Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MORENDA MÍTINK 2020 žactvo

Brno, Vojtova 12c (24. 8. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 24.8.2020 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 07.37
2 148 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.38
3 51 Vojtěch PackaVojtěch Packa 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.57
4 101 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 07.89
5 138 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 24.8.2020 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.01
2 114 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 08.20
3 155 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.23
4 43 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 07.37
2 148 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.38
3 51 Vojtěch PackaVojtěch Packa 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.57
4 101 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 07.89
5 32 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.01
6 114 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 08.20
7 155 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.23
7 43 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.23
9 138 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.44

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 24.8.2020 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.46
2 127 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.52
3 40 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 08.62
4 142 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 08.76
5 5 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.03
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 24.8.2020 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.59
2 34 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 08.89
3 144 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 09.01
4 112 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 09.13
5 149 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 09.34
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 24.8.2020 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 09.31
2 36 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 09.31
3 24 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 09.32
4 141 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.46
2 127 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.52
3 42 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.59
4 40 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 08.62
5 142 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 08.76
6 34 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 08.89
7 144 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 09.01
8 5 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.03
9 112 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 09.13
10 120 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 09.31
10 36 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 09.31
12 24 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 09.32
13 149 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 09.34
14 141 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.53

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 24.8.2020 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.03
2 44 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.25
3 52 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.43
4 13 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.64
5 15 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.64
6 146 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 08.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 24.8.2020 - 11:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.76
2 132 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.77
3 129 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.89
4 135 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.99
5 23 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.18
22 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 24.8.2020 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 08.77
2 50 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.82
3 136 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.96
4 47 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.17
21 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 24.8.2020 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 PB 09.21
2 130 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.32
3 9 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.48
4 154 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.95
5 151 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.03
2 44 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.25
3 52 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.43
4 13 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.64
4 15 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.64
6 46 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.76
7 132 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.77
7 150 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 08.77
9 50 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.82
10 146 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 08.83
11 129 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.89
12 136 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 08.96
13 135 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.99
14 47 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.17
15 23 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.18
16 107 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 PB 09.21
17 130 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.32
18 9 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.48
19 154 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.95
20 151 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 10.00
22 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
21 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 08.09
2 45 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.45
3 25 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 08.50
4 119 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.52
5 2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.79
6 105 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 08.59
2 115 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.79
3 54 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.81
4 29 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 09.05
5 121 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 6 PB 09.05
6 30 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 09.05
2 103 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.25
3 38 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 09.65
4 10 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 09.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.06
2 7 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.26
3 3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 09.48
4 102 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.75
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3 PB 09.48
2 156 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.49
3 118 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 09.72
4 4 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 09.84
5 125 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.28
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 24.8.2020 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.28
2 19 Silvie MachátováSilvie Machátová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.55
3 113 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 10.17
4 41 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 10.30
5 6 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 08.09
2 45 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.45
3 25 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 08.50
4 119 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.52
5 20 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 08.59
6 2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.79
6 115 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.79
8 54 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.81
9 29 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 09.05
9 121 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 6 PB 09.05
9 53 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 09.05
12 123 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.06
13 30 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.08
14 103 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.25
15 7 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.26
16 1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.28
17 3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 09.48
17 117 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3 PB 09.48
19 156 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.49
20 19 Silvie MachátováSilvie Machátová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.55
21 105 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.57
22 38 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 09.65
23 10 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 09.66
24 118 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 09.72
25 102 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.75
26 4 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 09.84
27 113 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 10.17
28 125 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.28
29 41 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 10.30
30 6 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.47