Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (18. 1. 2020)

60 m - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.69
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.29
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.59
4 Milan PeřinaMilan Peřina 75 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.09
5= Petr ŽídekPetr Žídek 85 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.24
5= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.24
7 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 09.52
8 Jaromír BuksaJaromír Buksa 53 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.67
9 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.10
10 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
11 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 12.26
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.94
Celkem 12 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.52
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.83
5 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.95
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.96
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.19
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.42
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.79
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.25
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.44
6 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.57
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.58
8 Filip KněnickýFilip Kněnický 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.06
9 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.46
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.65
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.76
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.81
4 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.92
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.99
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.03
7 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.05
8 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.09
9 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.12
10 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.17
11 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.23
12 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.29
13 Antonín PotměšilAntonín Potměšil 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.34
14 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.54
15 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.61
16 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.67
17 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.68
18 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.71
19 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.86
20 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.97
21 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.11
22 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.19
23 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.30
24 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.57
25 Vladimír ŽídekVladimír Žídek 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.83
26 Štěpán PeřinaŠtěpán Peřina 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.55
27 Stanislav ŽídekStanislav Žídek 15 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.57
Celkem 27 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.68
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.07
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.17
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.44
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.48
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.54
6 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.65
7 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.67
8= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.73
8= Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.73
10= Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.87
10= Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.87
12 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.99
13 Maria Luisa HankoMaria Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.05
14 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.13
15 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.19
16 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.20
17 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.23
18 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.45
19 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.54
20 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.58
21 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.86
22 Berenika AntošováBerenika Antošová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.04
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 23 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.80
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.90
4= Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.19
4= Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.19
6 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.23
7 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
8 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.33
9 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.35
10 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.41
11 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.44
12 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.46
13 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.50
14= Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.54
14= Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.54
16 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
17 Stela PapouškováStela Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.60
18 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.67
19 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.71
20 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.74
21 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.79
22 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.94
23 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.98
24 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.01
25 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.07
26 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.11
27 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.14
28 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.22
29 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.36
30 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.67
31 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.91
32 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.95
Celkem 32 závodníků