Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní klubové závody

Brno - Nový Lískovec (24. 1. 2020)

60 m - Muži

(pá, 24.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.9
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci

(pá, 24.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.6
2 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.3
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(pá, 24.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.7
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci

(pá, 24.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.4
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy

(pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena BursákováAlena Bursáková 96 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.8
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.7
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.7
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.8
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.5
2 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.6
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.7
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.8
3 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.5
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.6

60 m - Atletická přípravka-hoši

(pá, 24.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.1
2 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.2
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.0
1= Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.0
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 24.1.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.2
2 Hana PráškováHana Prášková 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
3 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.2
4 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.4
5 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
6 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
Celkem 6 závodníků