Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody SPS (uzavřené)

Opava (23. 1. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.79
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.66
3 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.90
2 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.13
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.15
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.14
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.00
3 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.25
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.28
2 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.98
3 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.15
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.48
2 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.46
3 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.12
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.53
2 Tomáš TesařTomáš Tesař 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.15
3 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.18
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.68
3 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.67
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.79
2 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.34
3 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.83
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 23.1.2020 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.81
2 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.44
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.48
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.79
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.90
4 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.14
5 Jan HajdaJan Hajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.18
6 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.28
7 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.46
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.53
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.66
10 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.68
11 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.79
12 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.81
13 Karel OnderkaKarel Onderka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.98
14 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.00
15 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.12
16 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.13
17 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.15
17 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.15
17 Tomáš TesařTomáš Tesař 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.15
20 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.25
21 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.28
22 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.34
23 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.44
24 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49
25 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.67
26 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.83

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČermínVojtěch Čermín 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.06
2 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.08
3 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.19
2 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.85
3 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.38
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.88
2 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.27
3 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.03
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.95
2 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.76
3 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.88
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
2 Jakub TylšarJakub Tylšar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.81
3 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.14
2 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.22
3 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš HulvaEliáš Hulva 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.68
2 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.75
3 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.67
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 23.1.2020 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.08
2 Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.84
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.95
2 Vojtěch ČermínVojtěch Čermín 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.06
3 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.08
4 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.19
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.34
6 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
7 Eliáš HulvaEliáš Hulva 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.68
8 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.75
9 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.76
10 Jakub TylšarJakub Tylšar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.81
11 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.85
12 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.88
12 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.88
14 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.08
15 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.14
16 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
17 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.22
18 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.27
19 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.67
20 Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.84
21 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.97
22 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.03
23 Daniel DumbrovskýDaniel Dumbrovský 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.38

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.46
2 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
3 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.24
3 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.85
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.97
2 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.77
3 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.22
2 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.47
3 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.92
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
2 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.69
3 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.78
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 23.1.2020 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.39
2 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.51
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.46
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
3 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.97
5 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.22
6 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.24
7 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
8 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.39
9 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.42
10 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.47
11 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.51
12 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.69
13 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.77
14 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.78
15 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.85
16 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.92
17 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.30

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
2 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.67
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.08
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.39
2 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49
3 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.31
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.95
2 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
3 Alžběta PlacháAlžběta Plachá 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.43
2 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.65
3 Lucie GlombováLucie Glombová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.61
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.52
3 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.57
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.40
2 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.65
3 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.20
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.67
2 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.28
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (čt, 23.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.66
2 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.13
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
2 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
3 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.39
4 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.40
5 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.43
6 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.49
7 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.52
8 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.57
9 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.65
9 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.65
11 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.66
12 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.67
12 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.67
14 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.95
15 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.08
16 Tereza PiekarczykováTereza Piekarczyková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
17 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.20
18 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.28
19 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.31
20 Lucie GlombováLucie Glombová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.61
21 Alžběta PlacháAlžběta Plachá 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.97
22 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.13