Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Testovací závody SpS

Plzeň (7. 3. 2020)

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 7.3.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexej SoučekAlexej Souček 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.93
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.23
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.39
4 David YehorovDavid Yehorov 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.45
5 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.48
6 Matyáš LepeškaMatyáš Lepeška 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.51
7 Jáchym ZahradníkJáchym Zahradník 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.62
8 Lukáš HolubLukáš Holub 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.64
9 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.65
10 Štochl Matěj Štochl Matěj 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.66
11= Vojtěch KrálíkVojtěch Králík 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.70
11= Jan SladkýJan Sladký 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.70
13 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.71
14 Jan VětrovecJan Větrovec 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.72
15 Tomáš TomášekTomáš Tomášek 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.73
16 Jakub ŠintákJakub Šinták 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.78
17 Kryštof KremsaKryštof Kremsa 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.79
18 Matyáš PánekMatyáš Pánek 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.90
19 Matyáš OttMatyáš Ott 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.98
20 Karel VaněkKarel Vaněk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.99
21= Matěj PohlMatěj Pohl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.04
21= Lukáš ProkopLukáš Prokop 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.04
23 Jaroslav HrkalJaroslav Hrkal 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.09
24 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.11
25 Matyáš FlínMatyáš Flín 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.13
26 Mikuláš FraněkMikuláš Franěk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.20
27= Petr HarbáčekPetr Harbáček 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.46
27= Oliver KubíčekOliver Kubíček 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.46
29 Jaroslav BradáčJaroslav Bradáč 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.53
30 Tomáš TrnkaTomáš Trnka 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.72
31 Matyáš ČernýMatyáš Černý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.78
32 Daniel DischingerDaniel Dischinger 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.87
33= Vojtěch ŠikaVojtěch Šika 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.91
33= Tobiáš RauchTobiáš Rauch 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.91
35 Leon DamasLeon Damas 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.92
36 Matěj VrbaMatěj Vrba 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.41
37 Petr KuželPetr Kužel 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.43
38 Marek SpurnýMarek Spurný 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.48
39 Samuel SmolíkSamuel Smolík 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
40 Lukáš ProtivaLukáš Protiva 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
41 Jakub SvobodaJakub Svoboda 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.85
42= Lukáš MáraLukáš Mára 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
42= Vojta ValentaVojta Valenta 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
44 Michal SoučekMichal Souček 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.23
45 Tomáš VolerTomáš Voler 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.69
46 Čeněk SlívaČeněk Slíva 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.32
Celkem 46 závodníků

30 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.3.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.45
2 David KarelDavid Karel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.51
3 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.55
4 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.61
5 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.77
6 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.80
7 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.96
8 Matyáš FrčekMatyáš Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.06
9 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.10
10 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.11
11 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.14
12 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.22
13= Vojtěch VetchýVojtěch Vetchý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.23
13= Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.23
15 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.25
16 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.31
17 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.35
18 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.39
19 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.43
20 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.45
21 Basák VítBasák Vít 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.50
22 Tobiáš TenkTobiáš Tenk 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.55
23 Justýn KlocháňJustýn Klocháň 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.57
24 Luděk HrkalLuděk Hrkal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.58
25 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.62
26 Herrada MaxmilianHerrada Maxmilian 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.63
27= Daniel HauerDaniel Hauer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.65
27= Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.65
29 Patras MarekPatras Marek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.75
30= Karel ManaKarel Mana 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.78
30= Jakub VávraJakub Vávra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.78
32 Jan KriegerJan Krieger 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.80
33 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.84
34 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.88
35 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.99
36 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.10
Celkem 36 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 7.3.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.10
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.15
3 Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.22
4 Svobodová Kateřina Svobodová Kateřina 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.28
5 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.30
6 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.39
7 Leona JůzkováLeona Jůzková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.48
8 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.50
9 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.53
10 Ema KováříkováEma Kováříková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.56
11 Antonie ZimmelováAntonie Zimmelová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.57
12= Klára ValenčatováKlára Valenčatová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.58
12= Míková Viktorie Míková Viktorie 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.58
14 Blažková Veronika Blažková Veronika 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.59
15 Andrea RajchmanováAndrea Rajchmanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.60
16 Eliška KůsováEliška Kůsová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.67
17= Barbora DrncováBarbora Drncová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.69
17= Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.69
19= Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.75
19= Adéla HofrajtrováAdéla Hofrajtrová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.75
19= Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.75
22 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.78
23 Dana UrbanczykováDana Urbanczyková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.80
24= Mauritzová Viktorie Mauritzová Viktorie 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.87
24= Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.87
26 Eliška SucháEliška Suchá 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.89
27 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.90
28 Simona KaslováSimona Kaslová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.91
29 Magdaléna BuličkováMagdaléna Buličková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.99
30 Marie SvobodováMarie Svobodová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.00
31 Karolína ZávadováKarolína Závadová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.01
32 Johana DolákováJohana Doláková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.03
33 Liliana ŠedivcováLiliana Šedivcová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.04
34 Hečlová Natálie Hečlová Natálie 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.07
35 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.09
36 Sarah PajkošováSarah Pajkošová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.11
37 Adéla BránskáAdéla Bránská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.15
38 Michaela ŠkudrnováMichaela Škudrnová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.17
39= Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.20
39= Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.20
41= Kateřina NovákováKateřina Nováková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.22
41= Trojanová Tereza Trojanová Tereza 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.22
43 Ella MlezivováElla Mlezivová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.26
44= Liliana RotariuLiliana Rotariu 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.31
44= Matasová Barbora Matasová Barbora 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.31
46 Eliška BasákováEliška Basáková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.40
47 Veronika MarkováVeronika Marková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.49
48 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.62
49 Karolína KvětoňováKarolína Květoňová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.66
50 Johana ŠolcováJohana Šolcová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.77
51= Adéla PolívkováAdéla Polívková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.78
51= Kateřina SoučkováKateřina Součková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.78
53 Natálie AlferiNatálie Alferi 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.88
54 Julie PřibylováJulie Přibylová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.89
55 Aněžka PolankováAněžka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.02
56 Kamila KreigerováKamila Kreigerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.21
57= Hana RousováHana Rousová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.24
57= Adéla VávrováAdéla Vávrová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.24
59 Beáta HrabíkováBeáta Hrabíková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.83
60 Alžběta FládrováAlžběta Fládrová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.93
61 Vojta ValentaVojta Valenta 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
62 Anna MalatováAnna Malatová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
63 Viktorie HerradováViktorie Herradová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.70
Celkem 63 závodníků

30 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.3.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.76
2 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.79
3= Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.81
3= Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.81
5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.91
6= Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.99
6= Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04.99
8 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.01
9 Anna KalistováAnna Kalistová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.03
10 Eliška SucháEliška Suchá 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.09
11= Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.11
11= Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.11
13 Valerie KeslováValerie Keslová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.12
14 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.16
15 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.21
16 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.25
17 Laura SajnerováLaura Sajnerová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.28
18 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.33
19 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.36
20 Barbora PolívkováBarbora Polívková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.39
21= Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.41
21= Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.41
23 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.44
24 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.45
25 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.52
26 Mína BulíčkováMína Bulíčková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.55
27= Stella LepkováStella Lepková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.56
27= Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.56
29 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.58
30 Alžběta NoskováAlžběta Nosková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.63
31 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.67
32 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.68
33 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.69
34 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.70
35= Adéla KalivodováAdéla Kalivodová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.73
35= Tereza ŠlajsováTereza Šlajsová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.73
37 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.75
38 Ema ProkopováEma Prokopová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.78
39 Tereza ČervenáTereza Červená 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.80
40= Tereza KoppováTereza Koppová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.89
40= Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.89
42= Kateřina KovaříkováKateřina Kovaříková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.90
42= Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05.90
44 Nikol BojčenkováNikol Bojčenková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.06
45 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.09
46 Denisa MatasováDenisa Matasová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.19
47 Ilona MácováIlona Mácová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 06.41
Celkem 47 závodníků