Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A

Slaný (5. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.66
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.83
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.42
4 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.66
5 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.87
6 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.96
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.10
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.53
4 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.11
5 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.12
6 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.68
2= Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.10
2= Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
5 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.42
6 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.06
2 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.41
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.64
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.91
5 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.01
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.07
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.21
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.33
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.82
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.89
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 5.6.2020 - 15:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.93
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13
3 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.61
4 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.64
5 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.84
6 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.66
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.68
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.83
4 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.93
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.96
6 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.06
7 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.07
8 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.10
8 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.10
8 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
11 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13
12 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.21
13 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.33
14 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.41
15 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.42
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.53
17 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
18 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.61
19 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.64
19 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.64
21 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.66
22 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.82
23 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.84
24 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.87
25 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.89
26 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.91
27 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.01
28 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.11
29 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.12
30 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.37
31 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.42
32 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.59
32 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.59
34 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.81
35 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.40
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2020 - 16:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.58 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.60 9.00
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 07.86 8.00
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.92 7.00
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.08 6.00
6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2020 - 16:45) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.04 4.00
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.16 3.00
3 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 08.18 2.00
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.27 1.00
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.37
6 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.33
2 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.28
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.46
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.53
5 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.37
3 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.03
4 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.10
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.43
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.82
3 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.10
4 Simona PečenáSimona Pečená 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.17
5 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.63
2 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
3 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.34
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.57
5 Denisa HorováDenisa Horová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.98
6 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.59
2 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.96
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.00
4= Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.42
4= Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.42
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.69
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.72
3 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.74
4 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.20
5 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.59
6 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.70
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.92
3 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.01
4 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.29
5 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.42
6 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 5.6.2020 - 15:55) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.75
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.81
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.90
4 Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.82
5 Karolína RejdováKarolína Rejdová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.88
6 Tereza VyktorinováTereza Vyktorinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.33
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.37
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.43
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.59
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.63
7 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.69
8 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.70
9 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.72
10 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.74
11 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.75
12 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.81
13 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.82
14 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.90
15 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.92
16 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.96
17 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.00
18 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.01
19 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.03
20 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.10
20 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.10
22 Simona PečenáSimona Pečená 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.17
23 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.20
24 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
25 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.28
26 Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.29
27 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.34
28 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.42
28 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.42
28 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.42
31 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.46
32 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.49
33 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.51
34 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.53
35 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.55
36 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.57
37 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.59
38 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.76
39 Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.82
40 Hana PlacatkováHana Placatková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.83
41 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.84
42 Karolína RejdováKarolína Rejdová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.88
43 Denisa HorováDenisa Horová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.98
44 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.41
45 Tereza VyktorinováTereza Vyktorinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.61

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2020 - 16:55) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.35 11.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.39 9.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.44 8.00
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.49 7.00
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.56 6.00
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2020 - 16:55) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.65 4.00
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.72 3.00
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.82 2.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.84 1.00
5 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.86
6 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.87
Celkem 6 závodníků