výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halowych Mistrzostw Śląska U16, U14 i U12

Ostrava (9. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LiburaJakub Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 4 07.54 q
2 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 07.77 q
3 Igor SkowronekIgor Skowronek 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 08.17
4 Rafał SzopniewskiRafał Szopniewski 05 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 8 08.23
5 Wiktor ZimnyWiktor Zimny 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 08.42
6 Antoni DrożniakAntoni Drożniak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 3 08.58
7 Michał JonkiszMichał Jonkisz 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 09.34
Jakub AdamuszekJakub Adamuszek 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 07.44 q
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 07.79 q
3 Adam MikułaAdam Mikuła 06 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 07.91
4 Rafał GrygierczykRafał Grygierczyk 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 7 08.05
5 Tobiasz ZagórskiTobiasz Zagórski 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 3 08.09
6 JAN TURSKIJAN TURSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 8 08.10
7 Michał BębenekMichał Bębenek 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 08.25
8 Michał WróbelMichał Wróbel 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 08.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 4 07.57 q
2 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 5 07.60 q
3 BARTOSZ PALECZNYBARTOSZ PALECZNY 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 8 07.93
4 Maksymilian PająkMaksymilian Pająk 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 07.96
5 Artur TaradajArtur Taradaj 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 08.20
6 MICHAŁ JAFERNIKMICHAŁ JAFERNIK 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 7 08.40
7 Kacper GADAJKacper GADAJ 06 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 08.44
8 Ricardo GórnyRicardo Górny 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz MisterekMateusz Misterek 05 MOSM TychyMOSM Tychy 5 07.51 q
2 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.61 q
3 Robert PorębskiRobert Porębski 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.88
4 Jan CyganJan Cygan 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 6 08.02
5 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 08.04
6 Mateusz GawronMateusz Gawron 06 MKS ŻywiecMKS Żywiec 3 08.23
JAKUB MACHULECJAKUB MACHULEC 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 7 DNS
Igor NowakIgor Nowak 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 07.44 q
2 Mateusz MisterekMateusz Misterek 05 MOSM TychyMOSM Tychy 5 07.51 q
3 Jakub LiburaJakub Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 4 07.54 q
4 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 4 07.57 q
5 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 5 07.60 q
6 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.61 q
7 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 07.77 q
8 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 07.79 q
9 Robert PorębskiRobert Porębski 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.88
10 Adam MikułaAdam Mikuła 06 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 07.91
11 BARTOSZ PALECZNYBARTOSZ PALECZNY 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 8 07.93
12 Maksymilian PająkMaksymilian Pająk 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 07.96
13 Jan CyganJan Cygan 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 6 08.02
14 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 08.04
15 Rafał GrygierczykRafał Grygierczyk 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 7 08.05
16 Tobiasz ZagórskiTobiasz Zagórski 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 3 08.09
17 JAN TURSKIJAN TURSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 8 08.10
18 Igor SkowronekIgor Skowronek 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 08.17
19 Artur TaradajArtur Taradaj 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6 08.20
20 Rafał SzopniewskiRafał Szopniewski 05 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 8 08.23
20 Mateusz GawronMateusz Gawron 06 MKS ŻywiecMKS Żywiec 3 08.23
22 Michał BębenekMichał Bębenek 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 08.25
23 MICHAŁ JAFERNIKMICHAŁ JAFERNIK 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 7 08.40
24 Wiktor ZimnyWiktor Zimny 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 08.42
25 Kacper GADAJKacper GADAJ 06 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 08.44
26 Ricardo GórnyRicardo Górny 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.56
27 Antoni DrożniakAntoni Drożniak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 3 08.58
28 Michał WróbelMichał Wróbel 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 08.59
29 Michał JonkiszMichał Jonkisz 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 09.34
Jakub AdamuszekJakub Adamuszek 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
JAKUB MACHULECJAKUB MACHULEC 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 7 DNS
Igor NowakIgor Nowak 06 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:44) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr MleczekPiotr Mleczek 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 07.40
2 Mateusz MisterekMateusz Misterek 05 MOSM TychyMOSM Tychy 5 07.42
3 Jakub LiburaJakub Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 07.47
4 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 07.50
5 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 07.54
6 Oskar MrugałaOskar Mrugała 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 07.62
7 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 07.76
8 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 8 07.83
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajewskiDominik Majewski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 07.94
2 Jakub MatlingiewiczJakub Matlingiewicz 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 08.28
3 Michał SikorskiMichał Sikorski 07 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 6 08.50
4 Maksymilian BIELAMaksymilian BIELA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 1 08.58
5 Julian WidłakJulian Widłak 07 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 08.60
6 Bartosz WuwerBartosz Wuwer 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 08.61
7 Maksymilian AnusMaksymilian Anus 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 7 08.75
8 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajewskiDominik Majewski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.21 q
2 Michał SikorskiMichał Sikorski 07 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 08.49 q
3 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.72 q
4 Szymon SzedelSzymon Szedel 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 08.94
5 Mateusz NowakMateusz Nowak 07 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.96
6 Dominik KolmanDominik Kolman 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.72
Mateusz RybkaMateusz Rybka 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julian WidłakJulian Widłak 07 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 8 08.49 q
2 Maciej KlimaMaciej Klima 08 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.84
3 MICHAŁ CICHOŃMICHAŁ CICHOŃ 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 08.85
4 Tymoteusz KupczykTymoteusz Kupczyk 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.88
5 Antoni BanachAntoni Banach 08 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 08.94
6 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 08.99
7 Patryk NocuńPatryk Nocuń 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 09.97
Kacper GłowniaKacper Głownia 07 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MatlingiewiczJakub Matlingiewicz 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 08.37 q
2 Maksymilian BIELAMaksymilian BIELA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 08.65 q
3 Jakub KotulaJakub Kotula 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.95
4 Piotr KulaPiotr Kula 07 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 09.21
5 Filip ZanderFilip Zander 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.29
6 Konrad NocońKonrad Nocoń 08 RMKSRMKS 3 09.50
7 Ryszard GruszkaRyszard Gruszka 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 10.47
Konrad ŻurawikKonrad Żurawik 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz WuwerBartosz Wuwer 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 08.55 q
2 Maksymilian AnusMaksymilian Anus 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 08.64 q
3 Piotr FrączykPiotr Frączyk 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 08.79
4 FRANCISZEK CZAJAFRANCISZEK CZAJA 08 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 08.96
5 Mateusz MądryMateusz Mądry 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.04
6 Oskar ZawiszaOskar Zawisza 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 09.34
7 Maksymilian SynowiecMaksymilian Synowiec 08 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 09.86
8 Szymon PaśSzymon Paś 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 10.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajewskiDominik Majewski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.21 q
2 Jakub MatlingiewiczJakub Matlingiewicz 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 08.37 q
3 Michał SikorskiMichał Sikorski 07 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 5 08.49 q
3 Julian WidłakJulian Widłak 07 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 8 08.49 q
5 Bartosz WuwerBartosz Wuwer 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 08.55 q
6 Maksymilian AnusMaksymilian Anus 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 08.64 q
7 Maksymilian BIELAMaksymilian BIELA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 08.65 q
8 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.72 q
9 Piotr FrączykPiotr Frączyk 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 08.79
10 Maciej KlimaMaciej Klima 08 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.84
11 MICHAŁ CICHOŃMICHAŁ CICHOŃ 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 08.85
12 Tymoteusz KupczykTymoteusz Kupczyk 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.88
13 Szymon SzedelSzymon Szedel 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 08.94
13 Antoni BanachAntoni Banach 08 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 4 08.94
15 Jakub KotulaJakub Kotula 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 08.95
16 Mateusz NowakMateusz Nowak 07 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.96
16 FRANCISZEK CZAJAFRANCISZEK CZAJA 08 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 08.96
18 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 08.99
19 Mateusz MądryMateusz Mądry 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.04
20 Piotr KulaPiotr Kula 07 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 09.21
21 Filip ZanderFilip Zander 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.29
22 Oskar ZawiszaOskar Zawisza 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 09.34
23 Konrad NocońKonrad Nocoń 08 RMKSRMKS 3 09.50
24 Dominik KolmanDominik Kolman 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.72
25 Maksymilian SynowiecMaksymilian Synowiec 08 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 6 09.86
26 Patryk NocuńPatryk Nocuń 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 09.97
27 Ryszard GruszkaRyszard Gruszka 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 10.47
28 Szymon PaśSzymon Paś 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 10.62
Mateusz RybkaMateusz Rybka 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 DNS
Kacper GłowniaKacper Głownia 07 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS
Konrad ŻurawikKonrad Żurawik 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 8 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.23 q
2 Daria CzyszczonDaria Czyszczon 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 08.65
3 Julia ADAMEKJulia ADAMEK 06 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 09.07
4 Anna WalągAnna Waląg 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 09.11
5 Wiktoria MajdakWiktoria Majdak 05 MKS ŻywiecMKS Żywiec 2 09.14
6 ALEKSANDRA LIPSKAALEKSANDRA LIPSKA 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09.23
Jagoda ChrapkaJagoda Chrapka 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.96 q
2 Anna WalicaAnna Walica 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 08.62
3 OLIWIA GAŻAOLIWIA GAŻA 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 08.68
4 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.83
5 MARIA BADURAMARIA BADURA 06 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 09.28
6 Karolina PotworaKarolina Potwora 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 09.54
Amelia MatysekAmelia Matysek 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 08.14 q
2 Klaudia SurowieckaKlaudia Surowiecka 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 08.68
3 Emilia KoniorEmilia Konior 05 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 08.87
4 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 2 09.04
5 Wiktoria Wicherek-DrostWiktoria Wicherek-Drost 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 09.10
6 NATALIA STRONCZEKNATALIA STRONCZEK 06 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 09.26
Paulina KościńskaPaulina Kościńska 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 JAGODA ŻUKOWSKAJAGODA ŻUKOWSKA 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 1 08.32 q
2 Zuzanna KazimierczykZuzanna Kazimierczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 5 08.45 q
3 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 08.56
4 Joanna MikolajczykJoanna Mikolajczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 6 08.56
5 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 08.85
6 Iga BorowskaIga Borowska 05 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 3 09.02
7 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 08.26 q
2 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 08.58
3 MAGDALENA ŚPIEWAKMAGDALENA ŚPIEWAK 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 08.61
4 Adrianna FuklinAdrianna Fuklin 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.83
5 Paulina KalinoPaulina Kalino 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 09.00
6 Oliwia KucharzewskaOliwia Kucharzewska 05 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 09.29
Oliwia CnotaOliwia Cnota 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 08.37 q
2 Natalia CiemiengaNatalia Ciemienga 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 08.82
3 JUSTYNA KĘDZIORAJUSTYNA KĘDZIORA 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 1 09.14
4 Anna HankeAnna Hanke 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.25
5 Emilia MajkaEmilia Majka 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 09.37
6 Maja BroniszewskaMaja Broniszewska 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 09.47
Julia MazurJulia Mazur 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.2.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 08.36 q
2 Maja KrystosikMaja Krystosik 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 08.53
3 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 08.59
4 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.78
5 Julia RzeszutkoJulia Rzeszutko 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.42
6 Natalia HatNatalia Hat 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.57
Dorota BanowskaDorota Banowska 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.96 q
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 08.14 q
3 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.23 q
4 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 08.26 q
5 JAGODA ŻUKOWSKAJAGODA ŻUKOWSKA 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 1 08.32 q
6 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 08.36 q
7 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 08.37 q
8 Zuzanna KazimierczykZuzanna Kazimierczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 5 08.45 q
9 Maja KrystosikMaja Krystosik 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 08.53
10 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 4 08.56
10 Joanna MikolajczykJoanna Mikolajczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 6 08.56
12 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 08.58
13 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 08.59
14 MAGDALENA ŚPIEWAKMAGDALENA ŚPIEWAK 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 1 08.61
15 Anna WalicaAnna Walica 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 08.62
16 Daria CzyszczonDaria Czyszczon 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 08.65
17 OLIWIA GAŻAOLIWIA GAŻA 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 08.68
17 Klaudia SurowieckaKlaudia Surowiecka 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 08.68
19 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.78
20 Natalia CiemiengaNatalia Ciemienga 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 08.82
21 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 3 08.83
21 Adrianna FuklinAdrianna Fuklin 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.83
23 Oliwia DudekOliwia Dudek 05 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 08.85
24 Emilia KoniorEmilia Konior 05 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 08.87
25 Paulina KalinoPaulina Kalino 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 09.00
26 Iga BorowskaIga Borowska 05 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 3 09.02
27 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 2 09.04
28 Julia ADAMEKJulia ADAMEK 06 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 09.07
29 Wiktoria Wicherek-DrostWiktoria Wicherek-Drost 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 09.10
30 Anna WalągAnna Waląg 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 09.11
31 Wiktoria MajdakWiktoria Majdak 05 MKS ŻywiecMKS Żywiec 2 09.14
31 JUSTYNA KĘDZIORAJUSTYNA KĘDZIORA 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 1 09.14
33 ALEKSANDRA LIPSKAALEKSANDRA LIPSKA 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09.23
34 Anna HankeAnna Hanke 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.25
35 NATALIA STRONCZEKNATALIA STRONCZEK 06 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 09.26
36 MARIA BADURAMARIA BADURA 06 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 7 09.28
37 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.29
37 Oliwia KucharzewskaOliwia Kucharzewska 05 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 09.29
39 Emilia MajkaEmilia Majka 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 5 09.37
40 Julia RzeszutkoJulia Rzeszutko 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.42
41 Maja BroniszewskaMaja Broniszewska 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 2 09.47
42 Karolina PotworaKarolina Potwora 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 1 09.54
43 Natalia HatNatalia Hat 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.57
Jagoda ChrapkaJagoda Chrapka 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 7 DNS
Amelia MatysekAmelia Matysek 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 DNS
Paulina KościńskaPaulina Kościńska 05 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 6 DNS
Oliwia CnotaOliwia Cnota 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 7 DNS
Julia MazurJulia Mazur 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 7 DNS
Dorota BanowskaDorota Banowska 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 6 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg 05 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 07.97
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 08.13
3 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 08.22
4 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 08.22
5 JAGODA ŻUKOWSKAJAGODA ŻUKOWSKA 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 08.31
6 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 08.38
7 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 08.44
8 Zuzanna KazimierczykZuzanna Kazimierczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 8 08.46
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:38) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 08.31
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 08.33
3 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 08.60
4 Agata KucAgata Kuc 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 6 08.64
5 Julia KarmelitaJulia Karmelita 07 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 08.65
6 Milena GłąbekMilena Głąbek 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 08.71
7 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 1 08.73
8 Oliwia BaryckaOliwia Barycka 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 8 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 08.41 q
2 Alicja JendrzejAlicja Jendrzej 07 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 09.03
3 Jagoda ZawalskaJagoda Zawalska 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.12
4 Hanna StecHanna Stec 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.32
5 Oliwia BIEŃKOWSKAOliwia BIEŃKOWSKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 09.49
6 Kinga KowalskaKinga Kowalska 07 RMKSRMKS 2 09.97
7 Nikola KamudaNikola Kamuda 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julia BławickaJulia Bławicka 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 08.88
2 Laura CichowskaLaura Cichowska 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 6 08.90
3 Nikola RopskaNikola Ropska 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 4 09.27
4 Agata KRUPIŃSKAAgata KRUPIŃSKA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 09.54
5 STella BUdkowskaSTella BUdkowska 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.55
6 Mira KłóskaMira Kłóska 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 10.05
7 Anna KominekAnna Kominek 07 RMKSRMKS 3 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.73 q
2 Oliwia BaryckaOliwia Barycka 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.78 q
MS Amelia KaczorAmelia Kaczor 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 09.18
4 Julia DunikowskaJulia Dunikowska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.21
5 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 09.23
6 Zofia TomaszekZofia Tomaszek 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 3 09.72
7 Alicja CzubakAlicja Czubak 08 RMKSRMKS 2 10.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 08.43 q
2 Karolina BałazyKarolina Bałazy 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.88
3 Maja WiśniewskaMaja Wiśniewska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.24
4 Julia DrejJulia Drej 07 RMKSRMKS 3 09.29
5 Milena JurgaMilena Jurga 07 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 10.18
6 Anna KaczmarskaAnna Kaczmarska 08 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 2 10.47
7 MArta WojteraMArta Wojtera 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milena GłąbekMilena Głąbek 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 08.69 q
2 MAGDALENA PODGÓRSKAMAGDALENA PODGÓRSKA 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 09.21
3 Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.56
4 Zuzanna SzmatlochZuzanna Szmatloch 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.56
5 Milena KiciaMilena Kicia 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.58
6 Magdalena MANOWSKAMagdalena MANOWSKA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 09.68
7 Amelia SzatanAmelia Szatan 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 10.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 08.76 q
2 Adelina DonievaAdelina Donieva 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 09.17
3 Wiktoria BralichWiktoria Bralich 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.30
4 Nikola KrupaNikola Krupa 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 3 09.33
5 Zofia DopierałaZofia Dopierała 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 09.62
6 Julia KravchenkoJulia Kravchenko 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 10.11
Zuzanna KapturZuzanna Kaptur 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia KarmelitaJulia Karmelita 07 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 08.71 q
2 Lena ŁazarczykLena Łazarczyk 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 09.22
3 Kinga ŚwiderskaKinga Świderska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 09.68
4 Zuzanna TwardowskaZuzanna Twardowska 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 09.69
Oliwia SikorskaOliwia Sikorska 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS
Aleksandra MudaAleksandra Muda 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 DNS
Sonia GAWĘDASonia GAWĘDA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agata KucAgata Kuc 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 4 08.63 q
2 Lena HellerLena Heller 08 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 5 09.08
3 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 09.40
4 Zuzanna KolanowskaZuzanna Kolanowska 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 09.43
5 Nina KarwickaNina Karwicka 08 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 3 09.57
6 KATARZYNA NOWAKKATARZYNA NOWAK 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 09.64
7 Maja GrzechułaMaja Grzechuła 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 10.25
Magdalena JarosMagdalena Jaros 08 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 9.2.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara MikołajewskaBarbara Mikołajewska 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 09.21
2 Maja SzarataMaja Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 09.21
3 Anna ZiobroAnna Ziobro 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 09.37
4 Wiktoria DąbrowskaWiktoria Dąbrowska 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 09.93
5 Aleksandra JaroszekAleksandra Jaroszek 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 10.18
6 Wiktoria WikłoWiktoria Wikło 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 10.27
Nadia KuwałekNadia Kuwałek 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 7 DNS
Amelia WojnaAmelia Wojna 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 08.41 q
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 08.43 q
3 Agata KucAgata Kuc 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 4 08.63 q
4 Milena GłąbekMilena Głąbek 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 4 08.69 q
5 Julia KarmelitaJulia Karmelita 07 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 08.71 q
6 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.73 q
7 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 08.76 q
8 Oliwia BaryckaOliwia Barycka 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.78 q
9 Julia BławickaJulia Bławicka 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 08.88
9 Karolina BałazyKarolina Bałazy 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 08.88
11 Laura CichowskaLaura Cichowska 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 6 08.90
12 Alicja JendrzejAlicja Jendrzej 07 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 09.03
13 Lena HellerLena Heller 08 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 5 09.08
14 Jagoda ZawalskaJagoda Zawalska 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.12
15 Adelina DonievaAdelina Donieva 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 09.17
16 Amelia KaczorAmelia Kaczor 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 09.18
17 Julia DunikowskaJulia Dunikowska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.21
17 MAGDALENA PODGÓRSKAMAGDALENA PODGÓRSKA 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 09.21
17 Barbara MikołajewskaBarbara Mikołajewska 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 09.21
17 Maja SzarataMaja Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 09.21
21 Lena ŁazarczykLena Łazarczyk 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 09.22
22 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 09.23
23 Maja WiśniewskaMaja Wiśniewska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.24
24 Nikola RopskaNikola Ropska 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 4 09.27
25 Julia DrejJulia Drej 07 RMKSRMKS 3 09.29
26 Wiktoria BralichWiktoria Bralich 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.30
27 Hanna StecHanna Stec 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.32
28 Nikola KrupaNikola Krupa 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 3 09.33
29 Anna ZiobroAnna Ziobro 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 09.37
30 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 09.40
31 Zuzanna KolanowskaZuzanna Kolanowska 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 09.43
32 Oliwia BIEŃKOWSKAOliwia BIEŃKOWSKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 09.49
33 Agata KRUPIŃSKAAgata KRUPIŃSKA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 09.54
34 STella BUdkowskaSTella BUdkowska 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.55
35 Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 09.56
35 Zuzanna SzmatlochZuzanna Szmatloch 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 09.56
37 Nina KarwickaNina Karwicka 08 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 3 09.57
38 Milena KiciaMilena Kicia 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.58
39 Zofia DopierałaZofia Dopierała 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 09.62
40 KATARZYNA NOWAKKATARZYNA NOWAK 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 09.64
41 Magdalena MANOWSKAMagdalena MANOWSKA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 09.68
41 Kinga ŚwiderskaKinga Świderska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 3 09.68
43 Zuzanna TwardowskaZuzanna Twardowska 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 09.69
44 Zofia TomaszekZofia Tomaszek 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 3 09.72
45 Wiktoria DąbrowskaWiktoria Dąbrowska 07 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 09.93
46 Kinga KowalskaKinga Kowalska 07 RMKSRMKS 2 09.97
47 Nikola KamudaNikola Kamuda 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 09.98
48 Mira KłóskaMira Kłóska 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 10.05
49 Julia KravchenkoJulia Kravchenko 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 10.11
50 Milena JurgaMilena Jurga 07 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 10.18
50 Aleksandra JaroszekAleksandra Jaroszek 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 10.18
52 Amelia SzatanAmelia Szatan 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 10.20
53 Maja GrzechułaMaja Grzechuła 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 10.25
54 Wiktoria WikłoWiktoria Wikło 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 10.27
55 Alicja CzubakAlicja Czubak 08 RMKSRMKS 2 10.31
56 Anna KominekAnna Kominek 07 RMKSRMKS 3 10.47
56 Anna KaczmarskaAnna Kaczmarska 08 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 2 10.47
58 MArta WojteraMArta Wojtera 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 10.51
Zuzanna KapturZuzanna Kaptur 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 DNS
Oliwia SikorskaOliwia Sikorska 08 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 1 DNS
Aleksandra MudaAleksandra Muda 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 DNS
Sonia GAWĘDASonia GAWĘDA 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 DNS
Magdalena JarosMagdalena Jaros 08 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 7 DNS
Nadia KuwałekNadia Kuwałek 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 7 DNS
Amelia WojnaAmelia Wojna 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KurzyniecJan Kurzyniec 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 4 08.98 q
2 Mateusz StruzikMateusz Struzik 09 RMKSRMKS 5 09.50 q
3 AMADEUSZ MARCINIAKAMADEUSZ MARCINIAK 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.69
4 Franciszek LipskiFranciszek Lipski 09 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 10.22
5 Igor PawulaIgor Pawula 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 10.30
6 Grzegorz StężałyGrzegorz Stężały 10 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 10.44
7 Igor KalusIgor Kalus 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 11.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz SzołtysikBartosz Szołtysik 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 09.12 q
2 Daniel NiechciałDaniel Niechciał 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.23 q
3 Wojdyło MateuszWojdyło Mateusz 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.36 q
4 Dominik PorawskiDominik Porawski 09 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 09.53
5 Miłosz szombaraMiłosz szombara 10 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 10.34
6 Hubert HajduczekHubert Hajduczek 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 11.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karol JaroszekKarol Jaroszek 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.22 q
2 Radosław GibułaRadosław Gibuła 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 09.39 q
3 Szymon PłonkaSzymon Płonka 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 10.10
4 Michał SadowskiMichał Sadowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 10.30
5 Jakub OgórekJakub Ogórek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 10.31
6 Marcel TokarskiMarcel Tokarski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel OlszewskiMarcel Olszewski 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 09.41 q
2 Jan BaranowskiJan Baranowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.53
3 Beniamin KrzakBeniamin Krzak 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 10.47
4 Tomasz ŻakTomasz Żak 09 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 10.52
5 Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 10.61
6 Borys StefańskiBorys Stefański 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1 11.70
Oskar UrbanowiczOskar Urbanowicz 09 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KurzyniecJan Kurzyniec 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 4 08.98 q
2 Bartosz SzołtysikBartosz Szołtysik 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 09.12 q
3 Karol JaroszekKarol Jaroszek 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.22 q
4 Daniel NiechciałDaniel Niechciał 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.23 q
5 Wojdyło MateuszWojdyło Mateusz 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 09.36 q
6 Radosław GibułaRadosław Gibuła 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 09.39 q
7 Marcel OlszewskiMarcel Olszewski 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 09.41 q
8 Mateusz StruzikMateusz Struzik 09 RMKSRMKS 5 09.50 q
9 Dominik PorawskiDominik Porawski 09 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 09.53
9 Jan BaranowskiJan Baranowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 09.53
11 AMADEUSZ MARCINIAKAMADEUSZ MARCINIAK 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.69
12 Szymon PłonkaSzymon Płonka 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 10.10
13 Franciszek LipskiFranciszek Lipski 09 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 10.22
14 Igor PawulaIgor Pawula 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 10.30
14 Michał SadowskiMichał Sadowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 10.30
16 Jakub OgórekJakub Ogórek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 10.31
17 Miłosz szombaraMiłosz szombara 10 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 10.34
18 Grzegorz StężałyGrzegorz Stężały 10 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 10.44
19 Beniamin KrzakBeniamin Krzak 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 10.47
20 Marcel TokarskiMarcel Tokarski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 10.50
21 Tomasz ŻakTomasz Żak 09 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 7 10.52
22 Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 10.61
23 Hubert HajduczekHubert Hajduczek 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 11.63
24 Borys StefańskiBorys Stefański 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1 11.70
25 Igor KalusIgor Kalus 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 11.73
Oskar UrbanowiczOskar Urbanowicz 09 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KurzyniecJan Kurzyniec 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 4 08.94
2 Bartosz SzołtysikBartosz Szołtysik 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 08.95
3 Karol JaroszekKarol Jaroszek 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 09.19
4= Wojdyło MateuszWojdyło Mateusz 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 09.40
4= Daniel NiechciałDaniel Niechciał 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 09.40
6 Marcel OlszewskiMarcel Olszewski 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 1 09.42
7 Radosław GibułaRadosław Gibuła 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 09.45
Mateusz StruzikMateusz Struzik 09 RMKSRMKS 8 DQ
Poznámky:
DQ -8dr. TP 17.2 163.2
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.73 q
2 Emilia TuckaEmilia Tucka 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 09.69 q
3 Natalia WalaszczykNatalia Walaszczyk 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09.80
4 Zofia FrydryszekZofia Frydryszek 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 09.82
5 Jagoda KrużołekJagoda Krużołek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 10.63
6 Aleksandra SpilokAleksandra Spilok 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 11.85
Ewa PyzikEwa Pyzik 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Violetta ŁaszewiczVioletta Łaszewicz 09 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 08.89 q
2 Martyna WieraMartyna Wiera 09 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 09.64 q
3 Zuzanna RYTZuzanna RYT 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 09.82
4 Oliwia OrzechowskaOliwia Orzechowska 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 10.00
5 Patrycja SpilokPatrycja Spilok 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 10.10
6 Paulina WawrzyńczakPaulina Wawrzyńczak 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 11.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 MAJA GÓRSKAMAJA GÓRSKA 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.18 q
2 Julia SzombaraJulia Szombara 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 09.99
3 Oliwia KliśOliwia Kliś 09 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 10.02
4 Maja MusikMaja Musik 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 10.21
5 Marta AFINIECMarta AFINIEC 09 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 10.28
6 Iga KACZOROWSKAIga KACZOROWSKA 11 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 10.49
7 Nikola DolibogNikola Dolibog 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 11.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika PajkertWeronika Pajkert 09 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 09.33 q
2 Alicja JanikAlicja Janik 09 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 09.45 q
3 Elżbieta RodakElżbieta Rodak 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 09.97
4 Aleksandra ZawieruchaAleksandra Zawierucha 09 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 10.12
5 Emila OpiołaEmila Opioła 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 10.28
6 Martyna KolmanMartyna Kolman 10 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 10.32
7 Patrycja WRONAPatrycja WRONA 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 10.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.2.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanna KotowiczHanna Kotowicz 09 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 5 09.34 q
2 Zofia PasierbekZofia Pasierbek 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 09.82
MS Zofia BławickaZofia Bławicka 09 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 2 10.30
4 Tamara BIESZCZADTamara BIESZCZAD 10 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 10.73
5 Hiacynta KoczorHiacynta Koczor 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 10.78
6 Zofia DudzikZofia Dudzik 11 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 7 10.98
7 Izabela HajduczekIzabela Hajduczek 13 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 1 12.14
Zuzanna KondrotZuzanna Kondrot 09 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.73 q
2 Violetta ŁaszewiczVioletta Łaszewicz 09 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 08.89 q
3 MAJA GÓRSKAMAJA GÓRSKA 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 09.18 q
4 Weronika PajkertWeronika Pajkert 09 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 09.33 q
5 Hanna KotowiczHanna Kotowicz 09 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 5 09.34 q
6 Alicja JanikAlicja Janik 09 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 2 09.45 q
7 Martyna WieraMartyna Wiera 09 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 09.64 q
8 Emilia TuckaEmilia Tucka 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 09.69 q
9 Natalia WalaszczykNatalia Walaszczyk 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 09.80
10 Zofia FrydryszekZofia Frydryszek 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 5 09.82
10 Zuzanna RYTZuzanna RYT 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 09.82
10 Zofia PasierbekZofia Pasierbek 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 09.82
13 Elżbieta RodakElżbieta Rodak 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 09.97
14 Julia SzombaraJulia Szombara 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 09.99
15 Oliwia OrzechowskaOliwia Orzechowska 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 10.00
16 Oliwia KliśOliwia Kliś 09 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 10.02
17 Patrycja SpilokPatrycja Spilok 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 10.10
18 Aleksandra ZawieruchaAleksandra Zawierucha 09 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 10.12
19 Maja MusikMaja Musik 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 1 10.21
20 Marta AFINIECMarta AFINIEC 09 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 10.28
20 Emila OpiołaEmila Opioła 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 10.28
22 Zofia BławickaZofia Bławicka 09 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 2 10.30
23 Martyna KolmanMartyna Kolman 10 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 10.32
24 Patrycja WRONAPatrycja WRONA 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 10.46
25 Iga KACZOROWSKAIga KACZOROWSKA 11 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 10.49
26 Jagoda KrużołekJagoda Krużołek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 10.63
27 Tamara BIESZCZADTamara BIESZCZAD 10 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 10.73
28 Hiacynta KoczorHiacynta Koczor 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 4 10.78
29 Zofia DudzikZofia Dudzik 11 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 7 10.98
30 Paulina WawrzyńczakPaulina Wawrzyńczak 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 11.16
31 Nikola DolibogNikola Dolibog 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 11.26
32 Aleksandra SpilokAleksandra Spilok 11 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 11.85
33 Izabela HajduczekIzabela Hajduczek 13 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 1 12.14
Ewa PyzikEwa Pyzik 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 DNS
Zuzanna KondrotZuzanna Kondrot 09 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 8 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 13:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.61
2 Violetta ŁaszewiczVioletta Łaszewicz 09 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 08.87
3 Hanna KotowiczHanna Kotowicz 09 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 2 09.04
4 MAJA GÓRSKAMAJA GÓRSKA 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 09.14
5 Weronika PajkertWeronika Pajkert 09 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 09.21
6 Alicja JanikAlicja Janik 09 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 7 09.52
7 Martyna WieraMartyna Wiera 09 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 09.65
8 Emilia TuckaEmilia Tucka 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 09.82
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał PółtorakMichał Półtorak 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 38.31
2 Olivier CZERNELOlivier CZERNEL 06 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 40.13
3 Jan CyganJan Cygan 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 40.58
4 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 44.88
Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz BiedrońMateusz Biedroń 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 42.10
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 4 42.40
3 Tobiasz ZagórskiTobiasz Zagórski 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 6 44.14
4 Wiktor ZimnyWiktor Zimny 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 44.20
5 Łukasz WilczekŁukasz Wilczek 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 50.25
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 IGOR GRZESIOWSKIIGOR GRZESIOWSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 4 40.92
2 JAN TURSKIJAN TURSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 40.97
3 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 42.39
4 Mateusz MajewskiMateusz Majewski 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 43.72
5 GRZEGORZ STRAUCHGRZEGORZ STRAUCH 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 3 44.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał PółtorakMichał Półtorak 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 38.31
2 Olivier CZERNELOlivier CZERNEL 06 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 40.13
3 Jan CyganJan Cygan 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 40.58
4 IGOR GRZESIOWSKIIGOR GRZESIOWSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 4 40.92
5 JAN TURSKIJAN TURSKI 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 40.97
6 Mateusz BiedrońMateusz Biedroń 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 42.10
7 Grzegorz JaremkoGrzegorz Jaremko 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 42.39
8 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 4 42.40
9 Mateusz MajewskiMateusz Majewski 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 43.72
10 Tobiasz ZagórskiTobiasz Zagórski 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 6 44.14
10 GRZEGORZ STRAUCHGRZEGORZ STRAUCH 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 3 44.14
12 Wiktor ZimnyWiktor Zimny 06 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 44.20
13 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 44.88
14 Łukasz WilczekŁukasz Wilczek 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 50.25
Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał SzymońskiMichał Szymoński 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 4 45.05
2 Mateusz MądryMateusz Mądry 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 46.03
3 Piotr FrączykPiotr Frączyk 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 46.16
4 Kacper MusiałKacper Musiał 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 48.19
5 Krzysztof DudzikKrzysztof Dudzik 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 2 48.93
6 FRANCISZEK GAJEWSKIFRANCISZEK GAJEWSKI 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 51.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis MikułaDennis Mikuła 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 48.48
2 Grzegorz MIRECKIGrzegorz MIRECKI 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 50.74
3 Szymon SzwedaSzymon Szweda 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 51.03
4 Gabriel SutorGabriel Sutor 08 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 53.11
5 Adam KŁODAAdam KŁODA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 54.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper FILIPIECKacper FILIPIEC 08 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 51.21
2 Artur MiliczekArtur Miliczek 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 53.29
Tymoteusz KupczykTymoteusz Kupczyk 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS
FRANCISZEK GAJEWSKIFRANCISZEK GAJEWSKI 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 3 DNS
Patryk NocuńPatryk Nocuń 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 DQ
Poznámky:
DQ 2dr. - TP 17.3.1 (163.3a)
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZanderFilip Zander 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 50.27
2 Tomasz BuryTomasz Bury 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 52.49
3 Mateusz GwóźdźMateusz Gwóźdź 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 53.27
4 KACPER WIELGOSZKACPER WIELGOSZ 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 4 55.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał SzymońskiMichał Szymoński 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 4 45.05
2 Mateusz MądryMateusz Mądry 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 46.03
3 Piotr FrączykPiotr Frączyk 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 46.16
4 Kacper MusiałKacper Musiał 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 48.19
5 Dennis MikułaDennis Mikuła 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 48.48
6 Krzysztof DudzikKrzysztof Dudzik 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 2 48.93
7 Filip ZanderFilip Zander 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 50.27
8 Grzegorz MIRECKIGrzegorz MIRECKI 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 50.74
9 Szymon SzwedaSzymon Szweda 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 51.03
10 Kacper FILIPIECKacper FILIPIEC 08 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 51.21
11 FRANCISZEK GAJEWSKIFRANCISZEK GAJEWSKI 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 51.72
12 Tomasz BuryTomasz Bury 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 52.49
13 Gabriel SutorGabriel Sutor 08 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 53.11
14 Mateusz GwóźdźMateusz Gwóźdź 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 53.27
15 Artur MiliczekArtur Miliczek 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 53.29
16 Adam KŁODAAdam KŁODA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 54.64
17 KACPER WIELGOSZKACPER WIELGOSZ 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 4 55.61
Tymoteusz KupczykTymoteusz Kupczyk 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS
FRANCISZEK GAJEWSKIFRANCISZEK GAJEWSKI 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 3 DNS
Patryk NocuńPatryk Nocuń 07 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 2 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szopniewska ZofiaSzopniewska Zofia 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 42.76
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 42.89
3 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 43.09
4 Dagmara StępieńDagmara Stępień 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 43.78
5 Martna KruczekMartna Kruczek 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 43.91
Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 DQ
Poznámky:
DQ - 6dr. TP 17.3.1 (163.3a)
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 44.22
2 Hanna YoussefHanna Youssef 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 45.07
3 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 45.08
4 Patrycja CycońPatrycja Cycoń 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 2 45.86
5 Otylia GawinOtylia Gawin 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 46.23
6 Anna WalickaAnna Walicka 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 3 51.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 WIKTORIA SOŁTYSWIKTORIA SOŁTYS 06 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 45.22
2 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 46.49
3 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 48.09
4 Daria CzyszczonDaria Czyszczon 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 48.18
5 KATARZYNA MOŃKAKATARZYNA MOŃKA 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 3 48.50
6 Alicja GołębiewskaAlicja Gołębiewska 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 49.11
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BankoDominika Banko 05 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 45.66
2 Zuzanna BrzozowskaZuzanna Brzozowska 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 4 46.56
3 Pola GibiecPola Gibiec 05 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 46.58
4 Małgorzata GreniuchMałgorzata Greniuch 06 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 1 46.71
5 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 47.44
6 Magda JAŃCZAKMagda JAŃCZAK 05 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 49.27
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 44.96
2 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 46.68
3 Paulina GrubaPaulina Gruba 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 47.66
4 Oliwia SmalcugaOliwia Smalcuga 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 48.33
5 Aleksandra BednarzAleksandra Bednarz 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 50.15
6 Oliwia KucharzewskaOliwia Kucharzewska 05 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 51.55
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia BieleckaZofia Bielecka 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 47.93
2 Sara KupczakSara Kupczak 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 49.22
3 Zuzanna BarczykZuzanna Barczyk 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 50.64
4 Alicja ŻbikAlicja Żbik 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 52.03
5 Aleksandra MaciantowiczAleksandra Maciantowicz 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 53.61
6 Matylda GacekMatylda Gacek 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 55.55
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 9.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kinga MuchaKinga Mucha 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 44.83
2 Zuzanna KazimierczykZuzanna Kazimierczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 4 46.17
3 MARIA SZCZEŚNIAKMARIA SZCZEŚNIAK 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 46.85
4 Emilia NiciaEmilia Nicia 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 48.25
5 Maria WiatrowskaMaria Wiatrowska 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 49.85
6 Zuzanna OstyńskaZuzanna Ostyńska 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 50.88
7 ALEKSANDRA LIPSKAALEKSANDRA LIPSKA 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 53.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szopniewska ZofiaSzopniewska Zofia 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 42.76
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 42.89
3 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 43.09
4 Dagmara StępieńDagmara Stępień 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 43.78
5 Martna KruczekMartna Kruczek 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 43.91
6 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 44.22
7 Kinga MuchaKinga Mucha 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 44.83
8 Nadia TrąbczyńskaNadia Trąbczyńska 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 44.96
9 Hanna YoussefHanna Youssef 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 45.07
10 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 6 45.08
11 WIKTORIA SOŁTYSWIKTORIA SOŁTYS 06 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 45.22
12 Dominika BankoDominika Banko 05 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 45.66
13 Patrycja CycońPatrycja Cycoń 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 2 45.86
14 Zuzanna KazimierczykZuzanna Kazimierczyk 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 4 46.17
15 Otylia GawinOtylia Gawin 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 46.23
16 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 46.49
17 Zuzanna BrzozowskaZuzanna Brzozowska 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 4 46.56
18 Pola GibiecPola Gibiec 05 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 6 46.58
19 Emilia StępieńEmilia Stępień 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 46.68
20 Małgorzata GreniuchMałgorzata Greniuch 06 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 1 46.71
21 MARIA SZCZEŚNIAKMARIA SZCZEŚNIAK 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 46.85
22 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 47.44
23 Paulina GrubaPaulina Gruba 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 47.66
24 Zofia BieleckaZofia Bielecka 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 47.93
25 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 48.09
26 Daria CzyszczonDaria Czyszczon 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 48.18
27 Emilia NiciaEmilia Nicia 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 48.25
28 Oliwia SmalcugaOliwia Smalcuga 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 48.33
29 KATARZYNA MOŃKAKATARZYNA MOŃKA 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 3 48.50
30 Alicja GołębiewskaAlicja Gołębiewska 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 49.11
31 Sara KupczakSara Kupczak 06 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 4 49.22
32 Magda JAŃCZAKMagda JAŃCZAK 05 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 5 49.27
33 Maria WiatrowskaMaria Wiatrowska 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 1 49.85
34 Aleksandra BednarzAleksandra Bednarz 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 50.15
35 Zuzanna BarczykZuzanna Barczyk 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 50.64
36 Zuzanna OstyńskaZuzanna Ostyńska 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 3 50.88
37 Oliwia KucharzewskaOliwia Kucharzewska 05 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 3 51.55
38 Anna WalickaAnna Walicka 05 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 3 51.70
39 Alicja ŻbikAlicja Żbik 06 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 52.03
40 ALEKSANDRA LIPSKAALEKSANDRA LIPSKA 06 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 53.16
41 Aleksandra MaciantowiczAleksandra Maciantowicz 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 53.61
42 Matylda GacekMatylda Gacek 06 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 1 55.55
Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 44.01
MS Lena PajęckaLena Pajęcka 07 WLKS WrocławWLKS Wrocław 5 45.34
3 Julia KubikJulia Kubik 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 46.24
4 Julia SOCHACKAJulia SOCHACKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 46.55
5 Julia TrąbczyńskaJulia Trąbczyńska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 47.57
6 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 48.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja BazylakMaja Bazylak 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 47.45
2 Maja SzarataMaja Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 47.84
3 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 48.17
4 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 49.52
5 Martyna LegutMartyna Legut 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 5 50.06
6 Milena JarczykMilena Jarczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 50.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 47.69
2 Kamila AndrzejewskaKamila Andrzejewska 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 48.23
3 Zofia ROCZNIAKZofia ROCZNIAK 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 49.07
4 Zuzanna WronaZuzanna Wrona 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 49.94
5 Lena ZamojskaLena Zamojska 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 51.44
6 Paulina ChobotPaulina Chobot 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 53.43
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja WiśniewskaMaja Wiśniewska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 52.08
2 Paulina KOTASPaulina KOTAS 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 53.68
3 Natalia GórnyNatalia Górny 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 54.11
4 Maja NowińskaMaja Nowińska 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 57.50
5 Paulina KuśmierczykPaulina Kuśmierczyk 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 57.61
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda WikarJagoda Wikar 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 51.34
2 Wasela DominikaWasela Dominika 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 53.33
3 Sara MUNARISara MUNARI 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 2 53.50
4 Hanna PotocznyHanna Potoczny 08 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 1 53.57
5 Justyna ChromikJustyna Chromik 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 57.21
6 Nikola KamudaNikola Kamuda 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 59.11
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 STella BUdkowskaSTella BUdkowska 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 52.50
2 Emilia MędralaEmilia Mędrala 08 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 5 53.05
3 Magdalena JarosMagdalena Jaros 08 UKS.OLimpia.ZabrzeUKS.OLimpia.Zabrze 6 55.95
4 OLIWIA BECHEROLIWIA BECHER 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 57.39
5 Maja GrzechułaMaja Grzechuła 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 58.17
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 OLIWIA KAPŁANOLIWIA KAPŁAN 07 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 4 46.93
2 Hanna StecHanna Stec 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 3 52.05
3 Natalia KomanderNatalia Komander 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 53.79
4 Zuzanna SzmatlochZuzanna Szmatloch 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 54.24
5 Blanka KoralewskaBlanka Koralewska 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 66.77
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 9.2.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 KLAUDIA WIEJAKLAUDIA WIEJA 08 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 5 52.28
2 Julia DurczokJulia Durczok 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 54.13
3 MArta WojteraMArta Wojtera 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 57.05
4 Maja WodarczykMaja Wodarczyk 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 57.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 44.01
2 Lena PajęckaLena Pajęcka 07 WLKS WrocławWLKS Wrocław 5 45.34
3 Julia KubikJulia Kubik 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 46.24
4 Julia SOCHACKAJulia SOCHACKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 46.55
5 OLIWIA KAPŁANOLIWIA KAPŁAN 07 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 4 46.93
6 Maja BazylakMaja Bazylak 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 47.45
7 Julia TrąbczyńskaJulia Trąbczyńska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 47.57
8 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 5 47.69
9 Maja SzarataMaja Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 47.84
10 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 48.17
10 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 48.17
12 Kamila AndrzejewskaKamila Andrzejewska 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 48.23
13 Zofia ROCZNIAKZofia ROCZNIAK 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 49.07
14 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 49.52
15 Zuzanna WronaZuzanna Wrona 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 49.94
16 Martyna LegutMartyna Legut 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 5 50.06
17 Milena JarczykMilena Jarczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 50.32
18 Jagoda WikarJagoda Wikar 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 51.34
19 Lena ZamojskaLena Zamojska 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 51.44
20 Hanna StecHanna Stec 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 3 52.05
21 Maja WiśniewskaMaja Wiśniewska 08 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 2 52.08
22 KLAUDIA WIEJAKLAUDIA WIEJA 08 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 5 52.28
23 STella BUdkowskaSTella BUdkowska 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 52.50
24 Emilia MędralaEmilia Mędrala 08 MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice 5 53.05
25 Wasela DominikaWasela Dominika 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 53.33
26 Paulina ChobotPaulina Chobot 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 53.43
27 Sara MUNARISara MUNARI 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 2 53.50
28 Hanna PotocznyHanna Potoczny 08 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 1 53.57
29 Paulina KOTASPaulina KOTAS 07 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 53.68
30 Natalia KomanderNatalia Komander 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 53.79
31 Natalia GórnyNatalia Górny 08 MKS ŻywiecMKS Żywiec 5 54.11
32 Julia DurczokJulia Durczok 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 54.13
33 Zuzanna SzmatlochZuzanna Szmatloch 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 54.24
34 Magdalena JarosMagdalena Jaros 08 UKS.OLimpia.ZabrzeUKS.OLimpia.Zabrze 6 55.95
35 MArta WojteraMArta Wojtera 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 2 57.05
36 Justyna ChromikJustyna Chromik 07 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 57.21
37 OLIWIA BECHEROLIWIA BECHER 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 57.39
38 Maja NowińskaMaja Nowińska 08 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 57.50
39 Maja WodarczykMaja Wodarczyk 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 57.56
40 Paulina KuśmierczykPaulina Kuśmierczyk 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 57.61
41 Maja GrzechułaMaja Grzechuła 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 58.17
42 Nikola KamudaNikola Kamuda 08 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 5 59.11
43 Blanka KoralewskaBlanka Koralewska 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 66.77

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damian CYGANEKDamian CYGANEK 09 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 50.14
2 Tymoteusz WątrobaTymoteusz Wątroba 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 51.18
3 Paweł HemleckiPaweł Hemlecki 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 55.33
4 Jan RakoczyJan Rakoczy 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 55.53
Marcel OlszewskiMarcel Olszewski 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 3 DNS
Tymoteusz SojkaTymoteusz Sojka 10 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 2 DQ
Poznámky:
DQ 2dr. TP 17.3.1 (163.3a)
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PorawskiDominik Porawski 09 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 4 52.37
2 Dawid TrzebaDawid Trzeba 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 55.03
3 Tymoteusz BończykTymoteusz Bończyk 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 55.22
4 Mateusz ZielińskiMateusz Zieliński 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 58.71
5 Przemysław BieniekPrzemysław Bieniek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 63.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 AMADEUSZ MARCINIAKAMADEUSZ MARCINIAK 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 54.13
2 Radosław GibułaRadosław Gibuła 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 55.52
3 Szymon BrózdaSzymon Brózda 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 58.06
4 Kajetan BryłaKajetan Bryła 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 58.67
5 Rober BukowczanRober Bukowczan 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 60.04
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.2.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konrad RosółKonrad Rosół 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 54.63
2 Dawid NiechciałDawid Niechciał 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 54.64
3 Michał SadowskiMichał Sadowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 56.40
4 Jakub PrządkaJakub Prządka 11 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 58.56
5 MACIEJ SWODCZYKMACIEJ SWODCZYK 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 59.58
Tymoteusz WojaczekTymoteusz Wojaczek 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damian CYGANEKDamian CYGANEK 09 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 4 50.14
2 Tymoteusz WątrobaTymoteusz Wątroba 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 51.18
3 Dominik PorawskiDominik Porawski 09 Orlęta CzęstochowaOrlęta Częstochowa 4 52.37
4 AMADEUSZ MARCINIAKAMADEUSZ MARCINIAK 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 54.13
5 Konrad RosółKonrad Rosół 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 54.63
6 Dawid NiechciałDawid Niechciał 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 54.64
7 Dawid TrzebaDawid Trzeba 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 55.03
8 Tymoteusz BończykTymoteusz Bończyk 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 55.22
9 Paweł HemleckiPaweł Hemlecki 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 55.33
10 Radosław GibułaRadosław Gibuła 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 55.52
11 Jan RakoczyJan Rakoczy 09 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 55.53
12 Michał SadowskiMichał Sadowski 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 56.40
13 Szymon BrózdaSzymon Brózda 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 4 58.06
14 Jakub PrządkaJakub Prządka 11 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 58.56
15 Kajetan BryłaKajetan Bryła 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 58.67
16 Mateusz ZielińskiMateusz Zieliński 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 58.71
17 MACIEJ SWODCZYKMACIEJ SWODCZYK 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 59.58
18 Rober BukowczanRober Bukowczan 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 6 60.04
19 Przemysław BieniekPrzemysław Bieniek 10 LKS PogórzeLKS Pogórze 2 63.47
Marcel OlszewskiMarcel Olszewski 09 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 3 DNS
Tymoteusz SojkaTymoteusz Sojka 10 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 2 DQ
Tymoteusz WojaczekTymoteusz Wojaczek 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 6 49.87
2 Kinga PrządkaKinga Prządka 09 ŁKS PSZCZYNAŁKS PSZCZYNA 4 50.19
3 Violetta ŁaszewiczVioletta Łaszewicz 09 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 51.21
4 Amelia MacieiczekAmelia Macieiczek 09 LKS PogórzeLKS Pogórze 1 53.86
5 Daria SarnickaDaria Sarnicka 09 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 55.12
6 Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 60.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanna KotowiczHanna Kotowicz 09 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 4 51.83
2 Zofia PierzchałaZofia Pierzchała 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 54.49
3 Maja TkoczMaja Tkocz 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 55.14
4 Elżbieta RodakElżbieta Rodak 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 55.17
5 Maja KlestaMaja Klesta 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 58.50
6 Amelia SmylaAmelia Smyla 11 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 60.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agata CzarneckaAgata Czarnecka 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 53.52
2 Matylda KaczmarczykMatylda Kaczmarczyk 09 MKS-MOSM BytoimMKS-MOSM Bytoim 3 53.52
3 Iga KACZOROWSKAIga KACZOROWSKA 11 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 2 57.68
4 Tamara BIESZCZADTamara BIESZCZAD 10 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 59.12
5 Zuzanna AdamikZuzanna Adamik 10 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 59.71
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzanna MolendaZuzanna Molenda 05 MKS-SMS VICTORIA RacbórzMKS-SMS VICTORIA Racbórz 2 50.71
2 Natalia WalaszczykNatalia Walaszczyk 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 53.33
3 Hanna WąsekHanna Wąsek 11 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 55.10
4 Maja MusikMaja Musik 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 4 56.50
Victoria SuligaVictoria Suliga 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 6 49.87
2 Kinga PrządkaKinga Prządka 09 ŁKS PSZCZYNAŁKS PSZCZYNA 4 50.19
3 Zuzanna MolendaZuzanna Molenda 05 MKS-SMS VICTORIA RacbórzMKS-SMS VICTORIA Racbórz 2 50.71
4 Violetta ŁaszewiczVioletta Łaszewicz 09 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 51.21
5 Hanna KotowiczHanna Kotowicz 09 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 4 51.83
6 Natalia WalaszczykNatalia Walaszczyk 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 53.33
7 Agata CzarneckaAgata Czarnecka 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 53.52
7 Matylda KaczmarczykMatylda Kaczmarczyk 09 MKS-MOSM BytoimMKS-MOSM Bytoim 3 53.52
9 Amelia MacieiczekAmelia Macieiczek 09 LKS PogórzeLKS Pogórze 1 53.86
10 Zofia PierzchałaZofia Pierzchała 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 54.49
11 Hanna WąsekHanna Wąsek 11 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 55.10
12 Daria SarnickaDaria Sarnicka 09 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 55.12
13 Maja TkoczMaja Tkocz 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 55.14
14 Elżbieta RodakElżbieta Rodak 09 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 6 55.17
15 Maja MusikMaja Musik 10 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 4 56.50
16 Iga KACZOROWSKAIga KACZOROWSKA 11 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 2 57.68
17 Maja KlestaMaja Klesta 10 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 58.50
18 Tamara BIESZCZADTamara BIESZCZAD 10 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 59.12
19 Zuzanna AdamikZuzanna Adamik 10 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 59.71
20 Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 60.25
21 Amelia SmylaAmelia Smyla 11 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 60.58
Victoria SuligaVictoria Suliga 10 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 DNS

600 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 9.2.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tymon SochaTymon Socha 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 1:34.35
2 MICHAŁ GIEDŹMICHAŁ GIEDŹ 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 1:34.51
3 MARCIN CHRAPUSTAMARCIN CHRAPUSTA 05 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 10 1:37.59
4 Kamil PrzybyłaKamil Przybyła 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 5 1:38.11
5 Dominik SurlejDominik Surlej 05 Ts AksTs Aks 12 1:39.73
6 Dawid RoterDawid Roter 06 MKS MOS Płomień SosnowiecMKS MOS Płomień Sosnowiec 8 1:43.35
7 Jan ŻukowskiJan Żukowski 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 3 1:46.49
8 Remigiusz WojaczekRemigiusz Wojaczek 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 13 1:47.53
9 Bartosz StawinogaBartosz Stawinoga 06 TL ,,Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,,Pogoń" Ruda Śląska 7 1:49.84
10 TOMASZ ŚLIWOŃTOMASZ ŚLIWOŃ 06 CKS BudowlaniCKS Budowlani 11 1:53.11
11 FRANCISZEK CZERNECKIFRANCISZEK CZERNECKI 06 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 9 1:53.90
Bartosz KowalczykBartosz Kowalczyk 05 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 DNS
Celkem 12 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikołaj PawlucyMikołaj Pawlucy 07 RMKSRMKS 4 1:43.11
2 Sebastian SłowikowskiSebastian Słowikowski 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 1:43.69
3 Piotr BudaPiotr Buda 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 2 1:45.35
4 KACPER NOWAKKACPER NOWAK 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 8 1:50.14
5 Dawid RemiszDawid Remisz 07 TL ,,Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,,Pogoń" Ruda Śląska 5 1:55.00
6 Maksymilian OkrzesikMaksymilian Okrzesik 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 7 1:55.34
7 Szymon LubońSzymon Luboń 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 10 2:03.99
8 Emin ArikEmin Arik 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 11 2:10.94
KAMIL POLOCZEKKAMIL POLOCZEK 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 9 DNS
Łukasz ZaczykŁukasz Zaczyk 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 DNS
Jan AndrysiakJan Andrysiak 07 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 HUBERT WOŹNIAKHUBERT WOŹNIAK 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 11 1:53.94
2 Adam PastuszkaAdam Pastuszka 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 8 1:56.43
3 Jeremiasz GrzybowskiJeremiasz Grzybowski 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 6 1:56.56
4 Filip WolakFilip Wolak 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 10 1:59.72
5 Brian ZygarynBrian Zygaryn 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 2:00.56
6 Samuel SerafinSamuel Serafin 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 2:05.75
7 Jakub BaczyńskiJakub Baczyński 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 2:07.91
8 Jakub GlombJakub Glomb 08 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 2:09.30
Damian PlutaDamian Pluta 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 DNS
Bartosz WojciechowskiBartosz Wojciechowski 08 RMKSRMKS 2 DNS
Norbert MatyjasikNorbert Matyjasik 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikołaj PawlucyMikołaj Pawlucy 07 RMKSRMKS 4 1:43.11
2 Sebastian SłowikowskiSebastian Słowikowski 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 1:43.69
3 Piotr BudaPiotr Buda 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 2 1:45.35
4 KACPER NOWAKKACPER NOWAK 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 8 1:50.14
5 HUBERT WOŹNIAKHUBERT WOŹNIAK 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 11 1:53.94
6 Dawid RemiszDawid Remisz 07 TL ,,Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,,Pogoń" Ruda Śląska 5 1:55.00
7 Maksymilian OkrzesikMaksymilian Okrzesik 07 MKS ŻywiecMKS Żywiec 7 1:55.34
8 Adam PastuszkaAdam Pastuszka 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 8 1:56.43
9 Jeremiasz GrzybowskiJeremiasz Grzybowski 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 6 1:56.56
10 Filip WolakFilip Wolak 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 10 1:59.72
11 Brian ZygarynBrian Zygaryn 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 2:00.56
12 Szymon LubońSzymon Luboń 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 10 2:03.99
13 Samuel SerafinSamuel Serafin 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 2:05.75
14 Jakub BaczyńskiJakub Baczyński 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 2:07.91
15 Jakub GlombJakub Glomb 08 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 2:09.30
16 Emin ArikEmin Arik 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 11 2:10.94
KAMIL POLOCZEKKAMIL POLOCZEK 08 UKS,,Olimpia''ZabrzeUKS,,Olimpia''Zabrze 9 DNS
Łukasz ZaczykŁukasz Zaczyk 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 DNS
Jan AndrysiakJan Andrysiak 07 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 6 DNS
Damian PlutaDamian Pluta 08 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 DNS
Bartosz WojciechowskiBartosz Wojciechowski 08 RMKSRMKS 2 DNS
Norbert MatyjasikNorbert Matyjasik 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 7 DNS

600 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 1:39.95
2 Natalia DziubaNatalia Dziuba 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 1:42.49
3 IGA KROMOŁOWSKAIGA KROMOŁOWSKA 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 10 1:43.89
4 Weronika CenkierWeronika Cenkier 05 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 2 1:44.86
5 Emilia EringEmilia Ering 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 1:44.91
6 Szoska AnnaSzoska Anna 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 9 1:46.00
7 Hanna KaczmarczykHanna Kaczmarczyk 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 1:47.71
8 Karolina RombergKarolina Romberg 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 1:47.75
9 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 1:47.79
10 Marcelina SikorskaMarcelina Sikorska 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 12 1:48.59
11 Magdalena PieczarkaMagdalena Pieczarka 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 11 1:49.84
12 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 1:50.20
13 Michalina WydmuchMichalina Wydmuch 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 13 1:50.44
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolina TymanKarolina Tyman 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 1:50.47
2 Oliwia OsmańskaOliwia Osmańska 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 13 1:52.37
3 Zuzanna ZielkeZuzanna Zielke 06 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 2 1:53.30
4 Magdalena JankowskaMagdalena Jankowska 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 9 1:53.78
5 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 1:54.81
6 Justyna KrętoszJustyna Krętosz 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 10 1:55.22
7 Weronika GrygierczykWeronika Grygierczyk 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 1:55.30
8 Julia GraczJulia Gracz 05 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3 1:56.28
9 Julia OssowskaJulia Ossowska 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 14 1:56.51
10 Klaudia ŁaśKlaudia Łaś 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 12 1:57.83
MS Nikola HyraNikola Hyra 06 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 5 1:58.99
11 Weronika KapustaWeronika Kapusta 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 2:04.94
12 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 7 2:10.27
Wiktoria KwiatkowskaWiktoria Kwiatkowska 06 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 11 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 1:39.95
2 Natalia DziubaNatalia Dziuba 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 3 1:42.49
3 IGA KROMOŁOWSKAIGA KROMOŁOWSKA 05 CKS BudowlaniCKS Budowlani 10 1:43.89
4 Weronika CenkierWeronika Cenkier 05 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 2 1:44.86
5 Emilia EringEmilia Ering 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 1:44.91
6 Szoska AnnaSzoska Anna 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 9 1:46.00
7 Hanna KaczmarczykHanna Kaczmarczyk 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 1:47.71
8 Karolina RombergKarolina Romberg 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 1:47.75
9 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 1:47.79
10 Marcelina SikorskaMarcelina Sikorska 06 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 12 1:48.59
11 Magdalena PieczarkaMagdalena Pieczarka 05 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 11 1:49.84
12 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 1:50.20
13 Michalina WydmuchMichalina Wydmuch 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 13 1:50.44
14 Karolina TymanKarolina Tyman 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 1:50.47
15 Oliwia OsmańskaOliwia Osmańska 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 13 1:52.37
16 Zuzanna ZielkeZuzanna Zielke 06 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 2 1:53.30
17 Magdalena JankowskaMagdalena Jankowska 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 9 1:53.78
18 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 UKS Czwórka ŻoryUKS Czwórka Żory 4 1:54.81
19 Justyna KrętoszJustyna Krętosz 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 10 1:55.22
20 Weronika GrygierczykWeronika Grygierczyk 06 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 1:55.30
21 Julia GraczJulia Gracz 05 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3 1:56.28
22 Julia OssowskaJulia Ossowska 06 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 14 1:56.51
23 Klaudia ŁaśKlaudia Łaś 05 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 12 1:57.83
24 Nikola HyraNikola Hyra 06 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 5 1:58.99
25 Weronika KapustaWeronika Kapusta 06 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 2:04.94
26 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 7 2:10.27
Wiktoria KwiatkowskaWiktoria Kwiatkowska 06 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 11 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 1:46.56
2 Michalina ThammMichalina Thamm 07 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 1:46.60
3 Marta CYGANEKMarta CYGANEK 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 1:48.05
4 Martyna CendrowskaMartyna Cendrowska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:48.47
5 Karolina WysypołKarolina Wysypoł 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 1:51.48
6 Zuzanna GradońZuzanna Gradoń 08 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 10 1:52.03
7 Magdalena DudaMagdalena Duda 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 12 1:52.81
8 Hanna GazdaHanna Gazda 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 1:56.69
9 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 1:57.12
10 Lena WiśniowskaLena Wiśniowska 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 8 1:58.51
11 Jagoda SzarataJagoda Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 15 1:59.54
12 Lena ZiębaLena Zięba 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 9 1:59.83
13 Zuzanna ŁukaszczukZuzanna Łukaszczuk 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 13 2:00.93
14 JULIA KACZMAREKJULIA KACZMAREK 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 11 2:01.42
15 Oliwia MilczarekOliwia Milczarek 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 14 2:02.32
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Wiktoria MarcjanekWiktoria Marcjanek 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:54.81
2 Oliwia JaworskaOliwia Jaworska 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3 1:57.68
3 Zuzanna JarońZuzanna Jaroń 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 1:59.01
4 Amelia LemańskaAmelia Lemańska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 13 2:00.72
5 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 14 2:01.44
6 Emilia JagielskaEmilia Jagielska 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:01.94
7 Wiktoria DądelaWiktoria Dądela 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 2:04.05
8 Aleksandra UherekAleksandra Uherek 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 9 2:04.98
9 Natalia SmalcugaNatalia Smalcuga 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 2:05.07
10 Jagoda DekaJagoda Deka 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 2:06.52
11 Nina GOŁĘBIOWSKANina GOŁĘBIOWSKA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 2:10.09
12 Klaudia LiberdaKlaudia Liberda 07 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 16 2:10.70
13 Alicja FołtarzAlicja Fołtarz 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 12 2:10.80
14 Zuzanna KACZMARSKAZuzanna KACZMARSKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 10 2:17.21
15 Martyna GregorczykMartyna Gregorczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 15 2:26.26
16 Jagoda KowalskaJagoda Kowalska 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 11 2:28.57
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (ne, 9.2.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julia KubiszJulia Kubisz 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 11 1:55.67
2 ANNA HUCULAKANNA HUCULAK 07 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 10 1:59.65
3 Sara BudkowskaSara Budkowska 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 6 2:01.86
4 MARTYNA SWOBODAMARTYNA SWOBODA 07 UKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWY 14 2:02.73
5 ANNA NACHREBECKAANNA NACHREBECKA 08 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 2:04.51
6 Paulina HandzlikPaulina Handzlik 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 9 2:07.70
7 Nadia MarczakNadia Marczak 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 2:07.95
8 Marta BudzińskaMarta Budzińska 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 7 2:12.87
9 Emilia KoszanyEmilia Koszany 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 3 2:14.44
10 Julia SmylaJulia Smyla 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 4 2:14.84
MS Zuzanna WoźniakZuzanna Woźniak 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 15 2:16.97
MS Róża CieszyńskaRóża Cieszyńska 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 8 2:18.81
11 Marlena MiśkowiecMarlena Miśkowiec 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 12 2:20.26
Olivia SitekOlivia Sitek 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 DNS
Patryk RychlikPatryk Rychlik 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 13 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 1:46.56
2 Michalina ThammMichalina Thamm 07 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 1 1:46.60
3 Marta CYGANEKMarta CYGANEK 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 2 1:48.05
4 Martyna CendrowskaMartyna Cendrowska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 6 1:48.47
5 Karolina WysypołKarolina Wysypoł 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 1:51.48
6 Zuzanna GradońZuzanna Gradoń 08 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 10 1:52.03
7 Magdalena DudaMagdalena Duda 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 12 1:52.81
8 Wiktoria MarcjanekWiktoria Marcjanek 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:54.81
9 Julia KubiszJulia Kubisz 08 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 11 1:55.67
10 Hanna GazdaHanna Gazda 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 5 1:56.69
11 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 1:57.12
12 Oliwia JaworskaOliwia Jaworska 07 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3 1:57.68
13 Lena WiśniowskaLena Wiśniowska 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 8 1:58.51
14 Zuzanna JarońZuzanna Jaroń 08 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 1:59.01
15 Jagoda SzarataJagoda Szarata 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 15 1:59.54
16 ANNA HUCULAKANNA HUCULAK 07 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 10 1:59.65
17 Lena ZiębaLena Zięba 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 9 1:59.83
18 Amelia LemańskaAmelia Lemańska 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 13 2:00.72
19 Zuzanna ŁukaszczukZuzanna Łukaszczuk 07 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 13 2:00.93
20 JULIA KACZMAREKJULIA KACZMAREK 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 11 2:01.42
21 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 14 2:01.44
22 Sara BudkowskaSara Budkowska 07 UKS Chromik MysłowiceUKS Chromik Mysłowice 6 2:01.86
23 Emilia JagielskaEmilia Jagielska 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:01.94
24 Oliwia MilczarekOliwia Milczarek 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 14 2:02.32
25 MARTYNA SWOBODAMARTYNA SWOBODA 07 UKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWY 14 2:02.73
26 Wiktoria DądelaWiktoria Dądela 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 7 2:04.05
27 ANNA NACHREBECKAANNA NACHREBECKA 08 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 2:04.51
28 Aleksandra UherekAleksandra Uherek 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 9 2:04.98
29 Natalia SmalcugaNatalia Smalcuga 07 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 2:05.07
30 Jagoda DekaJagoda Deka 07 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 2:06.52
31 Paulina HandzlikPaulina Handzlik 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 9 2:07.70
32 Nadia MarczakNadia Marczak 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 2 2:07.95
33 Nina GOŁĘBIOWSKANina GOŁĘBIOWSKA 08 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 6 2:10.09
34 Klaudia LiberdaKlaudia Liberda 07 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 16 2:10.70
35 Alicja FołtarzAlicja Fołtarz 07 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 12 2:10.80
36 Marta BudzińskaMarta Budzińska 07 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 7 2:12.87
37 Emilia KoszanyEmilia Koszany 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 3 2:14.44
38 Julia SmylaJulia Smyla 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 4 2:14.84
39 Zuzanna WoźniakZuzanna Woźniak 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 15 2:16.97
40 Zuzanna KACZMARSKAZuzanna KACZMARSKA 07 GKS PIAST GLIWICEGKS PIAST GLIWICE 10 2:17.21
41 Róża CieszyńskaRóża Cieszyńska 08 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 8 2:18.81
42 Marlena MiśkowiecMarlena Miśkowiec 08 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 12 2:20.26
43 Martyna GregorczykMartyna Gregorczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 15 2:26.26
44 Jagoda KowalskaJagoda Kowalska 07 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 11 2:28.57
Olivia SitekOlivia Sitek 08 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 1 DNS
Patryk RychlikPatryk Rychlik 08 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 13 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 PIOTR MICHALSKIPIOTR MICHALSKI 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 1:54.02
2 Piotr MatusznyPiotr Matuszny 09 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 1:56.24
3 WIKTOR NICIAWIKTOR NICIA 09 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 13 1:59.29
4 Jakub SzyjkaJakub Szyjka 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 8 2:00.48
5 Bartosz GrzelakBartosz Grzelak 10 MKS-SMS VICTORIA RacbórzMKS-SMS VICTORIA Racbórz 11 2:02.34
6 Kamil KanclerzKamil Kanclerz 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 12 2:02.83
7 Patryk BartusekPatryk Bartusek 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 2:02.87
8 Piotr StawinogaPiotr Stawinoga 09 TL ,,Pogoń" Ruda ŚląskaTL ,,Pogoń" Ruda Śląska 9 2:05.07
9 Marcin KmiecikMarcin Kmiecik 09 RMKSRMKS 6 2:08.23
10 Dawid TurbajDawid Turbaj 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 10 2:16.80
11 Piotr ZaczykPiotr Zaczyk 10 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:17.89
12 Cezary StajkowskiCezary Stajkowski 09 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 7 2:18.34
13 Paweł UrbańczykPaweł Urbańczyk 09 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 14 2:36.10
Bartosz JankowskiBartosz Jankowski 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 DNS
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maja RubkaMaja Rubka 09 MOSM TychyMOSM Tychy 3 1:57.07
2 Emilia MajewskaEmilia Majewska 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:57.21
3 Oliwia LeszczyńskaOliwia Leszczyńska 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 1:58.37
4 Anna WalczuchAnna Walczuch 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 2:04.81
5 Hanna GażaHanna Gaża 09 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 9 2:09.24
6 EMILIA CHOJNACKAEMILIA CHOJNACKA 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 2:09.48
7 Malwina ThammMalwina Thamm 10 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 2:12.90
8 IGA SZCZUREKIGA SZCZUREK 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 2:21.55
9 Emilia GustynEmilia Gustyn 10 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 5 2:26.80
10 MARIA GÓRKAMARIA GÓRKA 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 10 2:29.89
Jadwiga GolecJadwiga Golec 09 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emilia MachejEmilia Machej 09 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 10 1:56.84
2 KAMILA SZEWCZYKKAMILA SZEWCZYK 09 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 2:01.42
MS Wiktoria BronowickaWiktoria Bronowicka 10 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 6 2:03.94
3 Anna GlombAnna Glomb 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 1 2:12.73
4 Maja GradońMaja Gradoń 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 9 2:15.17
5 Julia PaprotaJulia Paprota 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 2:15.68
6 Emilia PietrykaEmilia Pietryka 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 11 2:15.73
7 Martyna SAJDOKMartyna SAJDOK 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 2:20.02
8 Lena JunkaLena Junka 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 2 2:22.52
9 Zuzanna GaikZuzanna Gaik 10 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 7 2:42.31
KAROLINA WEIGELKAROLINA WEIGEL 09 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 12 DNS
Julia GibasJulia Gibas 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emilia MachejEmilia Machej 09 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 10 1:56.84
2 Maja RubkaMaja Rubka 09 MOSM TychyMOSM Tychy 3 1:57.07
3 Emilia MajewskaEmilia Majewska 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 2 1:57.21
4 Oliwia LeszczyńskaOliwia Leszczyńska 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 1:58.37
5 KAMILA SZEWCZYKKAMILA SZEWCZYK 09 UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 5 2:01.42
6 Wiktoria BronowickaWiktoria Bronowicka 10 MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYMULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY 6 2:03.94
7 Anna WalczuchAnna Walczuch 09 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 2:04.81
8 Hanna GażaHanna Gaża 09 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 9 2:09.24
9 EMILIA CHOJNACKAEMILIA CHOJNACKA 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 2:09.48
10 Anna GlombAnna Glomb 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 1 2:12.73
11 Malwina ThammMalwina Thamm 10 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 2:12.90
12 Maja GradońMaja Gradoń 10 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 9 2:15.17
13 Julia PaprotaJulia Paprota 09 MOS CSiR Dąbrowa GórniczaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 2:15.68
14 Emilia PietrykaEmilia Pietryka 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 11 2:15.73
15 Martyna SAJDOKMartyna SAJDOK 09 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 2:20.02
16 IGA SZCZUREKIGA SZCZUREK 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 2:21.55
17 Lena JunkaLena Junka 10 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 2 2:22.52
18 Emilia GustynEmilia Gustyn 10 MOSiR Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne 5 2:26.80
19 MARIA GÓRKAMARIA GÓRKA 09 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 10 2:29.89
20 Zuzanna GaikZuzanna Gaik 10 LKS Orzeł KozyLKS Orzeł Kozy 7 2:42.31
Jadwiga GolecJadwiga Golec 09 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 11 DNF
KAROLINA WEIGELKAROLINA WEIGEL 09 JUST TEAM BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM BIELSKO-BIAŁA 12 DNS
Julia GibasJulia Gibas 09 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 8 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.2.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 JAKUB MACHULECJAKUB MACHULEC 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 1 2:45.37
2 Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 2 2:48.73
3 Mikołaj BorawskiMikołaj Borawski 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 3 2:51.53
4 Radosław PoradaRadosław Porada 05 CKS Budowlani CzęstochowaCKS Budowlani Częstochowa 5 3:00.19
5 Tadeusz MielimąkaTadeusz Mielimąka 05 MKS-SMS VICTORIA RacibórzMKS-SMS VICTORIA Racibórz 4 3:00.52
6 Filip GruszczyńskiFilip Gruszczyński 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 7 3:00.84
7 Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 10 3:02.81
8 Bartosz KarwatBartosz Karwat 05 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 11 3:03.53
9 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 8 3:04.61
10 Tomasz CzubakTomasz Czubak 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 12 3:06.00
11 Dominik WawrowskiDominik Wawrowski 05 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 13 3:10.38
12 Piotr WalaPiotr Wala 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 3:14.54
Jakub ŚwierczynaJakub Świerczyna 06 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 9.2.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikołaj PiszMikołaj Pisz 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 1 3:04.69
2 Kędzior MarcinKędzior Marcin 05 LKS PogórzeLKS Pogórze 3 3:04.78
3 Jakub MarekwicaJakub Marekwica 06 MKS - MOS KatowiceMKS - MOS Katowice 5 3:05.62
4 Jan SemperJan Semper 05 MKS MOS Płomień SosowiecMKS MOS Płomień Sosowiec 12 3:06.08
5 Jakub BednorzJakub Bednorz 05 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 3:11.38
6 Szymon SadowskiSzymon Sadowski 05 MKS ŻywiecMKS Żywiec 11 3:11.59
7 Antoni LampartAntoni Lampart 05 RMKS RYBNIKRMKS RYBNIK 8 3:12.46
8 Szymon SikoraSzymon Sikora 06 LKS PogórzeLKS Pogórze 10 3:18.71
9 MATEUSZ WANGLORZMATEUSZ WANGLORZ 06 UKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWYUKS PIATKA PLUS RYDUŁTOWY 9 3:20.40
10 Łukasz LewandowskiŁukasz Lewandowski 06 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 2 3:21.20
11 Maciej KaliszMaciej Kalisz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 3:23.11
12 Dawid BochynekDawid Bochynek 06 UKS Olimpia ZabrzeUKS Olimpia Zabrze 7 3:26.46
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí.