Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody staršího žactva

Praha - Juliska (6. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.67
2 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.04
Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.55
2 Bruno TůmaBruno Tůma 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.80
3 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
2 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
3 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.03
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.32
2 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.04
3 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.17
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 07.97
2 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.67
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.45
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.59
2 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.96
3 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 07 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.42
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.52
3 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.93
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.30
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 09 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 08.56
2 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.96
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.41
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.58
2 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.50
3 Slávek PilařSlávek Pilař 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.12
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.54
3 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (čt, 6.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.78
2 Šimon KramářŠimon Kramář 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.67
2 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 07.97
3 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
4 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.30
5 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.32
6 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.42
7 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
8 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.52
9 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
10 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.54
11 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.55
12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 08.56
13 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.58
14 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.59
15 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.67
16 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.78
17 Bruno TůmaBruno Tůma 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.80
18 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.90
19 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.93
20 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.96
20 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.96
22 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.98
23 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.03
24 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.04
24 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.04
26 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.11
27 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.17
28 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.35
29 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.41
30 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.45
31 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.50
32 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.98
33 Šimon KramářŠimon Kramář 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.00
34 Slávek PilařSlávek Pilař 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.12
Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 6.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.77
2 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 07.88
3 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.35
Celkem 3 závodníků
Finále B (čt, 6.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.23
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.24
3 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.27
Celkem 3 závodníků
Finále C (čt, 6.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.72
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.73
Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.09
3 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.54
2 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.09
3 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.69
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.79
3 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.87
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.66
2 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.29
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.77
2 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.33
3 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.79
2 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.23
3 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 07 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.97
2 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.52
3 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.88
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.62
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.14
3 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 09 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.85
2 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.91
3 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.08
2 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.43
3 Sára HůlováSára Hůlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.47
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.70
2 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
3 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.79
2 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.84
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.87
Celkem 3 závodníků
Rozběh 13 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.83
2 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.93
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.59
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.76
2 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.99
3 Kamila KovaříkováKamila Kovaříková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.77
2 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.19
3 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.59
Celkem 3 závodníků
Rozběh 16 (čt, 6.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.39
2 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.51
Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.54
2 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.62
3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.66
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.69
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.70
6 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.76
7 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.77
7 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.77
9 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.78
10 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.79
10 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.79
10 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.79
13 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.83
14 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.84
15 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.85
16 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.87
17 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.91
18 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.93
19 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.97
20 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.99
21 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.08
22 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.09
22 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.09
24 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.14
25 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
26 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.19
27 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
28 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.23
29 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.24
30 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.28
31 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.29
32 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.33
33 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.34
34 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.39
35 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.43
35 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.43
37 Sára HůlováSára Hůlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.47
38 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.51
39 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.52
40 Kamila KovaříkováKamila Kovaříková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.54
41 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.55
42 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.59
42 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.59
44 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.87
45 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.88
46 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.95
Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 6.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.41
2 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.56
3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.68
Celkem 3 závodníků
Finále B (čt, 6.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.59
2 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.71
3 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.79
Celkem 3 závodníků
Finále C (čt, 6.2.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.66
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.71
3 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.83
Celkem 3 závodníků