KP MSK družstev - Atletická liga minipřípravek finále
Frýdek-Místek (22. 9. 2020)60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František MrkvanFrantišek Mrkvan | 11 | Atletika Krnov z.s. | 7 | 09.71 | 28.00 | |||||||||||||
2 | Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 09.95 | 24.00 | |||||||||||||
3 | Václav SumaraVáclav Sumara | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.60 | 14.50 | |||||||||||||
4 | Viktor VojtasíkViktor Vojtasík | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.83 | 9.00 | |||||||||||||
5 | Marek GoršanovMarek Goršanov | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.86 | 8.00 | |||||||||||||
6 | Marek MartínekMarek Martínek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.25 | 1.50 | |||||||||||||
7 | Vojtěch KupczynVojtěch Kupczyn | 12 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 11.48 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.30 | 20.00 | |||||||||||||
2 | Marek ŽivotskýMarek Životský | 11 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.60 | 14.50 | |||||||||||||
3 | Filip HradilíkFilip Hradilík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10.67 | 12.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.67 | 11.00 | |||||||||||||
5 | Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.18 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík | 11 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.28 | ||||||||||||||
7 | Filip KrkoškaFilip Krkoška | 11 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.13 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr GajdušekPetr Gajdušek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.84 | 26.00 | |||||||||||||
2 | Richard KwiczalaRichard Kwiczala | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.33 | 19.00 | |||||||||||||
3 | Matěj ImrichMatěj Imrich | 11 | Atletika Krnov z.s. | 3 | 10.34 | 18.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 10.48 | 17.00 | |||||||||||||
5 | Filip ŽilinskýFilip Žilinský | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.90 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Vilém ArabášVilém Arabáš | 11 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.05 | 6.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš KlímekMatyáš Klímek | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 11.23 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.50 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Radovan KonečnýRadovan Konečný | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.99 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.56 | 16.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej MendrekOndřej Mendrek | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 11.26 | ||||||||||||||
5 | Tobie KarásekTobie Karásek | 11 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.51 | ||||||||||||||
6 | Daniel HruzíkDaniel Hruzík | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.53 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KondělkaTomáš Kondělka | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 11.87 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 22.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HrabánekŠimon Hrabánek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.64 | 13.00 | |||||||||||||
2 | Šimon ZdražilaŠimon Zdražila | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.79 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 11.22 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 11.25 | 1.50 | |||||||||||||
5 | Tomáš OpavaTomáš Opava | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.64 | ||||||||||||||
6 | Patrik TřešňákPatrik Třešňák | 12 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.50 | 30.00 | |||
2 | František MrkvanFrantišek Mrkvan | 11 | Atletika Krnov z.s. | 7 | 09.71 | 28.00 | |||
3 | Petr GajdušekPetr Gajdušek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.84 | 26.00 | |||
4 | Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 09.95 | 24.00 | |||
5 | Radovan KonečnýRadovan Konečný | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.99 | 22.00 | |||
6 | Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.30 | 20.00 | |||
7 | Richard KwiczalaRichard Kwiczala | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.33 | 19.00 | |||
8 | Matěj ImrichMatěj Imrich | 11 | Atletika Krnov z.s. | 3 | 10.34 | 18.00 | |||
9 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 10.48 | 17.00 | |||
10 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.56 | 16.00 | |||
11 | Václav SumaraVáclav Sumara | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.60 | 14.50 | |||
11 | Marek ŽivotskýMarek Životský | 11 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.60 | 14.50 | |||
13 | Šimon HrabánekŠimon Hrabánek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.64 | 13.00 | |||
14 | Filip HradilíkFilip Hradilík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10.67 | 12.00 | |||
14 | Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.67 | 11.00 | |||
16 | Šimon ZdražilaŠimon Zdražila | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.79 | 10.00 | |||
17 | Viktor VojtasíkViktor Vojtasík | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.83 | 9.00 | |||
18 | Marek GoršanovMarek Goršanov | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.86 | 8.00 | |||
19 | Filip ŽilinskýFilip Žilinský | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.90 | 7.00 | |||
20 | Vilém ArabášVilém Arabáš | 11 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.05 | 6.00 | |||
21 | Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.18 | 5.00 | |||
22 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 11.22 | 4.00 | |||
23 | Matyáš KlímekMatyáš Klímek | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 11.23 | 3.00 | |||
24 | Marek MartínekMarek Martínek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.25 | 1.50 | |||
24 | Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 11.25 | 1.50 | |||
26 | Ondřej MendrekOndřej Mendrek | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 11.26 | ||||
27 | Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík | 11 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.28 | ||||
28 | Vojtěch KupczynVojtěch Kupczyn | 12 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 11.48 | ||||
29 | Tobie KarásekTobie Karásek | 11 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.51 | ||||
30 | Daniel HruzíkDaniel Hruzík | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.53 | ||||
31 | Tomáš OpavaTomáš Opava | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.64 | ||||
32 | Tomáš KondělkaTomáš Kondělka | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 11.87 | ||||
33 | Filip KrkoškaFilip Krkoška | 11 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.13 | ||||
34 | Patrik TřešňákPatrik Třešňák | 12 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.81 |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana NovákováJohana Nováková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.27 | 17.00 | |||||||||||||
2 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.50 | 14.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BláhováMarkéta Bláhová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 10.60 | 12.00 | |||||||||||||
4 | Sofie PustkováSofie Pustková | 12 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.77 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 11.57 | ||||||||||||||
6 | Tereza LeváTereza Levá | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.61 | ||||||||||||||
7 | Bára JanečkováBára Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.32 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie GlasováJulie Glasová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.16 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela FišerováGabriela Fišerová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.18 | 19.50 | |||||||||||||
3 | Hana KaletováHana Kaletová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.23 | 18.00 | |||||||||||||
4 | Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 6 | 10.42 | 15.00 | |||||||||||||
5 | Amálie BockováAmálie Bocková | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.26 | ||||||||||||||
6 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.61 | ||||||||||||||
7 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 11.83 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana VaradiAdriana Varadi | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.85 | 28.00 | |||||||||||||
2 | Karolína ValoškováKarolína Valošková | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.18 | 19.50 | |||||||||||||
3 | Adéla MoškořováAdéla Moškořová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.62 | 11.00 | |||||||||||||
4 | Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 4 | 10.83 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KusováLucie Kusová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.10 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Michaela NovotnáMichaela Novotná | 11 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.17 | 1.00 | |||||||||||||
Olivie PešatováOlivie Pešatová | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BuzkováMichaela Buzková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.13 | 26.00 | |||||||||||||
2 | Ellen KozákováEllen Kozáková | 12 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.17 | 22.00 | |||||||||||||
3 | Julie TicováJulie Ticová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.63 | 10.00 | |||||||||||||
4 | Valerie MarflákováValerie Marfláková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10.75 | 9.00 | |||||||||||||
5 | Michaela PavlováMichaela Pavlová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | PB 11.34 | ||||||||||||||
6 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.85 | ||||||||||||||
7 | Nikola ŠpokováNikola Špoková | 11 | Atletika Krnov z.s. | 2 | 12.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZawadováKateřina Zawadová | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.62 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.33 | 16.00 | |||||||||||||
3 | Lucie LochmanováLucie Lochmanová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.76 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Julie MarkováJulie Marková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.97 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Valerie KubulusováValerie Kubulusová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.99 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 11.61 | ||||||||||||||
7 | Karolína VargováKarolína Vargová | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 12.60 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.52 | 13.00 | |||||||||||||
2 | Lucie KolčářováLucie Kolčářová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.94 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.60 | ||||||||||||||
4 | Emma KondělkováEmma Kondělková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.93 | ||||||||||||||
5 | Natálie LiškováNatálie Lišková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.03 | ||||||||||||||
6 | Beáta JanečkováBeáta Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 13.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZawadováKateřina Zawadová | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.62 | 30.00 | |||
2 | Adriana VaradiAdriana Varadi | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.85 | 28.00 | |||
3 | Michaela BuzkováMichaela Buzková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.13 | 26.00 | |||
4 | Julie GlasováJulie Glasová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.16 | 24.00 | |||
5 | Ellen KozákováEllen Kozáková | 12 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.17 | 22.00 | |||
6 | Gabriela FišerováGabriela Fišerová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.18 | 19.50 | |||
6 | Karolína ValoškováKarolína Valošková | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.18 | 19.50 | |||
8 | Hana KaletováHana Kaletová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.23 | 18.00 | |||
9 | Johana NovákováJohana Nováková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.27 | 17.00 | |||
10 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.33 | 16.00 | |||
11 | Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 6 | 10.42 | 15.00 | |||
12 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.50 | 14.00 | |||
13 | Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.52 | 13.00 | |||
14 | Markéta BláhováMarkéta Bláhová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 10.60 | 12.00 | |||
15 | Adéla MoškořováAdéla Moškořová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.62 | 11.00 | |||
16 | Julie TicováJulie Ticová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.63 | 10.00 | |||
17 | Valerie MarflákováValerie Marfláková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10.75 | 9.00 | |||
18 | Lucie LochmanováLucie Lochmanová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 10.76 | 8.00 | |||
19 | Sofie PustkováSofie Pustková | 12 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.77 | 7.00 | |||
20 | Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 4 | 10.83 | 6.00 | |||
21 | Lucie KolčářováLucie Kolčářová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.94 | 5.00 | |||
22 | Julie MarkováJulie Marková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.97 | 4.00 | |||
23 | Valerie KubulusováValerie Kubulusová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 10.99 | 3.00 | |||
24 | Lucie KusováLucie Kusová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.10 | 2.00 | |||
25 | Michaela NovotnáMichaela Novotná | 11 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.17 | 1.00 | |||
26 | Amálie BockováAmálie Bocková | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.26 | ||||
27 | Michaela PavlováMichaela Pavlová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | PB 11.34 | ||||
28 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 11.57 | ||||
29 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 11.60 | ||||
30 | Tereza LeváTereza Levá | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.61 | ||||
30 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.61 | ||||
30 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 11.61 | ||||
33 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 11.83 | ||||
34 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.85 | ||||
35 | Emma KondělkováEmma Kondělková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 11.93 | ||||
36 | Natálie LiškováNatálie Lišková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.03 | ||||
37 | Bára JanečkováBára Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.32 | ||||
38 | Nikola ŠpokováNikola Špoková | 11 | Atletika Krnov z.s. | 2 | 12.46 | ||||
39 | Karolína VargováKarolína Vargová | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 12.60 | ||||
40 | Beáta JanečkováBeáta Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 13.14 | ||||
Olivie PešatováOlivie Pešatová | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS |
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel KovalMarcel Koval | 11 | Atletika Krnov z.s. | 9 | 54.82 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Alexandr MilataAlexandr Milata | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 55.10 | 28.00 | |||||||||||||
3 | Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 58.12 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Viktor VojtasíkViktor Vojtasík | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 18 | 58.27 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Damián TemboDamián Tembo | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 58.72 | 22.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš GoldTomáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.87 | 20.00 | |||||||||||||
7 | Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 61.32 | 19.00 | |||||||||||||
8 | Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík | 11 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.63 | 18.00 | |||||||||||||
9 | Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 61.78 | 17.00 | |||||||||||||
10 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 64.22 | 16.00 | |||||||||||||
11 | Vilém ArabášVilém Arabáš | 11 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 65.95 | 15.00 | |||||||||||||
12 | Kvido FišnarKvido Fišnar | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 66.59 | 14.00 | |||||||||||||
13 | Adam SmutekAdam Smutek | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 66.70 | 13.00 | |||||||||||||
14 | Filip KrkoškaFilip Krkoška | 11 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 68.18 | 12.00 | |||||||||||||
15 | Tobie KarásekTobie Karásek | 11 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 71.27 | 11.00 | |||||||||||||
16 | Marek MartínekMarek Martínek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 71.69 | 10.00 | |||||||||||||
17 | Tobiáš MatysTobiáš Matys | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 76.44 | 9.00 | |||||||||||||
18 | Jakub VáclavíkJakub Václavík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17 | 78.71 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh (út, 22.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KalužováMichaela Kalužová | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 56.80 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Julie GlasováJulie Glasová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.41 | 28.00 | |||||||||||||
3 | Ester GoryczkováEster Goryczková | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 57.53 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 3 | 58.94 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Iveta KochánkováIveta Kochánková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 59.32 | 22.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna RojičkováKristýna Rojičková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 24 | 60.52 | 20.00 | |||||||||||||
7 | Lucie KusováLucie Kusová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 18 | 60.55 | 19.00 | |||||||||||||
8 | Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 17 | 61.64 | 18.00 | |||||||||||||
9 | Patricie SkupinováPatricie Skupinová | 12 | Atletika Poruba z.s. | 25 | 61.70 | 17.00 | |||||||||||||
10 | Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 20 | 63.06 | 16.00 | |||||||||||||
11 | Lenka ŠpokováLenka Špoková | 11 | Atletika Krnov z.s. | 26 | 63.10 | 15.00 | |||||||||||||
12 | Julie TicováJulie Ticová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 28 | 63.58 | 14.00 | |||||||||||||
13 | Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 63.62 | 13.00 | |||||||||||||
14 | Lucie KolčářováLucie Kolčářová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | 64.11 | 12.00 | |||||||||||||
15 | Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 29 | 65.02 | 11.00 | |||||||||||||
16 | Sára KonštackáSára Konštacká | 11 | Atletika Poruba z.s. | 16 | 65.06 | 10.00 | |||||||||||||
17 | Barbora HezkáBarbora Hezká | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 65.35 | 9.00 | |||||||||||||
18 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 66.14 | 8.00 | |||||||||||||
19 | Leontýna MurováLeontýna Murová | 12 | Atletika Krnov z.s. | 19 | 66.72 | 7.00 | |||||||||||||
20 | Michaela PavlováMichaela Pavlová | 11 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 21 | PB 66.77 | 6.00 | |||||||||||||
21 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 27 | 67.41 | 5.00 | |||||||||||||
22 | Barbora BulavováBarbora Bulavová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 67.61 | 4.00 | |||||||||||||
23 | Adéla RichterováAdéla Richterová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 23 | 68.55 | 3.00 | |||||||||||||
24 | Agáta HamtákováAgáta Hamtáková | 12 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 70.95 | 2.00 | |||||||||||||
25 | Barbora BačováBarbora Bačová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 72.23 | 1.00 | |||||||||||||
26 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 73.01 | ||||||||||||||
27 | Bára JanečkováBára Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 75.82 | ||||||||||||||
28 | Beáta JanečkováBeáta Janečková | 11 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 78.38 | ||||||||||||||
Olivie PešatováOlivie Pešatová | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 22 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
800 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh (út, 22.9.2020 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠodekVáclav Šodek | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:52.27 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Vít ŽižkaVít Žižka | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:55.83 | 28.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš TabášekMatyáš Tabášek | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:58.14 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej BezděkOndřej Bezděk | 11 | Atletika Krnov z.s. | 1 | 3:11.90 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 3:14.50 | 22.00 | |||||||||||||
6 | Petr GajdušekPetr Gajdušek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:15.03 | 20.00 | |||||||||||||
7 | Adam BiolekAdam Biolek | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 3:19.04 | 19.00 | |||||||||||||
8 | Kristián KučeraKristián Kučera | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 3:21.45 | 18.00 | |||||||||||||
9 | Ondřej MendrekOndřej Mendrek | 11 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | 3:22.33 | 17.00 | |||||||||||||
10 | Richard FoldynaRichard Foldyna | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 3:22.83 | 16.00 | |||||||||||||
11 | Šimon FuniokŠimon Funiok | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 3:23.08 | 15.00 | |||||||||||||
12 | Radovan KonečnýRadovan Konečný | 11 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:35.61 | 14.00 | |||||||||||||
Jan GrossmanJan Grossman | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh (út, 22.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna UhrováKristýna Uhrová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 3:00.16 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Adriana VaradiAdriana Varadi | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 19 | 3:02.66 | 28.00 | |||||||||||||
3 | Sabina JurošováSabina Jurošová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 3:06.17 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 14 | 3:09.10 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Laura SokolovskáLaura Sokolovská | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 3:10.29 | 22.00 | |||||||||||||
6 | Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 3:11.43 | 20.00 | |||||||||||||
7 | Anna KrálováAnna Králová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 3:11.49 | 19.00 | |||||||||||||
8 | Laura JavůrkováLaura Javůrková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 3:11.51 | 18.00 | |||||||||||||
9 | Elen KorbelováElen Korbelová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 3:12.16 | 17.00 | |||||||||||||
10 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:16.26 | 16.00 | |||||||||||||
11 | Hana KaletováHana Kaletová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:20.82 | 15.00 | |||||||||||||
12 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 17 | 3:22.68 | 14.00 | |||||||||||||
13 | Karolína BergerováKarolína Bergerová | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 3:23.45 | 13.00 | |||||||||||||
14 | Adéla MoškořováAdéla Moškořová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 3:23.49 | 12.00 | |||||||||||||
15 | Eva LétalováEva Létalová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 3:28.21 | 11.00 | |||||||||||||
16 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | 3:31.87 | 10.00 | |||||||||||||
17 | Anna AdámkováAnna Adámková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 3:36.76 | 9.00 | |||||||||||||
18 | Valerie KubulusováValerie Kubulusová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 3:37.93 | 8.00 | |||||||||||||
19 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 3:38.53 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáček, Konečný, Sumara, Životský Dvořáček, Konečný, Sumara, Životský | Atletika Poruba z.s. | 5 | 39.90 | 30.00 | ||||||||||||||
2 | Frydryšek, Milata, Šodek, Žilinský Frydryšek, Milata, Šodek, Žilinský | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 40.92 | 28.00 | ||||||||||||||
3 | Bernatík, Kelnar, Růža, Polívka Bernatík, Kelnar, Růža, Polívka | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 41.07 | 26.00 | ||||||||||||||
4 | Koval, Bezděk, Imrich, Mrkvan Koval, Bezděk, Imrich, Mrkvan | Atletika Krnov z.s. | 1 | 41.62 | 24.00 | ||||||||||||||
5 | Dočkal, Gajdušek, Kraus, Vojtasík Dočkal, Gajdušek, Kraus, Vojtasík | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 41.78 | 22.00 | ||||||||||||||
6 | Klímek, Kondělka, Kwiczala, Mendrek Klímek, Kondělka, Kwiczala, Mendrek | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.87 | 17.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žižka, Hrabánek, Klimša, Tabášek Žižka, Hrabánek, Klimša, Tabášek | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 42.43 | 20.00 | ||||||||||||||
2 | Arabáš, Bednařík, Vlček, Zdražila Arabáš, Bednařík, Vlček, Zdražila | Atletika Poruba z.s. | 4 | 43.16 | 19.00 | ||||||||||||||
3 | Míček, Foldyna, Geldner, Čempel Míček, Foldyna, Geldner, Čempel | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 44.04 | 18.00 | ||||||||||||||
4 | Biolek, Gold, Smutek, Trilec Biolek, Gold, Smutek, Trilec | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.12 | 16.00 | ||||||||||||||
5 | Karásek, Krkoška, Opava, Třešňák Karásek, Krkoška, Opava, Třešňák | Atletika Poruba z.s. | 2 | 47.85 | 15.00 | ||||||||||||||
6 | Cecava, Funiok, Svoboda, Matys Cecava, Funiok, Svoboda, Matys | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 48.65 | 14.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáček, Konečný, Sumara, Životský Dvořáček, Konečný, Sumara, Životský | Atletika Poruba z.s. | 5 | 39.90 | 30.00 | ||||
2 | Frydryšek, Milata, Šodek, Žilinský Frydryšek, Milata, Šodek, Žilinský | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 40.92 | 28.00 | ||||
3 | Bernatík, Kelnar, Růža, Polívka Bernatík, Kelnar, Růža, Polívka | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 41.07 | 26.00 | ||||
4 | Koval, Bezděk, Imrich, Mrkvan Koval, Bezděk, Imrich, Mrkvan | Atletika Krnov z.s. | 1 | 41.62 | 24.00 | ||||
5 | Dočkal, Gajdušek, Kraus, Vojtasík Dočkal, Gajdušek, Kraus, Vojtasík | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 41.78 | 22.00 | ||||
6 | Žižka, Hrabánek, Klimša, Tabášek Žižka, Hrabánek, Klimša, Tabášek | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 42.43 | 20.00 | ||||
7 | Arabáš, Bednařík, Vlček, Zdražila Arabáš, Bednařík, Vlček, Zdražila | Atletika Poruba z.s. | 4 | 43.16 | 19.00 | ||||
8 | Míček, Foldyna, Geldner, Čempel Míček, Foldyna, Geldner, Čempel | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 44.04 | 18.00 | ||||
9 | Klímek, Kondělka, Kwiczala, Mendrek Klímek, Kondělka, Kwiczala, Mendrek | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 44.87 | 17.00 | ||||
10 | Biolek, Gold, Smutek, Trilec Biolek, Gold, Smutek, Trilec | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.12 | 16.00 | ||||
11 | Karásek, Krkoška, Opava, Třešňák Karásek, Krkoška, Opava, Třešňák | Atletika Poruba z.s. | 2 | 47.85 | 15.00 | ||||
12 | Cecava, Funiok, Svoboda, Matys Cecava, Funiok, Svoboda, Matys | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 48.65 | 14.00 |
4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Varadi, Korbelová, Glasová, Valošková Varadi, Korbelová, Glasová, Valošková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 40.54 | 30.00 | ||||||||||||||
2 | Bláhová, Klose, Nováková, Uhrová Bláhová, Klose, Nováková, Uhrová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 41.03 | 28.00 | ||||||||||||||
3 | Buzková, Kalužová, Bergerová, Máchová Buzková, Kalužová, Bergerová, Máchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 41.64 | 26.00 | ||||||||||||||
4 | Krnáčová, Čanaklisová, Murová, Špoková Krnáčová, Čanaklisová, Murová, Špoková | Atletika Krnov z.s. | 2 | 42.60 | 24.00 | ||||||||||||||
5 | Abu Haija, Handlová, Kaletová, Konštacká Abu Haija, Handlová, Kaletová, Konštacká | Atletika Poruba z.s. | 4 | 42.78 | 20.00 | ||||||||||||||
6 | Zawadová, Škarková, Goryczková, Krzyžanková Zawadová, Škarková, Goryczková, Krzyžanková | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 43.02 | 18.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korponai, Štěpánová, Ticová, Králová Korponai, Štěpánová, Ticová, Králová | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.89 | 19.00 | ||||||||||||||
2 | Koňaříková, Marková, Kusová, Richterová Koňaříková, Marková, Kusová, Richterová | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.08 | 17.00 | ||||||||||||||
3 | Kubulusová, Marfláková, Moškořová, Rojičková Kubulusová, Marfláková, Moškořová, Rojičková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 43.42 | 16.00 | ||||||||||||||
4 | Janečková, Janečková, Pustková, Novotná Janečková, Janečková, Pustková, Novotná | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.11 | 11.00 | ||||||||||||||
5 | Fišerová, Hamtáková, Lochmanová, Pavlová Fišerová, Hamtáková, Lochmanová, Pavlová | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 47.63 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holubčíková, Adámková, Kolčářová, Münsterová Holubčíková, Adámková, Kolčářová, Münsterová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 42.61 | 22.00 | ||||||||||||||
2 | Sokolovská, Zmeškalová, Bocková, Štěpánková Sokolovská, Zmeškalová, Bocková, Štěpánková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.86 | 15.00 | ||||||||||||||
3 | Jurošová, Prokešová, Javůrková, Bačová Jurošová, Prokešová, Javůrková, Bačová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 44.01 | 14.00 | ||||||||||||||
4 | Kochánková, Levá, Trilecová, Bulavová Kochánková, Levá, Trilecová, Bulavová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 44.56 | 13.00 | ||||||||||||||
5 | Kozáková, Lišková, Skupinová, Vaňková Kozáková, Lišková, Skupinová, Vaňková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 45.13 | 12.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Varadi, Korbelová, Glasová, Valošková Varadi, Korbelová, Glasová, Valošková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 40.54 | 30.00 | ||||
2 | Bláhová, Klose, Nováková, Uhrová Bláhová, Klose, Nováková, Uhrová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 41.03 | 28.00 | ||||
3 | Buzková, Kalužová, Bergerová, Máchová Buzková, Kalužová, Bergerová, Máchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 41.64 | 26.00 | ||||
4 | Krnáčová, Čanaklisová, Murová, Špoková Krnáčová, Čanaklisová, Murová, Špoková | Atletika Krnov z.s. | 2 | 42.60 | 24.00 | ||||
5 | Holubčíková, Adámková, Kolčářová, Münsterová Holubčíková, Adámková, Kolčářová, Münsterová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 42.61 | 22.00 | ||||
6 | Abu Haija, Handlová, Kaletová, Konštacká Abu Haija, Handlová, Kaletová, Konštacká | Atletika Poruba z.s. | 4 | 42.78 | 20.00 | ||||
7 | Korponai, Štěpánová, Ticová, Králová Korponai, Štěpánová, Ticová, Králová | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.89 | 19.00 | ||||
8 | Zawadová, Škarková, Goryczková, Krzyžanková Zawadová, Škarková, Goryczková, Krzyžanková | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 43.02 | 18.00 | ||||
9 | Koňaříková, Marková, Kusová, Richterová Koňaříková, Marková, Kusová, Richterová | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.08 | 17.00 | ||||
10 | Kubulusová, Marfláková, Moškořová, Rojičková Kubulusová, Marfláková, Moškořová, Rojičková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 43.42 | 16.00 | ||||
11 | Sokolovská, Zmeškalová, Bocková, Štěpánková Sokolovská, Zmeškalová, Bocková, Štěpánková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.86 | 15.00 | ||||
12 | Jurošová, Prokešová, Javůrková, Bačová Jurošová, Prokešová, Javůrková, Bačová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 44.01 | 14.00 | ||||
13 | Kochánková, Levá, Trilecová, Bulavová Kochánková, Levá, Trilecová, Bulavová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 44.56 | 13.00 | ||||
14 | Kozáková, Lišková, Skupinová, Vaňková Kozáková, Lišková, Skupinová, Vaňková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 45.13 | 12.00 | ||||
15 | Janečková, Janečková, Pustková, Novotná Janečková, Janečková, Pustková, Novotná | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.11 | 11.00 | ||||
16 | Fišerová, Hamtáková, Lochmanová, Pavlová Fišerová, Hamtáková, Lochmanová, Pavlová | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 47.63 | 10.00 |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 1 | PB 3.97 | 3.97 | 3.96 | 3.82 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 30.00 | |||||||
2 |
Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 24 | PB 3.60 | x | 3.53 | 3.60 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 28.00 | |||||||
3 |
Richard KwiczalaRichard Kwiczala
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
11 | 15 | PB 3.59 | 3.59 | 2.61 | 3.54 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 26.00 | |||||||
4 |
Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 17 | PB 3.58 | 3.58 | 3.32 | x | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 24.00 | |||||||
5 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
Atletický klub Bohumín, z.s. |
11 | 18 | PB 3.42 | 3.42 | 3.18 | x | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22.00 | |||||||
6 |
Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 11 | PB 3.31 | 3.31 | 3.25 | 3.16 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20.00 | |||||||
7 |
Jan KrausJan Kraus
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 13 | PB 3.31 | 3.17 | 3.31 | 2.87 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 19.00 | |||||||
8 |
Adam DvořáčekAdam Dvořáček
Atletika Poruba z.s. |
11 | 6 | PB 3.27 | 3.23 | 3.05 | 3.27 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 18.00 | |||||||
9 |
Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 5 | PB 3.23 | 3.22 | 3.23 | 2.78 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.00 | |||||||
10 |
Šimon ZdražilaŠimon Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
11 | 30 | PB 3.19 | x | 3.19 | 2.77 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 16.00 | |||||||
11 |
Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 4 | PB 3.18 | 3.18 | 2.87 | 2.80 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.00 | |||||||
12 |
Šimon HrabánekŠimon Hrabánek
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 9 | PB 3.14 | 2.97 | 3.14 | 2.95 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.00 | |||||||
13 |
David VlčekDavid Vlček
Atletika Poruba z.s. |
11 | 29 | PB 3.13 | 3.13 | 3.09 | 2.88 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 13.00 | |||||||
14 |
Ondřej BezděkOndřej Bezděk
Atletika Krnov z.s. |
11 | 2 | PB 3.13 | 3.13 | 2.95 | x | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.00 | |||||||
15 |
Gabriel GeldnerGabriel Geldner
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 8 | PB 3.08 | 2.78 | 2.82 | 3.08 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
16 |
Matyáš KlímekMatyáš Klímek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 10 | PB 3.06 | 2.87 | 3.06 | 2.84 | 3.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10.00 | |||||||
17 |
David RůžaDavid Růža
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 21 | PB 3.01 | 2.63 | 3.01 | 2.65 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
18 |
Marek ŽivotskýMarek Životský
Atletika Poruba z.s. |
11 | 32 | PB 2.94 | 2.94 | 2.92 | 2.92 | 2.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
19 |
Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 26 | PB 2.91 | 2.91 | 2.74 | 2.90 | 2.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
20 |
Filip ŽilinskýFilip Žilinský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 31 | PB 2.88 | 2.81 | 2.88 | x | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
21 |
Tomáš KondělkaTomáš Kondělka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 12 | PB 2.85 | 2.75 | 2.85 | 2.68 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
22 |
Štěpán TrilecŠtěpán Trilec
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 27 | PB 2.81 | 2.38 | 2.16 | 2.81 | 2.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
23 |
Tomáš OpavaTomáš Opava
Atletika Poruba z.s. |
11 | 19 | PB 2.76 | 2.51 | 2.76 | 2.54 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
24 |
Vojtěch KupczynVojtěch Kupczyn
Atletický klub Bohumín, z.s. |
12 | 14 | PB 2.72 | 2.69 | 2.72 | 2.63 | 2.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
25 |
Adam SmutekAdam Smutek
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 22 | PB 2.70 | 2.70 | 2.61 | 2.48 | 2.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
26 |
Richard FoldynaRichard Foldyna
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 7 | PB 2.69 | 2.67 | 2.69 | x | 2.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 23 | PB 2.65 | 2.54 | 2.57 | 2.65 | 2.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Adam BiolekAdam Biolek
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 3 | PB 2.52 | 2.50 | 2.40 | 2.52 | 2.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Tobiáš MatysTobiáš Matys
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 16 | PB 2.52 | 2.17 | 2.52 | 2.37 | 2.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
Atletika Krnov z.s. |
11 | 20 | PB 2.27 | x | 2.27 | 2.22 | 2.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Dominik TichavskýDominik Tichavský
Atletika Poruba z.s. |
12 | 25 | PB 2.17 | x | 2.15 | 2.17 | 2.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Patrik TřešňákPatrik Třešňák
Atletika Poruba z.s. |
12 | 28 | PB 2.16 | 1.83 | 2.16 | 1.97 | 2.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna UhrováKristýna Uhrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 32 | PB 3.49 | 3.49 | 3.37 | 3.49 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 30.00 | |||||||
2 |
Kateřina ZawadováKateřina Zawadová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
11 | 35 | PB 3.43 | 3.43 | 3.37 | 3.34 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 28.00 | |||||||
3 |
Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 20 | PB 3.35 | 3.12 | 3.16 | 3.35 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 26.00 | |||||||
4 |
Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 13 | PB 3.33 | 3.33 | 3.28 | 3.25 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 24.00 | |||||||
5 |
Karolína MurováKarolína Murová
Atletika Krnov z.s. |
11 | 21 | PB 3.32 | 3.07 | 3.32 | 3.28 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22.00 | |||||||
6 |
Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 11 | PB 3.28 | 3.06 | 3.23 | 3.28 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20.00 | |||||||
7 |
Gabriela FišerováGabriela Fišerová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
11 | 4 | PB 3.28 | 3.28 | 2.87 | 3.17 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 19.00 | |||||||
8 |
Emma KondělkováEmma Kondělková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 12 | PB 3.28 | 2.34 | 2.32 | 3.28 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 18.00 | |||||||
9 |
Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 9 | PB 3.27 | 3.20 | 3.15 | 3.27 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.00 | |||||||
10 |
Amálie BockováAmálie Bocková
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 3 | PB 3.25 | 3.25 | 3.03 | 3.00 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 16.00 | |||||||
11 |
Ellen KozákováEllen Kozáková
Atletika Poruba z.s. |
12 | 15 | PB 3.15 | 3.15 | 2.95 | 2.80 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.00 | |||||||
12 |
Klára MáchováKlára Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 18 | PB 3.12 | 3.00 | 3.12 | 2.83 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.00 | |||||||
13 |
Kristýna RojičkováKristýna Rojičková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 26 | PB 3.12 | 2.98 | 3.12 | x | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 13.00 | |||||||
14 |
Laura JavůrkováLaura Javůrková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 8 | PB 3.05 | 3.05 | 2.76 | 2.77 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.00 | |||||||
15 |
Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová
Atletika Krnov z.s. |
11 | 16 | PB 3.03 | 2.87 | 3.03 | 2.72 | 3.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
16 |
Anna KorponaiAnna Korponai
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 14 | PB 3.00 | 2.87 | 2.88 | 3.00 | 3.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10.00 | |||||||
17 |
Anna Abu HaijaAnna Abu Haija
Atletika Poruba z.s. |
11 | 1 | PB 2.99 | 2.99 | 2.83 | 2.86 | 2.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
18 |
Barbora HezkáBarbora Hezká
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 6 | PB 2.90 | 2.70 | 2.90 | 2.64 | 2.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
19 |
Karolína ValoškováKarolína Valošková
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 33 | PB 2.89 | 2.89 | 2.89 | 2.82 | 2.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
20 |
Adéla RichterováAdéla Richterová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 25 | PB 2.85 | 2.85 | 2.74 | 2.85 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
21 |
Patricie SkupinováPatricie Skupinová
Atletika Poruba z.s. |
12 | 27 | PB 2.81 | 2.73 | 2.81 | 2.75 | 2.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
22 |
Ester GoryczkováEster Goryczková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
11 | 5 | PB 2.79 | 2.79 | 2.45 | 2.72 | 2.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
23 |
Valerie MarflákováValerie Marfláková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 19 | PB 2.73 | x | 2.73 | x | 2.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
24 |
Michaela KalužováMichaela Kalužová
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 10 | PB 2.70 | 2.70 | 2.53 | 2.70 | 2.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
25 |
Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 30 | PB 2.68 | 2.64 | 2.68 | 2.49 | 2.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
26 |
Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 7 | PB 2.67 | 2.53 | 2.67 | 2.18 | 2.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Karolína VargováKarolína Vargová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
11 | 34 | PB 2.64 | 2.49 | 2.41 | 2.64 | 2.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Sofie PustkováSofie Pustková
Atletika Poruba z.s. |
12 | 24 | PB 2.59 | 2.59 | 2.21 | 2.58 | 2.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Mariana TrilecováMariana Trilecová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 31 | PB 2.57 | 2.57 | 2.25 | 2.32 | 2.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Eva LétalováEva Létalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 17 | PB 2.55 | 2.49 | x | 2.55 | 2.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31= |
Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 23 | PB 2.54 | 2.54 | 2.47 | 2.46 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31= |
Leontýna MurováLeontýna Murová
Atletika Krnov z.s. |
12 | 22 | PB 2.54 | 2.54 | 2.47 | 2.46 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Nikola ŠpokováNikola Špoková
Atletika Krnov z.s. |
11 | 29 | PB 2.42 | 2.42 | 2.09 | 1.58 | 2.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 28 | PB 2.28 | 2.27 | 2.28 | 2.28 | 2.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Barbora BačováBarbora Bačová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 2 | PB 2.17 | 2.16 | 2.11 | 2.17 | 2.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 35 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav SumaraVáclav Sumara
Atletika Poruba z.s. |
11 | 20 | PB 38.67 | 0.0 | 30.00 | |||||||||||||
2 |
Adam DvořáčekAdam Dvořáček
Atletika Poruba z.s. |
11 | 2 | PB 37.47 | 0.0 | 28.00 | |||||||||||||
3 |
Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 12 | PB 34.73 | 0.0 | 26.00 | |||||||||||||
4 |
František MrkvanFrantišek Mrkvan
Atletika Krnov z.s. |
11 | 16 | PB 30.12 | 0.0 | 24.00 | |||||||||||||
5 |
David VlčekDavid Vlček
Atletika Poruba z.s. |
11 | 26 | PB 30.10 | 0.0 | 22.00 | |||||||||||||
6 |
Matyáš TabášekMatyáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 21 | PB 30.03 | 0.0 | 20.00 | |||||||||||||
7 |
Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 18 | PB 29.35 | 0.0 | 19.00 | |||||||||||||
8 |
Damián TemboDamián Tembo
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 22 | PB 29.30 | 0.0 | 18.00 | |||||||||||||
9 |
Kvido FišnarKvido Fišnar
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 3 | PB 29.26 | 0.0 | 17.00 | |||||||||||||
10 |
Marek GoršanovMarek Goršanov
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 7 | PB 28.98 | 0.0 | 16.00 | |||||||||||||
11 |
David RůžaDavid Růža
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 19 | PB 28.55 | 0.0 | 15.00 | |||||||||||||
12 |
Matěj ImrichMatěj Imrich
Atletika Krnov z.s. |
11 | 11 | PB 27.87 | 0.0 | 14.00 | |||||||||||||
13 |
Marcel KovalMarcel Koval
Atletika Krnov z.s. |
11 | 13 | PB 27.40 | 0.0 | 13.00 | |||||||||||||
14 |
Kristián KučeraKristián Kučera
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 15 | PB 26.85 | 0.0 | 12.00 | |||||||||||||
15 |
Jan KrausJan Kraus
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 14 | PB 25.25 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
16 |
Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 27 | PB 24.57 | 0.0 | 10.00 | |||||||||||||
17 |
Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 1 | PB 23.15 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
18 |
Tomáš GoldTomáš Gold
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 6 | PB 23.04 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
19 |
Dominik TichavskýDominik Tichavský
Atletika Poruba z.s. |
12 | 23 | PB 21.25 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
20 |
Gabriel GeldnerGabriel Geldner
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 5 | PB 20.49 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
21 |
Šimon FuniokŠimon Funiok
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 4 | PB 19.87 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
22 |
Štěpán TrilecŠtěpán Trilec
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 24 | PB 18.62 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
23 |
Filip HradilíkFilip Hradilík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 9 | PB 17.39 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
24 |
Daniel HruzíkDaniel Hruzík
Atletika Poruba z.s. |
11 | 10 | PB 15.57 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
25 |
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
Atletika Krnov z.s. |
11 | 17 | PB 15.38 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
26 |
Jakub VáclavíkJakub Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 25 | PB 14.37 | 0.0 | ||||||||||||||
Jan GrossmanJan Grossman
Atletika Poruba z.s. |
11 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 22.9.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína MurováKarolína Murová
Atletika Krnov z.s. |
11 | 14 | PB 27.51 | 0.0 | 30.00 | |||||||||||||
2 |
Karolína BergerováKarolína Bergerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 2 | PB 26.70 | 0.0 | 28.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela BuzkováMichaela Buzková
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 4 | PB 25.73 | 0.0 | 26.00 | |||||||||||||
4 |
Lenka ŠpokováLenka Špoková
Atletika Krnov z.s. |
11 | 17 | PB 23.91 | 0.0 | 24.00 | |||||||||||||
5 |
Anna Abu HaijaAnna Abu Haija
Atletika Poruba z.s. |
11 | 1 | PB 23.56 | 0.0 | 22.00 | |||||||||||||
6 |
Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 19 | PB 22.16 | 0.0 | 20.00 | |||||||||||||
7 |
Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 22 | PB 21.53 | 0.0 | 19.00 | |||||||||||||
8 |
Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
11 | 23 | 20.78 | 0.0 | 18.00 | |||||||||||||
9 |
Sára KonštackáSára Konštacká
Atletika Poruba z.s. |
11 | 7 | PB 20.33 | 0.0 | 17.00 | |||||||||||||
10 |
Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 16 | PB 20.14 | 0.0 | 16.00 | |||||||||||||
11 |
Julie MarkováJulie Marková
Atletický klub Emila Zátopk... |
11 | 13 | PB 17.22 | 0.0 | 15.00 | |||||||||||||
12 |
Iveta KochánkováIveta Kochánková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 6 | PB 15.96 | 0.0 | 14.00 | |||||||||||||
13 |
Lucie LochmanováLucie Lochmanová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
11 | 12 | PB 15.58 | 0.0 | 13.00 | |||||||||||||
14 |
Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 9 | PB 15.31 | 0.0 | 12.00 | |||||||||||||
15 |
Barbora BulavováBarbora Bulavová
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 3 | PB 14.59 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
16 |
Natálie LiškováNatálie Lišková
Atletika Poruba z.s. |
11 | 11 | PB 14.16 | 0.0 | 10.00 | |||||||||||||
17 |
Anna AdámkováAnna Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 20 | PB 12.52 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
18 |
Michaela NovotnáMichaela Novotná
Atletika Poruba z.s. |
11 | 15 | PB 12.22 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
19 |
Agáta HamtákováAgáta Hamtáková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
12 | 5 | PB 11.47 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
20 |
Anna KorponaiAnna Korponai
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 8 | PB 11.11 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
21 |
Tereza LeváTereza Levá
SSK Vítkovice, z.s. |
11 | 10 | PB 11.04 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
22 |
Mariana TrilecováMariana Trilecová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 18 | PB 10.47 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 22 závodníků |