KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo
Frýdek-Místek (15. 9. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 16:15) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | PB 08.24 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 08.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 08.71 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | PB 08.78 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | PB 08.79 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Jan UrbánekJan Urbánek | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.86 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 1 | 09.06 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 16:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 08.51 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.96 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš NovákJonáš Novák | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 09.13 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | PB 09.29 | ||||||||||||||
5 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.40 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.56 | ||||||||||||||
7 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 16:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 4 | PB 09.19 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JarošŠtěpán Jaroš | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 09.69 | ||||||||||||||
3 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.70 | ||||||||||||||
4 | Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 09.83 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.90 | ||||||||||||||
6 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
7 | Radek PinkasRadek Pinkas | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.33 | ||||||||||||||
8 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | PB 08.24 | 11.00 | |||
2 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 08.25 | 9.00 | |||
3 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 08.51 | 8.00 | |||
4 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 08.71 | 7.00 | |||
5 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | PB 08.78 | 6.00 | |||
6 | Jan ČíhalJan Číhal | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 8 | PB 08.79 | 5.00 | |||
7 | Jan UrbánekJan Urbánek | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.86 | 4.00 | |||
8 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.96 | 3.00 | |||
9 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 1 | 09.06 | 2.00 | |||
10 | Jonáš NovákJonáš Novák | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 09.13 | 1.00 | |||
11 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 4 | PB 09.19 | ||||
12 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | PB 09.29 | ||||
13 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.40 | ||||
14 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.56 | ||||
15 | Štěpán JarošŠtěpán Jaroš | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 09.69 | ||||
16 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.70 | ||||
17 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.71 | ||||
18 | Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 09.83 | ||||
19 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.90 | ||||
20 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | TJ Sokol Opava | 5 | 10.19 | ||||
21 | Radek PinkasRadek Pinkas | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.33 | ||||
22 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.63 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | 08.49 | 10.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.49 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 08.50 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.78 | 5.50 | |||||||||||||
5 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava A | 1 | 08.80 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
7 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 08.96 | ||||||||||||||
8 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.73 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | 08.78 | 5.50 | |||||||||||||
3 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava A | 7 | 08.83 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.92 | ||||||||||||||
6 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
7 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava A | 6 | 08.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 08.82 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | SB 08.84 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.90 | ||||||||||||||
4 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 08.99 | ||||||||||||||
5 | Karolína LukešováKarolína Lukešová | 07 | Atletika Poruba z.s. B | 8 | PB 09.02 | ||||||||||||||
6 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 09.11 | ||||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava B | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Valérie IvancováValérie Ivancová | 08 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 09.18 | ||||||||||||||
5 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.21 | ||||||||||||||
6 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 09.23 | ||||||||||||||
7 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 09.13 | ||||||||||||||
2 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 5 | PB 09.17 | ||||||||||||||
3 | Hana KřivákováHana Křiváková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | 09.60 | ||||||||||||||
6 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava B | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 09.48 | ||||||||||||||
2 | Veronika KlarVeronika Klar | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 09.58 | ||||||||||||||
3 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | SB 09.70 | ||||||||||||||
4 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
5 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.03 | ||||||||||||||
6 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 10.13 | ||||||||||||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 09.73 | ||||||||||||||
2 | Irma StehnováIrma Stehnová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | SB 09.78 | ||||||||||||||
3 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | SB 10.03 | ||||||||||||||
4 | Vanesa HudcováVanesa Hudcová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
5 | Marta DanihlíkováMarta Danihlíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.19 | ||||||||||||||
6 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | SB 10.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (út, 15.9.2020 - 15:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BernatíkováEliška Bernatíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.29 | ||||||||||||||
MS | Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 5 | 09.38 | ||||||||||||||
3 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Natálie ChmielováNatálie Chmielová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | Eliška NevludováEliška Nevludová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 2 | 10.58 | ||||||||||||||
MS | Barbora KubankováBarbora Kubanková | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 4 | 10.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | 08.49 | 10.00 | |||
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.49 | 10.00 | |||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 08.50 | 8.00 | |||
4 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.73 | 7.00 | |||
5 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.78 | 5.50 | |||
5 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | 08.78 | 5.50 | |||
7 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava A | 1 | 08.80 | 4.00 | |||
8 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 08.82 | 3.00 | |||
9 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava A | 7 | 08.83 | 2.00 | |||
10 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | SB 08.84 | 1.00 | |||
11 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 08.85 | ||||
12 | Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.86 | ||||
13 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.90 | ||||
14 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.92 | ||||
15 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.94 | ||||
16 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 08.96 | ||||
16 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava A | 6 | 08.96 | ||||
18 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 08.99 | ||||
19 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.01 | ||||
20 | Karolína LukešováKarolína Lukešová | 07 | Atletika Poruba z.s. B | 8 | PB 09.02 | ||||
21 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | 09.03 | ||||
22 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 09.11 | ||||
23 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.13 | ||||
23 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 09.13 | ||||
25 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 09.14 | ||||
26 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava B | 3 | 09.17 | ||||
26 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 5 | PB 09.17 | ||||
28 | Valérie IvancováValérie Ivancová | 08 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 09.18 | ||||
29 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.21 | ||||
30 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 09.23 | ||||
31 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 09.25 | ||||
32 | Eliška BernatíkováEliška Bernatíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.29 | ||||
33 | Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 5 | 09.38 | ||||
34 | Hana KřivákováHana Křiváková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.43 | ||||
35 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 09.47 | ||||
36 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 09.48 | ||||
37 | Veronika KlarVeronika Klar | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 09.58 | ||||
38 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | 09.60 | ||||
39 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava B | 3 | 09.61 | ||||
40 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | SB 09.70 | ||||
41 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 09.73 | ||||
42 | Irma StehnováIrma Stehnová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | SB 09.78 | ||||
43 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 09.81 | ||||
44 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.01 | ||||
45 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.03 | ||||
45 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | SB 10.03 | ||||
47 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 10.13 | ||||
48 | Natálie ChmielováNatálie Chmielová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 3 | 10.14 | ||||
49 | Vanesa HudcováVanesa Hudcová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 10.18 | ||||
50 | Marta DanihlíkováMarta Danihlíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.19 | ||||
51 | Bára PastrňákováBára Pastrňáková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 10.33 | ||||
52 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | SB 10.34 | ||||
53 | Eliška NevludováEliška Nevludová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 2 | 10.58 | ||||
54 | Barbora KubankováBarbora Kubanková | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 4 | 10.83 | ||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:20) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 18.80 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | SB 20.17 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 20.18 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 20.94 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | PB 21.32 | 4.50 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BinarPetr Binar | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 21.31 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | SB 21.32 | 4.50 | |||||||||||||
3 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 22.09 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 22.16 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 22.51 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 18:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš NovákJonáš Novák | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 22.75 | ||||||||||||||
2 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 23.51 | ||||||||||||||
3 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.95 | ||||||||||||||
4 | Šimon KristlŠimon Kristl | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 24.42 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 18:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán JarošŠtěpán Jaroš | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 23.47 | ||||||||||||||
2 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | SB 24.39 | ||||||||||||||
3 | Albert KvasničkaAlbert Kvasnička | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | 24.98 | ||||||||||||||
4 | Radek PinkasRadek Pinkas | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.12 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 18.80 | 11.00 | |||
2 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | SB 20.17 | 9.00 | |||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 20.18 | 8.00 | |||
4 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 20.94 | 7.00 | |||
5 | Petr BinarPetr Binar | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 21.31 | 6.00 | |||
6 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | PB 21.32 | 4.50 | |||
6 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | SB 21.32 | 4.50 | |||
8 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 22.09 | 3.00 | |||
9 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 22.16 | 2.00 | |||
10 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 22.51 | 1.00 | |||
11 | Jonáš NovákJonáš Novák | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 22.75 | ||||
12 | Štěpán JarošŠtěpán Jaroš | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 23.47 | ||||
13 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 23.51 | ||||
14 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.95 | ||||
15 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | SB 24.39 | ||||
16 | Šimon KristlŠimon Kristl | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | 24.42 | ||||
17 | Albert KvasničkaAlbert Kvasnička | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 2 | 24.98 | ||||
18 | Radek PinkasRadek Pinkas | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.12 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | SB 19.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | SB 19.78 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 20.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | SB 21.50 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava A | 1 | 21.96 | 5.00 | |||||||||||||
Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 21.92 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 22.19 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.81 | ||||||||||||||
Monika BučkováMonika Bučková | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie IvancováValérie Ivancová | 08 | TJ Sokol Opava B | 6 | SB 22.51 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 22.52 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 5 | 22.97 | ||||||||||||||
4 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 22.99 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 23.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | SB 22.71 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.77 | ||||||||||||||
3 | Gabriela LinhartováGabriela Linhartová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 22.97 | ||||||||||||||
4 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 23.03 | ||||||||||||||
5 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 24.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva SzarzecováEva Szarzecová | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 23.85 | ||||||||||||||
2 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava B | 6 | SB 23.91 | ||||||||||||||
3 | Julie BradáčováJulie Bradáčová | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 24.58 | ||||||||||||||
4 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 08 | TJ Sokol Opava B | 3 | SB 24.82 | ||||||||||||||
5 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 25.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 15.9.2020 - 18:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 23.31 | ||||||||||||||
2 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 24.30 | ||||||||||||||
3 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 24.48 | ||||||||||||||
4 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 25.17 | ||||||||||||||
5 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | SB 19.71 | 11.00 | |||
2 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | SB 19.78 | 9.00 | |||
3 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 20.96 | 8.00 | |||
4 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | SB 21.50 | 7.00 | |||
5 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 21.92 | 6.00 | |||
6 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava A | 1 | 21.96 | 5.00 | |||
7 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 22.19 | 4.00 | |||
8 | Valérie IvancováValérie Ivancová | 08 | TJ Sokol Opava B | 6 | SB 22.51 | 3.00 | |||
9 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 22.52 | 2.00 | |||
10 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | SB 22.71 | 1.00 | |||
11 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.77 | ||||
12 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.81 | ||||
13 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 5 | 22.97 | ||||
13 | Gabriela LinhartováGabriela Linhartová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 22.97 | ||||
15 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 22.99 | ||||
16 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 23.03 | ||||
17 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 23.31 | ||||
18 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 23.47 | ||||
19 | Eva SzarzecováEva Szarzecová | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 23.85 | ||||
20 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava B | 6 | SB 23.91 | ||||
21 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 24.30 | ||||
22 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 24.48 | ||||
23 | Julie BradáčováJulie Bradáčová | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | SB 24.58 | ||||
24 | Marie KoelblováMarie Koelblová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 24.73 | ||||
25 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 08 | TJ Sokol Opava B | 3 | SB 24.82 | ||||
26 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 25.17 | ||||
27 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.24 | ||||
28 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 25.71 | ||||
Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | DNS | |||||
Monika BučkováMonika Bučková | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | DNS | |||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 39.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 44.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 45.88 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 47.84 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 49.63 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 49.14 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 54.78 | ||||||||||||||
3 | Karel BártaKarel Bárta | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 55.62 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | SB 57.67 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 44.33 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 45.12 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej GalloOndřej Gallo | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 48.53 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 50.31 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 39.93 | 11.00 | |||
2 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 44.25 | 9.00 | |||
3 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 44.33 | 8.00 | |||
4 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 45.12 | 7.00 | |||
5 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 45.88 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 47.84 | 5.00 | |||
7 | Ondřej GalloOndřej Gallo | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 48.53 | 4.00 | |||
8 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 49.14 | 3.00 | |||
9 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 49.63 | 2.00 | |||
10 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 50.31 | 1.00 | |||
11 | Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 54.78 | ||||
12 | Karel BártaKarel Bárta | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 55.62 | ||||
13 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | SB 57.67 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 43.47 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 47.64 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 48.33 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 1 | PB 49.05 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 50.09 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Monika BučkováMonika Bučková | 07 | TJ Sokol Opava A | 6 | 51.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | PB 48.41 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 48.84 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | SB 49.16 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 49.73 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 50.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 50.25 | ||||||||||||||
2 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 52.15 | ||||||||||||||
3 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. B | 1 | 52.72 | ||||||||||||||
4 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 53.60 | ||||||||||||||
5 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 56.77 | ||||||||||||||
6 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 57.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 45.61 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | 50.15 | ||||||||||||||
3 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 52.26 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BrázdováKristýna Brázdová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 53.50 | ||||||||||||||
5 | Vanesa HudcováVanesa Hudcová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 5 | 58.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | SB 43.47 | 11.00 | |||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 45.61 | 9.00 | |||
3 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 47.64 | 8.00 | |||
4 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 48.33 | 7.00 | |||
5 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | PB 48.41 | 6.00 | |||
6 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 48.84 | 5.00 | |||
7 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 1 | PB 49.05 | 4.00 | |||
8 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | SB 49.16 | 3.00 | |||
9 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 49.73 | 2.00 | |||
10 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 50.09 | 1.00 | |||
11 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava B | 2 | 50.15 | ||||
12 | Anna GlosováAnna Glosová | 07 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 50.25 | ||||
13 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 50.53 | ||||
14 | Monika BučkováMonika Bučková | 07 | TJ Sokol Opava A | 6 | 51.61 | ||||
15 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 52.15 | ||||
16 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 52.26 | ||||
17 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. B | 1 | 52.72 | ||||
18 | Kristýna BrázdováKristýna Brázdová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 53.50 | ||||
19 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 53.60 | ||||
20 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 56.77 | ||||
21 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 57.68 | ||||
22 | Vanesa HudcováVanesa Hudcová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 5 | 58.29 |
800 m - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:30.35 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš HarazimTomáš Harazim | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 2:33.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:34.35 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš HalodaTomáš Haloda | 07 | TJ Sokol Opava | 9 | SB 2:34.56 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Šimon KristlŠimon Kristl | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 7 | PB 2:38.33 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jan NeudörflerJan Neudörfler | 08 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:40.41 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec | 08 | TJ Sokol Opava | 11 | SB 2:40.45 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 2:42.60 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:44.72 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | SB 2:45.79 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík | 07 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:46.46 | ||||||||||||||
12 | Štěpán JarošŠtěpán Jaroš | 07 | TJ Sokol Opava | 15 | 2:48.46 | ||||||||||||||
13 | Václav WarischVáclav Warisch | 07 | TJ Sokol Opava | 16 | 2:53.07 | ||||||||||||||
14 | Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 13 | 2:54.33 | ||||||||||||||
15 | Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 14 | 3:10.58 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ValíkováEliška Valíková | 07 | TJ Sokol Opava A | 1 | PB 2:39.63 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Emma ZajícováEmma Zajícová | 08 | TJ Sokol Opava A | 2 | SB 2:40.06 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | SB 2:45.36 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | SB 2:45.55 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Veronika KlarVeronika Klar | 08 | TJ TŽ Třinec | 10 | PB 2:47.13 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | 2:47.17 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | PB 2:47.58 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:49.53 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Pavlína BradnováPavlína Bradnová | 07 | TJ Sokol Opava A | 12 | SB 2:52.67 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Karolína LukešováKarolína Lukešová | 07 | Atletika Poruba z.s. B | 19 | 2:52.95 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová | 07 | TJ Sokol Opava B | 16 | SB 2:54.11 | ||||||||||||||
12 | Sofie LípováSofie Lípová | 08 | Atletika Poruba z.s. B | 18 | 2:56.57 | ||||||||||||||
13 | Eva KošárkováEva Košárková | 07 | TJ Sokol Opava B | 13 | SB 2:56.57 | ||||||||||||||
14 | Ema SpilkováEma Spilková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 2:58.66 | ||||||||||||||
15 | Anna KošárkováAnna Košárková | 07 | TJ Sokol Opava B | 8 | 2:59.76 | ||||||||||||||
16 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava B | 15 | 3:04.45 | ||||||||||||||
17 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 3:13.62 | ||||||||||||||
18 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 17 | SB 3:36.85 | ||||||||||||||
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠtencelMatěj Štencel | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 5:09.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 5:30.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 5:33.52 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 5:53.50 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KvášováBarbora Kvášová | 07 | TJ Sokol Opava A | 2 | 5:30.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Lenka KolenovskáLenka Kolenovská | 07 | TJ Sokol Opava A | 3 | 6:00.92 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Karolína RychláKarolína Rychlá | 07 | TJ Sokol Opava A | 6 | PB 6:03.06 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 6:05.39 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 9 | PB 6:07.03 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 6:07.72 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Eliška BernatíkováEliška Bernatíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 6:12.27 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Izabela TutrováIzabela Tutrová | 07 | TJ Sokol Opava A | 7 | 6:22.83 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Anna HudečkováAnna Hudečková | 08 | TJ Sokol Opava A | 8 | 6:23.35 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 10 | PB 6:27.66 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:40) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 09.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 09.90 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.12 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 10.99 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.21 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jan UrbánekJan Urbánek | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 11.38 | 4.00 | |||||||||||||
Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 11.28 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 11.52 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Matěj ŠtencelMatěj Štencel | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 11.63 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Jakub RuszJakub Rusz | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 11.98 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | SB 12.14 | ||||||||||||||
6 | Ondřej GalloOndřej Gallo | 08 | TJ Sokol Opava | 7 | SB 12.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | SB 09.42 | 11.00 | |||
2 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | SB 09.90 | 9.00 | |||
3 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.12 | 8.00 | |||
4 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 10.99 | 7.00 | |||
5 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.21 | 6.00 | |||
6 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | PB 11.28 | 5.00 | |||
7 | Jan UrbánekJan Urbánek | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 11.38 | 4.00 | |||
8 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 11.52 | 3.00 | |||
9 | Matěj ŠtencelMatěj Štencel | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 11.63 | 2.00 | |||
10 | Jakub RuszJakub Rusz | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 11.98 | 1.00 | |||
11 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | SB 12.14 | ||||
12 | Ondřej GalloOndřej Gallo | 08 | TJ Sokol Opava | 7 | SB 12.93 | ||||
Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 7 | DQ |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 09.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | SB 10.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.20 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | PB 10.23 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.55 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.73 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 1 | 10.85 | 3.50 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 10.85 | 3.50 | |||||||||||||
2 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | PB 10.91 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 11.05 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 11.27 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová | 07 | TJ Sokol Opava B | 7 | SB 11.28 | ||||||||||||||
6 | Julie PobořilováJulie Pobořilová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 11.46 | ||||||||||||||
7 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava B | 8 | 12.02 | ||||||||||||||
8 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 12.09 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | SB 11.06 | ||||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 11.73 | ||||||||||||||
3 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.81 | ||||||||||||||
4 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | PB 12.58 | ||||||||||||||
5 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 12.65 | ||||||||||||||
6 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 12.87 | ||||||||||||||
7 | Irma StehnováIrma Stehnová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 13.02 | ||||||||||||||
8 | Nikol SeehofováNikol Seehofová | 07 | TJ Sokol Opava B | 1 | 14.13 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 09.93 | 11.00 | |||
2 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | SB 10.09 | 9.00 | |||
3 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.20 | 8.00 | |||
4 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | PB 10.23 | 7.00 | |||
5 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.55 | 6.00 | |||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.73 | 5.00 | |||
7 | Nikol KernováNikol Kernová | 07 | TJ Sokol Opava B | 1 | 10.85 | 3.50 | |||
7 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 10.85 | 3.50 | |||
9 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | PB 10.91 | 2.00 | |||
10 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 6 | SB 11.05 | 1.00 | |||
11 | Vendula BekováVendula Beková | 07 | TJ Sokol Opava A | 5 | SB 11.06 | ||||
12 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 11.27 | ||||
13 | Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová | 07 | TJ Sokol Opava B | 7 | SB 11.28 | ||||
14 | Julie PobořilováJulie Pobořilová | 07 | TJ Sokol Opava A | 4 | 11.46 | ||||
15 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 11.73 | ||||
16 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.81 | ||||
17 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava B | 8 | 12.02 | ||||
18 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 12.09 | ||||
19 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | PB 12.58 | ||||
20 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | SB 12.65 | ||||
21 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 12.87 | ||||
22 | Irma StehnováIrma Stehnová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 13.02 | ||||
23 | Nikol SeehofováNikol Seehofová | 07 | TJ Sokol Opava B | 1 | 14.13 |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 33.83 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 34.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar | TJ Sokol Opava | 4 | 35.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 36.03 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gelnar, Goron, To, Rusz Gelnar, Goron, To, Rusz | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 36.88 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer | TJ Sokol Opava | 5 | 37.89 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 38.94 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 33.83 | 11.00 | ||||
2 | Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 34.98 | 9.00 | ||||
3 | Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar | TJ Sokol Opava | 4 | 35.40 | 8.00 | ||||
4 | Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 36.03 | 7.00 | ||||
5 | Gelnar, Goron, To, Rusz Gelnar, Goron, To, Rusz | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 36.88 | 6.00 | ||||
6 | Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer | TJ Sokol Opava | 5 | 37.89 | 5.00 | ||||
7 | Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 38.94 | 4.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 34.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 34.81 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 35.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková | TJ Sokol Opava A | 5 | 35.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 35.24 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová | Atletika Poruba z.s. A | 1 | 35.46 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 35.53 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 36.97 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková | TJ Sokol Opava B | 3 | 37.37 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová | TJ Sokol Opava B | 5 | 38.17 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová | TJ Sokol Opava A | 2 | 40.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková | SSK Vítkovice, z.s. A | 4 | 34.27 | 11.00 | ||||
2 | Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 34.81 | 9.00 | ||||
3 | Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 35.03 | 8.00 | ||||
4 | Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková | TJ Sokol Opava A | 5 | 35.15 | 7.00 | ||||
5 | Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 35.24 | 6.00 | ||||
6 | Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová | Atletika Poruba z.s. A | 1 | 35.46 | 5.00 | ||||
7 | Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 35.53 | 4.00 | ||||
8 | Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 36.97 | 3.00 | ||||
9 | Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková | TJ Sokol Opava B | 3 | 37.37 | 2.00 | ||||
10 | Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová | TJ Sokol Opava B | 5 | 38.17 | 1.00 | ||||
11 | Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová | TJ Sokol Opava A | 2 | 40.43 |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 1 | PB 1.43 | --ooooxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan UrbánekJan Urbánek
TJ Sokol Opava |
07 | 9 | PB 1.40 | oooooxxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 8 | PB 1.35 | oooxxooxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 5 | PB 1.30 | oxoxooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | PB 1.25 | ooxoxx | 6.00 | |||||||||||||
6= |
Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava |
07 | 4 | PB 1.20 | oxoxxx | 4.50 | |||||||||||||
6= |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 6 | PB 1.20 | oxoxxx | 4.50 | |||||||||||||
8 |
Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 3 | PB 1.15 | oxxx | 3.00 | |||||||||||||
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 15 | PB 1.41 | -ooooxxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 14 | PB 1.41 | -oooooxxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 13 | PB 1.38 | xooooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Viktorie JavorskáViktorie Javorská
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | PB 1.38 | oooooxoxxx | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec |
07 | 8 | PB 1.38 | ooooxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 12 | PB 1.35 | -oooxoxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 9 | PB 1.30 | ooooxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 4 | PB 1.30 | ooxxoxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava A |
07 | 10 | PB 1.30 | oxoxoxxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10= |
Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 5 | PB 1.25 | oooxxx | 0.33 | |||||||||||||
10= |
Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol Opava A |
08 | 2 | PB 1.25 | oooxxx | 0.33 | |||||||||||||
10= |
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 7 | PB 1.25 | oooxxx | 0.33 | |||||||||||||
13 |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 11 | PB 1.25 | oxooxxx | ||||||||||||||
14 |
Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ Třinec |
08 | 6 | PB 1.25 | ooxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 1 | PB 1.15 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 4 | PB 4.58 -0.4 m/s | 4.58 -0.4 | 3.92 -1.3 | x | 4.58 | 4.53 +0.3 | 4.08 -0.4 | 4.19 -0.7 | 11.00 | |||||||
2 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 15 | 4.49 +0.1 m/s | 4.40 +0.7 | 4.35 +0.2 | x | 4.40 | 3.38 +0.7 | 4.27 +0.7 | 4.49 +0.1 | 9.00 | |||||||
3 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 14 | 4.33 -0.1 m/s | 4.09 -0.1 | 4.29 +0.2 | 4.19 +0.3 | 4.29 | 4.28 -0.2 | 4.28 +0.8 | 4.33 -0.1 | 8.00 | |||||||
4 |
Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 8 | PB 4.29 -0.4 m/s | 4.06 +0.4 | 4.29 -0.4 | 4.22 +0.1 | 4.29 | 4.18 -0.1 | 4.27 +0.7 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Petr BinarPetr Binar
TJ Sokol Opava |
08 | 11 | PB 4.28 -0.3 m/s | 3.80 -1.0 | 4.15 +0.0 | 3.84 +0.1 | 4.15 | 4.28 -0.3 | 4.21 +0.4 | 4.12 -0.1 | 6.00 | |||||||
6 |
Ondřej GalloOndřej Gallo
TJ Sokol Opava |
08 | 10 | PB 4.28 -0.3 m/s | 4.15 -0.4 | 4.16 +0.7 | 4.28 -0.3 | 4.28 | 3.98 -0.2 | 4.03 -0.5 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava |
07 | 13 | 4.24 -0.3 m/s | 4.11 +0.0 | 2.68 +0.3 | 3.64 +0.0 | 4.11 | x | 4.24 -0.3 | 4.14 -0.1 | 4.00 | |||||||
8 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | 4.09 +0.2 m/s | 4.09 +0.2 | 3.89 +0.1 | 3.96 +0.2 | 4.09 | x | x | 3.76 +0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | 4.04 +0.2 m/s | 3.98 +0.0 | 4.04 +0.2 | 3.99 +0.5 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 9 | 4.02 +0.1 m/s | 4.02 +0.1 | 3.40 +0.7 | 3.62 +0.4 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 3 | PB 3.91 +0.1 m/s | 3.91 +0.1 | x | x | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 6 | 3.75 -0.1 m/s | 3.72 +0.0 | 3.47 +0.3 | 3.75 -0.1 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 2 | 3.68 +0.5 m/s | 3.49 +0.0 | 3.68 +0.5 | 3.64 +0.3 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karel BártaKarel Bárta
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 5 | 3.48 -0.2 m/s | 3.48 -0.2 | 3.42 +0.1 | 3.44 +0.5 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Albert KvasničkaAlbert Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 1 | PB 3.12 +0.0 m/s | 3.07 +0.5 | 3.12 +0.0 | 3.00 +0.0 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol Opava A |
07 | 32 | PB 4.63 +0.2 m/s | 4.23 -0.1 | 4.33 -0.1 | 4.40 +0.1 | 4.40 | x | 4.63 +0.2 | 3.68 +0.6 | 11.00 | |||||||
2 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 37 | 4.61 +0.3 m/s | 4.52 +0.3 | 4.32 -0.2 | 4.31 -0.4 | 4.52 | 4.34 +0.2 | 4.34 +0.9 | 4.61 +0.3 | 9.00 | |||||||
3 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 31 | PB 4.56 +0.0 m/s | 4.56 +0.0 | 3.96 -0.6 | 4.22 +0.6 | 4.56 | 4.29 +0.5 | 4.36 -0.7 | 4.35 +0.2 | 8.00 | |||||||
4 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava A |
07 | 33 | 4.53 +0.4 m/s | x | 4.30 +0.2 | 4.04 -0.3 | 4.30 | 4.12 +0.0 | 3.25 -0.5 | 4.53 +0.4 | 7.00 | |||||||
5 |
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 36 | PB 4.52 -0.6 m/s | 3.74 +0.3 | 3.64 +0.5 | 4.35 -0.1 | 4.35 | 4.50 +0.0 | 4.52 -0.6 | 4.42 -0.2 | 6.00 | |||||||
6 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 35 | PB 4.44 +0.0 m/s | x | 4.44 +0.0 | x | 4.44 | 4.37 +0.3 | x | x | 5.00 | |||||||
7 |
Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 17 | PB 4.40 +0.1 m/s | 4.39 +0.1 | 4.24 -0.5 | 4.12 +1.0 | 4.39 | x | x | 4.40 +0.1 | 4.00 | |||||||
8 |
Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 34 | PB 4.28 +0.1 m/s | 4.28 +0.1 | 4.10 +0.6 | 4.21 +0.3 | 4.28 | 4.03 +0.4 | 3.99 -0.2 | 4.28 +0.4 | 3.00 | |||||||
9 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 30 | 4.25 +0.0 m/s | x | 4.24 -0.6 | 4.25 +0.0 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 15 | PB 4.24 -0.9 m/s | 4.24 -0.9 | 3.92 +0.1 | 4.13 +0.5 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 38 | 4.23 +0.2 m/s | x | x | 4.23 +0.2 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 27 | 4.21 -0.2 m/s | x | 4.08 -1.2 | 4.21 -0.2 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 26 | PB 4.18 -0.7 m/s | 3.91 -0.3 | 4.18 -0.7 | 4.08 -0.1 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 28 | PB 4.12 +0.5 m/s | 3.90 -0.6 | 3.86 -0.4 | 4.12 +0.5 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 14 | PB 4.10 -0.3 m/s | 4.02 +0.8 | 4.00 -0.9 | 4.10 -0.3 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 25 | PB 4.08 -0.3 m/s | 4.08 -0.3 | 4.08 -1.0 | 3.69 -1.1 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Hana KřivákováHana Křiváková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | PB 4.07 +0.7 m/s | 4.07 +0.7 | 3.71 -0.6 | 3.66 -0.5 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Nela BradováNela Bradová
TJ Sokol Opava A |
08 | 29 | 4.04 -0.4 m/s | 3.77 -0.1 | 3.87 +0.5 | 4.04 -0.4 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 19 | PB 4.04 -0.1 m/s | x | 4.04 -0.1 | x | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ Třinec |
08 | 24 | 3.95 -0.6 m/s | 3.91 -0.2 | 3.84 -2.0 | 3.95 -0.6 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 22 | PB 3.89 -1.1 m/s | 3.88 +0.5 | 3.89 -1.1 | 3.74 -0.3 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava A |
07 | 21 | PB 3.88 +0.6 m/s | 3.88 +0.6 | 3.52 -1.5 | 3.64 -0.6 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 23 | 3.81 +0.3 m/s | 3.72 -0.3 | x | 3.81 +0.3 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 13 | PB 3.79 -1.3 m/s | 3.76 +0.4 | 3.75 -0.9 | 3.79 -1.3 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Viktorie JavorskáViktorie Javorská
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 12 | PB 3.77 -0.2 m/s | 3.59 +0.2 | 3.67 -0.8 | 3.77 -0.2 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 16 | PB 3.75 +0.1 m/s | x | 3.75 +0.1 | 3.68 +0.9 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava B |
07 | 9 | PB 3.71 +0.0 m/s | 3.71 +0.0 | x | 3.21 -2.1 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Lucie HořínkováLucie Hořínková
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 11 | PB 3.60 -0.1 m/s | 3.60 -0.1 | 3.25 -0.1 | x | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 3 | PB 3.59 -0.2 m/s | 3.59 -0.2 | 3.23 -1.4 | 3.21 +0.1 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava A |
07 | 39 | PB 3.58 +0.3 m/s | 3.58 +0.3 | - | - | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava B |
07 | 4 | PB 3.40 -0.9 m/s | 3.07 -0.6 | 3.40 -0.9 | 3.25 -0.3 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 8 | PB 3.39 +0.2 m/s | 3.39 +0.2 | 3.17 -0.1 | 3.37 -1.2 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 2 | PB 3.35 +0.2 m/s | 3.35 +0.2 | 2.48 -0.5 | 2.74 +0.1 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 5 | PB 3.34 +0.1 m/s | 3.34 +0.1 | 2.98 -0.4 | 3.14 -0.5 | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Julie BradáčováJulie Bradáčová
TJ Sokol Opava B |
07 | 18 | PB 3.20 +0.1 m/s | 3.20 +0.1 | x | x | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Lucie BerkusováLucie Berkusová
TJ Sokol Opava B |
07 | 6 | PB 3.19 -0.1 m/s | 3.08 +0.1 | 3.19 -0.1 | x | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Hana PetruškováHana Petrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 1 | PB 3.17 -0.7 m/s | 3.00 -0.2 | x | 3.17 -0.7 | 3.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 7 | 3.08 -0.5 m/s | 3.06 -0.8 | 3.08 -0.5 | 3.06 +0.1 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ Třinec |
07 | 10 | PB 2.84 +0.1 m/s | 2.84 +0.1 | - | - | 2.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 39 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 18 | PB 12.14 | 10.64 | 12.14 | 11.77 | 12.14 | x | 11.37 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 15 | PB 11.20 | 11.20 | 10.17 | 10.65 | 11.20 | 10.74 | 10.13 | 10.30 | 9.00 | |||||||
3 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 16 | PB 11.07 | 10.07 | 11.07 | x | 11.07 | 09.85 | 09.94 | 10.22 | 8.00 | |||||||
4 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 17 | PB 10.94 | x | x | 09.35 | 09.35 | 10.13 | 10.94 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 14 | PB 10.41 | 10.41 | 09.77 | 10.34 | 10.41 | 10.06 | x | 09.95 | 6.00 | |||||||
6 |
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 11 | PB 10.08 | 09.56 | x | 09.42 | 09.56 | 10.08 | 08.78 | 09.61 | 5.00 | |||||||
7 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 12 | PB 09.57 | 09.55 | 09.57 | 09.57 | 09.57 | x | 08.89 | 09.26 | 4.00 | |||||||
8 |
Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava A |
07 | 7 | PB 08.92 | 08.92 | 08.83 | 08.65 | 08.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 10 | PB 08.79 | 08.79 | x | 08.69 | 08.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava A |
07 | 6 | PB 08.43 | 08.13 | 08.43 | 08.33 | 08.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 5 | 08.31 | 08.31 | 07.33 | 07.34 | 08.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava A |
08 | 9 | PB 07.79 | 07.79 | 07.52 | x | 07.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 8 | 07.62 | 07.60 | 06.13 | 07.62 | 07.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ Třinec |
08 | 3 | PB 07.23 | 07.23 | 06.76 | 06.20 | 07.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 13 | PB 06.92 | x | x | 06.92 | 06.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 1 | PB 06.82 | 06.82 | x | 06.06 | 06.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 4 | 06.49 | 06.49 | 06.31 | 06.43 | 06.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 2 | PB 05.73 | 05.62 | 05.73 | 03.92 | 05.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 16 | PB 11.96 | 10.47 | 10.16 | 10.40 | 10.47 | 10.69 | 10.85 | 11.96 | 11.00 | |||||||
2 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 13 | PB 11.45 | 09.66 | 10.77 | 10.49 | 10.77 | 10.65 | 11.45 | 10.42 | 9.00 | |||||||
3 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 15 | 11.31 | 11.16 | 10.88 | 10.47 | 11.16 | 11.31 | 11.03 | 10.46 | 8.00 | |||||||
4 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 14 | 11.27 | 10.49 | - | 10.92 | 10.92 | 10.94 | 11.22 | 11.27 | 7.00 | |||||||
5 |
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | PB 09.85 | 09.57 | 08.91 | x | 09.57 | x | 09.85 | 09.82 | 6.00 | |||||||
6 |
Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 9 | PB 09.61 | 09.37 | 09.61 | x | 09.61 | 08.95 | 09.17 | 08.27 | 5.00 | |||||||
7 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 11 | 09.46 | 08.46 | 08.89 | x | 08.89 | 08.89 | 08.85 | 09.46 | 4.00 | |||||||
8 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 10 | 08.58 | x | 08.04 | 08.58 | 08.58 | 08.48 | 08.11 | 07.49 | 3.00 | |||||||
9 |
Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 3 | PB 08.28 | 07.42 | 06.24 | 08.28 | 08.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | PB 07.42 | 07.42 | 06.85 | 07.04 | 07.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 6 | PB 07.25 | 07.25 | 06.71 | 07.02 | 07.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava |
07 | 2 | PB 06.76 | x | 06.76 | 06.54 | 06.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 5 | 06.72 | 06.72 | 06.71 | 05.78 | 06.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 1 | PB 06.68 | x | 06.68 | 06.38 | 06.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 23 | PB 36.17 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 24 | PB 32.22 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 22 | PB 31.63 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 16 | PB 29.71 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 20 | PB 29.49 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 19 | PB 26.69 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 21 | PB 25.36 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 15 | 24.87 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | PB 24.67 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec |
07 | 17 | 24.34 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 13 | PB 23.72 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 14 | PB 23.15 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava A |
07 | 12 | PB 20.93 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava A |
07 | 2 | PB 20.76 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 8 | PB 20.22 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s. |
08 | 1 | PB 20.12 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 10 | 19.07 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 11 | 18.67 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava A |
07 | 9 | PB 17.66 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 3 | PB 14.96 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 4 | PB 14.94 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava B |
07 | 5 | PB 14.13 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Klára OlivíkováKlára Olivíková
Atletika Poruba z.s. B |
07 | 7 | 14.10 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 6 | 13.54 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 13 | PB 35.25 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 8 | PB 26.42 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 9 | PB 24.78 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 5 | PB 23.21 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava |
07 | 2 | PB 22.95 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol Opava |
08 | 1 | PB 22.59 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 6 | PB 21.55 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 10 | PB 21.28 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava |
07 | 7 | PB 19.13 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec
TJ Sokol Opava |
08 | 3 | PB 12.85 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 4 | 12.81 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 15.9.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 25 | PB 63.96 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 24 | PB 61.49 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 22 | PB 56.39 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 18 | PB 52.58 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol Opava |
07 | 16 | PB 50.57 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 23 | 49.79 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | PB 49.01 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 11 | PB 48.10 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 2 | PB 47.73 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 15 | PB 46.09 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava |
07 | 17 | PB 45.59 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava |
07 | 14 | PB 43.24 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 12 | 40.08 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 13 | 40.06 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 3 | PB 37.62 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ Třinec |
07 | 9 | 33.39 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | PB 32.69 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 4 | PB 30.98 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 7 | PB 30.94 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 5 | PB 29.63 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 8 | 29.59 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Tomáš GebauerTomáš Gebauer
TJ Sokol Opava |
07 | 1 | PB 29.38 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s. B |
07 | 6 | PB 28.39 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 15.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 27 | PB 51.10 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. A |
07 | 28 | 51.00 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 29 | PB 50.37 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 26 | PB 47.30 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 25 | PB 45.60 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 20 | PB 45.16 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec |
07 | 16 | PB 43.49 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 23 | PB 41.88 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 22 | PB 41.66 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 24 | PB 40.82 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 17 | PB 40.53 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ Třinec |
08 | 18 | 39.84 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. A |
08 | 13 | PB 39.24 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s. |
08 | 1 | PB 38.48 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. A |
08 | 14 | 37.51 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 12 | 35.78 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava A |
07 | 19 | PB 33.79 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 21 | 31.82 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. A |
07 | 15 | PB 31.65 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 11 | PB 31.46 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 10 | 30.65 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Eliška ValíkováEliška Valíková
TJ Sokol Opava A |
07 | 8 | 29.38 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Lenka KolenovskáLenka Kolenovská
TJ Sokol Opava A |
07 | 9 | 28.97 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 2 | PB 28.76 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. B |
08 | 7 | 26.63 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava B |
07 | 5 | PB 26.45 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava B |
07 | 6 | PB 25.33 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava B |
07 | 4 | PB 24.81 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Marta DanihlíkováMarta Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 3 | PB 19.76 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |