Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A

Slaný (5. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 18.30
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 18.30 9.00
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.20
4 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.00
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.10
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.10 4.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.10
3 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.34
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.60
5 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.30
6 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 18.80 5.50
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.00
4 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.70
5 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.70
6 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 25.90
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.60 2.00
2 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.70 0.50
3 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.20
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.90
5 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.20
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.70 7.50
1= Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 18.70 7.50
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.80 5.50
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.70 0.50
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.80
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.40 11.00
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.50 3.00
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.70
4 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.80
Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 5.6.2020 - 18:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.80
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.70
3 Mikuláš JobekMikuláš Jobek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.10
4 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 21.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.40 11.00
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 18.30
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 18.30 9.00
4 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 18.70 7.50
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 18.70 7.50
6 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 18.80 5.50
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.80 5.50
8 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.10 4.00
9 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 19.50 3.00
10 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.60 2.00
12 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.70 0.50
12 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.70 0.50
14 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.80
14 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.80
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.00
17 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.10
18 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.20
18 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.20
20 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.34
21 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.60
22 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.70
22 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 20.70
22 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.70
25 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.80
26 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.90
27 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.00
28 Mikuláš JobekMikuláš Jobek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.10
29 Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.20
30 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.30
31 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 21.50
32 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.70
33 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.00
34 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.10
35 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.60
36 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 25.90
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.60 11.00
2= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.50 7.50
2= Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.50 7.50
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.70 4.50
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.90 1.50
Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.70 4.50
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.30
3 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.50
4 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.30
5= Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 24.50
5= Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.60 6.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.80
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.10
4 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.20
5 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 23.60
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 24.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.90 1.50
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.70
3= Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.90
3= Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.90
5 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.50
6 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 25.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 20.80 3.00
2 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 22.10
3 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.70
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 23.10
5 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.30
Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 21.00
2 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.70
3 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.60
4 Anna NawalkowskáAnna Nawalkowská 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.10
5 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 23.20
6 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.50
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.30 9.00
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.20
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.50
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.40
5 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.60
6 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.90
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 5.6.2020 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.80
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.90
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.60 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.30 9.00
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.50 7.50
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.50 7.50
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.60 6.00
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.70 4.50
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.70 4.50
8 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 20.80 3.00
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.90 1.50
9 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.90 1.50
11 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 21.00
12 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.20
13 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.30
14 Alexandra KusáAlexandra Kusá 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.50
14 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.50
16 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.70
16 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.70
18 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.80
19 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.90
19 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.90
21 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.10
21 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 22.10
23 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.40
24 Johana KachlířováJohana Kachlířová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.60
24 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.60
26 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.70
27 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22.80
28 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 23.10
28 Anna NawalkowskáAnna Nawalkowská 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 23.10
30 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.20
30 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 23.20
32 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.30
32 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.30
34 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.50
34 Adéla ČernáAdéla Černá 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.50
36 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 23.60
37 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.90
37 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.90
39 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 24.20
40 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 24.50
40 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.50
42 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 25.30
Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS