Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD přípravek Středočeského kraje - sk. A

Roztoky u Prahy (7. 6. 2020)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 1000 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.15
1= 1000 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.15
3 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.61
4 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.66
5 1000 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Krystof HubnerKrystof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.14
2 1000 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.26
3 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.51
4 1000 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.70
5 1000 Jonáš GrygarJonáš Grygar 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.69
2 1000 Ondřej PihávekOndřej Pihávek 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.42
3 1000 Samuel KardošSamuel Kardoš 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.49
4 1000 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.22
5 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.37
2 1000 Matej KlepalMatej Klepal 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.62
3 1000 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.25
4 1000 Josef ČihákJosef Čihák 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.50
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.23
2 1000 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.62
3 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.99
4 1000 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.13
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.31
2 1000 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.66
3 1000 Václav MošnaVáclav Mošna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.06
4 1000 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.90
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.82
2 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.91
3 1000 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.94
4 1000 Oliver InmanOliver Inman 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.25
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.15
2 1000 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 08.33
3 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
4 1000 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.77
5 1000 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.23
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.13
2 1000 Tomáš NovákTomáš Novák 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.29
3 1000 Sam PivnýSam Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.47
4 1000 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 08.53
5 1000 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.79
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.51
2 1000 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.61
3 1000 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.08
4 1000 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.22
5 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.40
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.38
2 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.64
3 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.12
4 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.12
5 1000 Lukáš SušickýLukáš Sušický 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.72
2 1000 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
3 1000 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.04
4 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.86
5 1000 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.17
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.20
2 1000 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.29
3 1000 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.43
4 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.59
5 1000 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.68
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.50
2 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.79
3 1000 Matěj SňozíkMatěj Sňozík 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 1 09.35
4 1000 Adam MařataAdam Mařata 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.51
5 1000 Daniel DostálDaniel Dostál 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.75
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.23
2 1000 Daniel LéblDaniel Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.40
3 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.78
4 1000 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 08.84
1000 Jan HrdličkaJan Hrdlička 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.19
2 1000 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.28
3 1000 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29
4 1000 Jan GašparJan Gašpar 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.56
5 1000 Ondra ŠafránekOndra Šafránek 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 10.63
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.03
2 1000 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.29
3 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.73
4 1000 Jáchym VečeřJáchym Večeř 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 10.76
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.94
2 1000 Adrian RusnákAdrian Rusnák 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 08.44
3 1000 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.00
4 1000 Maxmilian RulfMaxmilian Rulf 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 10.30
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.18
2 Bartoloměj KopečnýBartoloměj Kopečný 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 08.53
3 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.78
4 1000 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.00
5 1000 Jan KrčmářJan Krčmář 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 10.72
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Evžen NovarčíkEvžen Novarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.10
2 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.20
3 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
4 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.69
2 1000 Michal DochtorMichal Dochtor 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.94
3 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.03
4 1000 Evžen NovarčíkEvžen Novarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.10
5 1000 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.13
6 1000 Krystof HubnerKrystof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.14
7 1000 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.15
7 1000 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.15
7 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.15
10 1000 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.18
11 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.19
12 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.20
12 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.20
14 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.23
14 1000 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.23
16 1000 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.26
17 1000 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.28
18 1000 Tomáš NovákTomáš Novák 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.29
18 1000 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.29
18 1000 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29
18 1000 Daniel KostečkaDaniel Kostečka 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.29
22 1000 Matěj IllnerMatěj Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.31
23 1000 Oliver BláhaOliver Bláha 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 08.33
24 1000 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.37
25 1000 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.38
26 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
27 1000 Daniel LéblDaniel Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.40
28 1000 Ondřej PihávekOndřej Pihávek 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.42
29 1000 Adrian RusnákAdrian Rusnák 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 08.44
30 1000 Sam PivnýSam Pivný 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.47
31 1000 Samuel KardošSamuel Kardoš 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.49
32 1000 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.50
33 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.51
33 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.51
35 1000 Jan SeibertJan Seibert 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 08.53
35 Bartoloměj KopečnýBartoloměj Kopečný 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 08.53
37 1000 Jan GašparJan Gašpar 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.56
38 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.61
38 1000 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.61
40 1000 Matej KlepalMatej Klepal 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.62
40 1000 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.62
42 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.64
43 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.66
43 1000 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.66
45 1000 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.70
46 1000 Dominik LavičkaDominik Lavička 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.72
47 1000 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
47 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.73
49 1000 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.77
50 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.78
50 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.78
52 1000 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.79
52 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.79
54 1000 Jonáš GrygarJonáš Grygar 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.82
54 1000 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.82
56 1000 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 08.84
57 1000 Lukáš AngelisLukáš Angelis 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.86
58 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.91
59 1000 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.94
60 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.99
61 1000 Šimon FajtŠimon Fajt 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.00
61 1000 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.00
61 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
64 1000 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.04
65 1000 Václav MošnaVáclav Mošna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.06
66 1000 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.08
67 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.12
67 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.12
69 1000 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.13
70 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.16
71 1000 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.22
71 1000 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.22
73 1000 Václav FrolíkVáclav Frolík 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.23
74 1000 Jonáš SkolkaJonáš Skolka 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.25
74 1000 Oliver InmanOliver Inman 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.25
76 1000 Matěj SňozíkMatěj Sňozík 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 1 09.35
77 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.40
78 1000 Jan BlínJan Blín 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.43
79 1000 Lukáš SušickýLukáš Sušický 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.47
80 1000 Josef ČihákJosef Čihák 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.50
81 1000 Adam MařataAdam Mařata 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.51
82 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.59
83 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
84 1000 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.68
85 1000 Daniel DostálDaniel Dostál 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.75
86 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.86
87 1000 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.90
88 1000 Matěj BudínskýMatěj Budínský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.17
89 1000 Maxmilian RulfMaxmilian Rulf 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 10.30
90 1000 Ondra ŠafránekOndra Šafránek 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 10.63
91 1000 Jan KrčmářJan Krčmář 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 10.72
92 1000 Jáchym VečeřJáchym Večeř 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 10.76
1000 Jan HrdličkaJan Hrdlička 09 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 DNS

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.06
2 1000 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.10
3 1000 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.57
4 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.70
5 1000 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.83
2 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.17
3 1000 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.39
4 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.48
5 1000 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.31
2 1000 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.33
3 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.51
4 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.77
5 Josefína SlavíčkováJosefína Slavíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.06
2 1000 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.09
3 1000 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.49
4 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.58
5 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.54
2 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.58
3 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.84
4 1000 Andrea FreudlovaAndrea Freudlova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.32
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.20
2 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.56
3 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.71
4 1000 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.75
5 1000 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.15
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.85
2 1000 Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 07.87
3 1000 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.09
4 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.74
5 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.96
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.23
2 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.43
3 1000 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.71
4 1000 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.98
5 1000 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.42
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.27
2 1000 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.38
3 1000 Eliška KneřováEliška Kneřová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.10
4 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.11
5 1000 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.13
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.67
2= 1000 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.79
2= 1000 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.79
4 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.93
5 1000 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.25
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.00
2 1000 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.29
3 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.39
4 1000 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.71
5 1000 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.32
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Eliška VeseláEliška Veselá 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.58
2 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.04
3 1000 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.08
4 1000 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.56
5 1000 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.88
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.20
2 1000 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.12
3 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.21
4 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.48
5 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.94
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.25
2 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.39
3 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.85
4 Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.90
5 1000 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.68
2 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.85
3 1000 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.00
4 1000 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.66
5 1000 Kristýna RybáčkováKristýna Rybáčková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.75
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.73
2 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.47
3 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.01
4 1000 Ivana HaškováIvana Hašková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.18
5 1000 Natálie NajerováNatálie Najerová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.81
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.67
2 1000 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
3 1000 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.94
4 1000 Sára TuháčkováSára Tuháčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.01
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.07
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.60
3 1000 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.05
4 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.92
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.15
2 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.27
3 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.43
4 1000 Alžběta SmolováAlžběta Smolová 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 10.63
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 08.34
2 1000 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.78
3 1000 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.82
4 1000 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.04
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Natálie KunclováNatálie Kunclová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 08.27
2 1000 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.44
3 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.79
4 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.08
5 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.16
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.06
2 1000 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.22
3 1000 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
4 1000 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.89
5 1000 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 23 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.48
2 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.32
3 1000 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.55
4 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.60
5 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.67
2 1000 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.73
3 1000 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.83
4 1000 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.85
5 1000 Lucie ŠilerováLucie Šilerová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 07.87
6 1000 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.00
7 1000 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.06
7 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.06
7 1000 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.06
10 1000 Marie HavlíkováMarie Havlíková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.07
11 1000 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.09
11 1000 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.09
13 1000 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.10
14 1000 Ema KempferováEma Kempferová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.15
15 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.17
16 1000 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.20
16 1000 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.20
18 1000 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.22
19 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.23
20 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.25
21 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.27
21 1000 Natálie KunclováNatálie Kunclová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 08.27
21 1000 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
24 1000 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.29
25 1000 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.31
26 1000 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.33
27 1000 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 08.34
28 1000 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.39
28 Ema KrečováEma Krečová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.39
28 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.39
31 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.43
31 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.43
33 1000 Ema MráčkováEma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.44
34 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.48
34 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.48
36 1000 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.49
37 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.51
38 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.54
39 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.56
40 1000 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.57
41 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.58
41 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.58
41 1000 Eliška VeseláEliška Veselá 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.58
44 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.60
45 1000 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.67
46 1000 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.68
47 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.70
48 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.71
48 1000 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.71
48 1000 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.71
51 1000 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
52 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.74
53 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.75
53 1000 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.75
55 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.77
56 1000 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.78
57 1000 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.79
57 1000 Kristýna WeissováKristýna Weissová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.79
57 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.79
60 1000 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.82
61 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.84
62 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.85
62 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.85
64 1000 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.89
65 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.93
66 1000 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.94
67 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.96
68 1000 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.98
69 1000 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.00
70 1000 Sára TuháčkováSára Tuháčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.01
71 1000 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.04
71 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.04
71 1000 Alžběta BabukováAlžběta Babuková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.04
74 1000 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.05
75 1000 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.08
75 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.08
77 1000 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.12
78 1000 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.15
79 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.16
80 Josefína SlavíčkováJosefína Slavíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.17
81 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.21
82 1000 Ema LandováEma Landová 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.25
83 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.27
84 1000 Andrea FreudlovaAndrea Freudlova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.32
84 1000 Míša FrolíkováMíša Frolíková 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.32
84 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.32
87 1000 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.36
88 1000 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.38
89 1000 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.42
90 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.47
91 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.48
92 1000 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.55
93 1000 Natálie RaczováNatálie Raczová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.56
94 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.60
95 1000 Sophie HondlováSophie Hondlová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.66
95 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.66
97 1000 Kristýna RybáčkováKristýna Rybáčková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.75
98 1000 Hana BauerováHana Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.88
99 Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.90
100 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 09.92
101 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.94
102 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.01
103 1000 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 10.03
104 1000 Eliška KneřováEliška Kneřová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.10
105 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.11
106 1000 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.13
107 1000 Ella BauerováElla Bauerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.16
108 1000 Ivana HaškováIvana Hašková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.18
109 1000 Alžběta SmolováAlžběta Smolová 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 10.63
110 1000 Natálie NajerováNatálie Najerová 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 11.81

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Caisová, Kutlák, Šnoblová, Šamšula Caisová, Kutlák, Šnoblová, Šamšula SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 36.03
2 1000 Klementová, Vykysalá, Kučera, Achberger Klementová, Vykysalá, Kučera, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.41
3 1000 Šilerová, Bernardová, Pokorný, Zázvorková Šilerová, Bernardová, Pokorný, Zázvorková TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 37.44
4 1000 Hubner, Šebková, Angelis, Koukalová Hubner, Šebková, Angelis, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 37.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Šindelářová, Hradská, Laňková, Machová Šindelářová, Hradská, Laňková, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 37.25
2 1000 Jandurová, Dolejš, Štefflová, Krátká Jandurová, Dolejš, Štefflová, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.43
3 1000 Janovský, Havlíčková, Veverka, Zejdová Janovský, Havlíčková, Veverka, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 40.31
MS 1000 Knébl, Rosenreiterová, Rybáčková, Fišman Knébl, Rosenreiterová, Rybáčková, Fišman TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 43.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Žolko, Soukup, Šerhakl, Illner Žolko, Soukup, Šerhakl, Illner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.35
2 1000 Kantorová, Pihávek, Šnajdrová, Červenková Kantorová, Pihávek, Šnajdrová, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 38.83
3 1000 Doubková, Klepal, Houdková, Slavíčková Doubková, Klepal, Houdková, Slavíčková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 38.92
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Krůtová, Doupalová, Andielová, Dřížďalová Krůtová, Doupalová, Andielová, Dřížďalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.25
2 1000 Hálová, Vesecká, Hájková, Vilhelm Hálová, Vesecká, Hájková, Vilhelm SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 42.10
3 1000 Freudlova, Houdková, Čihák, Vanclová Freudlova, Houdková, Čihák, Vanclová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 42.83
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Obstová, Kubánková, Johanides, Matas Obstová, Kubánková, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 37.38
2 1000 Rus, Pivný, Mottl, Loukota Rus, Pivný, Mottl, Loukota Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 38.45
3 1000 Seibert, Matějovič, Štiková, Bláha Seibert, Matějovič, Štiková, Bláha Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 39.95
4 1000 Kostečková, Kočka, Nič, Bernášek Kostečková, Kočka, Nič, Bernášek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 41.63
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Andresová, Vaňková, Masslová, Komínková Andresová, Vaňková, Masslová, Komínková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 38.53
2 Krečová, Smrkovská, Kázmer, Hniličková Krečová, Smrkovská, Kázmer, Hniličková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 39.46
3 1000 Kos, Novák, Koktová, Raczová Kos, Novák, Koktová, Raczová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 40.33
4 1000 Landová, Horák, Luftner, Frolík Landová, Horák, Luftner, Frolík Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 41.70
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vacková, Lamerová, Levencová, Šulcová Vacková, Lamerová, Levencová, Šulcová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 40.08
2 1000 Veselá, Bárová, Holub, Čížková Veselá, Bárová, Holub, Čížková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 40.09
3 1000 Michálková, Sýkora, Tuháčková, Henlín Michálková, Sýkora, Tuháčková, Henlín Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 41.66
4 1000 Sušický, Budínský, Rusňák, Blín Sušický, Budínský, Rusňák, Blín Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 45.64
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Franke, Čurda, Vaněk, Sysalová Franke, Čurda, Vaněk, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 41.18
2 1000 Schneiderová, Lavička, Dragounová, Kytková Schneiderová, Lavička, Dragounová, Kytková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 43.43
3 1000 Kubešová, Krečová, Hašková, Weissová Kubešová, Krečová, Hašková, Weissová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43.67
4 1000 Isteníková, Bauerová, Bauerová, Hondlová Isteníková, Bauerová, Bauerová, Hondlová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 45.74
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nademlejnský, Gregovská, Dochtor, Bauer Nademlejnský, Gregovská, Dochtor, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.31
2 1000 Tatíček, Alfoldi, Lachman, Ricci Tatíček, Alfoldi, Lachman, Ricci A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.95
3 1000 Pixová, Kunclová, Mlejnský, Kopečný Pixová, Kunclová, Mlejnský, Kopečný SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 38.83
4 1000 Hrdlička, Hrdlička, Macho, Rusnák Hrdlička, Hrdlička, Macho, Rusnák SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 39.78
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Fistrová, Krejsová, Babuková, Opálecká Fistrová, Krejsová, Babuková, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.03
2 1000 Lébl, Fajt, Čáp, Kottová Lébl, Fajt, Čáp, Kottová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.52
3 1000 Gašpar, Ledvina, Sňozík, Fílová Gašpar, Ledvina, Sňozík, Fílová SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 43.99
4 1000 Šafránek, Kalčíková, Večeř, Smolová Šafránek, Kalčíková, Večeř, Smolová SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 48.73
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 7.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Štěpánková, Mráčková, Kempferová, Šimková Štěpánková, Mráčková, Kempferová, Šimková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.72
2 1000 Krejsová, Bubníková, Diviš, Pergl Krejsová, Bubníková, Diviš, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 40.53
3 1000 Plachá, Lipert, Košař, Novarčík Plachá, Lipert, Košař, Novarčík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.71
4 1000 Havlíková, Huml, Hrdličková, Hejhalová Havlíková, Huml, Hrdličková, Hejhalová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 41.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Caisová, Kutlák, Šnoblová, Šamšula Caisová, Kutlák, Šnoblová, Šamšula SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 36.03
2 1000 Klementová, Vykysalá, Kučera, Achberger Klementová, Vykysalá, Kučera, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.41
3 1000 Šindelářová, Hradská, Laňková, Machová Šindelářová, Hradská, Laňková, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 37.25
4 1000 Nademlejnský, Gregovská, Dochtor, Bauer Nademlejnský, Gregovská, Dochtor, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.31
5 1000 Obstová, Kubánková, Johanides, Matas Obstová, Kubánková, Johanides, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 37.38
6 1000 Šilerová, Bernardová, Pokorný, Zázvorková Šilerová, Bernardová, Pokorný, Zázvorková TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 37.44
7 1000 Hubner, Šebková, Angelis, Koukalová Hubner, Šebková, Angelis, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 37.71
8 1000 Tatíček, Alfoldi, Lachman, Ricci Tatíček, Alfoldi, Lachman, Ricci A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.95
9 1000 Žolko, Soukup, Šerhakl, Illner Žolko, Soukup, Šerhakl, Illner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.35
10 1000 Jandurová, Dolejš, Štefflová, Krátká Jandurová, Dolejš, Štefflová, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.43
11 1000 Rus, Pivný, Mottl, Loukota Rus, Pivný, Mottl, Loukota Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 38.45
12 1000 Andresová, Vaňková, Masslová, Komínková Andresová, Vaňková, Masslová, Komínková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 38.53
13 1000 Štěpánková, Mráčková, Kempferová, Šimková Štěpánková, Mráčková, Kempferová, Šimková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.72
14 1000 Kantorová, Pihávek, Šnajdrová, Červenková Kantorová, Pihávek, Šnajdrová, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 38.83
14 1000 Pixová, Kunclová, Mlejnský, Kopečný Pixová, Kunclová, Mlejnský, Kopečný SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 38.83
16 1000 Doubková, Klepal, Houdková, Slavíčková Doubková, Klepal, Houdková, Slavíčková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 38.92
17 1000 Fistrová, Krejsová, Babuková, Opálecká Fistrová, Krejsová, Babuková, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.03
18 1000 Krůtová, Doupalová, Andielová, Dřížďalová Krůtová, Doupalová, Andielová, Dřížďalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.25
19 Krečová, Smrkovská, Kázmer, Hniličková Krečová, Smrkovská, Kázmer, Hniličková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 39.46
20 1000 Hrdlička, Hrdlička, Macho, Rusnák Hrdlička, Hrdlička, Macho, Rusnák SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 39.78
21 1000 Seibert, Matějovič, Štiková, Bláha Seibert, Matějovič, Štiková, Bláha Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 39.95
22 1000 Vacková, Lamerová, Levencová, Šulcová Vacková, Lamerová, Levencová, Šulcová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 40.08
23 1000 Veselá, Bárová, Holub, Čížková Veselá, Bárová, Holub, Čížková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 40.09
24 1000 Janovský, Havlíčková, Veverka, Zejdová Janovský, Havlíčková, Veverka, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 40.31
25 1000 Kos, Novák, Koktová, Raczová Kos, Novák, Koktová, Raczová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 40.33
26 1000 Krejsová, Bubníková, Diviš, Pergl Krejsová, Bubníková, Diviš, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 40.53
27 1000 Plachá, Lipert, Košař, Novarčík Plachá, Lipert, Košař, Novarčík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.71
28 1000 Franke, Čurda, Vaněk, Sysalová Franke, Čurda, Vaněk, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 41.18
29 1000 Kostečková, Kočka, Nič, Bernášek Kostečková, Kočka, Nič, Bernášek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 41.63
30 1000 Havlíková, Huml, Hrdličková, Hejhalová Havlíková, Huml, Hrdličková, Hejhalová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 41.64
31 1000 Michálková, Sýkora, Tuháčková, Henlín Michálková, Sýkora, Tuháčková, Henlín Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 41.66
32 1000 Landová, Horák, Luftner, Frolík Landová, Horák, Luftner, Frolík Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 41.70
33 1000 Hálová, Vesecká, Hájková, Vilhelm Hálová, Vesecká, Hájková, Vilhelm SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 42.10
34 1000 Lébl, Fajt, Čáp, Kottová Lébl, Fajt, Čáp, Kottová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.52
35 1000 Freudlova, Houdková, Čihák, Vanclová Freudlova, Houdková, Čihák, Vanclová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 42.83
36 1000 Knébl, Rosenreiterová, Rybáčková, Fišman Knébl, Rosenreiterová, Rybáčková, Fišman TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 43.00
37 1000 Schneiderová, Lavička, Dragounová, Kytková Schneiderová, Lavička, Dragounová, Kytková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 43.43
38 1000 Kubešová, Krečová, Hašková, Weissová Kubešová, Krečová, Hašková, Weissová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43.67
39 1000 Gašpar, Ledvina, Sňozík, Fílová Gašpar, Ledvina, Sňozík, Fílová SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 43.99
40 1000 Sušický, Budínský, Rusňák, Blín Sušický, Budínský, Rusňák, Blín Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 45.64
41 1000 Isteníková, Bauerová, Bauerová, Hondlová Isteníková, Bauerová, Bauerová, Hondlová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 45.74
42 1000 Šafránek, Kalčíková, Večeř, Smolová Šafránek, Kalčíková, Večeř, Smolová SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 48.73

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 4.23 0.0
2 1000 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 4.00 0.0
3 1000 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 3.83 0.0
4 1000 Ondřej PihávekOndřej Pihávek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 3.63 0.0
5 1000 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 3.51 0.0
6 1000 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 3.50 0.0
7 1000 Samuel KardošSamuel Kardoš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 3.49 0.0
8 1000 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 3.38 0.0
9 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 3.31 0.0
10 1000 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 3.22 0.0
11 1000 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 3.18 0.0
12 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 7 3.07 0.0
13 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 3.05 0.0
14 1000 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 3.03 0.0
15 1000 Jonáš SkolkaJonáš Skolka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 2.96 0.0
16 1000 Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 16 2.82 0.0
17 1000 Václav MošnaVáclav Mošna
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 15 2.10 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 9 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
2 1000 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
3 1000 Sam PivnýSam Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
4 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
5 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
6 1000 Oliver BláhaOliver Bláha
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 7 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
7 1000 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 6 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
8 1000 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 11 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
9 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0
10 1000 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 10 3.20 0.00.00.00.00.00.00.0
11 1000 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 12 3.17 0.00.00.00.00.00.00.0
12 1000 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 16 3.12 0.00.00.00.00.00.00.0
13= 1000 Lukáš SušickýLukáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 13 2.90 0.00.00.00.00.00.00.0
13= 1000 Oliver InmanOliver Inman
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 8 2.90 0.00.00.00.00.00.00.0
15 1000 Jan BlínJan Blín
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 17 2.85 0.00.00.00.00.00.00.0
16 1000 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 14 2.55 0.00.00.00.00.00.00.0
17 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 15 2.23 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 17 závodníků
Skupina 03 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Krystof HubnerKrystof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3 3.75 0.0
2 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 12 3.67 0.0
3 1000 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 3.56 0.0
4= 1000 Lukáš AngelisLukáš Angelis
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 4 3.42 0.0
4= 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 13 3.42 0.0
6 1000 Matej KlepalMatej Klepal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 3.35 0.0
7 1000 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 5 3.24 0.0
8 1000 Jonáš GrygarJonáš Grygar
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 3.13 0.0
9 1000 Josef ČihákJosef Čihák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 7 3.00 0.0
10 1000 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 9 2.68 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 10 závodníků
Skupina 04 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 3.89 0.0
2 1000 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 3.73 0.0
3 1000 Tomáš NovákTomáš Novák
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 10 3.55 0.0
4 1000 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 17 3.42 0.0
5 1000 Jiří KytkaJiří Kytka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 14 3.34 0.0
6 1000 Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 6 3.30 0.0
7 1000 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3 3.25 0.0
8 1000 Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 9 3.23 0.0
9 1000 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 7 3.21 0.0
10 1000 Dominik LavičkaDominik Lavička
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 3.19 0.0
11 1000 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 4 3.15 0.0
12 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 11 3.08 0.0
13 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 12 3.06 0.0
14 1000 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 8 3.05 0.0
15 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 13 3.02 0.0
16 1000 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 3.00 0.0
17 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 16 2.75 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 17 závodníků
Skupina 05 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 14 4.02 0.0
2 1000 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 12 3.81 0.0
3 1000 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 17 3.70 0.0
4 1000 Adrian RusnákAdrian Rusnák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 1 3.68 0.0
5 1000 Daniel LéblDaniel Lébl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 13 3.60 0.0
6 1000 Patrik ČápPatrik Čáp
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 11 3.59 0.0
7 1000 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 16 3.57 0.0
8 1000 Evžen NovarčíkEvžen Novarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 18 3.53 0.0
9 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 2 3.50 0.0
10 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 3.48 0.0
11 1000 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 15 3.44 0.0
12 1000 Jan HrdličkaJan Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 4 3.43 0.0
13 1000 Jan GašparJan Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 3 3.38 0.0
14 1000 Šimon FajtŠimon Fajt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 8 3.31 0.0
15 1000 Matěj SňozíkMatěj Sňozík
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 7 3.11 0.0
16 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 3.10 0.0
17 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 5 3.06 0.0
18 1000 Jan KrčmářJan Krčmář
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 6 2.28 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 18 závodníků
Skupina 06 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 3.86 0.0
2 1000 Daniel KostečkaDaniel Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 3.58 0.0
3 1000 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 4 3.45 0.0
4 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 8 3.44 0.0
5 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 3.36 0.0
6 1000 Michal DochtorMichal Dochtor
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 6 3.26 0.0
7= 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 3.13 0.0
7= Bartoloměj KopečnýBartoloměj Kopečný
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 3.13 0.0
9 1000 Daniel DostálDaniel Dostál
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 5 3.00 0.0
10 1000 Adam MařataAdam Mařata
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 2.78 0.0
11 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 2.47 0.0
12 1000 Ondra ŠafránekOndra Šafránek
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 3 2.38 0.0
13 1000 Maxmilian RulfMaxmilian Rulf
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 1 2.00 0.0
14 1000 Jáchym VečeřJáchym Večeř
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 2 1.92 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 4.28 0.0
2 1000 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 3.94 0.0
3 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 3.89 0.0
4 1000 Karolína LaňkováKarolína Laňková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 3.76 0.0
5 1000 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 3.75 0.0
6 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 3.69 0.0
7 1000 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 3.64 0.0
8 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 21 3.53 0.0
9 1000 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 3.52 0.0
10 1000 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 3.44 0.0
11 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 3.38 0.0
12 1000 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 3.34 0.0
13 1000 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 22 3.33 0.0
14 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 10 3.30 0.0
15 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 7 3.26 0.0
16 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 3.21 0.0
17 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 20 3.19 0.0
18= 1000 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 3.17 0.0
18= 1000 Lucie HájkováLucie Hájková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 18 3.17 0.0
20 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 23 3.15 0.0
21 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 3.00 0.0
22 1000 Sarah VeseckáSarah Vesecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 19 2.87 0.0
23 1000 Sofie HálováSofie Hálová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 2.76 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 23 závodníků
Skupina 02 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KrečováEma Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 3.99 0.0
2 1000 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 6 3.70 0.0
3 1000 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 1 3.56 0.0
4 1000 Ema LandováEma Landová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 16 3.50 0.0
5 1000 Kristýna WeissováKristýna Weissová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 2 3.44 0.0
6 1000 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 8 3.41 0.0
7 1000 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 4 3.37 0.0
8 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 3.25 0.0
9= 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 3.18 0.0
9= 1000 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 17 3.18 0.0
11 1000 Anna ŠulcováAnna Šulcová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 12 2.92 0.0
12 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 19 2.85 0.0
13 1000 Míša FrolíkováMíša Frolíková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 18 2.83 0.0
14 1000 Ivana HaškováIvana Hašková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 9 2.74 0.0
15 1000 Ella BauerováElla Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 21 2.69 0.0
16 1000 Sophie HondlováSophie Hondlová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 22 2.68 0.0
17 Sofie LamerováSofie Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 2.64 0.0
18 1000 Thea KrečováThea Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 2.60 0.0
19 1000 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 15 2.52 0.0
20 1000 Hana BauerováHana Bauerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 20 2.50 0.0
21 1000 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 7 2.46 0.0
22 1000 Natálie NajerováNatálie Najerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 23 2.36 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 22 závodníků
Skupina 03 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 17 3.87 0.0
2 1000 Lucie ŠilerováLucie Šilerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 16 3.85 0.0
3 1000 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 3.84 0.0
4 1000 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 10 3.83 0.0
5 1000 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 3.80 0.0
6 1000 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 3.61 0.0
7 1000 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 13 3.57 0.0
8 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 1 3.52 0.0
9 1000 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 15 3.47 0.0
10 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 11 3.31 0.0
11 1000 Nela ZejdováNela Zejdová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3 3.30 0.0
12 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 3.26 0.0
13 Josefína SlavíčkováJosefína Slavíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.04 0.0
14 1000 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 3.02 0.0
15 1000 Andrea FreudlovaAndrea Freudlova
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 8 2.97 0.0
16 1000 Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 5 2.95 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 16 závodníků
Skupina 04 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 4.02 0.0
2 1000 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 3.95 0.0
3 1000 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 3.64 0.0
4 1000 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 3.63 0.0
5= 1000 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 8 3.52 0.0
5= 1000 Dominika BárováDominika Bárová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 6 3.52 0.0
7 1000 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 3.46 0.0
8 1000 Anna MichálkováAnna Michálková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 19 3.45 0.0
9 1000 Eliška VeseláEliška Veselá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 4 3.39 0.0
10 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 14 3.38 0.0
11 1000 Nela MasslováNela Masslová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 7 3.30 0.0
12 1000 Sára TuháčkováSára Tuháčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 21 3.19 0.0
13 1000 Lucie ČížkováLucie Čížková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 10 3.17 0.0
14 1000 Viktorie FišmanViktorie Fišman
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 11 3.16 0.0
15 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 17 3.04 0.0
16 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 9 2.99 0.0
17 1000 Natálie RaczováNatálie Raczová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 16 2.89 0.0
18 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 2.85 0.0
19 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 23 2.72 0.0
20 1000 Eliška KneřováEliška Kneřová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 12 2.70 0.0
21 1000 Kristýna RybáčkováKristýna Rybáčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 13 2.67 0.0
22 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 22 2.27 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 22 závodníků
Skupina 05 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Ema KempferováEma Kempferová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 4 3.88 0.0
2 1000 Ema MráčkováEma Mráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 5 3.84 0.0
3 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 3.80 0.0
4 1000 Tereza RicciTereza Ricci
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 7 3.71 0.0
5 1000 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 6 3.60 0.0
6 1000 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 3 3.42 0.0
7 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 3.31 0.0
8 1000 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 2 3.30 0.0
9 1000 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 11 3.14 0.0
10 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 3.10 0.0
11 Zuzana FílováZuzana Fílová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 1 2.94 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 11 závodníků
Skupina 06 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Natálie PixováNatálie Pixová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 2 3.64 0.0
2 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 9 3.57 0.0
3 1000 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 6 3.51 0.0
4 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 3.44 0.0
5 1000 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 7 3.39 0.0
6 1000 Natálie KunclováNatálie Kunclová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 3 3.30 0.0
7 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 13 3.28 0.0
8 1000 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 8 3.15 0.0
9 1000 Marie HavlíkováMarie Havlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 12 3.13 0.0
10 1000 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 11 3.06 0.0
11 1000 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 15 3.01 0.0
12 1000 Johana JarošováJohana Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 2.98 0.0
13 1000 Michaela KrejsováMichaela Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 17 2.81 0.0
14 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 14 2.48 0.0
15 1000 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 5 2.44 0.0
16 1000 Alžběta SmolováAlžběta Smolová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 1 2.32 0.0
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 16 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 33.80 0.0
2 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 32.82 0.0
3 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 7 32.80 0.0
4 1000 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 30.72 0.0
5 1000 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 30.40 0.0
6 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 30.24 0.0
7 1000 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 27.31 0.0
8 1000 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 25.88 0.0
9 1000 Matěj IllnerMatěj Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 25.39 0.0
10 1000 Ondřej ŠerhaklOndřej Šerhakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 25.24 0.0
11 1000 Ondřej PihávekOndřej Pihávek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 25.02 0.0
12 1000 Samuel KardošSamuel Kardoš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 20.20 0.0
13 1000 Václav MošnaVáclav Mošna
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 15 19.45 0.0
14 1000 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 19.32 0.0
15 1000 Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 16 17.68 0.0
16 1000 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 17.27 0.0
17 1000 Jonáš SkolkaJonáš Skolka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 14.22 0.0
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 9 44.23 0.0
2 1000 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 39.25 0.0
3 1000 Jan SeibertJan Seibert
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 6 34.28 0.0
4 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 29.25 0.0
5 1000 Sam PivnýSam Pivný
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 26.98 0.0
6 1000 Oliver BláhaOliver Bláha
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 7 24.68 0.0
7 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 23.65 0.0
8 1000 Lukáš SušickýLukáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 13 20.68 0.0
9 1000 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 16 20.35 0.0
10 1000 Zdeněk MatějovičZdeněk Matějovič
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 12 19.68 0.0
11 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 18.65 0.0
12 1000 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 11 17.08 0.0
13 1000 Oliver InmanOliver Inman
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 8 15.43 0.0
14 1000 Jan BlínJan Blín
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 17 15.05 0.0
15 1000 Matěj BudínskýMatěj Budínský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 14 13.67 0.0
16 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 15 05.18 0.0
1000 Václav FrolíkVáclav Frolík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 10 NM 0.0
Celkem 17 závodníků
Skupina 03 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 5 29.27 0.0
2 1000 Matej KlepalMatej Klepal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 26.95 0.0
3 1000 Lukáš AngelisLukáš Angelis
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 4 25.05 0.0
4 1000 Krystof HubnerKrystof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3 24.34 0.0
5 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 12 22.29 0.0
6 1000 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 19.59 0.0
7 1000 Josef ČihákJosef Čihák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 7 19.05 0.0
8 1000 Tomáš JanovskýTomáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 9 15.70 0.0
9 1000 Jonáš GrygarJonáš Grygar
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 2 15.29 0.0
10 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 13 14.77 0.0
Celkem 10 závodníků
Skupina 04 (ne, 7.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Dominik LavičkaDominik Lavička
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 31.70 0.0
2 1000 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 31.60 0.0
3 1000 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 31.10 0.0
4 1000 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 8 24.97 0.0
5 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 11 24.04 0.0
6 1000 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 17 23.85 0.0
7 1000 Tomáš NovákTomáš Novák
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 10 23.28 0.0
8 1000 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 22.10 0.0
9 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 13 20.81 0.0
10 1000 Jiří KytkaJiří Kytka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 14 18.93 0.0
11 1000 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3 17.20 0.0
12 1000 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 7 16.90 0.0
13 1000 Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 9 16.14 0.0
14 1000 Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 6 15.20 0.0
15 1000 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 4 15.10 0.0
16 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 12 13.81 0.0
17 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 16 07.85 0.0
Celkem 17 závodníků
Skupina 05 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 14 42.73 0.0
2 1000 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 36.38 0.0
3 1000 Adrian RusnákAdrian Rusnák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 7 35.20 0.0
4 1000 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 13 28.42 0.0
5 1000 Daniel LéblDaniel Lébl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 15 27.80 0.0
6 1000 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 16 26.52 0.0
7 1000 Evžen NovarčíkEvžen Novarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 17 25.55 0.0
8 1000 Matěj SňozíkMatěj Sňozík
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 8 24.78 0.0
9 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 2 24.32 0.0
10 1000 Jan HrdličkaJan Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 3 23.55 0.0
11 1000 Šimon FajtŠimon Fajt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 11 22.77 0.0
12 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 4 22.50 0.0
13 1000 Patrik ČápPatrik Čáp
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 10 21.40 0.0
14 1000 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 18 20.89 0.0
15 1000 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 19 20.76 0.0
16 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 6 13.35 0.0
17 1000 Jan KrčmářJan Krčmář
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
13 5 13.28 0.0
18 1000 Jan GašparJan Gašpar
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 1 08.85 0.0
Celkem 18 závodníků
Skupina 06 (ne, 7.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 37.50 0.0
2 Bartoloměj KopečnýBartoloměj Kopečný
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 26.96 0.0
3 1000 Daniel KostečkaDaniel Kostečka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 25.30 0.0
4 1000 Michal DochtorMichal Dochtor
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 6 21.96 0.0
5 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 8 21.90 0.0
6 1000 Adam MařataAdam Mařata
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 20.38 0.0
7 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 18.46 0.0
8 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 16.05 0.0
9 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 15.32 0.0
10 1000 Ondra ŠafránekOndra Šafránek
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 3 14.47 0.0
11 1000 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 4 13.71 0.0
12 1000 Daniel DostálDaniel Dostál
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 5 11.55 0.0
13 1000 Jáchym VečeřJáchym Večeř
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 2 09.18 0.0
14 1000 Maxmilian RulfMaxmilian Rulf
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 1 06.19 0.0
Celkem 14 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 7.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 31.02 0.0
2 1000 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 30.65 0.0
3 1000 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 30.15 0.0
4 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 26.94 0.0
5 1000 Sofie HálováSofie Hálová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 26.25 0.0
6 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 21 23.94 0.0
7 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 23.87 0.0
8 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 23.77 0.0
9 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 20.52 0.0
10 1000 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 20.33 0.0
11 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 7 20.16 0.0
12 1000 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 19.90 0.0
13 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 18.51 0.0
14 1000 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 18.35 0.0
15 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 20 17.89