Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Roztoky u Prahy (12. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.22
2 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.05
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.55
4 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.72
Daniel KřiklanDaniel Křiklan 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.71
2 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.29
3 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.04
4 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.11
5 Richard TauerRichard Tauer 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
2 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.46
3 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.52
4 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.29
5 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.65
2 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.31
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.73
4 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.91
5 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.41
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.26
3 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.64
4 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.44
5 Antonín ŠmejdířAntonín Šmejdíř 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.49
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.01
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
4 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.50
5 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.81
2 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.29
3 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.62
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.92
5 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.88
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.42
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.48
4 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.91
5 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.95
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.02
3 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.84
4 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.92
5 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.05
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.07
3 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.66
4 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.72
5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 10.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (pá, 12.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.02
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.15
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.91
4 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.19
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.22
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.41
3 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.49
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.65
5 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
6 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.71
7 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.81
8 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.88
9 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.95
10 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.01
11 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.02
11 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.02
13 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.05
13 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.05
15 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.07
16 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
17 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.15
18 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.26
19 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.29
19 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.29
21 Matěj JarkovskýMatěj Jarkovský 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.31
22 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.42
23 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.46
24 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.48
25 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.50
26 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.52
27 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.55
28 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.62
29 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.64
30 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.66
31 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.72
31 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.72
33 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.73
34 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.84
35 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.91
35 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.91
35 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.91
38 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.92
38 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.92
40 Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.98
41 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.03
42 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.04
43 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.11
44 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.19
45 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.22
46 Richard TauerRichard Tauer 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.26
47 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.29
47 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.29
49 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.36
49 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 10.36
51 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.39
52 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.44
53 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.61
54 Antonín ŠmejdířAntonín Šmejdíř 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.92
Daniel KřiklanDaniel Křiklan 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.21 11.00
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.36 9.00
3 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.57 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.64 7.00
5 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.65 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.53 5.00
2 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.72 4.00
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.93 3.00
4 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.98 2.00
5 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 09.07 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.41
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.84
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.57
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.74
5 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.01
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.45
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.66
4 Kristýna PuchalováKristýna Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.89
5 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.67
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.47
3 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.60
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.84
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.81
2 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.02
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.61
4 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.90
5 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.89
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.63
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.71
4 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.24
5 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.90
2 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.38
3 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.75
4 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.30
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.15
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.19
3 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.22
4 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.97
5 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.06
2 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.44
3 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.63
4 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.09
5 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.07
2 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.48
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.50
4 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.94
5 Sofie SláčíkováSofie Sláčíková 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.01
2 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.32
4 Lucie MikešováLucie Mikešová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.70
5 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.14
2 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.17
3 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34
4 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.51
5 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.88
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.23
3 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34
4 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.67
5 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 09.11
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.27
3 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.59
4 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.04
5 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (pá, 12.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.65
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.11
3 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.53
4 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.41
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.65
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.67
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.81
5 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.84
6 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.88
7 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.89
8 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.90
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 3 09.01
9 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.01
11 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.02
12 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.06
12 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
14 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.07
15 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 09.11
15 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.11
17 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.14
18 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.15
19 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.17
20 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.19
21 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.22
22 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.23
23 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.27
24 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.32
25 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34
25 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.34
27 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.38
28 Tereza BarákováTereza Baráková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.44
29 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.45
30 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.47
31 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.48
32 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.50
33 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.51
34 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.53
35 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.57
36 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.59
37 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.60
38 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.61
39 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.63
39 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.63
41 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.66
42 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.67
43 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.71
44 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.74
45 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.75
46 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.81
47 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.84
48 Kristýna PuchalováKristýna Puchalová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.89
49 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.90
50 Adéla AmbrozováAdéla Ambrozová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.93
51 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.94
52 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.97
52 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.97
54 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.99
55 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.04
56 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.06
57 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.09
58 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.14
59 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.24
60 Lucie MackovičováLucie Mackovičová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.30
61 Sofie SláčíkováSofie Sláčíková 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.34
62 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.47
63 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.49
64 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.52
65 Lucie MikešováLucie Mikešová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.70
66 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.85
67 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.94
68 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.97
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.34 11.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 08.65 9.00
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.68 8.00
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.70 7.00
5 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 12.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.84 4.50
1= Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.84 4.50
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 09.00 3.00
4 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.16 2.00
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.24 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.37 7.00
2 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 52.33
3 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 55.93
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 61.89
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.39 5.00
2 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 53.50
3 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 56.30
4 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 56.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 43.56 11.00
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.47 1.00
3 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 51.02
4 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 64.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 48.85 6.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 49.80 4.00
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.93
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 47.90 8.00
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 50.64
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 55.09
4 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 55.74
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 53.06
2 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 56.35
3 Richard TauerRichard Tauer 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 57.01
Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 49.96 3.00
2 David UrbanDavid Urban 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 51.28
3 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 53.40
4 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 59.43
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 46.39 9.00
2 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.33
3 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 57.68
4 Daniel KřiklanDaniel Křiklan 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 61.69
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 50.38 2.00
2 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.69
3 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 61.36
4 Antonín ŠmejdířAntonín Šmejdíř 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 65.64
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 12.6.2020 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.19
2 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.96
3 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 43.56 11.00
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 46.39 9.00
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 47.90 8.00
4 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.37 7.00
5 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 48.85 6.00
6 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.39 5.00
7 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 49.80 4.00
8 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 49.96 3.00
9 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 50.38 2.00
10 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.47 1.00
11 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 50.64
12 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 51.02
13 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.19
14 David UrbanDavid Urban 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 51.28
15 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.93
16 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.96
17 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 52.33
18 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 53.06
19 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.18
20 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 53.40
21 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 53.50
22 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.33
23 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 55.09
24 Pavel LuxPavel Lux 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 55.74
25 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 55.93
26 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 56.30
27 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 56.35
28 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 56.58
29 Richard TauerRichard Tauer 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 57.01
30 Quido InnemanQuido Inneman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 57.68
31 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.69
32 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 59.43
33 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 61.36
34 Daniel KřiklanDaniel Křiklan 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 61.69
35 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 61.89
36 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 64.51
37 Antonín ŠmejdířAntonín Šmejdíř 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 65.64
Šimon ZemanŠimon Zeman 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 43.43 11.00
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 47.06 8.00
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 50.12 2.00
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 50.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 46.19 9.00
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 51.56
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 53.68
4 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 61.14
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 48.50 7.00
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 49.28 3.00
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 52.39
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.34
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 52.60
2 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 56.75
3 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 58.66
4 Lucie MikešováLucie Mikešová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 60.83
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.49
2 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 55.34
3 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 56.45
4 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 58.44
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 48.72 4.00
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.00
3 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 53.18
4 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 54.61
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.54 6.00
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 50.70
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.90
4 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 53.35
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 50.14 1.00
2 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 52.28
3 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 52.39
4 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 50.49
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 53.43
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.93
4 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 58.24
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 48.68 5.00
2 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 51.68
3 Sofie SláčíkováSofie Sláčíková 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 60.02
4 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 64.73
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 12.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.45
2 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 56.04
3 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 58.54
4 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 58.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 43.43 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 46.19 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 47.06 8.00
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 48.50 7.00
5 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.54 6.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 48.68 5.00
7 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 48.72 4.00
8 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 49.28 3.00
9 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 50.12 2.00
10 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 50.14 1.00
11 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 50.18
12 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 50.49
13 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 50.70
14 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.00
15 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 51.56
16 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 51.68
17 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.90
18 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 52.28
19 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 52.39
19 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 52.39
21 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 52.60
22 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 53.18
23 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.34
24 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 53.35
25 Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.41
26 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 53.43
27 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.49
28 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 53.68
29 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.93
30 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 54.61
31 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 55.34
32 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.45
33 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 56.04
34 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 56.45
35 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 56.75
36 Lucie VeverkováLucie Veverková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 58.24
37 Kristýna SlepičkováKristýna Slepičková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 58.44
38 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 58.54
39 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 58.66
40 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 58.83
41 Sofie SláčíkováSofie Sláčíková 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 60.02
42 Lucie MikešováLucie Mikešová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 60.83
43 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 61.14
44 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 64.73

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:33.12 11.00
2 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:34.73 8.00
3 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:35.54 7.00
4 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 2:37.07 6.00
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:38.71 5.00
6 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 2:39.67 4.00
7 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:40.29 3.00
8 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:41.18 2.00
9 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:42.30 1.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:49.41
2 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:50.55
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:51.43
4 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:53.80
5 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:55.64
6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:59.02
7 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:00.40
8 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 3:00.46
9 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:01.62
10 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:03.29
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:34.02 9.00
2 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:44.67
3 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:04.96
4 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 3:06.25
5 Prokop DivišProkop Diviš 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:07.19
6 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 3:08.39
7 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 3:09.87
8 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 3:10.78
9 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:32.24
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 2:33.12 11.00
2 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:34.02 9.00
3 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:34.73 8.00
4 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:35.54 7.00
5 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 2:37.07 6.00
6 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:38.71 5.00
7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 2:39.67 4.00
8 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:40.29 3.00
9 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:41.18 2.00
10 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:42.30 1.00
11 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:44.67
12 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:49.41
13 Vítek SuchomelVítek Suchomel 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:50.55
14 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:51.43
15 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:53.80
16 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:55.64
17 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:59.02
18 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:00.40
19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 3:00.46
20 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 3:01.62
21 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:03.29
22 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:04.96
23 Jonáš EtrychJonáš Etrych 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 3:06.25
24 Prokop DivišProkop Diviš 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 3:07.19
25 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 3:08.39
26 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 3:09.87
27 Matyáš DrtinaMatyáš Drtina 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 3:10.78
28 Milan DanišMilan Daniš 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:32.24

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:40.80 11.00
2 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:41.50 9.00
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:41.67 8.00
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 2:48.62 7.00
5 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:48.99 6.00
6 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:49.18 5.00
7 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:50.95 3.00
8 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 2:52.17 1.00
9 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:52.51
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:49.35 4.00
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:52.66
3 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 2:55.04
4 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 2:55.63
5 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 2:56.09
6 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 2:57.21
7 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 2:58.15
8 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:59.25
9 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 2:59.27
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:51.32 2.00
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:57.48
3 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:02.00
4 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:03.21
5 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:08.61
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:12.88
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:13.86
8 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:18.80
9 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:24.44
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:40.80 11.00
2 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:41.50 9.00
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:41.67 8.00
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 2:48.62 7.00
5 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:48.99 6.00
6 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:49.18 5.00
7 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:49.35 4.00
8 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:50.95 3.00
9 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 9 2:51.32 2.00
10 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 2:52.17 1.00
11 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:52.51
12 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:52.66
13 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 2:55.04
14 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 2:55.63
15 Natalie KvasničkaNatalie Kvasnička 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 2:56.09
16 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 2:57.21
17 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:57.48
18 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 2:58.15
19 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:59.25
20 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 2:59.27
21 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:02.00
22 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:03.21
23 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:08.61
24 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:12.88
25 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:13.86
26 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:18.80
27 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:24.44

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.30 11.00
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.96 8.50
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.99 7.00
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11.31 5.00
5 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.96 8.50
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.20 6.00
3 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 11.34 4.00
4 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 11.56 2.00
5 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 11.47 3.00
2 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.62 1.00
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.14
4 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.15
5 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.54
2 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.60
3 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.26
4 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.32
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.45
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.20
2 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.28
3 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.79
4 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 11.79
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.82
3 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.86
4 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.86
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 15:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 13.04
2 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.41
3 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 14.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.30 11.00
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.96 8.50
2 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.96 8.50
4 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.99 7.00
5 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.20 6.00
6 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11.31 5.00
7 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 11.34 4.00
8 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 11.47 3.00
9 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 11.56 2.00
10 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.62 1.00
11 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.78
12 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 11.79
13 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.82
13 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.82
15 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.14
16 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.15
17 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.20
18 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.54
19 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.60
20 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.86
20 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.86
22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 13.04
23 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.20
24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.26
25 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.28
26 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.32
27 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.41
28 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.45
29 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.79
30 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.98
31 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 14.80

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.73 11.00
2 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 10.74 9.00
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.91 8.00
4 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.60
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 32.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.01 7.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.20 6.00
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 11.21 5.00
4 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.29 4.00
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 11.46 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.96
2 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.09
3= Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.46
3= Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.46
5 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 12.63
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.89
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 12.57
3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 12.82
4 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.88
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 14.22
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.61
2 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 12.69
3 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 13.14
4 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.24
5 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.39
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.85
2 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 14.09
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 14.20
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 14.61
5 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 14.75
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 11.48 2.00
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.99
3 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.35
4 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.16
5 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 14.92
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.56 1.00
2 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.39
3 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 14.21
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.91
2 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.10
3 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.21
4 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.48
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 12.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.71
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.29
3 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.98
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 10.73 11.00
2 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 10.74 9.00
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.91 8.00
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.01 7.00
5 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.20 6.00
6 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 11.21 5.00
7 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.29 4.00
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 11.46 3.00
9 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 11.48 2.00
10 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.56 1.00
11 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.60
12 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.71
13 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.89
14 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.96
15 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.99
16 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.09
17 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.46
17 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.46
19 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 12.57
20 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.61
21 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 12.63
22 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 12.69
23 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 12.82
24 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.85
25 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.88
26 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.91
27 Magdaléna MusilováMagdaléna Musilová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.10
28 Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 1 13.14
29 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.21
30 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.24
31 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.29
32 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.35
33 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.39
33 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.39
35 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.48
36 Magdaléna TrhoňováMagdaléna Trhoňová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.98
37 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 14.09
38 Dalie DvořákováDalie Dvořáková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.16
39 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 14.20
40 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 14.21
41 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 14.22
42 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 14.61
43 Kateřina VobejdováKateřina Vobejdová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 14.75
44 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 14.92
45 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 32.81
Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špicl, Šarvaš, Strnad, Chytil Špicl, Šarvaš, Strnad, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.03 7.00
2= Mikeš, Petráček, Drtina, Fišer Mikeš, Petráček, Drtina, Fišer Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 38.30
2= Pospíšil, Urban, Melen, Mrůzek Pospíšil, Urban, Melen, Mrůzek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 38.30
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikula, Krůta, Sitek, Horník Mikula, Krůta, Sitek, Horník TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 32.47 11.00
2= Pika, Bečka, Czadera, Hacker Pika, Bečka, Czadera, Hacker Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.89 4.50
2= Alfoldi, Kohout, Najman, Teska Alfoldi, Kohout, Najman, Teska A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.89 4.50
Hlaváč, Mullen, Mutinský, Kysilka Hlaváč, Mullen, Mutinský, Kysilka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ
Poznámky:
Přeběhnutá předávka 3-4.úsek
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoffmann, Komrska, Janků, Truhlář Hoffmann, Komrska, Janků, Truhlář TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.64 8.00
2 Bubník, Pešek, Pergl, Pech Bubník, Pešek, Pergl, Pech Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 35.94 1.00
3 Babáček, Pešice, Rubeš, Hanč Babáček, Pešice, Rubeš, Hanč ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 36.85
4 Daniš, Daniš, Křiklan, Tesař Daniš, Daniš, Křiklan, Tesař Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 39.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubec, Jarkovský, Kamenský, Vojtěch Holubec, Jarkovský, Kamenský, Vojtěch SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 35.53 3.00
2 Vocílka, Zápotocký, Šimek, Fišer Vocílka, Zápotocký, Šimek, Fišer SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.17
3 Hertl, Hošek, Pokorný, Pospíšil Hertl, Hošek, Pokorný, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 37.39
4 Červený, Pergelt, Volf, Švarc Červený, Pergelt, Volf, Švarc SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 39.02
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beneš, Šidík, Novák, Šašek Beneš, Šidík, Novák, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.45 9.00
2 Fořt, Korbel, Piš, Pacner Fořt, Korbel, Piš, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.63 2.00
3 Kepka, Urban, Večeřa, Zeman Kepka, Urban, Večeřa, Zeman SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 36.45
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Junek, Klouček, Škvára, Tymar Junek, Klouček, Škvára, Tymar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 37.22
2 Fišer, Hůla, Kolbek, Procházka Fišer, Hůla, Kolbek, Procházka A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 37.35
3= Tauer, Kocúrek, Lux, Ponert Tauer, Kocúrek, Lux, Ponert Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 39.54
3= Guzdek, Karel, Lachman, Novotný Guzdek, Karel, Lachman, Novotný A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.54
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenoch, Klicpera, Suk, Zajac Lenoch, Klicpera, Suk, Zajac TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 34.80 6.00
2 Kovařovic, Lang, Mařík, Šot Kovařovic, Lang, Mařík, Šot A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 39.16
3 Freudl, Etrych, Vyšínský, Šmejdíř Freudl, Etrych, Vyšínský, Šmejdíř ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 40.97
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikula, Krůta, Sitek, Horník Mikula, Krůta, Sitek, Horník TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 32.47 11.00
2 Beneš, Šidík, Novák, Šašek Beneš, Šidík, Novák, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.45 9.00
3 Hoffmann, Komrska, Janků, Truhlář Hoffmann, Komrska, Janků, Truhlář TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.64 8.00
4 Špicl, Šarvaš, Strnad, Chytil Špicl, Šarvaš, Strnad, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.03 7.00
5 Lenoch, Klicpera, Suk, Zajac Lenoch, Klicpera, Suk, Zajac TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 34.80 6.00
6 Pika, Bečka, Czadera, Hacker Pika, Bečka, Czadera, Hacker Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.89 4.50
6 Alfoldi, Kohout, Najman, Teska Alfoldi, Kohout, Najman, Teska A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.89 4.50
8 Holubec, Jarkovský, Kamenský, Vojtěch Holubec, Jarkovský, Kamenský, Vojtěch SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 35.53 3.00
9 Fořt, Korbel, Piš, Pacner Fořt, Korbel, Piš, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.63 2.00
10 Bubník, Pešek, Pergl, Pech Bubník, Pešek, Pergl, Pech Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 35.94 1.00
11 Kepka, Urban, Večeřa, Zeman Kepka, Urban, Večeřa, Zeman SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 36.45
12 Babáček, Pešice, Rubeš, Hanč Babáček, Pešice, Rubeš, Hanč ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 36.85
13 Vocílka, Zápotocký, Šimek, Fišer Vocílka, Zápotocký, Šimek, Fišer SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 37.17
14 Junek, Klouček, Škvára, Tymar Junek, Klouček, Škvára, Tymar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 37.22
15 Fišer, Hůla, Kolbek, Procházka Fišer, Hůla, Kolbek, Procházka A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 37.35
16 Hertl, Hošek, Pokorný, Pospíšil Hertl, Hošek, Pokorný, Pospíšil TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 37.39
17 Mikeš, Petráček, Drtina, Fišer Mikeš, Petráček, Drtina, Fišer Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 38.30
17 Pospíšil, Urban, Melen, Mrůzek Pospíšil, Urban, Melen, Mrůzek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 38.30
19 Červený, Pergelt, Volf, Švarc Červený, Pergelt, Volf, Švarc SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 39.02
20 Kovařovic, Lang, Mařík, Šot Kovařovic, Lang, Mařík, Šot A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 39.16
21 Tauer, Kocúrek, Lux, Ponert Tauer, Kocúrek, Lux, Ponert Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 39.54
21 Guzdek, Karel, Lachman, Novotný Guzdek, Karel, Lachman, Novotný A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.54
23 Daniš, Daniš, Křiklan, Tesař Daniš, Daniš, Křiklan, Tesař Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 39.85
24 Freudl, Etrych, Vyšínský, Šmejdíř Freudl, Etrych, Vyšínský, Šmejdíř ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 40.97
Hlaváč, Mullen, Mutinský, Kysilka Hlaváč, Mullen, Mutinský, Kysilka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.07 11.00
2 Štěrbová, Vyšínská, Kučerová, Popelková Štěrbová, Vyšínská, Kučerová, Popelková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.19 9.00
3 Marková, Šteflová, Vintrová, Kyjánková Marková, Šteflová, Vintrová, Kyjánková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 34.80 4.00
4 Šebestová, Majtaníková, Havlíčková, Korbelová Šebestová, Majtaníková, Havlíčková, Korbelová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 35.18 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forejtová, Klajmonová, Fílová, Šimková Forejtová, Klajmonová, Fílová, Šimková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 33.76 8.00
2 Jirouchová, Brodská, Kmeťová, Tichá Jirouchová, Brodská, Kmeťová, Tichá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.39 6.00
3 Zambojová, Englická, Vokounová, Tvrdá Zambojová, Englická, Vokounová, Tvrdá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 36.07
4 Ambrozová, Čadková, Jaňourová, Musilová Ambrozová, Čadková, Jaňourová, Musilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 39.09
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurdová, Kottová, Kadlíková, Pavlíčková Čurdová, Kottová, Kadlíková, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 35.04 3.00
2 Andresová, Kubánková, Koubíková, Daňková Andresová, Kubánková, Koubíková, Daňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 36.52
3 Pokorná, Pravdová, Sojková, Bertlová Pokorná, Pravdová, Sojková, Bertlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.21
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antošová, Obstová, Hanousková, Jakabová Antošová, Obstová, Hanousková, Jakabová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 34.17 7.00
2 Nejedlá, Nademlejnská, Konopáčová, Rojíková Nejedlá, Nademlejnská, Konopáčová, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.69 5.00
3 Karbulková, Podhradská, Chlaňová, Rubešová Karbulková, Podhradská, Chlaňová, Rubešová SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 35.21 1.00
4 Baráková, Dražanová, Falcníková, Jeníková Baráková, Dražanová, Falcníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ungerová, Koukalová, Kahle, Marcová Ungerová, Koukalová, Kahle, Marcová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.42
2 Bodmas, Brátová, Plochová, Plochová Bodmas, Brátová, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 35.68
3 Černá, Duníková, Šmejkalová, Vobejdová Černá, Duníková, Šmejkalová, Vobejdová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.99
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 35.65
2 Chaloupecká, Matoušková, Skalová, Vágnerová Chaloupecká, Matoušková, Skalová, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 35.77
3 Čápová, Dítětová, Zejdová, Zejdová Čápová, Dítětová, Zejdová, Zejdová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 37.79
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červinková, Holubová, Krejčí, Turňová Červinková, Holubová, Krejčí, Turňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.63
2 Hanley, Ambrožová, Musilová, Karasová Hanley, Ambrožová, Musilová, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.94
3 Rambousková, Leštinová, Slepičková, Řeháčková Rambousková, Leštinová, Slepičková, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.52
4 Fikesová, Mikulíková, Kulhánková, Pecháňová Fikesová, Mikulíková, Kulhánková, Pecháňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.75
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 12.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlčková, Kvasnička, Pešíková, Veverková Vlčková, Kvasnička, Pešíková, Veverková SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 36.50
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Pischnothová, Veselá, Štruplová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.07 11.00
2 Štěrbová, Vyšínská, Kučerová, Popelková Štěrbová, Vyšínská, Kučerová, Popelková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.19 9.00
3 Forejtová, Klajmonová, Fílová, Šimková Forejtová, Klajmonová, Fílová, Šimková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 33.76 8.00
4 Antošová, Obstová, Hanousková, Jakabová Antošová, Obstová, Hanousková, Jakabová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 34.17 7.00
5 Jirouchová, Brodská, Kmeťová, Tichá Jirouchová, Brodská, Kmeťová, Tichá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.39 6.00
6 Nejedlá, Nademlejnská, Konopáčová, Rojíková Nejedlá, Nademlejnská, Konopáčová, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 34.69 5.00
7 Marková, Šteflová, Vintrová, Kyjánková Marková, Šteflová, Vintrová, Kyjánková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 34.80 4.00
8 Čurdová, Kottová, Kadlíková, Pavlíčková Čurdová, Kottová, Kadlíková, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 35.04 3.00
9 Šebestová, Majtaníková, Havlíčková, Korbelová Šebestová, Majtaníková, Havlíčková, Korbelová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 35.18 2.00
10 Karbulková, Podhradská, Chlaňová, Rubešová Karbulková, Podhradská, Chlaňová, Rubešová SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 35.21 1.00
11 Ungerová, Koukalová, Kahle, Marcová Ungerová, Koukalová, Kahle, Marcová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.42
12 Červinková, Holubová, Krejčí, Turňová Červinková, Holubová, Krejčí, Turňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 35.63
13 Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Mackovičová, Holakovská, Humlová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 35.65
14 Bodmas, Brátová, Plochová, Plochová Bodmas, Brátová, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 35.68
15 Chaloupecká, Matoušková, Skalová, Vágnerová Chaloupecká, Matoušková, Skalová, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 35.77
16 Hanley, Ambrožová, Musilová, Karasová Hanley, Ambrožová, Musilová, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 35.94
17 Zambojová, Englická, Vokounová, Tvrdá Zambojová, Englická, Vokounová, Tvrdá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 36.07
18 Vlčková, Kvasnička, Pešíková, Veverková Vlčková, Kvasnička, Pešíková, Veverková SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 36.50
19 Andresová, Kubánková, Koubíková, Daňková Andresová, Kubánková, Koubíková, Daňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 36.52
19 Rambousková, Leštinová, Slepičková, Řeháčková Rambousková, Leštinová, Slepičková, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.52
21 Baráková, Dražanová, Falcníková, Jeníková Baráková, Dražanová, Falcníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.93
22 Pokorná, Pravdová, Sojková, Bertlová Pokorná, Pravdová, Sojková, Bertlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.21
23 Fikesová, Mikulíková, Kulhánková, Pecháňová Fikesová, Mikulíková, Kulhánková, Pecháňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.75
24 Čápová, Dítětová, Zejdová, Zejdová Čápová, Dítětová, Zejdová, Zejdová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 37.79
25 Černá, Duníková, Šmejkalová, Vobejdová Černá, Duníková, Šmejkalová, Vobejdová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.99
26 Ambrozová, Čadková, Jaňourová, Musilová Ambrozová, Čadková, Jaňourová, Musilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 39.09

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 12.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.571.60 Body
1 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 1.57 ---ooooxoxooxoxxoxxx 11.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 1.52 ---xoxoxoooxoxoxxx 9.00
3 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 1.49 oooooxoooxoxxx 8.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 15 1.46 -oooooxooxxx 7.00
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 10 1.40 -oooooxx 6.00
6 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 1.35 oooooxxx 5.00
7 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 11 1.35 ooooxoxxx 4.00
8 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 1.35 oooxoxoxxx 3.00
9 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 1.30 oooxxoxxx 2.00
10 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 6 1.30 xoxooxxoxxx 1.00
11 Šimon ZemanŠimon Zeman
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 13 1.25 oxooxxx
12 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 1.20 ooxxx
13 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 1.20 xoxoxxx
14 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 3 1.15 oxxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 12.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.53 Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 9 1.47 --ooooooooox 11.00
2 Justýna FílováJustýna Fílová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 10 1.44 --ooooxooxoxoxxx 9.00
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4 1.41 ---xooxxoxooxxoxxx 8.00
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3 1.38 ooooooooxxx 7.00
5 Tereza Šebestová