výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (18. 1. 2020)

50 m - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 06.73
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 07.04
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.37
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 08.00
5 Jaromír BuksaJaromír Buksa 53 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.33
6 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.57
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
8 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 10.20
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.05
Celkem 9 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.59
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.77
Celkem 2 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.59
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.69
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.29
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.59
4 Milan PeřinaMilan Peřina 75 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.09
5= Petr ŽídekPetr Žídek 85 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.24
5= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.24
7 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 09.52
8 Jaromír BuksaJaromír Buksa 53 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.67
9 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.10
10 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
11 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 12.26
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.94
Celkem 12 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.52
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.83
5 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.95
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.96
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.19
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.42
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.79
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.25
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.44
6 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.57
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.58
8 Filip KněnickýFilip Kněnický 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.06
9 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.46
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.65
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.76
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.81
4 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.92
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.99
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.03
7 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.05
8 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.09
9 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.12
10 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.17
11 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.23
12 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.29
13 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.34
14 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.54
15 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.61
16 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.67
17 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.68
18 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.71
19 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.86
20 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.97
21 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.11
22 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.19
23 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.30
24 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.57
25 Vladimír ŽídekVladimír Žídek 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.83
26 Štěpán PeřinaŠtěpán Peřina 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.55
27 Stanislav ŽídekStanislav Žídek 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.57
Celkem 27 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.68
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.07
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.17
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.44
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.48
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.54
6 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.65
7 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.67
8= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.73
8= Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.73
10= Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.87
10= Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.87
12 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.99
13 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.05
14 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.13
15 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.19
16 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.20
17 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.23
18 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.45
19 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.54
20 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.58
21 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.86
22 Berenika AntošováBerenika Antošová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.04
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 23 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.80
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.90
4= Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.19
4= Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.19
6 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.23
7 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
8 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.33
9 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.35
10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.41
11 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.44
12 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.46
13 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.50
14= Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.54
14= Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.54
16 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
17 Stela PapouškováStela Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.60
18 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.67
19 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.71
20 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.74
21 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.79
22 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.94
23 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.98
24 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.01
25 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.07
26 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.11
27 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.14
28 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.22
29 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.36
30 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.67
31 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.91
32 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.95
Celkem 32 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 12.59
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.49
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.25
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.47
3 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.52
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.88
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.33
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.44
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.72
5 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.07
6 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.25
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.31
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.51
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.74
2 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.70
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.27
4 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.38
5 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.67
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 11.72
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.86
8 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.16
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.32
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.68
3= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.71
3= Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.71
5 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.74
6 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.53
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 1.28
2 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 1.08
3 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.03
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.73
2 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.58
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.58
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.48
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 1.73
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.53
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 1.40
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 1.38
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 1.33
4 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 1.28
5 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.28
6= Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.28
6= Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 1.28
8 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.23
9 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 1.23
10= Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 1.18
10= Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1.18
12 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.18
13 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.13
14 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 1.03
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 1.56
2 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.48
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.43
4 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.43
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.38
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 1.38
7= Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.28
7= Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.28
9 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.23
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.33
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.28
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.23
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.23
5 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.18
6= Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.08
6= Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.08
Nela EhlováNela Ehlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 NM
Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 4.37
2 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 3.99
3 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.70
4 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.03
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
03 6.02
2 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 5.79
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.61
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 5.01
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 5.54
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.91
3 Filip KněnickýFilip Kněnický
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.65
4 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.79
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.73
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.69
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.64
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.53
5 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.51
6 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4.40
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.31
8 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 4.24
9 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 4.11
10 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.11
11 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.09
12 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.88
13 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.77
14 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.74
15 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.72
16 Matyáš SeckýMatyáš Secký
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.54
17 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.46
18 Daniel ŠustrDaniel Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.36
19 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.59
20 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1.42
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
03 4.86
2 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.73
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.72
4 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.62
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 5.02
2 Ema JelínkováEma Jelínková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 5.00
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 4.74
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.67
5 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.61
6 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.61
7 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.29
8 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4.19
9 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.11
10 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.07
11 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.07
12 Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.04
13 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.00
14 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.98
15 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.79
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.51
2 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.23
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.23
4 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.23
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.21
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.08
7 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
09 4.01
8 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.99
9 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.92
10 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.88
11 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.85
12 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.84
13 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.72
14 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.69
15 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.69
16 Lucie CirmanováLucie Cirmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.67
17 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.57
18 Gabriela KáškováGabriela Kášková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.50
19 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3.43
20 Stela PapouškováStela Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.40
21 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.38
22 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.33
23 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.31
24 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.28
25 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3.24
26 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.21
27 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
12 3.13
28 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.12
29 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.00
30 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2.88
Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 NM
Celkem 31 závodníků

Trojskok - Veteráni

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 09.10
2 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 08.80
3 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 08.40
4 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 07.35
Celkem 4 závodníků