Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD SKAS mladšího žactva, sk. A

Slaný (4. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.09 11.00
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.42
3 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.58
4 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.82
5 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 SB 10.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.71 6.00
2 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.09 1.00
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.62
4 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.06
5 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.36
6 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.45 8.00
2 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.87
4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.13
5 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 10.25
6 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.72 5.00
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.23
3 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 SB 09.80
4 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.03
5 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.20
Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.32 9.00
2 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 08.53 7.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.33
4 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 09.75
5 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.78
6 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.04 3.00
2 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.05 2.00
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.41
4 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.99
5 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.03
6 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.07
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 SB 08.92 4.00
MS Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.12
3 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.23
4 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.32
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.70
Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.09 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.32 9.00
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.45 8.00
4 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 08.53 7.00
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.71 6.00
6 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.72 5.00
7 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 SB 08.92 4.00
8 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.04 3.00
9 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.05 2.00
10 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.09 1.00
11 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.12
12 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
13 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.23
13 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.23
15 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.32
16 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.33
17 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.41
18 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.42
19 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.58
20 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.62
21 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.70
22 Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 09.75
23 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.78
24 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 SB 09.80
25 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.82
26 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.87
27 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.90
28 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.99
29 Oliver BlahoOliver Blaho 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 SB 10.02
30 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.03
30 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.03
32 Erik LevErik Lev 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.06
33 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 10.07
34 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.13
35 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.20
36 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 10.25
37 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.36
38 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.80
39 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.87
Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.90
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.22
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 09.43
4 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 09.90
Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.77
2 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 09.40
3 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 09.43
4 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 SB 09.48
5 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 09.03
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 09.05
3 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.64
4 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 09.68
5 Anna Valentína JelínkováAnna Valentína Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 09.96
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.77
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.43
3 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.55
4 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.79
5 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.93
6 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.08
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 09.53
3 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.81
4 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 SB 09.82
5 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 SB 09.88
6 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.97
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.23
3 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 SB 09.54
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 09.80
5 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.87
6 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 SB 08.98
2 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.03
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.35
4 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 09.73
5 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 09.77
Tereza IsopováTereza Isopová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.04
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.18
3= Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.39
3= Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.39
5 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.48
6 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.75
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 09.04
3 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 09.54
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.57
5 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.61
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.02
2 Adéla BajzováAdéla Bajzová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.09
3 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.44
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.66
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 SB 10.50
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.75
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.77
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.77
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.90
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.97
6 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 SB 08.98
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.02
8 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 09.03
8 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.03
10 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.04
10 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 09.04
12 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 09.05
13 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.08
14 Adéla BajzováAdéla Bajzová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.09
15 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.18
16 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.22
17 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 09.23
18 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.35
19 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.39
19 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.39
21 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 09.40
22 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 09.43
22 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 09.43
22 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.43
25 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 09.44
26 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 SB 09.48
26 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.48
28 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 09.53
29 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 SB 09.54
29 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 09.54
31 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.55
31 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.55
33 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.57
34 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.64
35 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.66
36 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 09.68
37 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 09.73
38 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 09.77
39 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.79
40 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 09.80
41 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.81
42 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 SB 09.82
43 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.87
44 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 SB 09.88
45 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 09.90
46 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.93
47 Anna Valentína JelínkováAnna Valentína Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 09.96
48 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.16
49 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.22
50 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 10.23
51 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.43
52 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 SB 10.50
53 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.61
54 Noemi LexováNoemi Lexová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.86
55 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.52
Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Tereza IsopováTereza Isopová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 DNS
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 4.9.2020 - 17:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.66 11.00
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.84 9.00
3 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.96 8.00
4 Rozálie BodmasRozálie Bodmas 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.12 7.00
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.20 6.00
Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 4.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.98 4.00
2 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 09.03 3.00
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.10 2.00
4 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.12 1.00
5= Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.20
5= Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.20
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 19.88 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 20.20 8.50
3 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 20.25 7.00
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 20.62 6.00
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 SB 20.91 3.00
6 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 21.02 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 20.20 8.50
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 20.67 5.00
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.74 4.00
4 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 SB 21.08 1.00
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 21.30
6 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.32
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 21.19
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 21.87
3 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 SB 22.15
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 23.66
5 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.02
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.05
MS Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.33
MS Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.34
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 23.10
MS Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.29
6 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 21.73
2 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.64
3 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.81
4 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.25
5 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.78
Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.23
2 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.05
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.51
4 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.74
5 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.58
6 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 26.18
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 22.12
2 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.76
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.46
4 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 24.47
5 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 24.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 19.88 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 20.20 8.50
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 20.20 8.50
4 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 20.25 7.00
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 20.62 6.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 20.67 5.00
7 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 20.74 4.00
8 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 SB 20.91 3.00
9 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 21.02 2.00
10 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 SB 21.08 1.00
11 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 21.19
12 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.23
13 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 SB 21.30
14 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 21.73
15 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 21.87
16 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.05
16 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.05
18 Milan KamenskýMilan Kamenský 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 22.12
19 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 SB 22.15
20 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.32
21 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.33
22 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.34
23 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.51
24 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 23.10
25 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.29
26 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.64
27 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 23.66
28 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.74
29 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.76
30 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.02
31 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.46
32 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 24.47
33 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.58
34 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 24.80
35 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.81
36 Jakub FišerJakub Fišer 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 25.25
37 Štěpán JackoŠtěpán Jacko 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
38 Matouš PíchaMatouš Pícha 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.78
39 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 26.18
Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Jakub NěmecJakub Němec 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.02 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.08 9.00
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.25 8.00
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.68 4.00
5 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 22.00 2.00
Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 21.47 7.00
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 21.65 5.00
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 22.44
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 22.47
5 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.59
6 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 21.49 6.00
2 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 21.95 3.00
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 22.63
4 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 SB 22.83
5 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 23.23
6 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 SB 23.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 SB 23.18
2 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 SB 23.64
3 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 24.07
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.28
5 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 24.59
6 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.63
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 23.36
2 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 23.82
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 SB 24.42
4 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 24.89
Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 23.74
2 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 24.82
3 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.85
4 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 27.26
Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.39 1.00
2 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.57
3 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.72
4 Anna Valentína JelínkováAnna Valentína Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 25.84
Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.49
2 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.74
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 23.81
4 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.15
Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.83
2 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 25.01
3 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 25.06
4 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 25.17
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.02 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.08 9.00
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.25 8.00
4 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 21.47 7.00
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 21.49 6.00
6 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 21.65 5.00
7 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.68 4.00
8 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 21.95 3.00
9 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 22.00 2.00
10 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.39 1.00
11 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 22.44
12 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 22.47
13 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.59
14 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 22.63
14 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 22.63
16 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 SB 22.83
17 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 SB 23.18
18 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 23.23
19 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 23.36
20 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.49
21 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 SB 23.64
22 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 SB 23.65
23 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 23.74
23 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.74
25 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 23.81
26 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 23.82
27 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.83
28 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 24.07
29 Kristýna KoubíkováKristýna Koubíková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.15
30 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.28
31 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 SB 24.42
32 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.57
33 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 24.59
34 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.63
35 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.72
36 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 24.82
37 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 24.89
38 Denisa DítětováDenisa Dítětová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 25.01
39 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 25.06
40 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 25.17
41 Anna Valentína JelínkováAnna Valentína Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 25.84
42 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.85
43 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 27.26
Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 DNS
Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 DNS
Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 DNS
Kristýna PešíkováKristýna Pešíková 07 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 DNS
Kristina BertlováKristina Bertlová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Libuše SlavíčkováLibuše Slavíčková 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 DNS

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 1:53.27 7.00
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 1:53.45 6.00
3 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 1:53.66 5.00
4 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 10 1:58.29 2.00
5 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:03.64
6 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 2:04.62
7 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:05.91
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:06.11
9 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:06.66
10 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 2:07.23
11 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:10.91
12 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 12 2:15.46
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 1:50.61 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 1:51.58 9.00
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 1:52.16 8.00
4 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 1:53.87 4.00
5 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:55.71 3.00
6 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13 1:58.41 1.00
7 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:01.24
8 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 SB 2:01.66
9 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:02.22
MS Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:02.58
11 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:08.41
12 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:14.76
13 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 2:19.93
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 1:50.61 11.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 1:51.58 9.00
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 1:52.16 8.00
4 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 1:53.27 7.00
5 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 1:53.45 6.00
6 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 1:53.66 5.00
7 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 1:53.87 4.00
8 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:55.71 3.00
9 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 10 1:58.29 2.00
10 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13 1:58.41 1.00
11 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:01.24
12 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 SB 2:01.66
13 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:02.22
14 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 2:02.58
15 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:03.64
16 Erik FormánekErik Formánek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 2:04.62
17 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:05.91
18 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:06.11
19 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:06.66
20 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 2:07.23
21 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:08.41
22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 2:10.91
23 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 2:14.76
24 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 12 2:15.46
25 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 2:19.93

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 1:52.54 11.00
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:52.57 9.00
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 1:54.16 8.00
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 1:54.95 7.00
5 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 1:55.25 6.00
6 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:00.06 2.00
7 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:01.42 1.00
8 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:02.03
9 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 2:02.26
10 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:02.29
11 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:08.33
12 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 2:08.75
13 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:16.40
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 1:55.42 5.00
2 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 1:58.46 4.00
3 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:59.01 3.00
4 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 2:02.98
5 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 2:03.48
6 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 SB 2:04.29
7 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 2:04.32
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 SB 2:04.53
9 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 SB 2:05.62
10 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:06.98
11 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13 2:07.07
12 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 2:14.33
Adéla BajzováAdéla Bajzová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 1:52.54 11.00
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:52.57 9.00
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 1:54.16 8.00
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 1:54.95 7.00
5 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 1:55.25 6.00
6 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 1:55.42 5.00
7 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 1:58.46 4.00
8 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:59.01 3.00
9 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:00.06 2.00
10 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:01.42 1.00
11 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:02.03
12 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 10 2:02.26
13 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11 2:02.29
14 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 2:02.98
15 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 2:03.48
16 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 SB 2:04.29
17 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 2:04.32
18 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 SB 2:04.53
19 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 SB 2:05.62
20 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:06.98
21 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13 2:07.07
22 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:08.33
23 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 2:08.75
24 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 2:14.33
25 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:16.40
Adéla BajzováAdéla Bajzová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 10.01 11.00
2 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.71 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.73 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.21 7.00
5 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.27 6.00
Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 11.31 5.00
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.33 4.00
3 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 11.53 3.00
4 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 11.61 2.00
5 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.93 1.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 12.07
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 12.30
3 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 12.45
4 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.72
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 12.44
2 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 12.79
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.44
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 14.25
Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 10.01 11.00
2 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.71 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.73 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.21 7.00
5 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.27 6.00
6 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 SB 11.31 5.00
7 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.33 4.00
8 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 11.53 3.00
9 Lukáš HolubecLukáš Holubec 07 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 11.61 2.00
10 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.93 1.00
11 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 12.07
12 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 12.30
13 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 12.44
14 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 12.45
15 Dominick KepkaDominick Kepka 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.72
16 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 12.79
17 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.31
18 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.44
19 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 14.25
20 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.55
Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.55 11.00
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 10.62 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.70 8.00
4 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.83 7.00
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 10.92 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 11.04 5.00
2 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 11.33 4.00
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.49 3.00
4 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 11.53 2.00
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 11.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 11.80 1.00
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 12.28
3 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.29
4 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.37
5 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 SB 11.91
2 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 12.02
3 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 SB 12.48
4 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.34
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.48
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 12.95
2 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 13.15
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.54
4 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 13.87
5 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 10.55 11.00
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 10.62 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.70 8.00
4 Justýna FílováJustýna Fílová 07 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.83 7.00
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 10.92 6.00
6 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 11.04 5.00
7 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 11.33 4.00
8 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.49 3.00
9 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 11.53 2.00
10 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 11.80 1.00
11 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 SB 11.91
12 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 11.96
13 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 12.02
14 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 12.28
15 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.29
16 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.37
17 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 SB 12.48
18 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 12.95
19 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.97
20 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 13.15
21 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.34
22 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.48
23 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.54
24 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 13.87
25 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.41

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Najman, Šidík, Šašek, Šašek Najman, Šidík, Šašek, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:04.52 11.00
2 Korbel, Krůta, Horník, Sitek Korbel, Krůta, Horník, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:12.04 8.00
3 Hertl, Klicpera, Komrska, Hartman Hertl, Klicpera, Komrska, Hartman TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:19.65 6.00
4 Bečka, Hacker, Czadera, Pika Bečka, Hacker, Czadera, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:25.13 3.00
5 Guzdek, Kvapil, Lachman, Prokeš Guzdek, Kvapil, Lachman, Prokeš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:38.09
6 Janík, Šimek, Pergelt, Červený Janík, Šimek, Pergelt, Červený SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:48.27
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnad, Šarvaš, Špicl, Ponert Strnad, Šarvaš, Špicl, Ponert Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:10.59 9.00
2 Alfoldi, Bacílek, Beneš, Novák Alfoldi, Bacílek, Beneš, Novák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:13.89 7.00
3 Junek, Klouček, Oliva, Pavlíček Junek, Klouček, Oliva, Pavlíček A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:24.56 4.00
4 Hrach, Mrůzek, Pospíšil, Urban Hrach, Mrůzek, Pospíšil, Urban Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 3:35.61 2.00
5 Fišer, Kolbek, Nežerný, Sedláček Fišer, Kolbek, Nežerný, Sedláček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:44.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamenský, Vojtěch, Holubec, Kepka Kamenský, Vojtěch, Holubec, Kepka SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 3:23.49 5.00
2 Hanč, Hlaváč, Rubeš, Vyšínský Hanč, Hlaváč, Rubeš, Vyšínský ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:37.21 1.00
3 Císař, Fořt, Pacner, Piš Císař, Fořt, Pacner, Piš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:41.78
4 Křížek, Mařík, Vajgl, Záruba Křížek, Mařík, Vajgl, Záruba A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:53.68
Grisa, Gráz, Bohuš, Němec Grisa, Gráz, Bohuš, Němec Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DQ
Hurych, Karel, Novotný, Škvára Hurych, Karel, Novotný, Škvára A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DQ
Poznámky:
DQ SLANY - technické pravidlo 24 odst.7; původní pravidlo 170 odst.7 DQ TEKLA F - technické pravidlo 17 odst. 5.1; původní pravidlo 163 odst.5a
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Najman, Šidík, Šašek, Šašek Najman, Šidík, Šašek, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:04.52 11.00
2 Strnad, Šarvaš, Špicl, Ponert Strnad, Šarvaš, Špicl, Ponert Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:10.59 9.00
3 Korbel, Krůta, Horník, Sitek Korbel, Krůta, Horník, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:12.04 8.00
4 Alfoldi, Bacílek, Beneš, Novák Alfoldi, Bacílek, Beneš, Novák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:13.89 7.00
5 Hertl, Klicpera, Komrska, Hartman Hertl, Klicpera, Komrska, Hartman TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:19.65 6.00
6 Kamenský, Vojtěch, Holubec, Kepka Kamenský, Vojtěch, Holubec, Kepka SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 3:23.49 5.00
7 Junek, Klouček, Oliva, Pavlíček Junek, Klouček, Oliva, Pavlíček A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:24.56 4.00
8 Bečka, Hacker, Czadera, Pika Bečka, Hacker, Czadera, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:25.13 3.00
9 Hrach, Mrůzek, Pospíšil, Urban Hrach, Mrůzek, Pospíšil, Urban Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 3:35.61 2.00
10 Hanč, Hlaváč, Rubeš, Vyšínský Hanč, Hlaváč, Rubeš, Vyšínský ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:37.21 1.00
11 Guzdek, Kvapil, Lachman, Prokeš Guzdek, Kvapil, Lachman, Prokeš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:38.09
12 Císař, Fořt, Pacner, Piš Císař, Fořt, Pacner, Piš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:41.78
13 Fišer, Kolbek, Nežerný, Sedláček Fišer, Kolbek, Nežerný, Sedláček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:44.15
14 Janík, Šimek, Pergelt, Červený Janík, Šimek, Pergelt, Červený SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:48.27
15 Křížek, Mařík, Vajgl, Záruba Křížek, Mařík, Vajgl, Záruba A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:53.68
Grisa, Gráz, Bohuš, Němec Grisa, Gráz, Bohuš, Němec Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DQ
Hurych, Karel, Novotný, Škvára Hurych, Karel, Novotný, Škvára A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DQ

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červinková, Čurdová, Holubová, Krejčí Červinková, Čurdová, Holubová, Krejčí A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:22.72 9.00
2 Rambousková, Řeháčková, Kmeťová, Fialová Rambousková, Řeháčková, Kmeťová, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:36.14
3 Fikesová, Mikulíková, Reckziegelová, Staňková Fikesová, Mikulíková, Reckziegelová, Staňková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:40.38
4 Ambrožová, Angelisová, Schierová, Dítětová Ambrožová, Angelisová, Schierová, Dítětová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:41.88
5 Hamanová, Hejduková, Gärtnerová, Krpatová Hamanová, Hejduková, Gärtnerová, Krpatová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:56.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forejtová, Hanley, Karasová, Koukalová Forejtová, Hanley, Karasová, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:29.04 5.00
2 Bodmas, Rampasová, Plochová, Plochová Bodmas, Rampasová, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:34.18 2.00
3 Zambojová, Žežulková, Jandusová, Vokounová Zambojová, Žežulková, Jandusová, Vokounová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:37.03
4 Aulická, Komínková, Bernátová, Farfánová Aulická, Komínková, Bernátová, Farfánová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:39.48
5 Čermáková, Machová, Kottová, Pavlíčková Čermáková, Machová, Kottová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:47.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dražanová, Falcníková, Duníková, Jeníková Dražanová, Falcníková, Duníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:31.00 4.00
2 Brodská, Tichá, Jirouchová, Škopková Brodská, Tichá, Jirouchová, Škopková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:33.52 3.00
3 Šmerdová, Koubíková, Andresová, Vaňková Šmerdová, Koubíková, Andresová, Vaňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:35.51 1.00
4 Holakovská, Bělíčková, Humlová, Sýkorová Holakovská, Bělíčková, Humlová, Sýkorová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.85
5 Tvrdá, Štěrbová, Vyšínská, Englická Tvrdá, Štěrbová, Vyšínská, Englická TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:39.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pischnothová, Štruplová, Baumrukrová, Veselá Pischnothová, Štruplová, Baumrukrová, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:08.42 11.00
2 Konopáčová, Nademlejnská, Pokorná, Vykysalá Konopáčová, Nademlejnská, Pokorná, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:23.98 8.00
3 Vintrová, Šteflová, Kyjánková, Marková Vintrová, Šteflová, Kyjánková, Marková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:24.94 7.00
4 Hanousková, Antošová, Kubánková, Obstová Hanousková, Antošová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:25.43 6.00
5 Hoďáková, Chaloupecká, Skalová, Vágnerová Hoďáková, Chaloupecká, Skalová, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:36.31
6 Čadková, Majtaníková, Tesařová, Šebestová Čadková, Majtaníková, Tesařová, Šebestová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 3:37.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pischnothová, Štruplová, Baumrukrová, Veselá Pischnothová, Štruplová, Baumrukrová, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:08.42 11.00
2 Červinková, Čurdová, Holubová, Krejčí Červinková, Čurdová, Holubová, Krejčí A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:22.72 9.00
3 Konopáčová, Nademlejnská, Pokorná, Vykysalá Konopáčová, Nademlejnská, Pokorná, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:23.98 8.00
4 Vintrová, Šteflová, Kyjánková, Marková Vintrová, Šteflová, Kyjánková, Marková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:24.94 7.00
5 Hanousková, Antošová, Kubánková, Obstová Hanousková, Antošová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:25.43 6.00
6 Forejtová, Hanley, Karasová, Koukalová Forejtová, Hanley, Karasová, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:29.04 5.00
7 Dražanová, Falcníková, Duníková, Jeníková Dražanová, Falcníková, Duníková, Jeníková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:31.00 4.00
8 Brodská, Tichá, Jirouchová, Škopková Brodská, Tichá, Jirouchová, Škopková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:33.52 3.00
9 Bodmas, Rampasová, Plochová, Plochová Bodmas, Rampasová, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:34.18 2.00
10 Šmerdová, Koubíková, Andresová, Vaňková Šmerdová, Koubíková, Andresová, Vaňková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:35.51 1.00
11 Rambousková, Řeháčková, Kmeťová, Fialová Rambousková, Řeháčková, Kmeťová, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:36.14
12 Hoďáková, Chaloupecká, Skalová, Vágnerová Hoďáková, Chaloupecká, Skalová, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:36.31
13 Zambojová, Žežulková, Jandusová, Vokounová Zambojová, Žežulková, Jandusová, Vokounová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:37.03
14 Čadková, Majtaníková, Tesařová, Šebestová Čadková, Majtaníková, Tesařová, Šebestová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 3:37.51
15 Holakovská, Bělíčková, Humlová, Sýkorová Holakovská, Bělíčková, Humlová, Sýkorová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.85
16 Tvrdá, Štěrbová, Vyšínská, Englická Tvrdá, Štěrbová, Vyšínská, Englická TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:39.31
17 Aulická, Komínková, Bernátová, Farfánová Aulická, Komínková, Bernátová, Farfánová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:39.48
18 Fikesová, Mikulíková, Reckziegelová, Staňková Fikesová, Mikulíková, Reckziegelová, Staňková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:40.38
19 Ambrožová, Angelisová, Schierová, Dítětová Ambrožová, Angelisová, Schierová, Dítětová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:41.88
20 Čermáková, Machová, Kottová, Pavlíčková Čermáková, Machová, Kottová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:47.96
21 Hamanová, Hejduková, Gärtnerová, Krpatová Hamanová, Hejduková, Gärtnerová, Krpatová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:56.48

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 PB 1.51 ------oo-xoxoxxx 11.00
2 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 1.51 --oooooooxoxxoxxx 9.00
3 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 15 PB 1.48 ------oxoooxxx 8.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 PB 1.48 ---o-ooooxxoxxx 7.00
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 9 PB 1.45 -ooooooooxxx 6.00
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 13 PB 1.45 --ooooxooxxoxxx 5.00
7 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 PB 1.42 xxooxooooxxoxoxxx 4.00
8 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 PB 1.33 --ooxxoxxx 3.00
9= Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 1 PB 1.30 ooooxxx 1.50
9= Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 11 PB 1.30 ooooxxx 1.50
11 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 8 PB 1.30 oooxxoxxx
12 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 5 PB 1.30 ooxoxxoxxx
13= Matěj KloučekMatěj Klouček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 PB 1.25 oooxxx
13= Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 1.25 oooxxx
15 Šimon ZemanŠimon Zeman
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 7 PB 1.25 oxoxxoxxx
Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.49 Body
1 Justýna FílováJustýna Fílová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 7 PB 1.46 -ooooooxooxxooxxx 11.00
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 8 PB 1.43 --oo-oooooxxx 9.00
3= Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 PB 1.37 ---oooooxxx 7.50
3= Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 PB 1.37 -oooooooxxx 7.50
5 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 4 PB 1.37 ooooooxxoxoxxx 6.00
6 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 1.25 oooxoxxx 5.00
7 Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 1.20 oxooxxx 4.00
8 Sára FarfánováSára Farfánová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3 PB 1.20 xxoooxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 24 PB 5.22 -1.4 m/s 5.105.114.965.115.11x5.22  -1.4 11.00
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 22 PB 4.98 +0.6 m/s 4.664.604.864.864.714.98  +0.64.91 9.00
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 25 PB 4.89 +0.0 m/s 4.754.854.454.854.89  +0.04.19- 8.00
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 26 PB 4.64 -0.9 m/s 4.45x4.64  -0.94.644.414.634.60 7.00
5 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 19 PB 4.62 -0.8 m/s 4.62  -0.84.454.454.624.544.573.75 6.00
6 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 16 PB 4.62 +0.4 m/s 4.414.294.504.503.923.264.62  +0.4 5.00
7 Šimon HalfarŠimon Halfar
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 21 PB 4.60 +0.9 m/s x4.60  +0.9x4.604.31x4.51 4.00
8 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 PB 4.52 -1.1 m/s 4.444.344.52  -1.14.523.87xx 3.00
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 20 PB 4.44 +0.0 m/s x4.44  +0.0x4.440.00.00.0 2.00
10 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 23 PB 4.40 +0.1 m/s xx4.40  +0.14.400.00.00.0 1.00
11 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 PB 4.20 -1.4 m/s 4.20  -1.43.75-4.200.00.00.0
12 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 13 PB 4.11 -0.7 m/s 3.964.024.11  -0.74.110.00.00.0
13 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 PB 4.05 +1.4 m/s 3.944.05  +1.43.944.050.00.00.0
14 Petr OlivaPetr Oliva
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 12 PB 4.04 +0.1 m/s 3.503.924.04  +0.14.040.00.00.0
15 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 1 PB 4.01 -2.2 m/s 4.01  -2.23.803.544.010.00.00.0
16 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 3.96 +1.4 m/s 3.913.733.96  +1.43.960.00.00.0
17 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 11 PB 3.94 +0.7 m/s 3.923.853.94  +0.73.940.00.00.0
MS Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3 PB 3.77 +0.5 m/s 3.77  +0.53.643.553.770.00.00.0
19 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 6 PB 3.72 -0.6 m/s 3.72  -0.6x3.483.720.00.00.0
20 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 15 PB 3.72 +0.3 m/s xx3.72  +0.33.720.00.00.0
21 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
07 8 PB 3.66 +0.0 m/s 3.593.643.66  +0.03.660.00.00.0
22 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 2 PB 3.52 +0.7 m/s x3.123.52  +0.73.520.00.00.0
23 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 PB 3.37 -1.8 m/s 3.37  -1.83.283.143.370.00.00.0
24 Libor KalaLibor Kala
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 10 PB 3.27 +0.4 m/s 3.27  +0.43.143.223.270.00.00.0
25 Dominick KepkaDominick Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 7 PB 3.26 +0.7 m/s 2.693.26  +0.72.693.260.00.00.0
26 Erik FormánekErik Formánek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 4 PB 3.15 +0.4 m/s 2.793.013.15  +0.43.150.00.00.0
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 34 PB 4.63 -0.6 m/s x4.63  -0.64.404.634.374.514.60 11.00
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 35 PB 4.57 -0.5 m/s 4.404.294.434.434.414.394.57  -0.5 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 33 PB 4.55 -0.9 m/s 4.224.124.55  -0.94.554.194.224.46 8.00
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 32 PB 4.50 -1.7 m/s 2.994.474.50  -1.74.503.094.084.11 7.00
5 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 36 PB 4.49 -0.7 m/s x4.27x4.274.49  -0.73.94x 6.00
6 Tereza KyjánkováTereza Kyjánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 25 PB 4.45 -1.5 m/s 4.45  -1.54.444.314.45xx4.35 5.00
7 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 30 PB 4.42 +1.1 m/s 4.304.354.334.35x4.42  +1.14.33 4.00
8 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 24 PB 4.32 -3.2 m/s 3.914.204.32  -3.24.32x4.004.15 3.00
9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 31 PB 4.32 -1.4 m/s x4.32  -1.43.994.320.00.00.0 2.00
10 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27 PB 4.15 -3.2 m/s 4.15  -3.24.064.064.150.00.00.0 1.00
11 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 26 PB 4.14 -1.4 m/s x3.974.14  -1.44.140.00.00.0
12 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 18 PB 4.09 -2.1 m/s 3.833.884.09  -2.14.090.00.00.0
13 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 29 PB 4.04 +0.0 m/s 3.754.04  +0.04.014.040.00.00.0
14 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 15 PB 3.96 +0.0 m/s 3.753.96  +0.03.863.960.00.00.0
15 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 21 PB 3.94 -2.0 m/s 3.94  -2.03.443.733.940.00.00.0
16 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 5 PB 3.91 +0.7 m/s 3.91  +0.7x3.603.910.00.00.0
17 Rozálie BodmasRozálie Bodmas
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 PB 3.89 +1.3 m/s 3.553.643.89  +1.33.890.00.00.0
18 Sára FarfánováSára Farfánová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 23 PB 3.85 -1.5 m/s 3.85  -1.5x3.753.850.00.00.0
19 Zuzana MachováZuzana Machová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 3.85 -2.7 m/s 3.73x3.85  -2.73.850.00.00.0
20 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 20 PB 3.82 -1.1 m/s 3.82  -1.13.503.053.820.00.00.0
21 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 16 PB 3.63 -1.4 m/s x3.63  -1.43.563.630.00.00.0
22 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 17 PB 3.61 -1.8 m/s 2.933.303.61  -1.83.610.00.00.0
23 Anna AngelisováAnna Angelisová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 9 PB 3.60 +1.0 m/s 3.513.60  +1.0x3.600.00.00.0
24 Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 PB 3.57 -1.5 m/s xx3.57  -1.53.570.00.00.0
25 Karolína SkalováKarolína Skalová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 19 PB 3.50 +0.3 m/s 3.50  +0.33.333.383.500.00.00.0
26 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 28 PB 3.45 -1.8 m/s xx3.45  -1.83.450.00.00.0
27 Nela ŠmejkalováNela Šmejkalová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 7 PB 3.38 +1.4 m/s 3.143.38  +1.4x3.380.00.00.0
28 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 8 PB 3.32 +1.4 m/s 3.283.32  +1.43.103.320.00.00.0
29 Nikola BrátováNikola Brátová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 14 PB 3.27 -0.3 m/s 3.123.27  -0.32.863.270.00.00.0
30 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 4 PB 3.21 -2.1 m/s 3.21  -2.12.873.053.210.00.00.0
31 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 11 PB 3.09 -0.8 m/s 3.09  -0.82.692.323.090.00.00.0
32 Anna VávrováAnna Vávrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 13 PB 2.99 -0.9 m/s 2.772.99  -0.92.452.990.00.00.0
33 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 2 PB 2.52 -1.9 m/s x2.512.52  -1.92.520.00.00.0
Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína ŠtechmüllerováKarolína Štechmüllerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 23 PB 12.29 12.29x11.0812.2911.5011.6311.51 11.00
2 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 22 PB 11.09 11.0910.55x11.0910.5310.9110.78 9.00
3 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 20 PB 11.01 09.9209.0409.6909.9209.8111.0109.85 8.00
4 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 24 PB 10.99 10.8910.4110.3310.8910.2409.7810.99 7.00
5 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 21 PB 10.32 10.2509.5109.1910.2509.0309.7510.32 6.00
6 Anežka LeštinováAnežka Leštinová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 PB 10.23 09.2708.7609.1409.2709.1309.9710.23 5.00
7 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 19 PB 10.15 09.9409.0709.0709.9409.9710.1509.66 4.00
8 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 17 PB 09.16 08.4108.2908.9108.9108.9108.4809.16 3.00
9 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 12 PB 08.90 07.3908.3508.9008.900.00.00.0 2.00
10 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 10 PB 08.79 08.7908.3908.5808.790.00.00.0 1.00
11 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 PB 08.35 07.4508.1108.3508.350.00.00.0
12 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 13 PB 08.18 07.3807.9108.1808.180.00.00.0
13 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 07.73 06.5207.4707.7307.730.00.00.0
14 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 PB 07.66 07.5607.6607.1807.660.00.00.0
15 Nikola LevencováNikola Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 PB 07.65 06.0707.6506.5507.650.00.00.0
16 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 11 PB 07.62 07.3207.5607.6207.620.00.00.0
17 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 PB 07.56 06.2307.5607.2707.560.00.00.0
18 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 PB 07.42 06.3107.0907.4207.420.00.00.0
19 Anna ReckziegelováAnna Reckziegelová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 5 PB 07.24 07.2406.4206.8507.240.00.00.0
20 Tereza KamenskáTereza Kamenská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 7 PB 06.87 06.5606.8706.6306.870.00.00.0
21 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 06.32 05.7105.7906.3206.320.00.00.0
22 Anna KermesováAnna Kermesová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 06.25 x04.6306.2506.250.00.00.0
23 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 1 PB 06.01 06.0105.1505.2206.010.00.00.0
24 Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 6 PB 05.94 05.9405.7305.6805.940.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 19 PB 08.91 08.9108.3808.3108.910.00.00.0 11.00
2 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 20 PB 08.86 08.7708.66x08.7708.8608.3408.48 9.00
3 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 21 PB 08.83 08.1207.8708.2708.27x08.1208.83 8.00
4 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 1 PB 08.72 08.7207.97x08.72--- 7.00
5 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 18 PB 08.26 08.0507.7208.1208.1207.5708.2608.16 6.00
6 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 PB 08.01 07.2806.8107.7807.7808.0107.4906.91 5.00
7 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 15 PB 07.99 07.8207.6207.3707.8207.99xx 4.00
8 Matouš ReichlMatouš Reichl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 7 PB 07.45 07.1807.4507.1107.4506.8807.0207.03 3.00
9 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 4 PB 07.45 07.1107.4505.9107.4507.0006.5406.86 2.00
10 Kryštof PokornýKryštof Pokorný
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 13 PB 07.33 06.8706.7207.3307.330.00.00.0 1.00
11 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 10 PB 07.07 05.7207.0706.3007.070.00.00.0
12 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 17 PB 06.88 05.1506.8806.8006.880.00.00.0
13 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 2 PB 06.77 xx06.7706.770.00.00.0
14 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 11 PB 06.55 05.4305.9506.5506.550.00.00.0
15 Lukáš VečeřaLukáš Večeřa
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
07 5 PB 06.41 05.8606.4106.3006.410.00.00.0
16 Oliver BlahoOliver Blaho
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
07 6 PB 06.34 05.8605.7906.3406.340.00.00.0
17 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 14 PB 06.28 05.4206.1106.2806.280.00.00.0
18 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 9 PB 06.16 05.65-06.1606.160.00.00.0
19 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 3 PB 05.86 05.86xx05.860.00.00.0
20 Filip MaříkFilip Mařík
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 12 PB 05.63 x04.5605.6305.630.00.00.0
Matyáš TintěraMatyáš Tintěra
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 41 PB 54.88 54.880.00.054.880.00.00.0 11.00
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 39 PB 53.05 53.050.00.053.050.00.00.0 9.00
3 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 40 PB 52.56 52.560.00.052.560.00.00.0 8.00
4 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 36 PB 49.73 49.730.00.049.730.00.00.0 7.00
5 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 38 PB 49.47 49.470.00.049.470.00.00.0 6.00
6 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 PB 47.02 47.020.00.047.020.00.00.0 5.00
7 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 34 PB 46.76 46.760.00.046.760.00.00.0 4.00
8 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 35 PB 46.42 46.420.00.046.420.00.00.0 3.00
9 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 31 PB 45.55 45.550.00.045.550.00.00.0 2.00
10 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
07 32 PB 44.92 44.920.00.044.920.00.00.0 1.00
11 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 44.66 44.660.00.044.660.00.00.0
12 Denis HackerDenis Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 37 PB 43.53 43.530.00.043.530.00.00.0
13 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 23 PB 41.04 41.040.00.041.040.00.00.0
14 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 25 PB 39.98 39.980.00.039.980.00.00.0
15 Matěj BacílekMatěj Bacílek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 39.66 39.660.00.039.660.00.00.0
16 Matouš ReichlMatouš Reichl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 15 PB 39.42 39.420.00.039.420.00.00.0
17 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 33 PB 39.37 39.370.00.039.370.00.00.0
18 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 38.80 38.800.00.038.800.00.00.0
19 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 PB 38.55 38.550.00.038.550.00.00.0
20 Šimon ZemanŠimon Zeman
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 20 PB 38.08 38.080.00.038.080.00.00.0
21 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 19 PB 38.04 38.040.00.038.040.00.00.0
MS Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 29 PB 37.86 37.860.00.037.860.00.00.0
23 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 26 PB 37.52 37.520.00.037.520.00.00.0
24 Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 PB 36.65 36.650.00.036.650.00.00.0
25 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 30 PB 36.42 36.420.00.036.420.00.00.0
26 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 21 PB 35.72 35.720.00.035.720.00.00.0
27 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 24 PB 35.65 35.650.00.035.650.00.00.0
28 Karel PechKarel Pech
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 28 PB 32.33 32.330.00.032.330.00.00.0
29 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 11 PB 31.97 31.970.00.031.970.00.00.0
30