Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2020

Blansko (31. 8. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 930 Pavel ŠvecPavel Švec 17 SDH Voděrady SDH Voděrady 2 20.70
2 976 Jan DobiášekJan Dobiášek 18 xx xx 1 28.50
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 935 Adam ZouharAdam Zouhar 15 Blansko Blansko 4 13.16
2 946 Pavel VoráčPavel Voráč 15 Blansko Blansko 3 13.73
3 944 Štěpán VašekŠtěpán Vašek 15 Sportík Blansko Sportík Blansko 2 15.60
4 965 Jan RedlichJan Redlich 16 Blansko Blansko 1 16.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 935 Adam ZouharAdam Zouhar 15 Blansko Blansko 4 13.16
2 946 Pavel VoráčPavel Voráč 15 Blansko Blansko 3 13.73
3 944 Štěpán VašekŠtěpán Vašek 15 Sportík Blansko Sportík Blansko 2 15.60
4 965 Jan RedlichJan Redlich 16 Blansko Blansko 1 16.44
5 930 Pavel ŠvecPavel Švec 17 SDH Voděrady SDH Voděrady 2 20.70
6 976 Jan DobiášekJan Dobiášek 18 xx xx 1 28.50

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 971 Barbora SloukováBarbora Slouková 17 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 3 23.97
2 945 Anna VaškováAnna Vašková 17 Sportík Blansko Sportík Blansko 4 27.07
3 987 Veronika PernicováVeronika Pernicová 18 xxx xxx 2 36.18
4 981 Nikola DomanskáNikola Domanská 18 - - 1 43.20
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 977 Marie Anna DobiáškováMarie Anna Dobiášková 15 xxx xxx 1 15.53
2 933 Barbora KrálováBarbora Králová 15 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 15.58
3 931 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 15 SDH Voděrady SDH Voděrady 5 16.37
4 962 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 16 ZŠ a MŠ Bořitov, okres Blansko, P.O. ZŠ a MŠ Bořitov, okres Blan... 4 16.68
5 989 Eva PernicováEva Pernicová 16 xxx xxx 3 17.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 977 Marie Anna DobiáškováMarie Anna Dobiášková 15 xxx xxx 1 15.53
2 933 Barbora KrálováBarbora Králová 15 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 15.58
3 931 Natálie ŠvecováNatálie Švecová 15 SDH Voděrady SDH Voděrady 5 16.37
4 962 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 16 ZŠ a MŠ Bořitov, okres Blansko, P.O. ZŠ a MŠ Bořitov, okres Blan... 4 16.68
5 989 Eva PernicováEva Pernicová 16 xxx xxx 3 17.85
6 971 Barbora SloukováBarbora Slouková 17 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 3 23.97
7 945 Anna VaškováAnna Vašková 17 Sportík Blansko Sportík Blansko 4 27.07
8 987 Veronika PernicováVeronika Pernicová 18 xxx xxx 2 36.18
9 981 Nikola DomanskáNikola Domanská 18 - - 1 43.20

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 958 Gregor KulaGregor Kula 13 Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 5 19.43
2 934 Hugo JouraHugo Joura 14 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 2 21.61
3 579 Šimon JelínekŠimon Jelínek 14 ZŠ Salmova - Blansko ZŠ Salmova - Blansko 1 22.64
4 952 Theodor KavínTheodor Kavín 14 Mš Jedovnice Mš Jedovnice 3 25.59
941 Kryštof KomárekKryštof Komárek 13 MŠ Rodkovského/ZŠ TGM Blansko MŠ Rodkovského/ZŠ TGM Blansko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 992 Matyáš ZouharMatyáš Zouhar 13 TGM Blansko TGM Blansko 4 18.29
2 582 Oliver NeugebauerOliver Neugebauer 13 zs letokruh zs letokruh 1 20.87
3 564 Jan PřikrylJan Přikryl 13 Fénix sport Fénix sport 2 20.92
4 927 Jan RůžičkaJan Růžička 14 AKLD AKLD 3 24.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 992 Matyáš ZouharMatyáš Zouhar 13 TGM Blansko TGM Blansko 4 18.29
2 958 Gregor KulaGregor Kula 13 Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 5 19.43
3 582 Oliver NeugebauerOliver Neugebauer 13 zs letokruh zs letokruh 1 20.87
4 564 Jan PřikrylJan Přikryl 13 Fénix sport Fénix sport 2 20.92
5 934 Hugo JouraHugo Joura 14 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 2 21.61
6 579 Šimon JelínekŠimon Jelínek 14 ZŠ Salmova - Blansko ZŠ Salmova - Blansko 1 22.64
7 927 Jan RůžičkaJan Růžička 14 AKLD AKLD 3 24.30
8 952 Theodor KavínTheodor Kavín 14 Mš Jedovnice Mš Jedovnice 3 25.59
941 Kryštof KomárekKryštof Komárek 13 MŠ Rodkovského/ZŠ TGM Blansko MŠ Rodkovského/ZŠ TGM Blansko 4 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 960 Pavlína PoláčkováPavlína Poláčková 13 ZŠ Blansko, Erbenova 13 ACT leraK Blansko ZŠ Blansko, Erbenova 13 AC... 6 18.09
2 569 Bára KopeckáBára Kopecká 13 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 3 18.24
3 954 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko ASK Blansko 1 19.07
4 938 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 TGM Blansko TGM Blansko 4 19.74
5 959 Karolína PoláčkováKarolína Poláčková 13 ZŠ Blansko, Erbenova 13, ACT leraK Blansko ZŠ Blansko, Erbenova 13, AC... 5 20.32
6 574 Simona KacetlováSimona Kacetlová 14 MŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota 2 21.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 969 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 18.16
2 947 Kateřina VoráčováKateřina Voráčová 13 Blansko Blansko 5 19.70
3 966 Kateřina RedlichováKateřina Redlichová 13 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 3 19.94
4 951 Laura BalogLaura Balog 14 xxx xxx 1 20.19
5 936 Adéla PařilováAdéla Pařilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 20.40
6 972 Kristýna SloukováKristýna Slouková 13 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 20.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 960 Pavlína PoláčkováPavlína Poláčková 13 ZŠ Blansko, Erbenova 13 ACT leraK Blansko ZŠ Blansko, Erbenova 13 AC... 6 18.09
2 969 Emma VrtělováEmma Vrtělová 13 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 18.16
3 569 Bára KopeckáBára Kopecká 13 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 3 18.24
4 954 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko ASK Blansko 1 19.07
5 947 Kateřina VoráčováKateřina Voráčová 13 Blansko Blansko 5 19.70
6 938 Terezie NečasováTerezie Nečasová 13 TGM Blansko TGM Blansko 4 19.74
7 966 Kateřina RedlichováKateřina Redlichová 13 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 3 19.94
8 951 Laura BalogLaura Balog 14 xxx xxx 1 20.19
9 959 Karolína PoláčkováKarolína Poláčková 13 ZŠ Blansko, Erbenova 13, ACT leraK Blansko ZŠ Blansko, Erbenova 13, AC... 5 20.32
10 936 Adéla PařilováAdéla Pařilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 20.40
11 972 Kristýna SloukováKristýna Slouková 13 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 20.88
12 574 Simona KacetlováSimona Kacetlová 14 MŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota 2 21.10

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 955 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Libeznice Atletika Libeznice 1 31.84
2 978 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 33.78
3 567 Filip RybaFilip Ryba 11 Lipůvka Lipůvka 7 34.21
4 580 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovic Elite Sport Boskovic 2 35.13
5 994 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 36.68
6 575 Richard KacetlRichard Kacetl 11 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 3 36.91
7 963 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 12 ASK Blansko ASK Blansko 8 39.67
8 985 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 42.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 988 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 36.53
2 942 Dominik DvořáčekDominik Dvořáček 12 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 37.42
3 584 Bruno KonečnýBruno Konečný 11 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 4 37.56
4 943 Tobias HefnerTobias Hefner 11 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 38.70
5 968 Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 39.13
6 589 Tomáš FlekTomáš Flek 11 ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí, okres Blansko ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí, o... 8 39.27
7 586 Filip ŠkvareninaFilip Škvarenina 11 FK Blansko FK Blansko 7 41.69
8 581 Hubert NeugebauerHubert Neugebauer 11 zs letokruh zs letokruh 6 45.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 955 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Libeznice Atletika Libeznice 1 31.84
2 978 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 33.78
3 567 Filip RybaFilip Ryba 11 Lipůvka Lipůvka 7 34.21
4 580 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovic Elite Sport Boskovic 2 35.13
5 988 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 36.53
6 994 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 36.68
7 575 Richard KacetlRichard Kacetl 11 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 3 36.91
8 942 Dominik DvořáčekDominik Dvořáček 12 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 37.42
9 584 Bruno KonečnýBruno Konečný 11 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 4 37.56
10 943 Tobias HefnerTobias Hefner 11 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 38.70
11 968 Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 39.13
12 589 Tomáš FlekTomáš Flek 11 ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí, okres Blansko ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí, o... 8 39.27
13 963 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 12 ASK Blansko ASK Blansko 8 39.67
14 586 Filip ŠkvareninaFilip Škvarenina 11 FK Blansko FK Blansko 7 41.69
15 985 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 42.88
16 581 Hubert NeugebauerHubert Neugebauer 11 zs letokruh zs letokruh 6 45.74

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 957 Hana StaňkováHana Staňková 11 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 9 33.52
2 953 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Zš Svitávka, elite sport Boskovice Zš Svitávka, elite sport Bo... 8 34.34
3 964 Vendula KašparováVendula Kašparová 12 AK Dvorská Blansko AK Dvorská Blansko 5 35.45
4 572 Věra VabrouškováVěra Vabroušková 11 AK Zlín AK Zlín 10 35.61
5 573 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Atletika Lanškroun TJ Atletika Lanškroun 7 36.72
6 570 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1 37.73
7 578 Emilly HolkováEmilly Holková 12 Atletika Slavkov u Brna Atletika Slavkov u Brna 3 39.10
8 585 Josefína DlapováJosefína Dlapová 11 AK Dvorská,Blansko AK Dvorská,Blansko 2 39.87
9 587 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 12 AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 6 41.28
974 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová 12 ASK Blansko ASK Blansko 4 DNF
Celkem 10 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2972 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 41.80
2 2983 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK Blansko ASK Blansko 3 46.22
3 2977 Jonathan LangrJonathan Langr 07 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 2 47.08
4 2973 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK Blansko ASK Blansko 1 50.44
5 2975 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK Blansko ASK Blansko 5 63.35
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 991 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK Blansko ASK Blansko 4 53.09
2 2974 Lenka FilkováLenka Filková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 57.70
3 2976 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK Blansko ASK Blansko 3 59.24
4 2984 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK Blansko ASK Blansko 2 60.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2978 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK Blansko ASK Blansko 2 46.79
2 2979 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 4 47.20
3 2982 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK Blansko ASK Blansko 3 47.29
4 2980 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK Blansko ASK Blansko 5 49.65
5 2981 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 1 56.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2978 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK Blansko ASK Blansko 2 46.79
2 2979 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 4 47.20
3 2982 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK Blansko ASK Blansko 3 47.29
4 2980 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK Blansko ASK Blansko 5 49.65
5 991 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK Blansko ASK Blansko 4 53.09
6 2981 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 1 56.18
7 2974 Lenka FilkováLenka Filková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 57.70
8 2976 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK Blansko ASK Blansko 3 59.24
9 2984 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK Blansko ASK Blansko 2 60.57

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 995 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 1 49.36
2 576 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 8 51.36
3 666 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 AKLD Blansko AKLD Blansko 2 53.01
4 937 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK Blansko ASK Blansko 5 53.88
5 571 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 9 55.73
6 986 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 57.67
7 565 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 10 57.92
8 970 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK Blansko ASK Blansko 6 62.10
9 993 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 62.77
10 983 Sebastian JelínekSebastian Jelínek 10 - - 3 74.11
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 583 Petr KijonkaPetr Kijonka 09 ZŠ Komenského Náměšť nad Oslavou ZŠ Komenského Náměšť nad Os... 2 50.60
2 967 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 52.97
3 588 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 54.39
4 997 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK Blansko ASK Blansko 7 56.44
5 990 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 ZŠ a MŠ Vanovice, okres Blansko, P.O. - Boskovice ZŠ a MŠ Vanovice, okres Bla... 8 57.93
6 940 Jakub KomárekJakub Komárek 10 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 3 60.65
7 939 Matěj KomárekMatěj Komárek 10 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 4 62.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 995 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 1 49.36
2 583 Petr KijonkaPetr Kijonka 09 ZŠ Komenského Náměšť nad Oslavou ZŠ Komenského Náměšť nad Os... 2 50.60
3 576 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 8 51.36
4 967 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 52.97
5 666 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 AKLD Blansko AKLD Blansko 2 53.01
6 937 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK Blansko ASK Blansko 5 53.88
7 588 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1 54.39
8 571 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 9 55.73
9 997 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK Blansko ASK Blansko 7 56.44
10 986 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 57.67
11 565 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 10 57.92
12 990 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 ZŠ a MŠ Vanovice, okres Blansko, P.O. - Boskovice ZŠ a MŠ Vanovice, okres Bla... 8 57.93
13 940 Jakub KomárekJakub Komárek 10 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 3 60.65
14 970 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK Blansko ASK Blansko 6 62.10
15 939 Matěj KomárekMatěj Komárek 10 ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko 4 62.22
16 993 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 62.77
17 983 Sebastian JelínekSebastian Jelínek 10 - - 3 74.11

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 31.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 996 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2 46.63
MS 948 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 5 49.00
3 568 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK Blansko ASK Blansko 7 49.21
4 950 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 8 50.06
5 991 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Blansko Blansko 10 50.95
6 949 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 3 52.39
MS 973 Bezdíčková DanielaBezdíčková Daniela 10 ASK Blansko ASK Blansko 1 56.61
9 961 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK Blansko ASK Blansko 6 58.13
10 932 Valerie ŠtěpánkováValerie Štěpánková 10 SDH Voděrady SDH Voděrady 9 69.35
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 31.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 979 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 49.13
2 980 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 52.14
3 984 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK Blansko ASK Blansko 1 53.14
4 577 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 Dukla Praha Dukla Praha 8 54.50
5 566 Adéla PřikrylovaAdéla Přikrylova 10 Fénix sport Fénix sport 7 57.87
6 982 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.47
7 928 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou 5 60.36
8 975 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletika Blansko Atletika Blansko 9 61.42
9 926 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 AKLD AKLD 10 65.12
10 929 Kamila KřivankováKamila Křivanková 10 ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou 4 80.47
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 996 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 2 46.63
2 948 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 5 49.00
3 979 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 49.13
4 568 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK Blansko ASK Blansko 7 49.21
5 950 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 8 50.06
6 991 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Blansko Blansko 10 50.95
7 980 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 52.14
8 949 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy TJ Svitavy 3 52.39
9 984 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK Blansko ASK Blansko 1 53.14
10 577 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 Dukla Praha Dukla Praha 8 54.50
11 973 Bezdíčková DanielaBezdíčková Daniela 10 ASK Blansko ASK Blansko 1 56.61
12 566 Adéla PřikrylovaAdéla Přikrylova 10 Fénix sport Fénix sport 7 57.87
13 961 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK Blansko ASK Blansko 6 58.13
14 982 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.47
15 928 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou 5 60.36
16 975 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 Atletika Blansko Atletika Blansko 9 61.42
17 926 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 AKLD AKLD 10 65.12
18 932 Valerie ŠtěpánkováValerie Štěpánková 10 SDH Voděrady SDH Voděrady 9 69.35
19 929 Kamila KřivankováKamila Křivanková 10 ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou 4 80.47

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (po, 31.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 588 Lukáš HanákLukáš Hanák
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
10 41.10 41.100.00.041.100.00.00.0
2 995 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice
09 40.02 40.020.00.040.020.00.00.0
3 986 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko
09 38.88 38.880.00.038.880.00.00.0
4 990 Šimon ŘehákŠimon Řehák
ZŠ a MŠ Vanovice, okres Blansko, P.O. - Boskovice ZŠ a MŠ Vanovice, okres Bla...
10 37.65 37.650.00.037.650.00.00.0
5 583 Petr KijonkaPetr Kijonka
ZŠ Komenského Náměšť nad Oslavou ZŠ Komenského Náměšť nad Os...
09 36.97 36.970.00.036.970.00.00.0
6 666 Šimon EllingerŠimon Ellinger
AKLD Blansko AKLD Blansko
09 35.44 35.440.00.035.440.00.00.0
MS 576 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou
10 34.69 34.690.00.034.690.00.00.0
8 565 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun
09 34.04 34.040.00.034.040.00.00.0
9 970 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK Blansko ASK Blansko
10 33.77 33.770.00.033.770.00.00.0
10 940 Jakub KomárekJakub Komárek
ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko
10 30.26 30.260.00.030.260.00.00.0
11 571 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl
Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko
10 29.19 29.190.00.029.190.00.00.0
12 983 Sebastian JelínekSebastian Jelínek
- -
10 26.23 26.230.00.026.230.00.00.0
13 937 Matěj KoupýMatěj Koupý
ASK Blansko ASK Blansko
10 23.97 23.970.00.023.970.00.00.0
14 939 Matěj KomárekMatěj Komárek
ZŠ TGM Blansko ZŠ TGM Blansko
10 23.76 23.760.00.023.760.00.00.0
15 967 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
10 22.05 22.050.00.022.050.00.00.0
16 997 Matěj MusilMatěj Musil
ASK Blansko ASK Blansko
10 17.72 17.720.00.017.720.00.00.0
17 993 Tomáš MartínekTomáš Martínek
Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko
10 15.66 15.660.00.015.660.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (po, 31.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 979 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk...
09 31.82 0.0
2 980 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk...
09 28.55 0.0
3 950 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy TJ Svitavy
09 27.96 27.960.00.027.960.00.00.0
4 577 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová
Dukla Praha Dukla Praha
09 26.31 26.310.00.026.310.00.00.0
5 984 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK Blansko ASK Blansko
09 25.43 25.430.00.025.430.00.00.0
6 991 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Blansko Blansko
09 21.91 21.910.00.021.910.00.00.0
7 973 Bezdíčková DanielaBezdíčková Daniela
ASK Blansko ASK Blansko
10 21.00 21.000.00.021.000.00.00.0
8 961 Klára PodrazilováKlára Podrazilová
ASK Blansko ASK Blansko
09 19.69 19.690.00.019.690.00.00.0
9 568 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK Blansko ASK Blansko
09 19.65 19.650.00.019.650.00.00.0
10 949 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská
TJ Svitavy TJ Svitavy
09 18.44 18.440.00.018.440.00.00.0
11 975 Linda ZukalováLinda Zukalová
Atletika Blansko Atletika Blansko
09 18.12 18.120.00.018.120.00.00.0
12 996 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice
09 17.23 17.230.00.017.230.00.00.0
13 926 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
AKLD AKLD
09 14.77 14.770.00.014.770.00.00.0
14 982 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
10 14.47 14.470.00.014.470.00.00.0
15 932 Valerie ŠtěpánkováValerie Štěpánková
SDH Voděrady SDH Voděrady
10 13.04 13.040.00.013.040.00.00.0
16 928 Nikol KuběnováNikol Kuběnová
ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou
09 10.06 10.060.00.010.060.00.00.0
17 929 Kamila KřivankováKamila Křivanková
ZS Blansko, Nad Čertovkou ZS Blansko, Nad Čertovkou
10 09.74 09.740.00.009.740.00.00.0
18 566 Adéla PřikrylovaAdéla Přikrylova
Fénix sport Fénix sport
10 08.90 08.900.00.008.900.00.00.0
MS 948 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy TJ Svitavy
09 28.43 28.430.00.028.430.00.00.0
Celkem 19 závodníků