Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo

Frýdek-Místek (15. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 08.24 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.25 9.00
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.71 7.00
4 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.78 6.00
5 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.79 5.00
6 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.86 4.00
7 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.51 8.00
2 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.96 3.00
3 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.13 1.00
4 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.29
5 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.40
6 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.56
7 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.71
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 09.19
2 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 09.69
3 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.70
4 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
5 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.90
6 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.19
7 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.33
8 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 PB 08.24 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.25 9.00
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.51 8.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.71 7.00
5 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 PB 08.78 6.00
6 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 PB 08.79 5.00
7 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.86 4.00
8 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.96 3.00
9 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.06 2.00
10 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.13 1.00
11 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 PB 09.19
12 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.29
13 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.40
14 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.56
15 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 09.69
16 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.70
17 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.71
18 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
19 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.90
20 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.19
21 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.33
22 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.63

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.49 10.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.49 10.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.50 8.00
4 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.78 5.50
5 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 08.80 4.00
6 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.85
7 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.96
8 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.73 7.00
2 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.78 5.50
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.83 2.00
4 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.86
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.92
6 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.94
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.96
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 08.82 3.00
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 08.84 1.00
3 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.90
4 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 08.99
5 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 PB 09.02
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.03
7 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.13
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 09.11
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.14
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.17
4 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 09.18
5 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.21
6 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.23
7 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 09.13
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 09.17
3 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.43
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.47
5 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.60
6 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.61
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 09.48
2 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 09.58
3 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 09.70
4 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.81
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.03
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.13
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 09.73
2 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 SB 09.78
3 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 10.03
4 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 10.18
5 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
6 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.33
7 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 SB 10.34
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 15.9.2020 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.29
MS Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.38
3 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.01
4 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.14
5 Eliška NevludováEliška Nevludová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.58
MS Barbora KubankováBarbora Kubanková 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 10.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.49 10.00
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.49 10.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.50 8.00
4 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.73 7.00
5 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.78 5.50
5 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.78 5.50
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 08.80 4.00
8 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 08.82 3.00
9 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.83 2.00
10 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 08.84 1.00
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.85
12 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.86
13 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.90
14 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.92
15 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.94
16 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.96
16 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.96
18 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 08.99
19 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.01
20 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 PB 09.02
21 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.03
22 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 09.11
23 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.13
23 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 09.13
25 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.14
26 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.17
26 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 PB 09.17
28 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 09.18
29 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.21
30 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.23
31 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.25
32 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.29
33 Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.38
34 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.43
35 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.47
36 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 09.48
37 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 09.58
38 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.60
39 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.61
40 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 09.70
41 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 09.73
42 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 SB 09.78
43 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.81
44 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.01
45 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.03
45 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 10.03
47 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.13
48 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.14
49 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 10.18
50 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
51 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.33
52 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 SB 10.34
53 Eliška NevludováEliška Nevludová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.58
54 Barbora KubankováBarbora Kubanková 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 10.83
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 18.80 11.00
2 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 SB 20.17 9.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 20.18 8.00
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 20.94 7.00
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 PB 21.32 4.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 21.31 6.00
2 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 SB 21.32 4.50
3 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 22.09 3.00
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 22.16 2.00
5 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 22.51 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 22.75
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.51
3 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.95
4 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 24.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 23.47
2 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 24.39
3 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 24.98
4 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 18.80 11.00
2 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 SB 20.17 9.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 20.18 8.00
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 20.94 7.00
5 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 21.31 6.00
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 PB 21.32 4.50
6 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 SB 21.32 4.50
8 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 22.09 3.00
9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 22.16 2.00
10 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 22.51 1.00
11 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 22.75
12 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 23.47
13 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.51
14 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.95
15 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 24.39
16 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 24.42
17 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 24.98
18 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.12

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 19.71 11.00
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 19.78 9.00
3 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 20.96 8.00
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 SB 21.50 7.00
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 21.96 5.00
Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 21.92 6.00
2 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.19 4.00
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.81
Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 DNS
Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 SB 22.51 3.00
2 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 22.52 2.00
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.97
4 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 22.99
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 23.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 22.71 1.00
2 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.77
3 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 22.97
4 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 23.03
5 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 24.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 23.85
2 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 SB 23.91
3 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 24.58
4 Tereza BlažkováTereza Blažková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 SB 24.82
5 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.71
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 15.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 23.31
2 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 24.30
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.48
4 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.17
5 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 19.71 11.00
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 19.78 9.00
3 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 20.96 8.00
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 SB 21.50 7.00
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 21.92 6.00
6 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 21.96 5.00
7 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.19 4.00
8 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 SB 22.51 3.00
9 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 22.52 2.00
10 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 SB 22.71 1.00
11 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.77
12 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.81
13 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.97
13 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 22.97
15 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 22.99
16 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 23.03
17 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 23.31
18 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 23.47
19 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 23.85
20 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 SB 23.91
21 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 24.30
22 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.48
23 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 24.58
24 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 24.73
25 Tereza BlažkováTereza Blažková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 SB 24.82
26 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.17
27 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.24
28 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.71
Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 DNS
Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 39.93 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.25 9.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.88 6.00
4 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 47.84 5.00
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 49.63 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 49.14 3.00
2 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 54.78
3 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 55.62
4 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 57.67
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.33 8.00
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.12 7.00
3 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.53 4.00
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.31 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 39.93 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.25 9.00
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 44.33 8.00
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.12 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.88 6.00
6 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 47.84 5.00
7 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.53 4.00
8 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 49.14 3.00
9 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 49.63 2.00
10 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.31 1.00
11 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 54.78
12 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 55.62
13 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 57.67

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 43.47 11.00
2 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.64 8.00
3 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 48.33 7.00
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 PB 49.05 4.00
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 50.09 1.00
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 51.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 48.41 6.00
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 48.84 5.00
3 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 SB 49.16 3.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.73 2.00
5 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 50.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 50.25
2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.15
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 52.72
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 53.60
5 Nikol DavidováNikol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.77
6 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 57.68
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 15.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.61 9.00
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 50.15
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 52.26
4 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.50
5 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 58.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 43.47 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.61 9.00
3 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.64 8.00
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 48.33 7.00
5 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 PB 48.41 6.00
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 48.84 5.00
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 PB 49.05 4.00
8 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 SB 49.16 3.00
9 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.73 2.00
10 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 50.09 1.00
11 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 50.15
12 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 50.25
13 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 50.53
14 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 51.61
15 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.15
16 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 52.26
17 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 52.72
18 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.50
19 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 53.60
20 Nikol DavidováNikol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.77
21 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 57.68
22 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 58.29

800 m - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:30.35 11.00
2 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 2:33.05 9.00
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:34.35 8.00
4 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 SB 2:34.56 7.00
5 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 PB 2:38.33 6.00
6 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:40.41 5.00
7 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 SB 2:40.45 4.00
8 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:42.60 3.00
9 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:44.72 2.00
10 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 SB 2:45.79 1.00
11 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:46.46
12 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:48.46
13 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 2:53.07
14 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 13 2:54.33
15 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 14 3:10.58
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 PB 2:39.63 11.00
2 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 SB 2:40.06 9.00
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 SB 2:45.36 8.00
4 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 SB 2:45.55 7.00
5 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 2:47.13 6.00
6 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:47.17 5.00
7 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 PB 2:47.58 4.00
8 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:49.53 3.00
9 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 12 SB 2:52.67 2.00
10 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 19 2:52.95 1.00
11 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 16 SB 2:54.11
12 Sofie LípováSofie Lípová 08 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 18 2:56.57
13 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 13 SB 2:56.57
14 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:58.66
15 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 2:59.76
16 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 15 3:04.45
17 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 3:13.62
18 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 17 SB 3:36.85
Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 5:09.93 11.00
2 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 5:30.29 9.00
3 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 5:33.52 8.00
4 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 5:53.50 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 5:30.64 11.00
2 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:00.92 9.00
3 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 PB 6:03.06 8.00
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 6:05.39 7.00
5 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 PB 6:07.03 6.00
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 6:07.72 5.00
7 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 6:12.27 4.00
8 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 6:22.83 3.00
9 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 6:23.35 2.00
10 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 PB 6:27.66 1.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 09.42 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 09.90 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.12 8.00
4 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.99 7.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.21 6.00
6 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.38 4.00
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 11.28 5.00
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.52 3.00
3 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 11.63 2.00
4 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.98 1.00
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 12.14
6 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 12.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 09.42 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 09.90 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.12 8.00
4 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.99 7.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.21 6.00
6 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 PB 11.28 5.00
7 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.38 4.00
8 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.52 3.00
9 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 11.63 2.00
10 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 11.98 1.00
11 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 12.14
12 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 12.93
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.93 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 10.09 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.20 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 PB 10.23 7.00
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.55 6.00
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.73 5.00
7 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.85 3.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.85 3.50
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 10.91 2.00
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 11.05 1.00
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.27
5 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 SB 11.28
6 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 11.46
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 12.02
8 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 12.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 15.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 SB 11.06
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.73
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.81
4 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 12.58
5 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 12.65
6 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 12.87
7 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 13.02
8 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 14.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.93 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 10.09 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.20 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 PB 10.23 7.00
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.55 6.00
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.73 5.00
7 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.85 3.50
7 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.85 3.50
9 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 10.91 2.00
10 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 SB 11.05 1.00
11 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 SB 11.06
12 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.27
13 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 SB 11.28
14 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 11.46
15 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.73
16 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.81
17 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 12.02
18 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 12.09
19 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 12.58
20 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 12.65
21 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 12.87
22 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 13.02
23 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 14.13

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.83 11.00
2 Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.98 9.00
3 Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.40 8.00
4 Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.03 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gelnar, Goron, To, Rusz Gelnar, Goron, To, Rusz Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 36.88 6.00
2 Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.89 5.00
3 Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 38.94 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Štafa, Šeliga, Šeděnka, Doležal Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.83 11.00
2 Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas Popelář, Václavík, Šelong, Pinkas TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.98 9.00
3 Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar Holuša, Neudörfler, Štencel, Binar TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.40 8.00
4 Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Wolf, Štefánek, Kopřiva, Bárta Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.03 7.00
5 Gelnar, Goron, To, Rusz Gelnar, Goron, To, Rusz Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 36.88 6.00
6 Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer Warisch, Harazim, Haloda, Gebauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 37.89 5.00
7 Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Abu Haija, Bolek, Stanovský, Kříva Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 38.94 4.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.9.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.27 11.00
2 Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 34.81 9.00
3 Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 35.03 8.00
4 Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 35.15 7.00
5 Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 35.24 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 15.9.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 35.46 5.00
2 Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 35.53 4.00
3 Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 36.97 3.00
4 Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 37.37 2.00
5 Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 38.17 1.00
6 Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 40.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková Ciorová, Kucharská, Mertová, Procházková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.27 11.00
2 Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Mazzolini, Straková, Kofroňová, Kubečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 34.81 9.00
3 Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Kvitová, Šenkeříková, Rozsívalová, Křiváková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 35.03 8.00
4 Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková Hudečková, Rychlá, Steuerová, Valíková TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 35.15 7.00
5 Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Hrbáčová, Kaspříková, Linhartová, Přečková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 35.24 6.00
6 Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Kulová, Mikulášková, Šteflová, Spálová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 35.46 5.00
7 Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Kozelská, Maňková, Pustelníková, Klímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 35.53 4.00
8 Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Bařinková, Danihlíková, Babincová, Bernatíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 36.97 3.00
9 Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková Berkusová, Kernová, Košárková, Košárková TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 37.37 2.00
10 Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová Bradáčová, Pavlíčková, Živníčková, Bartošová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 38.17 1.00
11 Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová Bradnová, Kvášová, Pobořilová, Zajícová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 40.43

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.50 Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 PB 1.43 --ooooxoxxx 11.00
2 Jan UrbánekJan Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 PB 1.40 oooooxxoxxx 9.00
3 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 PB 1.35 oooxxooxx 8.00
4 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 5 PB 1.30 oxoxooxxx 7.00
5 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 PB 1.25 ooxoxx 6.00
6= Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 PB 1.20 oxoxxx 4.50
6= Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 PB 1.20 oxoxxx 4.50
8 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 3 PB 1.15 oxxx 3.00
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 2 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.53 Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 PB 1.41 -ooooxxoxoxxx 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 14 PB 1.41 -oooooxxoxxx 9.00
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 13 PB 1.38 xooooooxxx 8.00
4 Viktorie JavorskáViktorie Javorská
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 PB 1.38 oooooxoxxx 7.00
5 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 PB 1.38 ooooxoxoxxx 6.00
6 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 12 PB 1.35 -oooxoxx 5.00
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 9 PB 1.30 ooooxxx 4.00
8 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 4 PB 1.30 ooxxoxoxxx 3.00
9 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 10 PB 1.30 oxoxoxxoxxx 2.00
10= Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 5 PB 1.25 oooxxx 0.33
10= Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 2 PB 1.25 oooxxx 0.33
10= Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 7 PB 1.25 oooxxx 0.33
13 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 11 PB 1.25 oxooxxx
14 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 PB 1.25 ooxoxxx
15 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1 PB 1.15 xoxxx
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 PB 4.58 -0.4 m/s 4.58  -0.43.92  -1.3x4.584.53  +0.34.08  -0.44.19  -0.7 11.00
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 4.49 +0.1 m/s 4.40  +0.74.35  +0.2x4.403.38  +0.74.27  +0.74.49  +0.1 9.00
3 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 14 4.33 -0.1 m/s 4.09  -0.14.29  +0.24.19  +0.34.294.28  -0.24.28  +0.84.33  -0.1 8.00
4 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 8 PB 4.29 -0.4 m/s 4.06  +0.44.29  -0.44.22  +0.14.294.18  -0.14.27  +0.7x 7.00
5 Petr BinarPetr Binar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 11 PB 4.28 -0.3 m/s 3.80  -1.04.15  +0.03.84  +0.14.154.28  -0.34.21  +0.44.12  -0.1 6.00
6 Ondřej GalloOndřej Gallo
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 10 PB 4.28 -0.3 m/s 4.15  -0.44.16  +0.74.28  -0.34.283.98  -0.24.03  -0.5x 5.00
7 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 4.24 -0.3 m/s 4.11  +0.02.68  +0.33.64  +0.04.11x4.24  -0.34.14  -0.1 4.00
8 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 4.09 +0.2 m/s 4.09  +0.23.89  +0.13.96  +0.24.09xx3.76  +0.0 3.00
9 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 4.04 +0.2 m/s 3.98  +0.04.04  +0.23.99  +0.54.040.00.00.0 2.00
10 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 9 4.02 +0.1 m/s 4.02  +0.13.40  +0.73.62  +0.44.020.00.00.0 1.00
11 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 PB 3.91 +0.1 m/s 3.91  +0.1xx3.910.00.00.0
12 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 6 3.75 -0.1 m/s 3.72  +0.03.47  +0.33.75  -0.13.750.00.00.0
13 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 2 3.68 +0.5 m/s 3.49  +0.03.68  +0.53.64  +0.33.680.00.00.0
14 Karel BártaKarel Bárta
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 3.48 -0.2 m/s 3.48  -0.23.42  +0.13.44  +0.53.480.00.00.0
15 Albert KvasničkaAlbert Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 1 PB 3.12 +0.0 m/s 3.07  +0.53.12  +0.03.00  +0.03.120.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 32 PB 4.63 +0.2 m/s 4.23  -0.14.33  -0.14.40  +0.14.40x4.63  +0.23.68  +0.6 11.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 37 4.61 +0.3 m/s 4.52  +0.34.32  -0.24.31  -0.44.524.34  +0.24.34  +0.94.61  +0.3 9.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31 PB 4.56 +0.0 m/s 4.56  +0.03.96  -0.64.22  +0.64.564.29  +0.54.36  -0.74.35  +0.2 8.00
4 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 33 4.53 +0.4 m/s x4.30  +0.24.04  -0.34.304.12  +0.03.25  -0.54.53  +0.4 7.00
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 36 PB 4.52 -0.6 m/s 3.74  +0.33.64  +0.54.35  -0.14.354.50  +0.04.52  -0.64.42  -0.2 6.00
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 35 PB 4.44 +0.0 m/s x4.44  +0.0x4.444.37  +0.3xx 5.00
7 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 17 PB 4.40 +0.1 m/s 4.39  +0.14.24  -0.54.12  +1.04.39xx4.40  +0.1 4.00
8 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 34 PB 4.28 +0.1 m/s 4.28  +0.14.10  +0.64.21  +0.34.284.03  +0.43.99  -0.24.28  +0.4 3.00
9 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 4.25 +0.0 m/s x4.24  -0.64.25  +0.04.250.00.00.0 2.00
10 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 PB 4.24 -0.9 m/s 4.24  -0.93.92  +0.14.13  +0.54.240.00.00.0 1.00
11 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 38 4.23 +0.2 m/s xx4.23  +0.24.230.00.00.0
12 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27 4.21 -0.2 m/s x4.08  -1.24.21  -0.24.210.00.00.0
13 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 26 PB 4.18 -0.7 m/s 3.91  -0.34.18  -0.74.08  -0.14.180.00.00.0
14 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 PB 4.12 +0.5 m/s 3.90  -0.63.86  -0.44.12  +0.54.120.00.00.0
15 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 PB 4.10 -0.3 m/s 4.02  +0.84.00  -0.94.10  -0.34.100.00.00.0
16 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 PB 4.08 -0.3 m/s 4.08  -0.34.08  -1.03.69  -1.14.080.00.00.0
17 Hana KřivákováHana Křiváková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 PB 4.07 +0.7 m/s 4.07  +0.73.71  -0.63.66  -0.54.070.00.00.0
18 Nela BradováNela Bradová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 29 4.04 -0.4 m/s 3.77  -0.13.87  +0.54.04  -0.44.040.00.00.0
19 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 PB 4.04 -0.1 m/s x4.04  -0.1x4.040.00.00.0
20 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 24 3.95 -0.6 m/s 3.91  -0.23.84  -2.03.95  -0.63.950.00.00.0
21 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 22 PB 3.89 -1.1 m/s 3.88  +0.53.89  -1.13.74  -0.33.890.00.00.0
22 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 21 PB 3.88 +0.6 m/s 3.88  +0.63.52  -1.53.64  -0.63.880.00.00.0
23 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 23 3.81 +0.3 m/s 3.72  -0.3x3.81  +0.33.810.00.00.0
24 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 13 PB 3.79 -1.3 m/s 3.76  +0.43.75  -0.93.79  -1.33.790.00.00.0
25 Viktorie JavorskáViktorie Javorská
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 12 PB 3.77 -0.2 m/s 3.59  +0.23.67  -0.83.77  -0.23.770.00.00.0
26 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 16 PB 3.75 +0.1 m/s x3.75  +0.13.68  +0.93.750.00.00.0
27 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 9 PB 3.71 +0.0 m/s 3.71  +0.0x3.21  -2.13.710.00.00.0
28 Lucie HořínkováLucie Hořínková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 11 PB 3.60 -0.1 m/s 3.60  -0.13.25  -0.1x3.600.00.00.0
29 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3 PB 3.59 -0.2 m/s 3.59  -0.23.23  -1.43.21  +0.13.590.00.00.0
30 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 39 PB 3.58 +0.3 m/s 3.58  +0.3--3.580.00.00.0
31 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 PB 3.40 -0.9 m/s 3.07  -0.63.40  -0.93.25  -0.33.400.00.00.0
32 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 8 PB 3.39 +0.2 m/s 3.39  +0.23.17  -0.13.37  -1.23.390.00.00.0
33 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 2 PB 3.35 +0.2 m/s 3.35  +0.22.48  -0.52.74  +0.13.350.00.00.0
34 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 PB 3.34 +0.1 m/s 3.34  +0.12.98  -0.43.14  -0.53.340.00.00.0
35 Julie BradáčováJulie Bradáčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 18 PB 3.20 +0.1 m/s 3.20  +0.1xx3.200.00.00.0
36 Lucie BerkusováLucie Berkusová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 PB 3.19 -0.1 m/s 3.08  +0.13.19  -0.1x3.190.00.00.0
37 Hana PetruškováHana Petrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1 PB 3.17 -0.7 m/s 3.00  -0.2x3.17  -0.73.170.00.00.0
38 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 7 3.08 -0.5 m/s 3.06  -0.83.08  -0.53.06  +0.13.080.00.00.0
39 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 PB 2.84 +0.1 m/s 2.84  +0.1--2.840.00.00.0
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 PB 12.14 10.6412.1411.7712.14x11.37x 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 PB 11.20 11.2010.1710.6511.2010.7410.1310.30 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 PB 11.07 10.0711.07x11.0709.8509.9410.22 8.00
4 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 PB 10.94 xx09.3509.3510.1310.94x 7.00
5 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 PB 10.41 10.4109.7710.3410.4110.06x09.95 6.00
6 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 11 PB 10.08 09.56x09.4209.5610.0808.7809.61 5.00
7 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 PB 09.57 09.5509.5709.5709.57x08.8909.26 4.00
8 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 PB 08.92 08.9208.8308.6508.920.00.00.0 3.00
9 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 PB 08.79 08.79x08.6908.790.00.00.0 2.00
10 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 PB 08.43 08.1308.4308.3308.430.00.00.0 1.00
11 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 5 08.31 08.3107.3307.3408.310.00.00.0
12 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 9 PB 07.79 07.7907.52x07.790.00.00.0
13 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 8 07.62 07.6006.1307.6207.620.00.00.0
14 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 PB 07.23 07.2306.7606.2007.230.00.00.0
15 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 PB 06.92 xx06.9206.920.00.00.0
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 1 PB 06.82 06.82x06.0606.820.00.00.0
17 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 4 06.49 06.4906.3106.4306.490.00.00.0
18 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 2 PB 05.73 05.6205.7303.9205.730.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 16 PB 11.96 10.4710.1610.4010.4710.6910.8511.96 11.00
2 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 13 PB 11.45 09.6610.7710.4910.7710.6511.4510.42 9.00
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 11.31 11.1610.8810.4711.1611.3111.0310.46 8.00
4 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 14 11.27 10.49-10.9210.9210.9411.2211.27 7.00
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 PB 09.85 09.5708.91x09.57x09.8509.82 6.00
6 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 PB 09.61 09.3709.61x09.6108.9509.1708.27 5.00
7 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 09.46 08.4608.89x08.8908.8908.8509.46 4.00
8 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 08.58 x08.0408.5808.5808.4808.1107.49 3.00
9 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 PB 08.28 07.4206.2408.2808.280.00.00.0 2.00
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 PB 07.42 07.4206.8507.0407.420.00.00.0 1.00
11 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 07.25 07.2506.7107.0207.250.00.00.0
12 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 06.76 x06.7606.5406.760.00.00.0
13 David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 5 06.72 06.7206.7105.7806.720.00.00.0
14 André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 1 PB 06.68 x06.6806.3806.680.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 23 PB 36.17 0.0 11.00
2 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 24 PB 32.22 0.0 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 22 PB 31.63 0.0 8.00
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 PB 29.71 0.0 7.00
5 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 PB 29.49 0.0 6.00
6 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 19 PB 26.69 0.0 5.00
7 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 21 PB 25.36 0.0 4.00
8 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 24.87 0.0 3.00
9 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 PB 24.67 0.0 2.00
10 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 24.34 0.0 1.00
11 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 13 PB 23.72 0.0
12 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 PB 23.15 0.0
13 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 12 PB 20.93 0.0
14 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 2 PB 20.76 0.0
15 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 PB 20.22 0.0
16 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 1 PB 20.12 0.0
17 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 10 19.07 0.0
18 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 11 18.67 0.0
19 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 PB 17.66 0.0
20 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 PB 14.96 0.0
21 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 PB 14.94 0.0
22 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 PB 14.13 0.0
23 Klára OlivíkováKlára Olivíková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 7 14.10 0.0
24 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 6 13.54 0.0
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 PB 35.25 0.0 11.00
2 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 26.42 0.0 9.00
3 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 PB 24.78 0.0 8.00
4 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 5 PB 23.21 0.0 7.00
5 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 22.95 0.0 6.00
6 Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1 PB 22.59 0.0 5.00
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 PB 21.55 0.0 4.00
8 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 10 PB 21.28 0.0 3.00
9 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 PB 19.13 0.0 2.00
10 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 PB 12.85 0.0 1.00
11 David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 4 12.81 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 15.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 25 PB 63.96 0.0 11.00
2 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 24 PB 61.49 0.0 9.00
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 PB 56.39 0.0 8.00
4 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 18 PB 52.58 0.0 7.00
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 16 PB 50.57 0.0 6.00
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 23 49.79 0.0 5.00
7 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 PB 49.01 0.0 4.00
8 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 PB 48.10 0.0 3.00
9 André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 2 PB 47.73 0.0 2.00
10 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 15 PB 46.09 0.0 1.00
11 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 17 PB 45.59 0.0
12 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 14 PB 43.24 0.0
13 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 12 40.08 0.0
14 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 13 40.06 0.0
15 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 PB 37.62 0.0
16 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 33.39 0.0
17 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 PB 32.69 0.0
18 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 PB 30.98 0.0
19 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 PB 30.94 0.0
20 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 PB 29.63 0.0
21 David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 8 29.59 0.0
22 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 1 PB 29.38 0.0
23 Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 6 PB 28.39 0.0
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 15.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 27 PB 51.10 0.0 11.00
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 28 51.00 0.0 9.00
3 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 29 PB 50.37 0.0 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 26 PB 47.30 0.0 7.00
5 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25 PB 45.60 0.0 6.00
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 PB 45.16 0.0 5.00
7 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 16 PB 43.49 0.0 4.00
8 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 23 PB 41.88 0.0 3.00
9 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 PB 41.66 0.0 2.00
10 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 24 PB 40.82 0.0 1.00
11 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 PB 40.53 0.0
12 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 18 39.84 0.0
13 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 13 PB 39.24 0.0
14 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 1 PB 38.48 0.0
15 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 14 37.51 0.0
16 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 12 35.78 0.0
17 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 19 PB 33.79 0.0
18 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 21 31.82 0.0
19 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 PB 31.65 0.0
20 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 11 PB 31.46 0.0
21 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 10 30.65 0.0
22 Eliška ValíkováEliška Valíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 29.38 0.0
23 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 28.97 0.0
24 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 PB 28.76 0.0
25 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 7 26.63 0.0
26 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 PB 26.45 0.0
27 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 PB 25.33 0.0
28 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 PB 24.81 0.0
29 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 PB 19.76 0.0
Celkem 29 závodníků