Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS

Hradec Králové (13. - 14. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.44 439.00
2 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.94 318.00
3 43 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.12 278.00
4 27 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.26 249.00
5 24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.77 156.00
6 22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.80 151.00
7 37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.16 98.00
8 36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.42 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.75 634.00
2 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.88 595.00
3 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.98 565.00
4 17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.00 560.00
5 26 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.31 473.00
6 18 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81 347.00
7 40 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95 315.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.75 634.00
2 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.88 595.00
3 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.98 565.00
4 17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.00 560.00
5 26 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.31 473.00
6 20 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.44 439.00
7 18 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81 347.00
8 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.94 318.00
9 40 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95 315.00
10 43 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.12 278.00
11 27 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.26 249.00
12 24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.77 156.00
13 22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.80 151.00
14 37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.16 98.00
15 36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.42 0.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.97 568.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.06 542.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.48 428.00
4 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.80 350.00
5 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.54 196.00
6 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.89 137.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.89 329.00
2 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.09 285.00
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.11 280.00
4 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.34 233.00
5 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.32 78.00
6 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.50 58.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.32 470.00
2 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.82 345.00
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.26 249.00
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.95 128.00
5 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.02 117.00
6 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.14 101.00
7 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51 56.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.97 568.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.06 542.00
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.32 470.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.48 428.00
5 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.80 350.00
6 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.82 345.00
7 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.89 329.00
8 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.09 285.00
9 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.11 280.00
10 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.26 249.00
11 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.34 233.00
12 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.54 196.00
13 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.89 137.00
14 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.95 128.00
15 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.02 117.00
16 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.14 101.00
17 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.32 78.00
18 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.50 58.00
19 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.51 56.00

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.84
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.29 494.00
2 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32 487.00
3 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.61 419.00
4 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.70 400.00
5 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.80 378.00
6 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.02 332.00
7 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.15 306.00
8 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.25 287.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.60 673.00
2 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.80 618.00
3 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.93 584.00
4 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.94 582.00
5 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.18 521.00
6 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.21 513.00
7 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.59 424.00
Celkem 7 závodníků
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.63 665.00
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.94 582.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.30 492.00
4 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.56 431.00
5 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.64 413.00
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.78 195.00
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.12 536.00
2 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.32 487.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.50 444.00
4 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.52 440.00
5 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.94 348.00
6 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.03 330.00
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (so, 13.6.2020 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.66 656.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.69 648.00
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.12 536.00
4 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.24 506.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.24 506.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.39 470.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.60 673.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.63 665.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.66 656.00
4 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.69 648.00
5 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.80 618.00
6 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.93 584.00
7 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.94 582.00
7 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.94 582.00
9 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.12 536.00
9 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.12 536.00
11 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.18 521.00
12 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.21 513.00
13 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.24 506.00
13 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.24 506.00
15 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.29 494.00
16 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.30 492.00
17 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32 487.00
17 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.32 487.00
19 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.39 470.00
20 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.50 444.00
21 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.52 440.00
22 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.56 431.00
23 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.59 424.00
24 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.61 419.00
25 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.64 413.00
26 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.70 400.00
27 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.80 378.00
28 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.94 348.00
29 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.02 332.00
30 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.03 330.00
31 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.15 306.00
32 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.25 287.00
33 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.78 195.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.28 799.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.59 734.00
3 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.13 446.00
4 14 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.45 138.00
5 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.17 18.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 11.10 838.00
2 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.72 707.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.79 693.00
4 33 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.91 669.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 11.97 657.00
6 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.99 653.00
7 16 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.13 626.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Meziběh)

Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.64
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.62 534.00
2 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.69 522.00
3 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.75 511.00
4 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.75 511.00
5 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.90 485.00
6 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.92 481.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.78 695.00
2 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.23 606.00
3 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.36 582.00
4 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.53 382.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.78 695.00
2 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.23 606.00
3 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.36 582.00
4 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.62 534.00
5 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.69 522.00
6 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.75 511.00
6 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.75 511.00
8 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.90 485.00
9 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.92 481.00
10 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.53 382.00

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.77
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.74 585.00
2 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.83 575.00
3 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 22.02 556.00
4 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.78 391.00
5 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.34 344.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 16:40) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 21.17 645.00
2 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.26 532.00
3 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.59 500.00
4 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 24.42 338.00
5 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 24.49 332.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.98 779.00
2 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.65 702.00
3 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.66 701.00
4 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.96 668.00
5 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 22.39 519.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.08 888.00
2 32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.70 812.00
3 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.94 783.00
4 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.32 739.00
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 18:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.25 636.00
2 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.94 564.00
3 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.21 537.00
4 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.66 493.00
5 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.20 443.00
Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 18:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.74 692.00
2 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.13 649.00
3 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.37 623.00
4 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.34 524.00
5 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.80 480.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.08 888.00
2 32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.70 812.00
3 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.94 783.00
4 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.98 779.00
5 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.32 739.00
6 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 20.65 702.00
7 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.66 701.00
8 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.74 692.00
9 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.96 668.00
10 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.13 649.00
11 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 21.17 645.00
12 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.25 636.00
13 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.37 623.00
14 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.74 585.00
15 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.83 575.00
16 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.94 564.00
17 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 22.02 556.00
18 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.21 537.00
19 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.26 532.00
20 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.34 524.00
21 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 22.39 519.00
22 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.59 500.00
23 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.66 493.00
24 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.80 480.00
25 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.20 443.00
26 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 23.78 391.00
27 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.34 344.00
28 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 24.42 338.00
29 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 24.49 332.00
Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 25.66 827.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy (Meziběh)

Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 25.56
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.92
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 27.81
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.56 749.00
2 3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 30.07 477.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 27.17 698.00
2 7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.91 488.00
3 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 30.48 449.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 18:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 26.22 778.00
2 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 26.58 747.00
3 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.74 500.00
4 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 29.80 496.00
5 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.07 410.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 26.22 778.00
2 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 26.58 747.00
3 8 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 27.17 698.00
4 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.74 500.00
5 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 29.80 496.00
6 7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 29.91 488.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 30.48 449.00
8 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.07 410.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.34 845.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 56.89 525.00
3 14 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 75.03 51.00
4 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 99.99 0.00
Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Poznámky:
Závodník Volný Jiří oficiálně zaběhl čas 1:47,12
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 50.42 795.00
2 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 56.92 524.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.89 488.00
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.63 426.00
5 33 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 60.01 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 56.08 556.00
2 16 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 58.18 477.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 50.42 795.00
2 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 56.08 556.00
3 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 56.92 524.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 57.89 488.00
5 16 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 58.18 477.00
6 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.63 426.00
7 33 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 60.01 413.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 58.33 472.00
2 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.59 393.00
3 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 60.73 389.00
4 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 61.67 358.00
5 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 62.99 317.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 53.55 658.00
2 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.87 489.00
3 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 58.91 451.00
4 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.05 446.00
5 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 63.80 293.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 53.55 658.00
2 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.87 489.00
3 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 58.33 472.00
4 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 58.91 451.00
5 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.05 446.00
6 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.59 393.00
7 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 60.73 389.00
8 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 61.67 358.00
9 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 62.99 317.00
10 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 63.80 293.00

400 m - Dorostenci (Meziběh)

Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 58.74
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39 2:33.87 452.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 45 2:46.41 331.00
3 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32 2:52.25 281.00
4 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48 2:53.94 267.00
5 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49 3:08.20 163.00
6 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35 3:12.22 138.00
7 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52 3:16.84 111.00
8 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27 3:37.48 26.00
9 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47 3:44.09 11.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37 2:27.82 516.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42 2:39.60 394.00
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34 2:43.89 354.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33 2:44.08 352.00
5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36 2:48.51 312.00
6 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 28 2:52.31 280.00
7 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 40 2:52.48 279.00
8 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 46 2:56.28 248.00
9 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43 2:56.60 246.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37 2:27.82 516.00
2 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39 2:33.87 452.00
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42 2:39.60 394.00
4 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34 2:43.89 354.00
5 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33 2:44.08 352.00
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 45 2:46.41 331.00
7 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36 2:48.51 312.00
8 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32 2:52.25 281.00
9 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 28 2:52.31 280.00
10 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 40 2:52.48 279.00
11 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48 2:53.94 267.00
12 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 46 2:56.28 248.00
13 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43 2:56.60 246.00
14 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49 3:08.20 163.00
15 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35 3:12.22 138.00
16 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52 3:16.84 111.00
17 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27 3:37.48 26.00
18 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47 3:44.09 11.00

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:29.72 696.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:49.48 469.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:33.08 655.00
2 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:38.47 591.00
3 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 2:41.18 559.00
4 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:44.92 518.00
5 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:47.71 488.00
6 7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:49.34 470.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:40.19 571.00
2 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 3:00.87 357.00
3 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:01.14 355.00
4 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:03.13 337.00
5 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 3:15.18 237.00
6 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:16.06 230.00
7 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:22.09 187.00
8 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:23.21 180.00
9 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:23.72 176.00
10 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 3:23.87 175.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:43.22 536.00
2 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:43.71 531.00
3 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:46.25 503.00
4 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:48.14 483.00
5 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:53.05 432.00
6 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:54.01 423.00
7 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:55.48 408.00
8 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:56.35 400.00
9 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:08.53 290.00
Celkem 9 závodníků
Běh 21 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:39.72 576.00
2 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:45.96 506.00
3 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:48.28 482.00
4 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.54 468.00
5 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:49.54 468.00
6 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:52.64 437.00
7 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:59.27 372.00
8 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:00.18 364.00
9 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:12.37 259.00
10 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:30.11 136.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:39.72 576.00
2 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:40.19 571.00
3 32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:43.22 536.00
4 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 2:43.71 531.00
5 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:45.96 506.00
6 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:46.25 503.00
7 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:48.14 483.00
8 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:48.28 482.00
9 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:49.54 468.00
9 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:49.54 468.00
11 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:52.64 437.00
12 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:53.05 432.00
13 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:54.01 423.00
14 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:55.48 408.00
15 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:56.35 400.00
16 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:59.27 372.00
17 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:00.18 364.00
18 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 3:00.87 357.00
19 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:01.14 355.00
20 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:03.13 337.00
21 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:08.53 290.00
22 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:12.37 259.00
23 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 3:15.18 237.00
24 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:16.06 230.00
25 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:22.09 187.00
26 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:23.21 180.00
27 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:23.72 176.00
28 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 3:23.87 175.00
29 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:30.11 136.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:53.91 424.00
2 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:59.14 373.00
3 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:00.62 359.00
4 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:02.46 343.00
5 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:02.87 339.00
6 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 3:03.38 334.00
7 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 3:04.89 321.00
8 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 3:05.53 316.00
9 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 3:08.89 287.00
10 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:11.29 267.00
11 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:15.38 235.00
12 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:19.33 206.00
13 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:19.58 205.00
14 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:21.60 191.00
15 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:22.64 184.00
Celkem 15 závodníků
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 2:43.94 529.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:48.56 479.00
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 2:59.31 372.00
4 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 21 3:10.14 277.00
5 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 3:22.12 187.00
6 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:24.52 171.00
7 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:46.73 55.00
8 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:14.49 0.00
Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23 2:48.15 483.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:52.18 441.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 3:07.43 299.00
4 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:09.15 285.00
5 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24 3:16.53 227.00
6 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 26 3:18.86 210.00
7 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:21.00 195.00
8 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22 3:21.46 192.00
9 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14 3:49.36 46.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 2:43.94 529.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23 2:48.15 483.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:48.56 479.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:52.18 441.00
5 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:53.91 424.00
6 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:59.14 373.00
7 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 2:59.31 372.00
8 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:00.62 359.00
9 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:02.46 343.00
10 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:02.87 339.00
11 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 3:03.38 334.00
12 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 3:04.89 321.00
13 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 3:05.53 316.00
14 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 3:07.43 299.00
15 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 3:08.89 287.00
16 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:09.15 285.00
17 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 21 3:10.14 277.00
18 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:11.29 267.00
19 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:15.38 235.00
20 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24 3:16.53 227.00
21 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 26 3:18.86 210.00
22 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:19.33 206.00
23 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:19.58 205.00
24 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:21.00 195.00
25 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22 3:21.46 192.00
26 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:21.60 191.00
27 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 3:22.12 187.00
28 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:22.64 184.00
29 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:24.52 171.00
30 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 3:46.73 55.00
31 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14 3:49.36 46.00
32 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:14.49 0.00
Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:15.46 521.00
2 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 3:15.63 519.00
3 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:22.36 462.00
4 20 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:22.47 461.00
5 17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:33.40 375.00
6 43 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:40.49 323.00
7 26 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 3:41.77 314.00
8 27 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 3:42.83 307.00
9 22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:43.06 305.00
10 40 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:43.47 302.00
11 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 3:43.78 300.00
12 18 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:15.84 119.00
13 24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:23.18 88.00
14 37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 4:41.47 31.00
36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:46.19 642.00
2 14 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 6:28.54 160.00
3 21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 9:05.05 0.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:18.77 456.00
2 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 5:34.35 378.00
3 33 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 6:05.62 242.00
16 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 5:05.99 526.00
2 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 5:11.57 495.00
3 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 5:19.56 452.00
4 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 5:21.25 444.00
5 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 5:39.38 354.00
6 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 5:42.38 340.00
7 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 6:06.70 237.00
8 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 6:22.24 181.00
9 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 6:36.32 135.00
10 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 7:09.52 53.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.14 715.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.65 425.00
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.37 312.00
4 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.49 295.00
5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.69 267.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.63 275.00
2 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.52 166.00
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.81 137.00
4 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.36 88.00
5 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.42 83.00
6 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.55 73.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.27 327.00
2 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 12.16 207.00
3 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.34 186.00
4 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.39 181.00
2 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.96 122.00
3 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.09 39.00
4 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.37 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.14 715.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.65 425.00
3 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.27 327.00
4 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.37 312.00
5 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.49 295.00
6 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.63 275.00
7 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.69 267.00
8 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 12.16 207.00
9 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.34 186.00
10 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.39 181.00
11 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.52 166.00
12 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.81 137.00
13 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.96 122.00
14 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.36 88.00
15 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.42 83.00
16 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.55 73.00
17 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.09 39.00
18 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 10.00
19 Kristián VavrdaKristián Vavrda 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.37 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.65 435.00
2 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.92 395.00
3 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.28 345.00
4 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.98 257.00
5 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.58 191.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.61 441.00
2 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.72 424.00
3 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.03 380.00
4 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.48 319.00
5 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.12 139.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.83 408.00
2 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.80 279.00
3 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.64 185.00
4 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 14.50 107.00
5 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.29 53.00
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.08 697.00
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 11.03 532.00
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.29 490.00
4 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.40 473.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.40 210.00
6 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 15.01 70.00
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.05 703.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.57 447.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.92 395.00
4 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.57 307.00
5 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.10 243.00
6 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.79 170.00
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (so, 13.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17 11.60 442.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.93 394.00
3 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16 12.64 298.00
4 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.61 188.00
5 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.22 57.00
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 16.22 12.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.05 703.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.08 697.00
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 11.03 532.00
4 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.29 490.00
5 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 11.40 473.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.57 447.00
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17 11.60 442.00
8 27 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.61 441.00
9 28 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.65 435.00
10 12 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.72 424.00
11 17 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 11.83 408.00
12 18 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.92 395.00
12 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.92 395.00
14 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.93 394.00
15 16 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.03 380.00
16 8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.28 345.00
17 13 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.48 319.00
18 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.57 307.00
19 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 16 12.64 298.00
20 26 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.80 279.00
21 3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.98 257.00
22 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.10 243.00
23 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.40 210.00
24 4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.58 191.00
25 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.61 188.00
26 2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.64 185.00
27 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.79 170.00
28 14 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.12 139.00
29 6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 14.50 107.00
30 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 15.01 70.00
31 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.22 57.00
32 7 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.29 53.00
33 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 16.22 12.00

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.43 661.00
2 14 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.00 597.00
3 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.55 538.00
4 17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 16.70 523.00
5 20 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.93 499.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.25 467.00
2 22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.96 236.00
3 40 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.59 133.00
4 24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 21.70 126.00
5 27 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.99 111.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.00 492.00
2 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.64 260.00
3 18 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.83 178.00
4 37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.35 52.00
5 36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 30.63 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.43 661.00
2 14 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.00 597.00
3 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.55 538.00
4 17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 16.70 523.00
5 20 Jan JahodkaJan Jahodka 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.93 499.00
6 26 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.00 492.00
7 43 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.25 467.00
8 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.64 260.00
9 22 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.96 236.00
10 18 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.83 178.00
11 40 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.59 133.00
12 24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 21.70 126.00
13 27 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.99 111.00
14 37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.35 52.00
15 36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 30.63 0.00

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 15.88 729.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 19.88 312.00
Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DQ
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.17 819.00
2 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 15.35 796.00
3 8 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 15.66 756.00
4 7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.23 571.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.11 701.00
2 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.52 436.00
3 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.13 292.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 21.22 209.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.17 819.00
2 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 15.35 796.00
3 8 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 15.66 756.00
4 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.11 701.00
5 7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.23 571.00
6 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.52 436.00
7 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.13 292.00
8 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 21.22 209.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 809.00
2 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 16.17 694.00
3 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.20 468.00
Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 DNF
32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 17.41 551.00
2 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.38 450.00
3 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 18.56 432.00
4 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 18.60 428.00
5 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.27 205.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 18.89 401.00
2 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 18.99 391.00
3 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.34 359.00
4 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 21.92 162.00
5 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.76 114.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.30 563.00
2 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.61 335.00
3 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 20.84 236.00
4 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 20.95 228.00
5 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.05 154.00
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.26 567.00
2 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.39 449.00
3 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 19.74 324.00
4 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.77 322.00
5 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.03 222.00
6 Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.02 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 19.49 346.00
2 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.29 279.00
3 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.30 278.00
4 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.55 186.00
5 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.01 157.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 809.00
2 37 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 16.17 694.00
3 59 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.26 567.00
4 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.30 563.00
5 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 17.41 551.00
6 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.20 468.00
7 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.38 450.00
8 49 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.39 449.00
9 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 18.56 432.00
10 26 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 18.60 428.00
11 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 18.89 401.00
12 27 Jolana MachováJolana Machová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 18.99 391.00
13 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.34 359.00
14 58 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 19.49 346.00
15 24 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.61 335.00
16 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 19.74 324.00
17 45 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.77 322.00
18 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.29 279.00
19 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.30 278.00
20 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 20.84 236.00
21 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 20.95 228.00
22 42 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.03 222.00
23 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.27 205.00
24 48 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.55 186.00
25 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 21.92 162.00
26 47 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.01 157.00
27 Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.02 156.00
28 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.05 154.00
29 14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.76 114.00
Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 DNF
32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.14 717.00
14 Miloš LiškaMiloš Liška 66 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
21 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Meziběh)

Meziběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.72
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.67 770.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.11 720.00
3 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.36 587.00
4 16 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.61 562.00
18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.92 532.00
2 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.38 400.00
3 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.52 309.00
4 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.13 144.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.77 759.00
2 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.84 751.00
3 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.02 622.00
4 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.58 565.00
5 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.49 391.00
6 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.82 364.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.77 759.00
2 59 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.84 751.00
3 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.02 622.00
4 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.58 565.00
5 39 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.92 532.00
6 35 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.38 400.00
7 28 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.49 391.00
8 58 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.82 364.00
9 48 David VeselýDavid Veselý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.52 309.00
10 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.13 144.00

skok vysoký - Muži

Muži 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 14 Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 2 1.25 --oxoxxooxx- 218.00
2 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 5 1.13 -xoxxx 148.00
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Muži 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1 1.88 o-xoxoooxoxxx 696.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4 1.88 ----o-xxoxxx 696.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.06 Body
1 16 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 2.03 -----------o-oo-o-oxxx 831.00
2= František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 1.85 -------o-o-oxoxxx 670.00
2= 33 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.85 ----------o-xoxxx 670.00
4 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 1.79 -------o-xoo-xxx 619.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 1.76 ----ooooxoxxoxxx 593.00
6 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.67 oo-xoxxoooxxx 520.00
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 NM 0.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 39 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.58 -------oo-oo-ooooxxx 449.00
2 35 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 1.58 -------o--o-o-xooxoxxx 449.00
3 28 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 1.58 -------ooxoooxoooxxoxoxxx 449.00
4 59 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 1.49 ----------oooxxoxxx 381.00
5 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 1.46 -------oooooxoxxx 360.00
6 58 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 1.46 -------xooooxxoxoxxx 360.00
7 48 David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 1.46 ---ooo-ooxxoxxo-xxoxx 360.00
8 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 1.37 ooooooooooxxx 297.00
Celkem 8 závodníků
Dorostenci 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 Body
1 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.73 ooooxoxoooxoxxx 569.00
2 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 1.70 ----ooooxxx 544.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 14 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 1.66 --oooooooooxoxooooxooxxx 512.00
2 20 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 1.60 --ooooooxoooxooooxxoxxx 464.00
3 43 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 1.48 ooooooooooxxooxxx 374.00
4 26 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 10 1.48 oooooooooooxoxxx 374.00
5 17 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.45 -ooooooooxooxxx 352.00
6 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 1.45 oooxoooooxoxooxxx 352.00
7 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 1.45 oooooooooxoxoxxx 352.00
8 18 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 1.42 -oooxoooxoxoxoxxx 331.00
9 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 1.42 ooooooooxoxxoxxx 331.00
10 27 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 1.24 ooooxxx 212.00
11 40 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 1.18 xoxoxxx 176.00
37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 NM xxx
22 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 NM xxx
24 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 NM xxx
36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 1 1.63 -------oooooooxxx 771.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.63 --------oooxooxoxx- 771.00
2 3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 2 1.33 xooxoxxoxxx 439.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 1.54 -----o-oxoooxxx
1= 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 7 1.60 -----o-oooooxo- 736.00
2 8 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.45 --ooooooxxx 566.00
3 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 1.45 --oooxoxxooxxx 566.00
4 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 1.42 ooooooxoxxx 534.00
5 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 3 1.39 ooooooxxx 502.00
6 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 1.36 oooooxxx