 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.67
84 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.67
86 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.73
86 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.73
88 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.75
89 Marek MráčekMarek Mráček 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.76
90 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.81
91 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.85
92 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.90
93 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.91
94 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 08.95
95 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 08.96
95 Aleš RajniakAleš Rajniak 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.96
97 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.00
98 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.13
99 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.20
100 Kryštof DandaKryštof Danda 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.25
101 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.27
102 Eduard ŠebekEduard Šebek 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.54
103 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 10.03
104 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.21

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.04
2 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.05
3 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.23
4 Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.30
5 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.39
6 Valérie OpáleckáValérie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.08
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.12
3 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.26
4 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
5 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.00
2 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.14
3 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.26
4 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.28
5 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.50
6 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.73
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.02
3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.16
4 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.33
5 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.34
6 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.39
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.05
2 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.19
3 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.39
4 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.48
5 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
6 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.34
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.33
2 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.50
3 Klára HandlováKlára Handlová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.57
4 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.69
5 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 08.83
6 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.69
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.63
2 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.87
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.90
4 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.08
5 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.40
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.05
2 Vanesa StachováVanesa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.10
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.20
4 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.25
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.33
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.01
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.08
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.24
4 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.56
5 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.59
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.70
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.86
4 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
5 Yvona SzitasováYvona Szitasová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22
6 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.59
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.72
2 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.89
3 Bára NáprstkováBára Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.91
4 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.26
5 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.39
6 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.44
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.95
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.97
3 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.10
4 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.18
5 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.24
6 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.26
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.02
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.76
2= Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.91
2= Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.91
4 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.04
5 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.12
6 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.50
7 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.59
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.03
2 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.57
3 Terezka VojtíkováTerezka Vojtíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.62
4 Šárka HorákováŠárka Horáková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.90
5 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.96
6 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.48
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 07.87
2 Sára SmetanováSára Smetanová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.38
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.52
4 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.63
5 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.13
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.90
2 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.14
3 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.30
4 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.58
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.63
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.70
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.72
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.73
6 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.76
7 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.86
8 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.87
8 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 07.87
10 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.89
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.90
11 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.90
13 Bára NáprstkováBára Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.91
13 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.91
13 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.91
16 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.95
17 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.97
18 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.00
19 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.01
20 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.02
21 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.03
22 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.04
22 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.04
24 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.05
24 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.05
24 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.05
27 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.08
27 Sabina DaškováSabina Dašková 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.08
27 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.08
30 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
31 Vanesa StachováVanesa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.10
31 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.10
33 Petra HeyduškováPetra Heydušková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.12
33 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.12
35 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.14
35 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.14
37 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.16
38 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.18
39 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.19
40 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.20
41 Yvona SzitasováYvona Szitasová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22
42 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.23
43 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.24
43 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.24
45 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.25
46 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.26
46 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.26
46 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.26
46 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.26
50 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.28
51 Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.30
51 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
51 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.30
54 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.33
54 Monika PokornáMonika Pokorná 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.33
54 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.33
57 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.34
58 Sára SmetanováSára Smetanová 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.38
59 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.39
59 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.39
59 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.39
59 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.39
63 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.44
64 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.48
65 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.50
65 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.50
65 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.50
68 Valérie OpáleckáValérie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.51
69 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.52
70 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.54
71 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.56
72 Klára HandlováKlára Handlová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.57
72 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.57
74 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.58
75 Laura BurianováLaura Burianová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.59
75 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.59
75 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.59
78 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
79 Terezka VojtíkováTerezka Vojtíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.62
80 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.63
81 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.69
82 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.71
83 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 08.83
84 Šárka HorákováŠárka Horáková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.90
85 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.96
86 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.02
87 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 09.06
88 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.13
89 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.34
90 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.40
91 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.48
92 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.69

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauer, Nademlejnský, Diviš, Gregovská, Fistrová, Krejsová, Babuková, Kostečka Bauer, Nademlejnský, Diviš, Gregovská, Fistrová, Krejsová, Babuková, Kostečka Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:26.12
2 Dufková, Chadima, Dobiášová, Greenová, Střecha, Cimprichová, Vaněčková, Štěpánová Dufková, Chadima, Dobiášová, Greenová, Střecha, Cimprichová, Vaněčková, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4:27.68
3 Dočkalová, Eibichová, Vaňková, Náprstková, Černý, Bednář, Trnka, Gromeš Dočkalová, Eibichová, Vaňková, Náprstková, Černý, Bednář, Trnka, Gromeš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4:27.96
4 Landová, Štiková, Frolíková, Frolík, Budínský, Matějovič, Macháček, Vacek Landová, Štiková, Frolíková, Frolík, Budínský, Matějovič, Macháček, Vacek Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4:57.03
5 Hrdlička, Hrdlička, Kočová, Mráček, Macho, Kubec, Fílová, Danda Hrdlička, Hrdlička, Kočová, Mráček, Macho, Kubec, Fílová, Danda SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4:57.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Gregor, Franěk Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Gregor, Franěk TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4:21.50
2 Košař, Lébl, Lipert, Lachman, Ricci, Plachá, Navarčík, Alföldi Košař, Lébl, Lipert, Lachman, Ricci, Plachá, Navarčík, Alföldi A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:22.62
3 Johanides, Matas, Kubánková, Komínková, Obstová, Vaňková, Burianová, Čurda Johanides, Matas, Kubánková, Komínková, Obstová, Vaňková, Burianová, Čurda Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4:22.99
4 Kříž, Calta, Michálek, Vobecký, Horváth, Ottlová, Rabiňáková, Artusová Kříž, Calta, Michálek, Vobecký, Horváth, Ottlová, Rabiňáková, Artusová Atletika BenešovAtletika Benešov 4:27.11
5 Krečová, Vacková, Rus, Loukota, Mottl, Pivný, Lamerová, Odlasová Krečová, Vacková, Rus, Loukota, Mottl, Pivný, Lamerová, Odlasová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4:29.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Majdloch, Kolář, Heřmánek, Hájek, Fejfar, Garayová, Prokešová, Veselá Majdloch, Kolář, Heřmánek, Hájek, Fejfar, Garayová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:03.03
2 Vykysalá, Kučera, Krátká, Klementová, Jandurová, Illner, Dolejš, Achberger Vykysalá, Kučera, Krátká, Klementová, Jandurová, Illner, Dolejš, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:11.71
3 Corbin, Štěpnička, Novotný, Vachek, Mikšíček, Paloušová, Vojtíková, Smetanová Corbin, Štěpnička, Novotný, Vachek, Mikšíček, Paloušová, Vojtíková, Smetanová TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4:13.63
4 Bureš, Dobiáš, Doubková, Heydušková, Kounická, Křídová, Zápotocký, Zíková Bureš, Dobiáš, Doubková, Heydušková, Kounická, Křídová, Zápotocký, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:14.32
5 Kutlák, Hradská, Šamšula, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová Kutlák, Hradská, Šamšula, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:15.05
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Motl, Motl, Motl, Špinka, Kotyza, Axon, Kopáčová, Tersch Motl, Motl, Motl, Špinka, Kotyza, Axon, Kopáčová, Tersch Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:06.25
2 Hůlková, Pittner, Vokoun, Zeman, Kocourková, Samková, Zajac, Šporková Hůlková, Pittner, Vokoun, Zeman, Kocourková, Samková, Zajac, Šporková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:09.19
3 Hašler, Boháč, Tichá, Řeháčková, Moulisová, Navrátil, Dalíková, Baumrukr Hašler, Boháč, Tichá, Řeháčková, Moulisová, Navrátil, Dalíková, Baumrukr Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4:11.34
4 Freudl, Pešice, Hubner, Karasová, Šebková, Houdková, Koukalová, Vyšínský Freudl, Pešice, Hubner, Karasová, Šebková, Houdková, Koukalová, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:14.78
5 Szitasová, Belzová, Svobodová, Kučera, Dundych, Matoušková, Kučera, Stachová Szitasová, Belzová, Svobodová, Kučera, Dundych, Matoušková, Kučera, Stachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:16.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Majdloch, Kolář, Heřmánek, Hájek, Fejfar, Garayová, Prokešová, Veselá Majdloch, Kolář, Heřmánek, Hájek, Fejfar, Garayová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:03.03
2 Motl, Motl, Motl, Špinka, Kotyza, Axon, Kopáčová, Tersch Motl, Motl, Motl, Špinka, Kotyza, Axon, Kopáčová, Tersch Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:06.25
3 Hůlková, Pittner, Vokoun, Zeman, Kocourková, Samková, Zajac, Šporková Hůlková, Pittner, Vokoun, Zeman, Kocourková, Samková, Zajac, Šporková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:09.19
4 Hašler, Boháč, Tichá, Řeháčková, Moulisová, Navrátil, Dalíková, Baumrukr Hašler, Boháč, Tichá, Řeháčková, Moulisová, Navrátil, Dalíková, Baumrukr Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4:11.34
5 Vykysalá, Kučera, Krátká, Klementová, Jandurová, Illner, Dolejš, Achberger Vykysalá, Kučera, Krátká, Klementová, Jandurová, Illner, Dolejš, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:11.71
6 Corbin, Štěpnička, Novotný, Vachek, Mikšíček, Paloušová, Vojtíková, Smetanová Corbin, Štěpnička, Novotný, Vachek, Mikšíček, Paloušová, Vojtíková, Smetanová TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4:13.63
7 Bureš, Dobiáš, Doubková, Heydušková, Kounická, Křídová, Zápotocký, Zíková Bureš, Dobiáš, Doubková, Heydušková, Kounická, Křídová, Zápotocký, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:14.32
8 Freudl, Pešice, Hubner, Karasová, Šebková, Houdková, Koukalová, Vyšínský Freudl, Pešice, Hubner, Karasová, Šebková, Houdková, Koukalová, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:14.78
9 Kutlák, Hradská, Šamšula, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová Kutlák, Hradská, Šamšula, Šnoblová, Caisová, Šindelářová, Laňková, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:15.05
10 Szitasová, Belzová, Svobodová, Kučera, Dundych, Matoušková, Kučera, Stachová Szitasová, Belzová, Svobodová, Kučera, Dundych, Matoušková, Kučera, Stachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:16.34
11 Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Gregor, Franěk Volráb, Hurkovskij, Dašková, Pokorná, Bernardová, Zázvorková, Gregor, Franěk TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4:21.50
12 Košař, Lébl, Lipert, Lachman, Ricci, Plachá, Navarčík, Alföldi Košař, Lébl, Lipert, Lachman, Ricci, Plachá, Navarčík, Alföldi A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:22.62
13 Johanides, Matas, Kubánková, Komínková, Obstová, Vaňková, Burianová, Čurda Johanides, Matas, Kubánková, Komínková, Obstová, Vaňková, Burianová, Čurda Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4:22.99
14 Bauer, Nademlejnský, Diviš, Gregovská, Fistrová, Krejsová, Babuková, Kostečka Bauer, Nademlejnský, Diviš, Gregovská, Fistrová, Krejsová, Babuková, Kostečka Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:26.12
15 Kříž, Calta, Michálek, Vobecký, Horváth, Ottlová, Rabiňáková, Artusová Kříž, Calta, Michálek, Vobecký, Horváth, Ottlová, Rabiňáková, Artusová Atletika BenešovAtletika Benešov 4:27.11
16 Dufková, Chadima, Dobiášová, Greenová, Střecha, Cimprichová, Vaněčková, Štěpánová Dufková, Chadima, Dobiášová, Greenová, Střecha, Cimprichová, Vaněčková, Štěpánová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4:27.68
17 Dočkalová, Eibichová, Vaňková, Náprstková, Černý, Bednář, Trnka, Gromeš Dočkalová, Eibichová, Vaňková, Náprstková, Černý, Bednář, Trnka, Gromeš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4:27.96
18 Krečová, Vacková, Rus, Loukota, Mottl, Pivný, Lamerová, Odlasová Krečová, Vacková, Rus, Loukota, Mottl, Pivný, Lamerová, Odlasová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4:29.82
19 Landová, Štiková, Frolíková, Frolík, Budínský, Matějovič, Macháček, Vacek Landová, Štiková, Frolíková, Frolík, Budínský, Matějovič, Macháček, Vacek Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4:57.03
20 Hrdlička, Hrdlička, Kočová, Mráček, Macho, Kubec, Fílová, Danda Hrdlička, Hrdlička, Kočová, Mráček, Macho, Kubec, Fílová, Danda SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4:57.44

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 PB 4.11 0.0
2= Sebastian ChadimaSebastian Chadima
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 14 PB 4.02 0.0
2= Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 4.02 0.0
4 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 PB 3.98 0.0
5 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 7 PB 3.97 0.0
6 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 13 PB 3.92 0.0
7 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 11 PB 3.89 0.0
8 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 16 PB 3.88 0.0
9 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 3.85 0.0
10 Antonín StřechaAntonín Střecha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 15 PB 3.82 0.0
11 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 3 PB 3.76 0.0
12 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 PB 3.65 0.0
13 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 1 PB 3.63 0.0
14 Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 17 PB 3.54 0.0
15 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 3.45 0.0
16 Dan KostečkaDan Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 3.43 0.0
17 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 3.40 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 13 PB 4.22 0.0
2 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 4.12 0.0
3 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 18 PB 4.08 0.0
4 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 PB 4.01 0.0
5 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 PB 3.96 0.0
6 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 17 PB 3.94 0.0
7 Petr VacekPetr Vacek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 9 PB 3.91 0.0
8 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 12 PB 3.82 0.0
9 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 3.79 0.0
10 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 3.78 0.0
11 Adam GregorAdam Gregor
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 19 PB 3.76 0.0
12 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 15 PB 3.53 0.0
13 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 16 PB 3.52 0.0
14 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 20 PB 3.48 0.0
15 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 7 PB 3.29 0.0
16 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 3.25 0.0
17 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 PB 3.17 0.0
18 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 10 PB 3.00 0.0
19 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 2.75 0.0
Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 14 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále C (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Tomáš HašlerTomáš Hašler
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 PB 4.43 0.0
1= Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 12 PB 4.43 0.0
3 Kryštof BoháčKryštof Boháč
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 20 PB 4.37 0.0
4 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 17 PB 4.29 0.0
5 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 PB 4.28 0.0
6 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 PB 4.27 0.0
7 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 11 PB 4.24 0.0
8 Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 15 PB 4.16 0.0
9= Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 7 PB 4.14 0.0
9= David DundychDavid Dundych
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 4.14 0.0
11 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 24 PB 4.07 0.0
12 Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 18 PB 4.05 0.0
13 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 2 PB 4.04 0.0
14 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 22 PB 4.00 0.0
15 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 21 PB 3.92 0.0
16 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 23 PB 3.90 0.0
17 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 3.87 0.0
18= Lukáš KotyzaLukáš Kotyza
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 16 PB 3.84 0.0
18= Petr VacekPetr Vacek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 14 PB 3.84 0.0
18= Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 8 PB 3.84 0.0
21 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 PB 3.68 0.0
22 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 3.58 0.0
23 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 3.49 0.0
24 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 5 PB 3.19 0.0
Celkem 24 závodníků
Finále D (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 4.31 0.0
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 PB 4.27 0.0
3 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 15 PB 4.21 0.0
4 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 13 PB 4.07 0.0
5 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 12 PB 4.02 0.0
6 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 PB 4.01 0.0
7 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 4.00 0.0
8 Vítek VokounVítek Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 14 PB 3.98 0.0
9 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 17 PB 3.94 0.0
10 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 PB 3.80 0.0
11 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 16 PB 3.63 0.0
12 David LéblDavid Lébl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 1 PB 3.61 0.0
13 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 9 PB 3.60 0.0
14 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 PB 3.51 0.0
15= Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 PB 3.50 0.0
15= Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 3 PB 3.50 0.0
17 Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 3.48 0.0
18 Marek JakubMarek Jakub
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 20 PB 3.23 0.0
19 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 10 PB 3.10 0.0
20 Aleš RajniakAleš Rajniak
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 11 PB 3.03 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále E (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 4.90 0.0
2 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 4.51 0.0
3 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 PB 4.33 0.0
4 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 4.20 0.0
5 Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 13 PB 4.16 0.0
6 Timon George CorbinTimon George Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 12 PB 4.08 0.0
7 Matěj MikšíčekMatěj Mikšíček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 16 PB 3.93 0.0
8= Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 9 PB 3.90 0.0
8= Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 3.90 0.0
10 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 3.80 0.0
11 Matěj KubecMatěj Kubec
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 20 PB 3.74 0.0
12 Otakar VachekOtakar Vachek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 PB 3.70 0.0
13 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 PB 3.69 0.0
14 Štěpán ZítaŠtěpán Zíta
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 11 PB 3.66 0.0
15= Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 17 PB 3.65 0.0
15= Matěj FejfarMatěj Fejfar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 5 PB 3.65 0.0
17 Samuel PivnýSamuel Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 3.59 0.0
18 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 3.50 0.0
19 Marek MráčekMarek Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 19 PB 3.23 0.0
20= Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 21 PB 2.91 0.0
20= Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 18 PB 2.91 0.0
22 Kryštof DandaKryštof Danda
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 23 PB 2.85 0.0
23 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 22 PB 2.60 0.0
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 14 PB 4.28 0.0
2 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 PB 4.14 0.0
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 4.07 0.0
4 Tereza DufkováTereza Dufková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 18 PB 4.06 0.0
5 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 20 PB 3.95 0.0
6 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 15 PB 3.94 0.0
7 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 19 PB 3.91 0.0
8 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 16 PB 3.89 0.0
9 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 11 PB 3.87 0.0
10= Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 13 PB 3.84 0.0
10= Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 3.84 0.0
12 Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 22 PB 3.82 0.0
13 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1 PB 3.80 0.0
14 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 21 PB 3.76 0.0
15 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 PB 3.74 0.0
16 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 17 PB 3.69 0.0
17 Josefína ŠebkováJosefína Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 3.67 0.0
18 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 3.66 0.0
19 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 23 PB 3.65 0.0
20 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 4 PB 3.45 0.0
21 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 3 PB 3.34 0.0
22 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 2 PB 3.23 0.0
23 Valérie OpáleckáValérie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 3.19 0.0
Celkem 23 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 4.62 0.0
2 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 4.16 0.0
3 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 3.90 0.0
4 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 17 PB 3.81 0.0
5 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 3.74 0.0
6 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 16 PB 3.71 0.0
7 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 3.70 0.0
8= Sabina DaškováSabina Dašková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 14 PB 3.57 0.0
8= Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 10 PB 3.57 0.0
10 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 7 PB 3.52 0.0
11 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 3.49 0.0
12 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 13 PB 3.43 0.0
13= Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 15 PB 3.34 0.0
13= Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 12 PB 3.34 0.0
15 Míša FrolíkováMíša Frolíková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 8 PB 3.15 0.0
16 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 6 PB 3.09 0.0
17 Sophie HondlováSophie Hondlová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 9 PB 2.95 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále C (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 13 PB 4.45 0.0
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 4.30 0.0
3 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 4.28 0.0
4 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 14 PB 4.26 0.0
5 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 12 PB 4.21 0.0
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 7 PB 4.16 0.0
7 Yvona SzitasováYvona Szitasová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 4.02 0.0
8 Vanesa StachováVanesa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 4.01 0.0
9= Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 3.92 0.0
9= Michaela MoulisováMichaela Moulisová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 15 PB 3.92 0.0
11 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 9 PB 3.87 0.0
12 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 PB 3.81 0.0
13 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 3.62 0.0
14 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 PB 3.33 0.0
15 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 16 PB 3.22 0.0
16 Laura BurianováLaura Burianová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 PB 3.20 0.0
Celkem 16 závodníků
Finále D (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 9 PB 4.58 0.0
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 4.41 0.0
3 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 PB 4.27 0.0
4= Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 13 PB 4.11 0.0
4= Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 PB 4.11 0.0
6 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 12 PB 4.10 0.0
7 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 10 PB 3.88 0.0
8 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 1 PB 3.82 0.0
9 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 3.81 0.0
10 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 11 PB 3.80 0.0
11 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 PB 3.75 0.0
12 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 PB 3.73 0.0
13 Bára NáprstkováBára Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 PB 3.70 0.0
14 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 PB 3.69 0.0
15 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 PB 3.55 0.0
16 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 PB 3.48 0.0
17 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 3 PB 3.47 0.0
18 Ema MráčkováEma Mráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 3.43 0.0
19 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 3.38 0.0
20 Kateřina BožkováKateřina Božková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 20 PB 3.24 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále E (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 9 PB 4.37 0.0
2 Monika PaloušováMonika Paloušová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 PB 4.09 0.0
3 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 4.04 0.0
4 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 4.01 0.0
5= Ema KrečováEma Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 1 PB 3.83 0.0
5= Sára SmetanováSára Smetanová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 13 PB 3.83 0.0
7 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 3.80 0.0
8 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 5 PB 3.71 0.0
9 Terezka VojtíkováTerezka Vojtíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 11 PB 3.69 0.0
10 Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 14 PB 3.62 0.0
11 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 4 PB 3.55 0.0
12 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 6 PB 3.51 0.0
13 Šárka HorákováŠárka Horáková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 12 PB 3.32 0.0
14 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 3.23 0.0
15 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 15 PB 3.21 0.0
16 Zuzana FílováZuzana Fílová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 16 PB 2.74 0.0
Celkem 16 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 7 PB 35.86 0.0
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 PB 32.78 0.0
3 Jonáš BurešJonáš Bureš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 1 PB 31.99 0.0
4 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 PB 31.37 0.0
5 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 28.61 0.0
6 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 16 PB 28.48 0.0
7 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 28.16 0.0
8 Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 17 PB 27.32 0.0
9 Antonín StřechaAntonín Střecha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 15 PB 26.42 0.0
10 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 26.33 0.0
11 Sebastian ChadimaSebastian Chadima
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 14 PB 24.78 0.0
12 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 13 PB 24.64 0.0
13 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 11 PB 23.09 0.0
14 Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 21.26 0.0
15 Dan KostečkaDan Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 21.11 0.0
16 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 PB 19.74 0.0
17 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 3 PB 17.08 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Petr VacekPetr Vacek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 9 PB 34.77 0.0
1= Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 34.77 0.0
3 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 31.20 0.0
4 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 17 PB 30.71 0.0
5 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 13 PB 28.90 0.0
6 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 28.84 0.0
7 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 16 PB 28.25 0.0
8 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 PB 27.69 0.0
9 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 18 PB 27.64 0.0
10 Tadeáš FraněkTadeáš Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 20 PB 27.09 0.0
11 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 10 PB 26.03 0.0
12 Adam GregorAdam Gregor
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 19 PB 25.54 0.0
13 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 15 PB 25.29 0.0
14 Filip MacháčekFilip Macháček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 7 PB 24.93 0.0
15 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 12 PB 22.96 0.0
16 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 PB 22.59 0.0
17 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 PB 21.56 0.0
18 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 17.57 0.0
19 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 14 PB 16.24 0.0
20 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 16.14 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále C (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 12 PB 41.25 0.0
2 Petr VacekPetr Vacek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 14 PB 40.82 0.0
3 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 22 PB 38.83 0.0
4 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 PB 37.55 0.0
5 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 PB 36.66 0.0
6= Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 11 PB 36.34 0.0
6= Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 2 PB 36.34 0.0
8 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 21 PB 34.45 0.0
9 Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 15 PB 34.00 0.0
10 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 16 PB 33.04 0.0
11 Kryštof BoháčKryštof Boháč
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 20 PB 32.46 0.0
12 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 17 PB 29.30 0.0
13 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 7 PB 28.90 0.0
14 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 28.48 0.0
15 Tomáš HašlerTomáš Hašler
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 PB 28.25 0.0
16 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 28.07 0.0
17 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 24 PB 27.77 0.0
18 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 PB 26.57 0.0
19 Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 18 PB 26.39 0.0
20 David DundychDavid Dundych
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 26.15 0.0
21 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 23 PB 23.41 0.0
22 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 5 PB 20.30 0.0
23 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 8 PB 19.32 0.0
24 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 18.02 0.0
Celkem 24 závodníků
Finále D (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 16 PB 39.84 0.0
2 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 13 PB 36.74 0.0
3 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 PB 36.15 0.0
4 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 PB 31.28 0.0
5 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 PB 30.58 0.0
6 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 15 PB 30.42 0.0
7 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 PB 30.07 0.0
8 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 9 PB 29.57 0.0
9 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 17 PB 29.40 0.0
10 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 29.32 0.0
11 Vítek VokounVítek Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 14 PB 29.24 0.0
12 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 3 PB 28.72 0.0
13 Marek JakubMarek Jakub
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 20 PB 28.41 0.0
14 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 12 PB 27.54 0.0
15 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 PB 25.62 0.0
16 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 25.28 0.0
17 Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 22.12 0.0
18 David LéblDavid Lébl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 1 PB 21.44 0.0
19 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 10 PB 19.91 0.0
20 Aleš RajniakAleš Rajniak
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 11 PB 13.33 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále E (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 43.04 0.0
2 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 42.35 0.0
3 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 40.75 0.0
4 Adam ŠtěpničkaAdam Štěpnička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 13 PB 37.90 0.0
5 Timon George CorbinTimon George Corbin
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 12 PB 37.37 0.0
6 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 PB 34.83 0.0
7 Štěpán ZítaŠtěpán Zíta
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 11 PB 33.93 0.0
8 Matěj MikšíčekMatěj Mikšíček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 16 PB 31.96 0.0
9 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 29.34 0.0
10 Samuel PivnýSamuel Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 29.27 0.0
11 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 PB 27.16 0.0
12 Matěj KubecMatěj Kubec
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 20 PB 27.04 0.0
13 Otakar VachekOtakar Vachek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 PB 26.78 0.0
14 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 26.33 0.0
15 Matěj FejfarMatěj Fejfar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 5 PB 26.02 0.0
16 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 9 PB 25.38 0.0
17 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 18 PB 24.09 0.0
18 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 17 PB 20.61 0.0
19 Marek MráčekMarek Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 19 PB 19.88 0.0
20 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 21 PB 16.47 0.0
21 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 16.44 0.0
22 Kryštof DandaKryštof Danda
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 23 PB 10.47 0.0
23 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 22 PB 10.07 0.0
Celkem 23 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 36.07 0.0
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 14 PB 35.69 0.0
3 Josefína ŠebkováJosefína Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 27.40 0.0
4 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 PB 27.00 0.0
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 PB 26.18 0.0
6 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 17 PB 25.15 0.0
7 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 16 PB 23.79 0.0
8 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1 PB 23.30 0.0
9 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 19 PB 22.93 0.0
10 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 11 PB 22.73 0.0
11 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 15 PB 22.60 0.0
12 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 3 PB 22.43 0.0
13 Tereza DufkováTereza Dufková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 18 PB 22.37 0.0
14 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 2 PB 21.70 0.0
15 Valérie OpáleckáValérie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 20.86 0.0
16 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 21 PB 20.73 0.0
17 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 20.71 0.0
18 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 23 PB 19.92 0.0
19 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 18.72 0.0
20 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 4 PB 17.26 0.0
21 Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 22 PB 17.05 0.0
22 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 13 PB 15.34 0.0
23 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 20 PB 14.50 0.0
Celkem 23 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 27.97 0.0
2 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 27.95 0.0
3 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 27.27 0.0
4 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 26.05 0.0
5 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 17 PB 24.60 0.0
6 Monika PokornáMonika Pokorná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 15 PB 22.98 0.0
7 Sabina DaškováSabina Dašková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 14 PB 21.59 0.0
8 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 20.59 0.0
9 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 10 PB 20.49 0.0
10 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 7 PB 19.51 0.0
11 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 16 PB 18.92 0.0
12 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 13 PB 18.19 0.0
13 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 12 PB 18.17 0.0
14 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 6 PB 17.02 0.0
15 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 15.45 0.0
16 Sophie HondlováSophie Hondlová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 9 PB 09.18 0.0
17 Míša FrolíkováMíša Frolíková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 8 PB 09.12 0.0
Celkem 17 závodníků
Finále C (ne, 27.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 32.92 0.0
2 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 12 PB 32.03 0.0
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 14 PB 31.50 0.0
4 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 31.03 0.0
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 7 PB 28.98 0.0
6 Yvona SzitasováYvona Szitasová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 28.74 0.0
7 Vanesa StachováVanesa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 28.61 0.0
8 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 PB 28.40 0.0
9 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 9 PB 27.16 0.0
10 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 PB 27.05 0.0
11 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 26.64 0.0
12 Michaela MoulisováMichaela Moulisová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 15 PB 24.88 0.0
13 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 13 PB 23.48 0.0
14 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 23.00 0.0
15 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 16 PB 19.02 0.0
16 Laura BurianováLaura Burianová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 PB 14.79 0.0
Celkem 16 závodníků
Finále D (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 9 PB 37.75 0.0
2 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 12 PB 33.09 0.0
3 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 PB 31.41 0.0
4 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 PB 30.57 0.0
5 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 10 PB 30.09 0.0
6 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 26.30 0.0
7 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 PB 25.22 0.0
8 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 13 PB 23.98 0.0
9 Ema MráčkováEma Mráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 23.51 0.0
10 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 3 PB 22.28 0.0
11 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 11 PB 22.19 0.0
12 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 PB 19.75 0.0
13 Bára NáprstkováBára Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 PB 19.30 0.0
14 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 19.00 0.0
15 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 1 PB 18.73 0.0
16 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 PB 17.85 0.0
17 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 PB 17.06 0.0
18 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 16.80 0.0
19 Kateřina BožkováKateřina Božková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 20 PB 16.23 0.0
20 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 PB 14.19 0.0
Celkem 20 závodníků
Finále E (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon