Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

Praha - Strahov (22. 2. 2020)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 22.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 34 09.70 09.1809.7009.1109.700.00.00.0 468.00
2 16 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 09.69 09.69x09.5709.690.00.00.0 467.00
3 27 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 23 09.40 07.4508.4009.4009.400.00.00.0 450.00
4 7 Daniel HeroutDaniel Herout
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 10 08.52 07.0807.4208.5208.520.00.00.0 397.00
5 44 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 35 08.43 08.4308.1908.3308.430.00.00.0 392.00
6 36 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 28 08.41 08.3208.2008.4108.410.00.00.0 391.00
7 45 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 18 08.25 07.8708.1908.2508.250.00.00.0 381.00
8 48 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 33 08.20 07.8208.2007.8208.200.00.00.0 378.00
9 40 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 9 07.86 07.5607.8607.6707.860.00.00.0 358.00
10 50 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 27 07.66 07.2007.6606.8807.660.00.00.0 346.00
11 6 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 14 07.34 06.9407.2207.3407.340.00.00.0 327.00
12 4 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 30 07.32 07.3205.6406.4007.320.00.00.0 326.00
13 24 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 06.86 05.7006.8605.1706.860.00.00.0 299.00
14 42 Robin JanovskýRobin Janovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 12 06.58 06.5806.4106.1306.580.00.00.0 283.00
15 3 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 11 06.53 05.7906.1106.5306.530.00.00.0 280.00
16 18 Karel PincKarel Pinc
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 26 06.37 05.9006.3705.7506.370.00.00.0 270.00
17 17 Jakub DohnalJakub Dohnal
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 4 06.37 06.3705.7905.6006.370.00.00.0 270.00
18 9 Matěj ŠímaMatěj Šíma
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 36 06.23 x06.2306.1006.230.00.00.0 262.00
19 37 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 37 06.22 05.1906.2205.9706.220.00.00.0 262.00
20 5 Tomáš ParkánTomáš Parkán
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 25 06.14 06.1405.7505.6306.140.00.00.0 257.00
21 2 Filip KrejčíFilip Krejčí
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 15 06.11 06.09x06.1106.110.00.00.0 255.00
22 33 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 31 06.00 05.9405.9606.0006.000.00.00.0 249.00
23 29 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 22 05.96 05.9604.6705.3505.960.00.00.0 246.00
24 32 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 7 05.81 05.4105.1605.8105.810.00.00.0 238.00
25 34 Jan RobauschJan Robausch
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 29 05.78 05.5605.7805.6705.780.00.00.0 236.00
26 47 Tobiáš MandysTobiáš Mandys
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 20 05.69 05.5805.2505.6905.690.00.00.0 231.00
27 11 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 3 05.67 x05.0605.6705.670.00.00.0 230.00
28 12 Tobias DvořákTobias Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 6 05.65 04.3805.6505.5805.650.00.00.0 228.00
29 23 Filip NovákFilip Novák
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 21 05.38 05.38x05.3605.380.00.00.0 213.00
30 13 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 19 05.37 05.0505.3704.8205.370.00.00.0 212.00
31 49 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 24 05.29 05.2305.2904.9905.290.00.00.0 208.00
32 15 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 16 05.23 04.64x05.2305.230.00.00.0 204.00
33 19 Daniel MachDaniel Mach
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 17 05.21 04.1705.2105.1805.210.00.00.0 203.00
34 35 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 1 04.85 04.6404.0604.8504.850.00.00.0 182.00
35 1 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 32 04.62 x04.3004.6204.620.00.00.0 169.00
36 46 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 13 04.50 xx04.5004.500.00.00.0 162.00
37 22 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 8 03.69 03.2703.6003.6903.690.00.00.0 117.00
Celkem 37 závodníků