Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (18. 1. 2020)

60 m překážek (1.06) - Muži

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 12.59
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.49
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.25
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.47
3 Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.52
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.88
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.33
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.44
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.72
5 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.07
6 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.25
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.31
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.51
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.74
2 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.70
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.27
4 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.38
5 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.67
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 11.72
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.86
8 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.16
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 18.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.32
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.68
3= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.71
3= Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.71
5 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.74
6 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.53
Celkem 6 závodníků