Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60 m

Opava (8. 1. 2020)

60 m - Dorostenci

(st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MayerJan Mayer 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.43
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.76
2 Jakub OndrušJakub Ondruš 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.75
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik ŠolcErik Šolc 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.85
2 Jakub JaroschJakub Jarosch 08 KarvináKarviná 10.73
3 Lukáš JaroschLukáš Jarosch 08 KarvináKarviná 10.77
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.75
2 Robin WinklerRobin Winkler 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.15
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 08.80
2 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.18
3 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.61
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LazarováTereza Lazarová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 08.96
2 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.09
3 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.87
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia AkaMia Aka 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.50
2 Zuzana PalyzováZuzana Palyzová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.63
3 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.76
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.35
2 Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.96
2 Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.34
3 Nela NovotnáNela Novotná 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.10
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.46
2 Alžběta MedkováAlžběta Medková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.29
3 Karolína FormánkováKarolína Formánková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.62
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena StrakošováElena Strakošová 07 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 09.57
2 Kateřina SvrčkováKateřina Svrčková 08 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.25
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eda FormánekEda Formánek 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.88
2 Vojtěch Kryštof ZvolánekVojtěch Kryštof Zvolánek 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.15
3 Tobiáš DrobíkTobiáš Drobík 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.33
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max NikelMax Nikel 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.81
2 Jan SokolovskýJan Sokolovský 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.13
3 Antonín RamíkAntonín Ramík 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 12.08
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.12
2 Dominik ŠromDominik Šrom 12 KarvináKarviná 11.13
3 Jakub JíraJakub Jíra 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.19
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZobelDavid Zobel 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.77
2 David KuschDavid Kusch 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.79
3 Tadeáš MusiolekTadeáš Musiolek 12 KarvináKarviná 11.72
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PostřimovskýFilip Postřimovský 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.47
2 Tomáš MusiolekTomáš Musiolek 14 KarvináKarviná 11.92
3 Matěj ŠvanMatěj Švan 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.24
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LesníkDaniel Lesník 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.36
2 Bruno ZobelBruno Zobel 14 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.02
3 Filip BendaFilip Benda 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.26
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HarazimŠtěpán Harazim 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.62
2 Tim HermsenTim Hermsen 14 neregistrovnýneregistrovný 13.20
3 Josef HlávkaJosef Hlávka 14 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.34
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.04
2 Jakub OtáhalJakub Otáhal 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.28
3 Ronald VesterRonald Vester 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.37
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ChmelařFrantišek Chmelař 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.47
2 Matyáš KrálMatyáš Král 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.69
3 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.32
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karen BitomskáKaren Bitomská 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.68
2 Nikola HolubkováNikola Holubková 12 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.54
3 Zuzana HrazdírováZuzana Hrazdírová 12 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 12.20
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta ŽalčíkováŽaneta Žalčíková 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.94
2 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.33
3 Barbora PlevováBarbora Plevová 13 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 12.42
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie AmbrožováJulie Ambrožová 09 neregistrovanáneregistrovaná 10.59
2 Lucie KrálováLucie Králová 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.79
3 Nina CisovskáNina Cisovská 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.29
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 8.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KuzníkováLucie Kuzníková 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.87
2 Nela HrabcováNela Hrabcová 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.78
3 Nela PekárkováNela Pekárková 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 11.38
Celkem 3 závodníků