Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS
Hradec Králové (13. - 14. 6. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | 439.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.94 | 318.00 | ||||||||||||
3 | 43 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.12 | 278.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.26 | 249.00 | ||||||||||||
5 | 24 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.77 | 156.00 | ||||||||||||
6 | 22 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 09.80 | 151.00 | ||||||||||||
7 | 37 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 10.16 | 98.00 | ||||||||||||
8 | 36 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 11.42 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.75 | 634.00 | ||||||||||||
2 | 23 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 07.88 | 595.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.98 | 565.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.00 | 560.00 | ||||||||||||
5 | 26 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 08.31 | 473.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.81 | 347.00 | ||||||||||||
7 | 40 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.95 | 315.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.75 | 634.00 | ||
2 | 23 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 07.88 | 595.00 | ||
3 | 21 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.98 | 565.00 | ||
4 | 17 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.00 | 560.00 | ||
5 | 26 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 08.31 | 473.00 | ||
6 | 20 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | 439.00 | ||
7 | 18 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.81 | 347.00 | ||
8 | 16 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.94 | 318.00 | ||
9 | 40 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.95 | 315.00 | ||
10 | 43 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.12 | 278.00 | ||
11 | 27 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.26 | 249.00 | ||
12 | 24 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.77 | 156.00 | ||
13 | 22 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 09.80 | 151.00 | ||
14 | 37 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 10.16 | 98.00 | ||
15 | 36 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 11.42 | 0.00 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 15:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.97 | 568.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.06 | 542.00 | |||||||||||||
3 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.48 | 428.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.80 | 350.00 | |||||||||||||
5 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.54 | 196.00 | |||||||||||||
6 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.89 | 137.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 15:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.89 | 329.00 | |||||||||||||
2 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 09.09 | 285.00 | |||||||||||||
3 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.11 | 280.00 | |||||||||||||
4 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.34 | 233.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 10.32 | 78.00 | |||||||||||||
6 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 10.50 | 58.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 15:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.32 | 470.00 | |||||||||||||
2 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.82 | 345.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 09.26 | 249.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.95 | 128.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 10.02 | 117.00 | |||||||||||||
6 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 10.14 | 101.00 | |||||||||||||
7 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 10.51 | 56.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.97 | 568.00 | |||
2 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.06 | 542.00 | |||
3 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.32 | 470.00 | |||
4 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.48 | 428.00 | |||
5 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.80 | 350.00 | |||
6 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.82 | 345.00 | |||
7 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.89 | 329.00 | |||
8 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 09.09 | 285.00 | |||
9 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.11 | 280.00 | |||
10 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 09.26 | 249.00 | |||
11 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 09.34 | 233.00 | |||
12 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.54 | 196.00 | |||
13 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.89 | 137.00 | |||
14 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.95 | 128.00 | |||
15 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 10.02 | 117.00 | |||
16 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 10.14 | 101.00 | |||
17 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 10.32 | 78.00 | |||
18 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 10.50 | 58.00 | |||
19 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 10.51 | 56.00 |
60 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 1 | 07.84 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.29 | 494.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.32 | 487.00 | ||||||||||||
3 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.61 | 419.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.70 | 400.00 | ||||||||||||
5 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.80 | 378.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.02 | 332.00 | ||||||||||||
7 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 10.15 | 306.00 | ||||||||||||
8 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 10.25 | 287.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 16:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 08.60 | 673.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.80 | 618.00 | ||||||||||||
3 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.93 | 584.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 08.94 | 582.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.18 | 521.00 | ||||||||||||
6 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.21 | 513.00 | ||||||||||||
7 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 8 | 09.59 | 424.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 14:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.63 | 665.00 | |||||||||||||
2 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.94 | 582.00 | |||||||||||||
3 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.30 | 492.00 | |||||||||||||
4 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.56 | 431.00 | |||||||||||||
5 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.64 | 413.00 | |||||||||||||
6 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 10.78 | 195.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 14:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
2 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.32 | 487.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.50 | 444.00 | |||||||||||||
4 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
5 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.94 | 348.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.03 | 330.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (so, 13.6.2020 - 14:45) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.66 | 656.00 | |||||||||||||
2 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.69 | 648.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.24 | 506.00 | |||||||||||||
5 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.24 | 506.00 | |||||||||||||
6 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.39 | 470.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 08.60 | 673.00 | ||
2 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.63 | 665.00 | |||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.66 | 656.00 | |||
4 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.69 | 648.00 | |||
5 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.80 | 618.00 | ||
6 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.93 | 584.00 | ||
7 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 08.94 | 582.00 | ||
7 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.94 | 582.00 | |||
9 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 09.12 | 536.00 | |||
9 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.12 | 536.00 | |||
11 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.18 | 521.00 | ||
12 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.21 | 513.00 | ||
13 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 09.24 | 506.00 | |||
13 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.24 | 506.00 | |||
15 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.29 | 494.00 | ||
16 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.30 | 492.00 | |||
17 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.32 | 487.00 | ||
17 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.32 | 487.00 | |||
19 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.39 | 470.00 | |||
20 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.50 | 444.00 | |||
21 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.52 | 440.00 | |||
22 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.56 | 431.00 | |||
23 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 8 | 09.59 | 424.00 | ||
24 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.61 | 419.00 | ||
25 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 09.64 | 413.00 | |||
26 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.70 | 400.00 | ||
27 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.80 | 378.00 | ||
28 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.94 | 348.00 | |||
29 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.02 | 332.00 | ||
30 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 10.03 | 330.00 | |||
31 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 10.15 | 306.00 | ||
32 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 10.25 | 287.00 | ||
33 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 10.78 | 195.00 |
100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 11.28 | 799.00 | ||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 11.59 | 734.00 | |||||||||||||
3 | Marwan QasemMarwan Qasem | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 13.13 | 446.00 | |||||||||||||
4 | 14 | Miloš LiškaMiloš Liška | 66 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 15.45 | 138.00 | ||||||||||||
5 | 21 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 17.17 | 18.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 11.10 | 838.00 | |||||||||||||
2 | 17 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 8 | 11.72 | 707.00 | ||||||||||||
3 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 11.79 | 693.00 | |||||||||||||
4 | 33 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 4 | 11.91 | 669.00 | ||||||||||||
5 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 11.97 | 657.00 | |||||||||||||
6 | 18 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.99 | 653.00 | ||||||||||||
7 | 16 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.13 | 626.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenci (Meziběh)
Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NovotnýMarek Novotný | 03 | AC Pardubice | 8 | 13.64 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:30) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.62 | 534.00 | ||||||||||||
2 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.69 | 522.00 | ||||||||||||
3 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.75 | 511.00 | ||||||||||||
4 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.75 | 511.00 | ||||||||||||
5 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.90 | 485.00 | ||||||||||||
6 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.92 | 481.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 11.78 | 695.00 | ||||||||||||
2 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.23 | 606.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 12.36 | 582.00 | ||||||||||||
4 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.53 | 382.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 11.78 | 695.00 | ||
2 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.23 | 606.00 | ||
3 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 12.36 | 582.00 | ||
4 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.62 | 534.00 | ||
5 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.69 | 522.00 | ||
6 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.75 | 511.00 | ||
6 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.75 | 511.00 | ||
8 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.90 | 485.00 | ||
9 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.92 | 481.00 | ||
10 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.53 | 382.00 |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:00) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 1 | 12.77 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 16:40) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.74 | 585.00 | ||||||||||||
2 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 21.83 | 575.00 | ||||||||||||
3 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 22.02 | 556.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 23.78 | 391.00 | ||||||||||||
5 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 24.34 | 344.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 16:40) official | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 21.17 | 645.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.26 | 532.00 | ||||||||||||
3 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 22.59 | 500.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 24.42 | 338.00 | ||||||||||||
5 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 24.49 | 332.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 16:40) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.98 | 779.00 | ||||||||||||
2 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 20.65 | 702.00 | ||||||||||||
3 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 20.66 | 701.00 | ||||||||||||
4 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.96 | 668.00 | ||||||||||||
5 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 22.39 | 519.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 16:40) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.08 | 888.00 | ||||||||||||
2 | 32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 19.70 | 812.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.94 | 783.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.32 | 739.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 18:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.25 | 636.00 | ||||||||||||
2 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.94 | 564.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 22.21 | 537.00 | ||||||||||||
4 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 22.66 | 493.00 | ||||||||||||
5 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 23.20 | 443.00 | ||||||||||||
Anna KloudováAnna Kloudová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 18:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 20.74 | 692.00 | ||||||||||||
2 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 21.13 | 649.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.37 | 623.00 | ||||||||||||
4 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 22.34 | 524.00 | ||||||||||||
5 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.80 | 480.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.08 | 888.00 | ||
2 | 32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 19.70 | 812.00 | ||
3 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.94 | 783.00 | ||
4 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.98 | 779.00 | ||
5 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.32 | 739.00 | ||
6 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 20.65 | 702.00 | ||
7 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 20.66 | 701.00 | ||
8 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 20.74 | 692.00 | ||
9 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.96 | 668.00 | ||
10 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 21.13 | 649.00 | ||
11 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 21.17 | 645.00 | ||
12 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.25 | 636.00 | ||
13 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.37 | 623.00 | ||
14 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.74 | 585.00 | ||
15 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 21.83 | 575.00 | ||
16 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.94 | 564.00 | ||
17 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 22.02 | 556.00 | ||
18 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 22.21 | 537.00 | ||
19 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.26 | 532.00 | ||
20 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 22.34 | 524.00 | ||
21 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 22.39 | 519.00 | ||
22 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 22.59 | 500.00 | ||
23 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 22.66 | 493.00 | ||
24 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.80 | 480.00 | ||
25 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 23.20 | 443.00 | ||
26 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 23.78 | 391.00 | ||
27 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 24.34 | 344.00 | ||
28 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 24.42 | 338.00 | ||
29 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 24.49 | 332.00 | ||
Anna KloudováAnna Kloudová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 25.66 | 827.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Ženy (Meziběh)
Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 6 | 25.56 | ||||||||||||||
2 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 25.92 | ||||||||||||||
3 | Alena CejnarováAlena Cejnarová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 27.81 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 26.56 | 749.00 | |||||||||||||
2 | 3 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 30.07 | 477.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 5 | 27.17 | 698.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 29.91 | 488.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 30.48 | 449.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 18:15) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 26.22 | 778.00 | ||||||||||||
2 | 13 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 26.58 | 747.00 | ||||||||||||
3 | 12 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 29.74 | 500.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 29.80 | 496.00 | ||||||||||||
5 | Kateřina FraňkováKateřina Fraňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 31.07 | 410.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 26.22 | 778.00 | ||
2 | 13 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 26.58 | 747.00 | ||
3 | 8 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 5 | 27.17 | 698.00 | ||
4 | 12 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 29.74 | 500.00 | ||
5 | 6 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 29.80 | 496.00 | ||
6 | 7 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 29.91 | 488.00 | ||
7 | Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 30.48 | 449.00 | |||
8 | Kateřina FraňkováKateřina Fraňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 31.07 | 410.00 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 49.34 | 845.00 | ||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 56.89 | 525.00 | |||||||||||||
3 | 14 | Miloš LiškaMiloš Liška | 66 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 75.03 | 51.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 99.99 | 0.00 | ||||||||||||
Marwan QasemMarwan Qasem | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS | |||||||||||||||
Poznámky:Závodník Volný Jiří oficiálně zaběhl čas 1:47,12 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 50.42 | 795.00 | |||||||||||||
2 | 17 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 56.92 | 524.00 | ||||||||||||
3 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 57.89 | 488.00 | |||||||||||||
4 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 59.63 | 426.00 | |||||||||||||
5 | 33 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 5 | 60.01 | 413.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 56.08 | 556.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 58.18 | 477.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 50.42 | 795.00 | |||
2 | 18 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 56.08 | 556.00 | ||
3 | 17 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 56.92 | 524.00 | ||
4 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 57.89 | 488.00 | |||
5 | 16 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 58.18 | 477.00 | ||
6 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 59.63 | 426.00 | |||
7 | 33 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 5 | 60.01 | 413.00 |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 58.33 | 472.00 | ||||||||||||
2 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 60.59 | 393.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 60.73 | 389.00 | ||||||||||||
4 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 61.67 | 358.00 | ||||||||||||
5 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 62.99 | 317.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | 53.55 | 658.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 57.87 | 489.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 58.91 | 451.00 | ||||||||||||
4 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 59.05 | 446.00 | ||||||||||||
5 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 63.80 | 293.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | 53.55 | 658.00 | ||
2 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 57.87 | 489.00 | ||
3 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 58.33 | 472.00 | ||
4 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 58.91 | 451.00 | ||
5 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 59.05 | 446.00 | ||
6 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 60.59 | 393.00 | ||
7 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 60.73 | 389.00 | ||
8 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 61.67 | 358.00 | ||
9 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 62.99 | 317.00 | ||
10 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 63.80 | 293.00 |
400 m - Dorostenci (Meziběh)
Meziběh 01 (so, 13.6.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NovotnýMarek Novotný | 03 | AC Pardubice | 4 | 58.74 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 39 | 2:33.87 | 452.00 | |||||||||||||
2 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 45 | 2:46.41 | 331.00 | |||||||||||||
3 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 32 | 2:52.25 | 281.00 | |||||||||||||
4 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 48 | 2:53.94 | 267.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 49 | 3:08.20 | 163.00 | |||||||||||||
6 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 35 | 3:12.22 | 138.00 | |||||||||||||
7 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 52 | 3:16.84 | 111.00 | |||||||||||||
8 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 27 | 3:37.48 | 26.00 | |||||||||||||
9 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 47 | 3:44.09 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 37 | 2:27.82 | 516.00 | |||||||||||||
2 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 42 | 2:39.60 | 394.00 | |||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 34 | 2:43.89 | 354.00 | |||||||||||||
4 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 33 | 2:44.08 | 352.00 | |||||||||||||
5 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 36 | 2:48.51 | 312.00 | |||||||||||||
6 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 28 | 2:52.31 | 280.00 | |||||||||||||
7 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 40 | 2:52.48 | 279.00 | |||||||||||||
8 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 46 | 2:56.28 | 248.00 | |||||||||||||
9 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 43 | 2:56.60 | 246.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 37 | 2:27.82 | 516.00 | |||
2 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 39 | 2:33.87 | 452.00 | |||
3 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 42 | 2:39.60 | 394.00 | |||
4 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 34 | 2:43.89 | 354.00 | |||
5 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 33 | 2:44.08 | 352.00 | |||
6 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 45 | 2:46.41 | 331.00 | |||
7 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 36 | 2:48.51 | 312.00 | |||
8 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 32 | 2:52.25 | 281.00 | |||
9 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 28 | 2:52.31 | 280.00 | |||
10 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 40 | 2:52.48 | 279.00 | |||
11 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 48 | 2:53.94 | 267.00 | |||
12 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 46 | 2:56.28 | 248.00 | |||
13 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 43 | 2:56.60 | 246.00 | |||
14 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 49 | 3:08.20 | 163.00 | |||
15 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 35 | 3:12.22 | 138.00 | |||
16 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 52 | 3:16.84 | 111.00 | |||
17 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 27 | 3:37.48 | 26.00 | |||
18 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 47 | 3:44.09 | 11.00 |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 2:29.72 | 696.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:49.48 | 469.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 2 | 2:33.08 | 655.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 2:38.47 | 591.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 2:41.18 | 559.00 | ||||||||||||
4 | 13 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:44.92 | 518.00 | ||||||||||||
5 | 12 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 2:47.71 | 488.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 2:49.34 | 470.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:40.19 | 571.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 10 | 3:00.87 | 357.00 | ||||||||||||
3 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:01.14 | 355.00 | ||||||||||||
4 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:03.13 | 337.00 | ||||||||||||
5 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 3:15.18 | 237.00 | ||||||||||||
6 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:16.06 | 230.00 | ||||||||||||
7 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 3:22.09 | 187.00 | ||||||||||||
8 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 3:23.21 | 180.00 | ||||||||||||
9 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 3:23.72 | 176.00 | ||||||||||||
10 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 3:23.87 | 175.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:43.22 | 536.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 2:43.71 | 531.00 | ||||||||||||
3 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 2:46.25 | 503.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:48.14 | 483.00 | ||||||||||||
5 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:53.05 | 432.00 | ||||||||||||
6 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 7 | 2:54.01 | 423.00 | ||||||||||||
7 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:55.48 | 408.00 | ||||||||||||
8 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 2:56.35 | 400.00 | ||||||||||||
9 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:08.53 | 290.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 21 (ne, 14.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:39.72 | 576.00 | ||||||||||||
2 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:45.96 | 506.00 | ||||||||||||
3 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 2:48.28 | 482.00 | ||||||||||||
4 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:49.54 | 468.00 | ||||||||||||
5 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:49.54 | 468.00 | ||||||||||||
6 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 2:52.64 | 437.00 | ||||||||||||
7 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:59.27 | 372.00 | ||||||||||||
8 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 3:00.18 | 364.00 | ||||||||||||
9 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:12.37 | 259.00 | ||||||||||||
10 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:30.11 | 136.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:39.72 | 576.00 | ||
2 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:40.19 | 571.00 | ||
3 | 32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:43.22 | 536.00 | ||
4 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 2:43.71 | 531.00 | ||
5 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:45.96 | 506.00 | ||
6 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 2:46.25 | 503.00 | ||
7 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:48.14 | 483.00 | ||
8 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 2:48.28 | 482.00 | ||
9 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:49.54 | 468.00 | ||
9 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:49.54 | 468.00 | ||
11 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 2:52.64 | 437.00 | ||
12 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:53.05 | 432.00 | ||
13 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 7 | 2:54.01 | 423.00 | ||
14 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:55.48 | 408.00 | ||
15 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 2:56.35 | 400.00 | ||
16 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:59.27 | 372.00 | ||
17 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 3:00.18 | 364.00 | ||
18 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 10 | 3:00.87 | 357.00 | ||
19 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:01.14 | 355.00 | ||
20 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:03.13 | 337.00 | ||
21 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:08.53 | 290.00 | ||
22 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:12.37 | 259.00 | ||
23 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 3:15.18 | 237.00 | ||
24 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:16.06 | 230.00 | ||
25 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 3:22.09 | 187.00 | ||
26 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 3:23.21 | 180.00 | ||
27 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 3:23.72 | 176.00 | ||
28 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 3:23.87 | 175.00 | ||
29 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:30.11 | 136.00 |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:53.91 | 424.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11 | 2:59.14 | 373.00 | ||||||||||||
3 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:00.62 | 359.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 3:02.46 | 343.00 | ||||||||||||
5 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 3:02.87 | 339.00 | ||||||||||||
6 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 15 | 3:03.38 | 334.00 | ||||||||||||
7 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 3:04.89 | 321.00 | ||||||||||||
8 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12 | 3:05.53 | 316.00 | ||||||||||||
9 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 14 | 3:08.89 | 287.00 | ||||||||||||
10 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:11.29 | 267.00 | ||||||||||||
11 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 3:15.38 | 235.00 | ||||||||||||
12 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 3:19.33 | 206.00 | ||||||||||||
13 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:19.58 | 205.00 | ||||||||||||
14 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:21.60 | 191.00 | ||||||||||||
15 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 3:22.64 | 184.00 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:43.94 | 529.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:48.56 | 479.00 | |||||||||||||
3 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 12 | 2:59.31 | 372.00 | |||||||||||||
4 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 21 | 3:10.14 | 277.00 | |||||||||||||
5 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 18 | 3:22.12 | 187.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:24.52 | 171.00 | |||||||||||||
7 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:46.73 | 55.00 | |||||||||||||
8 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 4:14.49 | 0.00 | |||||||||||||
Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 20 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 23 | 2:48.15 | 483.00 | |||||||||||||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 8 | 2:52.18 | 441.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 17 | 3:07.43 | 299.00 | |||||||||||||
4 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 3:09.15 | 285.00 | |||||||||||||
5 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 24 | 3:16.53 | 227.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 26 | 3:18.86 | 210.00 | |||||||||||||
7 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 3:21.00 | 195.00 | |||||||||||||
8 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 22 | 3:21.46 | 192.00 | |||||||||||||
9 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 14 | 3:49.36 | 46.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:43.94 | 529.00 | |||
2 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 23 | 2:48.15 | 483.00 | |||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:48.56 | 479.00 | |||
4 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 8 | 2:52.18 | 441.00 | |||
5 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:53.91 | 424.00 | ||
6 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11 | 2:59.14 | 373.00 | ||
7 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 12 | 2:59.31 | 372.00 | |||
8 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:00.62 | 359.00 | ||
9 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 3:02.46 | 343.00 | ||
10 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 3:02.87 | 339.00 | ||
11 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 15 | 3:03.38 | 334.00 | ||
12 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 3:04.89 | 321.00 | ||
13 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12 | 3:05.53 | 316.00 | ||
14 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 17 | 3:07.43 | 299.00 | |||
15 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 14 | 3:08.89 | 287.00 | ||
16 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 3:09.15 | 285.00 | |||
17 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 21 | 3:10.14 | 277.00 | |||
18 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:11.29 | 267.00 | ||
19 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 3:15.38 | 235.00 | ||
20 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 24 | 3:16.53 | 227.00 | |||
21 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 26 | 3:18.86 | 210.00 | |||
22 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 3:19.33 | 206.00 | ||
23 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:19.58 | 205.00 | ||
24 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 3:21.00 | 195.00 | |||
25 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 22 | 3:21.46 | 192.00 | |||
26 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:21.60 | 191.00 | ||
27 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 18 | 3:22.12 | 187.00 | |||
28 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 3:22.64 | 184.00 | ||
29 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:24.52 | 171.00 | |||
30 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 3:46.73 | 55.00 | |||
31 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 14 | 3:49.36 | 46.00 | |||
32 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 4:14.49 | 0.00 | |||
Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 20 | DNS |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:15.46 | 521.00 | ||||||||||||
2 | 23 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11 | 3:15.63 | 519.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 3:22.36 | 462.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 3:22.47 | 461.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 3:33.40 | 375.00 | ||||||||||||
6 | 43 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 3:40.49 | 323.00 | ||||||||||||
7 | 26 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 10 | 3:41.77 | 314.00 | ||||||||||||
8 | 27 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 15 | 3:42.83 | 307.00 | ||||||||||||
9 | 22 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:43.06 | 305.00 | ||||||||||||
10 | 40 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:43.47 | 302.00 | ||||||||||||
11 | 16 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 3:43.78 | 300.00 | ||||||||||||
12 | 18 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 4:15.84 | 119.00 | ||||||||||||
13 | 24 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 4:23.18 | 88.00 | ||||||||||||
14 | 37 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12 | 4:41.47 | 31.00 | ||||||||||||
36 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 14 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 1 | 4:46.19 | 642.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Miloš LiškaMiloš Liška | 66 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 6:28.54 | 160.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 9:05.05 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 4 | 5:18.77 | 456.00 | ||||||||||||
2 | 18 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 5:34.35 | 378.00 | ||||||||||||
3 | 33 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 3 | 6:05.62 | 242.00 | ||||||||||||
16 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 5:05.99 | 526.00 | ||||||||||||
2 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 7 | 5:11.57 | 495.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 5:19.56 | 452.00 | ||||||||||||
4 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 5:21.25 | 444.00 | ||||||||||||
5 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 5:39.38 | 354.00 | ||||||||||||
6 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 5:42.38 | 340.00 | ||||||||||||
7 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 6:06.70 | 237.00 | ||||||||||||
8 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 6:22.24 | 181.00 | ||||||||||||
9 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 6:36.32 | 135.00 | ||||||||||||
10 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 7:09.52 | 53.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.14 | 715.00 | |||||||||||||
2 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 10.65 | 425.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.37 | 312.00 | |||||||||||||
4 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 11.49 | 295.00 | |||||||||||||
5 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.69 | 267.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.63 | 275.00 | |||||||||||||
2 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.52 | 166.00 | |||||||||||||
3 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 2 | 12.81 | 137.00 | |||||||||||||
4 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 13.36 | 88.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.42 | 83.00 | |||||||||||||
6 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.55 | 73.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:00) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 11.27 | 327.00 | |||||||||||||
2 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 12.16 | 207.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.34 | 186.00 | |||||||||||||
4 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.79 | 10.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 12.39 | 181.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.96 | 122.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 14.09 | 39.00 | |||||||||||||
4 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 15.37 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.14 | 715.00 | |||
2 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 10.65 | 425.00 | |||
3 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 11.27 | 327.00 | |||
4 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.37 | 312.00 | |||
5 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 11.49 | 295.00 | |||
6 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.63 | 275.00 | |||
7 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.69 | 267.00 | |||
8 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 7 | 12.16 | 207.00 | |||
9 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.34 | 186.00 | |||
10 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 12.39 | 181.00 | |||
11 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.52 | 166.00 | |||
12 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 2 | 12.81 | 137.00 | |||
13 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.96 | 122.00 | |||
14 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 13.36 | 88.00 | |||
15 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.42 | 83.00 | |||
16 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.55 | 73.00 | |||
17 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 14.09 | 39.00 | |||
18 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.79 | 10.00 | |||
19 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 15.37 | 0.00 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.65 | 435.00 | ||||||||||||
2 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 11.92 | 395.00 | ||||||||||||
3 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.28 | 345.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.98 | 257.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.58 | 191.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.61 | 441.00 | ||||||||||||
2 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.72 | 424.00 | ||||||||||||
3 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 12.03 | 380.00 | ||||||||||||
4 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.48 | 319.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.12 | 139.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 14:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.83 | 408.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.80 | 279.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.64 | 185.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 14.50 | 107.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 15.29 | 53.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 12:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.08 | 697.00 | |||||||||||||
2 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 11.03 | 532.00 | |||||||||||||
3 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 11.29 | 490.00 | |||||||||||||
4 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 11.40 | 473.00 | |||||||||||||
5 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.40 | 210.00 | |||||||||||||
6 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 15.01 | 70.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 10.05 | 703.00 | |||||||||||||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 4 | 11.57 | 447.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.92 | 395.00 | |||||||||||||
4 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.57 | 307.00 | |||||||||||||
5 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 13.10 | 243.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 13.79 | 170.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (so, 13.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 17 | 11.60 | 442.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 11.93 | 394.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 16 | 12.64 | 298.00 | |||||||||||||
4 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 13.61 | 188.00 | |||||||||||||
5 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 15.22 | 57.00 | |||||||||||||
6 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 16.22 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 10.05 | 703.00 | |||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.08 | 697.00 | |||
3 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 11.03 | 532.00 | |||
4 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 11.29 | 490.00 | |||
5 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 11.40 | 473.00 | |||
6 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 4 | 11.57 | 447.00 | |||
7 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 17 | 11.60 | 442.00 | |||
8 | 27 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.61 | 441.00 | ||
9 | 28 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.65 | 435.00 | ||
10 | 12 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.72 | 424.00 | ||
11 | 17 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 11.83 | 408.00 | ||
12 | 18 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 11.92 | 395.00 | ||
12 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 11.92 | 395.00 | |||
14 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 11.93 | 394.00 | |||
15 | 16 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 12.03 | 380.00 | ||
16 | 8 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.28 | 345.00 | ||
17 | 13 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.48 | 319.00 | ||
18 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.57 | 307.00 | |||
19 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 16 | 12.64 | 298.00 | |||
20 | 26 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.80 | 279.00 | ||
21 | 3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.98 | 257.00 | ||
22 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 13.10 | 243.00 | |||
23 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.40 | 210.00 | |||
24 | 4 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.58 | 191.00 | ||
25 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 13.61 | 188.00 | |||
26 | 2 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.64 | 185.00 | ||
27 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 13.79 | 170.00 | |||
28 | 14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.12 | 139.00 | ||
29 | 6 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 14.50 | 107.00 | ||
30 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 15.01 | 70.00 | |||
31 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 15.22 | 57.00 | |||
32 | 7 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 15.29 | 53.00 | ||
33 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 16.22 | 12.00 |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 15.43 | 661.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 16.00 | 597.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 16.55 | 538.00 | ||||||||||||
4 | 17 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 16.70 | 523.00 | ||||||||||||
5 | 20 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 16.93 | 499.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 17.25 | 467.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.96 | 236.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 21.59 | 133.00 | ||||||||||||
4 | 24 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 21.70 | 126.00 | ||||||||||||
5 | 27 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.99 | 111.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 17.00 | 492.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 19.64 | 260.00 | ||||||||||||
3 | 18 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.83 | 178.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 23.35 | 52.00 | ||||||||||||
5 | 36 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 30.63 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 15.43 | 661.00 | ||
2 | 14 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 16.00 | 597.00 | ||
3 | 21 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 16.55 | 538.00 | ||
4 | 17 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 16.70 | 523.00 | ||
5 | 20 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 16.93 | 499.00 | ||
6 | 26 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 17.00 | 492.00 | ||
7 | 43 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 17.25 | 467.00 | ||
8 | 16 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 19.64 | 260.00 | ||
9 | 22 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 19.96 | 236.00 | ||
10 | 18 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.83 | 178.00 | ||
11 | 40 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 21.59 | 133.00 | ||
12 | 24 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 21.70 | 126.00 | ||
13 | 27 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.99 | 111.00 | ||
14 | 37 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 23.35 | 52.00 | ||
15 | 36 | Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 30.63 | 0.00 |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 15.88 | 729.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 19.88 | 312.00 | ||||||||||||
Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.25 | 809.00 | ||||||||||||
2 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 16.17 | 694.00 | ||||||||||||
3 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 18.20 | 468.00 | ||||||||||||
Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 7 | DNF | |||||||||||||||
32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DQ | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 17.41 | 551.00 | ||||||||||||
2 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 18.38 | 450.00 | ||||||||||||
3 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 18.56 | 432.00 | ||||||||||||
4 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 18.60 | 428.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 21.27 | 205.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 18.89 | 401.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 18.99 | 391.00 | ||||||||||||
3 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.34 | 359.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 21.92 | 162.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.76 | 114.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.30 | 563.00 | ||||||||||||
2 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.61 | 335.00 | ||||||||||||
3 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 20.84 | 236.00 | ||||||||||||
4 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 20.95 | 228.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 22.05 | 154.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 21 (so, 13.6.2020 - 14:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.26 | 567.00 | ||||||||||||
2 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 18.39 | 449.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 19.74 | 324.00 | ||||||||||||
4 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 19.77 | 322.00 | ||||||||||||
5 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.03 | 222.00 | ||||||||||||
6 | Anna KloudováAnna Kloudová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.02 | 156.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (so, 13.6.2020 - 14:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 19.49 | 346.00 | ||||||||||||
2 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.29 | 279.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.30 | 278.00 | ||||||||||||
4 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.55 | 186.00 | ||||||||||||
5 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.01 | 157.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.25 | 809.00 | ||
2 | 37 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 16.17 | 694.00 | ||
3 | 59 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.26 | 567.00 | ||
4 | 33 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.30 | 563.00 | ||
5 | 35 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 17.41 | 551.00 | ||
6 | 39 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 18.20 | 468.00 | ||
7 | 28 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 18.38 | 450.00 | ||
8 | 49 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 18.39 | 449.00 | ||
9 | 36 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 18.56 | 432.00 | ||
10 | 26 | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 18.60 | 428.00 | ||
11 | 21 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 18.89 | 401.00 | ||
12 | 27 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 18.99 | 391.00 | ||
13 | 23 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.34 | 359.00 | ||
14 | 58 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 19.49 | 346.00 | ||
15 | 24 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 19.61 | 335.00 | ||
16 | 40 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 19.74 | 324.00 | ||
17 | 45 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 19.77 | 322.00 | ||
18 | 43 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.29 | 279.00 | ||
19 | 46 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.30 | 278.00 | ||
20 | 22 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 20.84 | 236.00 | ||
21 | 18 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 20.95 | 228.00 | ||
22 | 42 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.03 | 222.00 | ||
23 | 17 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 21.27 | 205.00 | ||
24 | 48 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 21.55 | 186.00 | ||
25 | 20 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 7 | 21.92 | 162.00 | ||
26 | 47 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.01 | 157.00 | ||
27 | Anna KloudováAnna Kloudová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.02 | 156.00 | |||
28 | 16 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 22.05 | 154.00 | ||
29 | 14 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.76 | 114.00 | ||
Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 7 | DNF | |||||
32 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DQ |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:50) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.17 | 819.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 15.35 | 796.00 | ||||||||||||
3 | 8 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 4 | 15.66 | 756.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 17.23 | 571.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 16.11 | 701.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 18.52 | 436.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina FraňkováKateřina Fraňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.13 | 292.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 21.22 | 209.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.17 | 819.00 | ||
2 | 4 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 15.35 | 796.00 | ||
3 | 8 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 4 | 15.66 | 756.00 | ||
4 | 12 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 16.11 | 701.00 | ||
5 | 7 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 17.23 | 571.00 | ||
6 | 6 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 18.52 | 436.00 | ||
7 | Kateřina FraňkováKateřina Fraňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 20.13 | 292.00 | |||
8 | Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 21.22 | 209.00 |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4 | 16.14 | 717.00 | ||||||||||||
14 | Miloš LiškaMiloš Liška | 66 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNF | ||||||||||||||
Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNF | |||||||||||||||
21 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Meziběh)
Meziběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.72 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 5 | 15.67 | 770.00 | ||||||||||||
2 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 16.11 | 720.00 | |||||||||||||
3 | 17 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 17.36 | 587.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 17.61 | 562.00 | ||||||||||||
18 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 17.92 | 532.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 19.38 | 400.00 | ||||||||||||
3 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 20.52 | 309.00 | ||||||||||||
4 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.13 | 144.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 15.77 | 759.00 | ||||||||||||
2 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 7 | 15.84 | 751.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 17.02 | 622.00 | ||||||||||||
4 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.58 | 565.00 | ||||||||||||
5 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 19.49 | 391.00 | ||||||||||||
6 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 19.82 | 364.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 15.77 | 759.00 | ||
2 | 59 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 7 | 15.84 | 751.00 | ||
3 | 47 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 17.02 | 622.00 | ||
4 | 34 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 17.58 | 565.00 | ||
5 | 39 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 17.92 | 532.00 | ||
6 | 35 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 19.38 | 400.00 | ||
7 | 28 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 19.49 | 391.00 | ||
8 | 58 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 19.82 | 364.00 | ||
9 | 48 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 20.52 | 309.00 | ||
10 | 46 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.13 | 144.00 |
skok vysoký - Muži
Muži 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 1.25 | --oxoxxooxx- | 218.00 | ||||||||||||
2 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 5 | 1.13 | -xoxxx | 148.00 | ||||||||||||
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Muži 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 1.88 | o-xoxoooxoxxx | 696.00 | ||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4 | 1.88 | ----o-xxoxxx | 696.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 2.03 | -----------o-oo-o-oxxx | 831.00 | ||||||||||||
2= |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 1.85 | -------o-o-oxoxxx | 670.00 | |||||||||||||
2= | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 5 | 1.85 | ----------o-xoxxx | 670.00 | ||||||||||||
4 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 1.79 | -------o-xoo-xxx | 619.00 | ||||||||||||
5 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 3 | 1.76 | ----ooooxoxxoxxx | 593.00 | |||||||||||||
6 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 7 | 1.67 | oo-xoxxoooxxx | 520.00 | ||||||||||||
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6 | NM | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
Dorostenci 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 1.58 | -------oo-oo-ooooxxx | 449.00 | ||||||||||||
2 | 35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 1.58 | -------o--o-o-xooxoxxx | 449.00 | ||||||||||||
3 | 28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 1.58 | -------ooxoooxoooxxoxoxxx | 449.00 | ||||||||||||
4 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 1.49 | ----------oooxxoxxx | 381.00 | ||||||||||||
5 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 1.46 | -------oooooxoxxx | 360.00 | ||||||||||||
6 | 58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 1.46 | -------xooooxxoxoxxx | 360.00 | ||||||||||||
7 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 1.46 | ---ooo-ooxxoxxo-xxoxx | 360.00 | ||||||||||||
8 | 34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 1.37 | ooooooooooxxx | 297.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Dorostenci 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 1.73 | ooooxoxoooxoxxx | 569.00 | ||||||||||||
2 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 1.70 | ----ooooxxx | 544.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 14.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 1.66 | --oooooooooxoxooooxooxxx | 512.00 | ||||||||||||
2 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 1.60 | --ooooooxoooxooooxxoxxx | 464.00 | ||||||||||||
3 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 1.48 | ooooooooooxxooxxx | 374.00 | ||||||||||||
4 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 1.48 | oooooooooooxoxxx | 374.00 | ||||||||||||
5 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 1.45 | -ooooooooxooxxx | 352.00 | ||||||||||||
6 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 1.45 | oooxoooooxoxooxxx | 352.00 | ||||||||||||
7 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 1.45 | oooooooooxoxoxxx | 352.00 | ||||||||||||
8 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 1.42 | -oooxoooxoxoxoxxx | 331.00 | ||||||||||||
9 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 1.42 | ooooooooxoxxoxxx | 331.00 | ||||||||||||
10 | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 1.24 | ooooxxx | 212.00 | ||||||||||||
11 | 40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 1.18 | xoxoxxx | 176.00 | ||||||||||||
37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | NM | xxx | ||||||||||||||
22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | NM | xxx | ||||||||||||||
24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 13.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 1 | 1.63 | -------oooooooxxx | 771.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 13.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1 | 1.63 | --------oooxooxoxx- | 771.00 | |||||||||||||
2 | 3 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 2 | 1.33 | xooxoxxoxxx | 439.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 1 | 1.54 | -----o-oxoooxxx | ||||||||||||||
1= | 12 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 7 | 1.60 | -----o-oooooxo- | 736.00 | ||||||||||||
2 | 8 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 5 | 1.45 | --ooooooxxx | 566.00 | ||||||||||||
3 |
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | 1.45 | --oooxoxxooxxx | 566.00 | |||||||||||||
4 | 13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 1.42 | ooooooxoxxx | 534.00 | ||||||||||||
5 |
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 3 | 1.39 | ooooooxxx | 502.00 | |||||||||||||
6 | 4 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 2 | 1.36 | oooooxxx | 470.00 | ||||||||||||
7 | 6 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4 | 1.33 | o-xoxxoxxx | 439.00 | ||||||||||||
7 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 6 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
Žákyně 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 15 | 1.60 | -------oooo-ooooxxx | 736.00 | ||||||||||||
2 | 21 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3 | 1.42 | -oooooxooooxxx | 534.00 | ||||||||||||
3 | 37 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 17 | 1.39 | oo-ooxooooxxx | 502.00 | ||||||||||||
4 | 27 |
Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 9 | 1.39 | oxoo-ooooxxox- | 502.00 | ||||||||||||
5 | 39 |
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 19 | 1.39 | --ooooxxooxxoxxx | 502.00 | ||||||||||||
6 | 36 |
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s. |
06 | 16 | 1.39 | --ooooxxoxoxxoxxx | 502.00 | ||||||||||||
7 | 32 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 1.36 | -o-oo-oxxoxxx | 470.00 | ||||||||||||
8 | 22 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 4 | 1.36 | ooooxooxoxxoxxx | 470.00 | ||||||||||||
9 | 26 |
Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 20 | 1.33 | ooooxxoooxxx | 439.00 | ||||||||||||
10 | 33 |
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 6 | 1.33 | oo-oxooxxoxx | 439.00 | ||||||||||||
11 | 34 |
Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 1.30 | oooxoxooxxx | 409.00 | ||||||||||||
12 | 16 |
Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 8 | 1.27 | oooooxxx | 379.00 | ||||||||||||
13 | 28 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 1.21 | oooxxx | 321.00 | ||||||||||||
14 | 17 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 1.21 | xxoooxxx | 321.00 | ||||||||||||
15 | 23 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 1.21 | xxooxoxxx | 321.00 | ||||||||||||
16 | 18 |
Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 18 | 1.18 | xoxxoxxx | 293.00 | ||||||||||||
17 | 24 |
Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 12 | 1.15 | oxxx | 266.00 | ||||||||||||
18 | 20 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 1.15 | xoxx | 266.00 | ||||||||||||
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
14 |
Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Žákyně 02 (so, 13.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 |
Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 9 | 1.33 | --oooooxxx | 439.00 | ||||||||||||
2 | 59 |
Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 10 | 1.33 | ooooooxxoxx | 439.00 | ||||||||||||
3 | 40 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 1.30 | ooooxooxxx | 409.00 | ||||||||||||
4 | 45 |
Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 1.30 | oooxoxooxxx | 409.00 | ||||||||||||
5 | 46 |
Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 4 | 1.27 | oooxoxxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
6 | 42 |
Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 1.27 | oxoxxooxxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
7 | 43 |
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 1.21 | oooxxx | 321.00 | ||||||||||||
8 | 58 |
Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 11 | 1.18 | ooxxx | 293.00 | ||||||||||||
9 | 47 |
Julie LukáškováJulie Lukášková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 1.15 | xoxxx | 266.00 | ||||||||||||
Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
48 |
Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 7 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži
Muži 01 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 1.90 | xo--o- | 121.00 | ||||||||||||
2 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 1.60 | oxxx | 70.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Muži 02 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,70 4,80 4,90 5,00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3 | 4.80 | ---------o-o-o-xxx | 849.00 | |||||||||||||
2 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 3.80 | xooxxooxxx | 562.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Junioři
Junioři 01 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 1.90 | o--o- | 121.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Junioři 02 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 3 | 4.10 | -o-xooxooxxx | 645.00 | ||||||||||||
2 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 4.10 | ---xo-xoxxoxxx | 645.00 | ||||||||||||
3 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 4 | 3.90 | xoxoooxoxxx | 590.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci 01 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 2.60 | xxo--o--o-xo-xxoxxx | 264.00 | ||||||||||||
2 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 1.90 | o--o--xxx | 121.00 | ||||||||||||
3 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 1.90 | xxo--o--xxx | 121.00 | ||||||||||||
4 | 34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 1.60 | o--xxx | 70.00 | ||||||||||||
58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | NM | xxx | 0.00 | |||||||||||||
35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | NM | x- | 0.00 | |||||||||||||
28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | NM | ----------xxx | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Dorostenci 02 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 3.70 | --------ooooxxx | 535.00 | ||||||||||||
2 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 3.50 | ----o-o-ooxxx | 482.00 | ||||||||||||
3 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 3.30 | xxooo-oxoxoxoxxx | 431.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 13.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 2.60 | --o-oooooooxxx | 264.00 | ||||||||||||
2 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 2.40 | --xo-ooooxoxxx | 220.00 | ||||||||||||
3 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 2.40 | o-o-xooooxxoxxx | 220.00 | ||||||||||||
4 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 2.20 | o-o-oxooxxx | 179.00 | ||||||||||||
5 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 2.10 | o-o-xooxxx | 159.00 | ||||||||||||
6 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 2.10 | o-o-xxoxoxxx | 159.00 | ||||||||||||
7 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 1.80 | o-o-xxx | 103.00 | ||||||||||||
8 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 1.80 | o-xo-xxx | 103.00 | ||||||||||||
9= | 22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 1.60 | o-xxx | 70.00 | ||||||||||||
9= | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 1.60 | o-xxx | 70.00 | ||||||||||||
11 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 1.60 | xo-xxx | 70.00 | ||||||||||||
37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | NM | xxx | ||||||||||||||
40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | NM | xxx | ||||||||||||||
24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 13.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 7.24 +2.1 m/s | 6.70 +0.2 m/s | 6.70 +0.2 | x | 7.24 +2.1 | 7.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 871.00 | |||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4 | 6.70 -0.3 m/s | 6.49 +1.0 | 6.55 +0.3 | 6.70 -0.3 | 6.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 743.00 | |||||||
3 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 4.41 +0.6 m/s | 4.27 +0.8 | x | 4.41 +0.6 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | ||||||
4 |
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 3 | 3.67 +0.2 m/s | x | 3.67 +0.2 | x | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 155.00 | |||||||
5 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 5 | 3.29 +0.9 m/s | 3.05 -0.6 | 2.91 +0.7 | 3.29 +0.9 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 102.00 | ||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 13.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 6.81 +0.1 m/s | 6.81 +0.1 | 6.63 +1.1 | x | 6.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 769.00 | |||||||
2 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 6.65 +0.0 m/s | 6.65 +0.0 | x | x | 6.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 732.00 | ||||||
3 | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 5 | 6.52 +1.0 m/s | 6.18 +3.0 | 5.83 +0.3 | 6.52 +1.0 | 6.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 702.00 | ||||||
4 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 7 | 6.26 +0.4 m/s | 6.26 +0.4 | 6.06 +0.6 | 6.10 +1.0 | 6.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 644.00 | ||||||
5 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 5.96 -0.2 m/s | x | 5.96 -0.2 | x | 5.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 578.00 | ||||||
6 |
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6 | 5.80 +0.4 m/s | 5.80 +0.4 | 5.50 +0.4 | 5.68 +0.0 | 5.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 544.00 | |||||||
7 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 3 | 5.76 +0.0 m/s | x | x | 5.76 +0.0 | 5.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 535.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 5.70 -0.7 m/s | 5.70 -0.7 | x | x | 5.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 523.00 | ||||||
2 | 28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 5.63 +0.1 m/s | 5.14 +0.7 | 5.33 +0.7 | 5.63 +0.1 | 5.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 508.00 | ||||||
3 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 5.62 +0.0 m/s | x | 5.62 +0.0 | x | 5.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 506.00 | ||||||
4 | 35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 5.57 +2.3 m/s | 5.04 +1.5 m/s | 5.57 +2.3 | 5.04 +1.5 | 4.87 +0.0 | 5.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 496.00 | |||||
5 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 5.52 +0.7 m/s | 5.27 +0.9 | 5.33 +1.5 | 5.52 +0.7 | 5.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 485.00 | ||||||
6 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 5.46 +0.4 m/s | x | 5.18 +1.0 | 5.46 +0.4 | 5.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 473.00 | ||||||
7 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 4.96 +0.5 m/s | 4.96 +0.5 | 4.50 +1.6 | 4.95 +0.6 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 375.00 | ||||||
8 | 58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 4.39 +0.6 m/s | 3.58 +1.6 | 4.39 +0.6 | x | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 271.00 | ||||||
9 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 4.04 +0.5 m/s | 3.79 +0.0 | 4.04 +0.5 | 3.79 -0.2 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | ||||||
34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 14.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 5.70 +1.7 m/s | 5.38 +0.7 | 5.50 +2.3 | 5.70 +1.7 | 5.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 523.00 | ||||||
2 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 5.41 -0.8 m/s | 5.20 +0.9 | 5.37 +1.1 | 5.41 -0.8 | 5.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 463.00 | ||||||
3 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 5.28 +5.0 m/s | 5.03 +0.0 m/s | 5.03 +0.0 | 4.73 +2.2 | 5.28 +5.0 | 5.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 437.00 | |||||
4 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 5.02 +0.6 m/s | 4.70 +1.6 | 5.02 +0.6 | 4.98 +0.7 | 5.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | ||||||
5 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 4.95 +0.7 m/s | 4.65 +0.8 | 4.81 +0.7 | 4.95 +0.7 | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 373.00 | ||||||
6 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 4.89 +3.7 m/s | 4.77 -0.2 m/s | 4.77 -0.2 | 4.89 +3.7 | 4.71 -0.9 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 361.00 | |||||
7 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 4.75 +0.3 m/s | 4.44 +0.1 | 4.75 +0.3 | 4.74 +1.4 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 335.00 | ||||||
8 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 4.33 +1.8 m/s | 4.28 +1.3 | 4.21 +1.7 | 4.33 +1.8 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | ||||||
9 | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 4.13 +4.3 m/s | 4.01 +0.9 m/s | 4.01 +0.9 | 3.82 -1.0 | 4.13 +4.3 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | |||||
10 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 3.99 +1.7 m/s | 3.77 +1.3 | 3.75 +0.6 | 3.99 +1.7 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 204.00 | ||||||
11 | 40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 3.59 +1.7 m/s | x | x | 3.59 +1.7 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 143.00 | ||||||
12 | 37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | 3.52 +2.2 m/s | 3.19 +0.0 m/s | 3.08 +1.6 | 3.52 +2.2 | 3.19 +0.0 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 133.00 | |||||
13 | 22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 3.52 +3.3 m/s | 2.81 -1.6 m/s | 2.46 +1.1 | 2.81 -1.6 | 3.52 +3.3 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 133.00 | |||||
14 | 24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 3.48 +0.1 m/s | 3.48 +0.1 | 3.07 +1.5 | x | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 127.00 | ||||||
15 | 36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 2.57 +2.3 m/s | 2.36 -0.9 m/s | 2.32 +1.3 | 2.57 +2.3 | 2.36 -0.9 | 2.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22.00 | |||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 13.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 11 | 4.93 +0.4 m/s | 4.93 +0.4 | 4.92 +0.5 | 4.64 +0.0 | 4.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 369.00 | |||||||
2 |
Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 4 | 4.86 +0.0 m/s | 4.68 +0.3 | 4.44 +0.3 | 4.86 +0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | |||||||
3 |
David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 5 | 4.79 +0.7 m/s | 4.56 +0.7 | 4.79 +0.7 | 4.63 +1.1 | 4.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | |||||||
4 |
Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 12 | 4.29 +0.1 m/s | 3.91 -0.1 | 4.06 +1.4 | 4.29 +0.1 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 254.00 | |||||||
5 |
Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 10 | 4.09 +0.0 m/s | 3.70 +0.7 | 3.42 -0.3 | 4.09 +0.0 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 220.00 | |||||||
6 |
Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 7 | 4.03 +0.3 m/s | 4.03 +0.3 | 3.94 +0.0 | 3.64 +0.2 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 211.00 | |||||||
7 |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 14 | 3.97 +1.0 m/s | 3.97 +1.0 | 3.88 +0.0 | x | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 201.00 | |||||||
8 |
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 8 | 3.92 +1.3 m/s | 3.85 +0.4 | x | 3.92 +1.3 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | |||||||
9 |
Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 16 | 3.73 +1.6 m/s | 3.40 +0.4 | 3.57 +0.4 | 3.73 +1.6 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 164.00 | |||||||
10 |
Václav DvořákVáclav Dvořák
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2 | 3.69 +0.3 m/s | 3.61 +0.6 | 3.69 +0.3 | 3.32 +0.0 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 158.00 | |||||||
11 |
Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 17 | 3.68 +1.0 m/s | 3.68 +1.0 | 3.47 +1.6 | 3.02 +1.1 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 156.00 | |||||||
12 |
Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 9 | 3.66 +0.5 m/s | 3.28 +0.4 | 3.66 +0.5 | x | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | |||||||
13 |
Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s. |
08 | 13 | 3.63 -0.2 m/s | x | 3.41 +0.6 | 3.63 -0.2 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 149.00 | |||||||
14 |
Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 3 | 3.55 +1.3 m/s | 3.55 +1.3 | 3.43 +1.9 | 3.31 +0.5 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | |||||||
15 |
Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 18 | 3.41 +1.0 m/s | 3.29 +1.1 | 3.41 +1.0 | 3.05 +1.3 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 118.00 | |||||||
16 |
Kristián VavrdaKristián Vavrda
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 15 | 3.20 +2.5 m/s | 2.64 +0.0 m/s | 2.64 +0.0 | x | 3.20 +2.5 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 90.00 | ||||||
17 |
Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 1 | 2.70 +0.1 m/s | 2.54 +0.8 | 2.70 +0.1 | 2.55 +2.1 | 2.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 34.00 | |||||||
18 |
Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 6 | 2.62 +0.4 m/s | x | 2.62 +0.4 | 2.40 +0.0 | 2.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 26.00 | |||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 1 | 5.37 +2.8 m/s | 5.36 +1.0 m/s | 5.19 +1.1 | 5.37 +2.8 | 5.36 +1.0 | 5.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 663.00 | |||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 2 | 4.40 +0.0 m/s | 4.29 +0.0 | 2.66 +1.2 | 4.40 +0.0 | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 403.00 | ||||||
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Jedna skupina)
Jedna skupina (ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 5 | 5.04 +1.3 m/s | 4.87 +1.3 | 4.63 +1.6 | 5.04 +1.3 | 5.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 570.00 | ||||||
2 | 4 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 2 | 4.77 +2.0 m/s | 4.41 +1.7 | x | 4.77 +2.0 | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 498.00 | ||||||
3 | 7 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 6 | 4.64 +0.5 m/s | 4.64 +0.5 | 4.50 +0.3 | 4.56 +0.3 | 4.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 464.00 | ||||||
4 | 13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 4.51 +0.6 m/s | 4.29 +1.1 | 3.99 -0.8 | 4.51 +0.6 | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 431.00 | ||||||
5 | 6 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4 | 4.38 -0.5 m/s | 4.32 +1.5 | 4.38 -0.5 | x | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | ||||||
6 | 12 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 7 | 4.19 +1.4 m/s | 4.19 +1.4 | 4.02 +0.8 | 4.08 +0.7 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 352.00 | ||||||
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 14.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 1 | 4.89 +1.8 m/s | 4.89 +1.8 | 4.88 +1.0 | x | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 14.6.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 16 | 4.92 -0.2 m/s | 4.87 +2.8 | 4.92 -0.2 | 4.92 +1.3 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 538.00 | ||||||
2 | 34 |
Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 4.90 +1.0 m/s | x | 4.90 +1.0 | x | 4.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 532.00 | ||||||
3 | 33 |
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 6 | 4.82 +0.5 m/s | 4.82 +0.5 | 4.80 +2.9 | x | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 511.00 | ||||||
4 | 32 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 4.71 +2.5 m/s | 4.53 +0.2 m/s | 4.36 +0.7 | 4.71 +2.5 | 4.53 +0.2 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | |||||
5 | 35 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 14 | 4.55 +1.7 m/s | 4.51 +0.9 | 4.55 +1.7 | 4.43 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 441.00 | ||||||
6 | 26 |
Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 19 | 4.44 +3.5 m/s | 4.40 +1.5 m/s | 4.44 +3.5 | 4.32 +1.1 | 4.40 +1.5 | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 413.00 | |||||
7 | 36 |
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s. |
06 | 15 | 4.43 +1.7 m/s | 4.43 +1.7 | 4.39 +0.4 | x | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | ||||||
8 | 28 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 4.40 +2.2 m/s | 4.40 +2.2 | 4.16 +2.2 | 4.39 +3.0 | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 403.00 | ||||||
9 | 22 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 4 | 4.10 +0.6 m/s | 4.10 +0.6 | 4.06 +0.3 | 3.94 -1.0 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 331.00 | ||||||
10 | 27 |
Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 9 | 4.09 +3.6 m/s | 3.96 +0.8 m/s | 3.29 +1.8 | 3.96 +0.8 | 4.09 +3.6 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 329.00 | |||||
11 | 39 |
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 18 | 4.08 +1.2 m/s | 4.08 +1.2 | 2.46 +2.3 | 3.50 +1.5 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 326.00 | ||||||
12 | 21 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3 | 4.01 +1.0 m/s | 4.01 +1.0 | 3.70 +0.9 | x | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | ||||||
13 | 24 |
Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 12 | 3.94 +2.4 m/s | 3.90 -0.9 m/s | 3.49 -0.4 | 3.90 -0.9 | 3.94 +2.4 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 294.00 | |||||
14 | 14 |
Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | 3.85 +0.5 m/s | 3.59 +2.1 | 3.85 +0.5 | x | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | ||||||
15 | 20 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 13 | 3.65 +1.2 m/s | 3.06 +0.7 | 3.34 +3.7 | 3.65 +1.2 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 231.00 | ||||||
16 | 16 |
Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 8 | 3.58 +2.1 m/s | 3.38 +1.4 m/s | 3.38 +1.4 | 3.58 +2.1 | 3.26 +2.2 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 216.00 | |||||
17 | 18 |
Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 17 | 3.35 +0.1 m/s | x | x | 3.35 +0.1 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | ||||||
18 | 17 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 3.30 +1.5 m/s | x | 3.30 +1.5 | 2.94 +0.0 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | ||||||
19 | 23 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 3.11 +1.2 m/s | 2.44 +0.2 | x | 3.11 +1.2 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 126.00 | ||||||
Celkem 19 závodníků |
Žákyně 02 (ne, 14.6.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 |
Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 4.33 +2.5 m/s | 4.00 -0.1 m/s | 4.33 +2.5 | 4.00 -0.1 | 3.66 +2.8 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||
2 | 43 |
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 4.12 +3.2 m/s | 3.96 +0.5 m/s | 3.96 +0.5 | 4.12 +3.2 | x | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | |||||
3 | 59 |
Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 9 | 4.02 -0.3 m/s | 3.73 +2.3 | 4.02 -0.3 | 2.68 +2.7 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 312.00 | ||||||
4 | 45 |
Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 7 | 3.92 -0.4 m/s | 3.86 +1.0 | 3.92 -0.4 | x | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | ||||||
5 | 40 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 3.92 +1.0 m/s | x | 3.92 +1.0 | 3.73 +2.4 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | ||||||
6 | 42 |
Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 3.91 +1.6 m/s | 3.76 +0.8 | 3.91 +1.6 | 3.85 +1.7 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | ||||||
7 | 58 |
Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 10 | 3.89 +2.0 m/s | 3.89 +2.0 | 3.64 +0.0 | 3.71 +1.3 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 283.00 | ||||||
8 | 47 |
Julie LukáškováJulie Lukášková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 4 | 3.63 +0.1 m/s | 2.90 +4.4 | 3.27 +1.2 | 3.63 +0.1 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | ||||||
9 | 48 |
Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 3.42 -0.1 m/s | 3.42 -0.1 | x | 3.32 +2.2 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 184.00 | ||||||
10 | 46 |
Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3 | 3.35 +0.2 m/s | 3.35 +0.2 | x | x | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | ||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 |
Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 13 | 4.63 +4.4 m/s | 4.56 +0.6 m/s | 4.56 +0.6 | 4.63 +4.4 | x | 4.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 461.00 | |||||
2 | 4 |
Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 3 | 4.60 +0.7 m/s | 4.60 +0.7 | 4.42 +0.0 | x | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 454.00 | ||||||
3 | 8 |
Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 6 | 4.07 +0.4 m/s | 4.07 +0.4 | 3.83 +0.5 | 4.05 +1.0 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 324.00 | ||||||
4 | 17 |
Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 8 | 3.82 +1.9 m/s | 3.82 +1.9 | 3.81 +1.2 | x | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 267.00 | ||||||
5 | 16 |
Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 9 | 3.73 +0.7 m/s | 3.73 +0.7 | 3.08 +1.1 | 3.56 +0.2 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 248.00 | ||||||
6 | 12 |
Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 12 | 3.73 +0.3 m/s | 3.73 +0.3 | 2.94 +0.4 | 3.15 +0.6 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 248.00 | ||||||
7 | 2 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 1 | 3.72 +1.8 m/s | 3.61 +0.1 | 3.72 +1.8 | x | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | ||||||
8 | 26 |
Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 15 | 3.71 +0.4 m/s | 3.39 +2.5 | 3.54 +0.7 | 3.71 +0.4 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 244.00 | ||||||
9 | 27 |
Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 14 | 3.70 +2.7 m/s | 3.22 +1.1 m/s | 3.70 +2.7 | 3.22 +1.1 | 3.12 +1.0 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | |||||
10 | 6 |
Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 4 | 3.56 +1.2 m/s | 3.28 +0.5 | 3.56 +1.2 | x | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | ||||||
11 | 18 |
Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 7 | 3.49 +0.5 m/s | 3.49 +0.5 | 2.98 +0.9 | 3.18 +1.4 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | ||||||
12 | 3 |
Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 2 | 3.35 +0.7 m/s | 3.21 +0.3 | 3.35 +0.7 | 3.25 +0.2 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | ||||||
13 | 14 |
Vanda NovotnáVanda Novotná
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 10 | 3.17 +0.6 m/s | 2.82 +1.6 | 3.17 +0.6 | 2.76 +0.6 | 3.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | ||||||
14 | 7 |
Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 5 | 3.14 +1.5 m/s | 3.14 +1.5 | 3.10 +1.1 | 1.98 +0.2 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 131.00 | ||||||
15 | 13 |
Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 11 | 2.65 +1.8 m/s | 2.65 +1.8 | 2.33 +1.3 | 2.63 +1.6 | 2.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 53.00 | ||||||
Celkem 15 závodníků |
Ml. žákyně 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 10 | 4.78 -1.6 m/s | 4.78 -1.6 | x | 4.31 +0.2 | 4.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 500.00 | |||||||
2 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 13 | 4.39 +1.0 m/s | 4.39 +1.0 | 4.26 +0.6 | - | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 401.00 | |||||||
3 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 2 | 4.34 +0.0 m/s | 4.27 +0.0 | 4.30 +0.3 | 4.34 +0.0 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
4 |
Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 14 | 4.22 +0.9 m/s | 4.22 +0.9 | x | 3.93 +0.2 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
5 |
Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 7 | 4.21 +0.4 m/s | 3.72 +1.2 | 3.41 +0.6 | 4.21 +0.4 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 357.00 | |||||||
6 |
Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 18 | 4.13 +0.8 m/s | 4.07 +1.3 | 4.13 +0.8 | 4.00 +0.5 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 338.00 | |||||||
7 |
Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 11 | 3.92 +1.0 m/s | 3.92 +1.0 | x | 3.69 +0.0 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
8 |
Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s. |
08 | 6 | 3.91 +1.0 m/s | 3.83 +0.7 | 3.91 +1.0 | - | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | |||||||
9 |
Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 9 | 3.84 +0.2 m/s | 3.65 +0.7 | 3.59 +0.0 | 3.84 +0.2 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 272.00 | |||||||
10 |
Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 17 | 3.83 +0.5 m/s | 3.83 +0.5 | 3.79 +0.5 | 3.79 +1.0 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 270.00 | |||||||
11 |
Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 16 | 3.81 +0.0 m/s | 3.81 +0.0 | 3.79 +0.0 | x | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 265.00 | |||||||
12 |
Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 1 | 3.64 +1.2 m/s | 3.52 +0.5 | x | 3.64 +1.2 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 229.00 | |||||||
13 |
Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 15 | 3.44 +0.4 m/s | 3.44 +0.4 | 3.32 -0.3 | 3.36 +0.9 | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | |||||||
14 |
Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 12 | 3.44 +1.0 m/s | 3.44 +1.0 | x | x | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | |||||||
15 |
Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 8 | 3.36 +0.1 m/s | x | x | 3.36 +0.1 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 172.00 | |||||||
16 |
Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 3 | 3.28 +0.9 m/s | x | x | 3.28 +0.9 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 157.00 | |||||||
17 |
Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 5 | 3.20 +0.2 m/s | 3.20 +0.2 | 3.17 +0.1 | x | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 142.00 | |||||||
18 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 4 | 2.58 +0.0 m/s | 2.58 +0.0 | 2.57 -0.7 | 2.40 +0.0 | 2.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 44.00 | |||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 7 | 10.10 | 09.66 | 10.10 | 09.89 | 10.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 536.00 | ||||||
2 | 7 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 6 | 09.09 | 09.09 | 08.82 | 08.68 | 09.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 470.00 | ||||||
3 | 8 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 5 | 08.56 | 08.09 | 08.13 | 08.56 | 08.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 436.00 | ||||||
4 |
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 3 | 08.51 | 08.10 | x | 08.51 | 08.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 432.00 | |||||||
5 | 13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 08.50 | 08.50 | 08.40 | 08.01 | 08.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 432.00 | ||||||
6 |
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | 08.33 | 08.09 | 08.33 | 07.90 | 08.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 421.00 | |||||||
7 | 4 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 2 | 07.94 | x | 07.80 | 07.94 | 07.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 395.00 | ||||||
8 | 6 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4 | 07.69 | 07.08 | 07.69 | 07.42 | 07.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 379.00 | ||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
Žákyně 01 (so, 13.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 12.54 | 11.39 | 12.42 | 12.54 | 12.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 697.00 | ||||||
2 | 27 |
Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 9 | 09.93 | 06.70 | 07.31 | 09.93 | 09.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 525.00 | ||||||
3 | 35 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 15 | 09.83 | 09.83 | 08.07 | 08.60 | 09.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 518.00 | ||||||
4 | 34 |
Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 08.45 | x | x | 08.45 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 428.00 | ||||||
5 | 26 |
Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 20 | 08.44 | 08.44 | 08.08 | 07.92 | 08.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 428.00 | ||||||
6 | 18 |
Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 18 | 08.27 | 08.27 | 08.23 | 07.89 | 08.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 417.00 | ||||||
7 | 39 |
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 19 | 08.14 | 08.14 | 07.32 | 06.87 | 08.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | ||||||
8 | 22 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 4 | 08.10 | 07.48 | 08.10 | 07.93 | 08.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 406.00 | ||||||
9 | 33 |
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 6 | 07.78 | 03.84 | 06.34 | 07.78 | 07.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 385.00 | ||||||
10 | 21 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3 | 07.73 | 07.20 | x | 07.73 | 07.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 382.00 | ||||||
11 | 17 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 07.67 | 07.54 | 07.48 | 07.67 | 07.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 378.00 | ||||||
12 | 37 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 17 | 07.60 | 07.35 | 07.34 | 07.60 | 07.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 374.00 | ||||||
13 | 14 |
Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | 07.57 | x | 04.46 | 07.57 | 07.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 372.00 | ||||||
14 | 28 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 07.49 | 07.48 | 07.49 | 07.25 | 07.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 366.00 | ||||||
15 | 23 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 07.47 | 07.17 | 07.47 | x | 07.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 365.00 | ||||||
16 | 36 |
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s. |
06 | 16 | 07.29 | 06.45 | 07.29 | 07.03 | 07.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 354.00 | ||||||
17 | 24 |
Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 12 | 06.57 | 05.85 | 06.10 | 06.57 | 06.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | ||||||
18 | 16 |
Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 8 | 06.56 | 06.56 | 05.92 | x | 06.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 307.00 | ||||||
19 | 20 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 06.19 | 06.02 | 06.19 | 05.65 | 06.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 283.00 | ||||||
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 20 závodníků |
Žákyně 02 (so, 13.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 10 | 08.95 | 08.39 | 08.14 | 08.95 | 08.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 461.00 | ||||||
2 | 58 |
Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 11 | 06.96 | 06.96 | 06.82 | 06.94 | 06.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 332.00 | ||||||
3 | 43 |
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 06.94 | 06.86 | 06.94 | 06.61 | 06.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 331.00 | ||||||
4 | 49 |
Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 9 | 06.74 | 06.69 | 06.63 | 06.74 | 06.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 318.00 | ||||||
5 | 48 |
Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 7 | 06.34 | 05.36 | 05.88 | 06.34 | 06.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 293.00 | ||||||
6 | 42 |
Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 05.97 | 05.91 | 05.97 | x | 05.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 269.00 | ||||||
7 | 45 |
Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 05.85 | x | 05.85 | x | 05.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | ||||||
8 | 40 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 05.56 | x | x | 05.56 | 05.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 243.00 | ||||||
9 | 46 |
Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 4 | 05.38 | 04.57 | 04.45 | 05.38 | 05.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 232.00 | ||||||
10 | 47 |
Julie LukáškováJulie Lukášková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 04.52 | 04.52 | x | 04.47 | 04.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 178.00 | ||||||
Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 11.83 | 11.27 | 11.77 | 11.83 | 11.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 596.00 | ||||||
2 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 11.22 | x | 11.08 | 11.22 | 11.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 559.00 | ||||||
3 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 09.57 | 08.46 | 09.57 | 09.48 | 09.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 460.00 | ||||||
4 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 09.21 | 08.76 | 09.21 | 08.58 | 09.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 438.00 | ||||||
5 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 08.96 | 08.38 | 08.96 | 08.38 | 08.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 423.00 | ||||||
6 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 08.84 | 08.84 | 08.32 | 08.51 | 08.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 416.00 | ||||||
7 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 08.68 | 07.73 | 07.61 | 08.68 | 08.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 407.00 | ||||||
8 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 07.91 | 06.84 | 07.56 | 07.91 | 07.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 361.00 | ||||||
9 | 40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 07.10 | 06.77 | 07.10 | 06.86 | 07.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 313.00 | ||||||
10 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 06.22 | 06.16 | 06.22 | 06.12 | 06.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | ||||||
11 | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 06.07 | 05.74 | 06.07 | 06.06 | 06.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 253.00 | ||||||
12 | 24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 05.76 | 05.06 | 04.88 | 05.76 | 05.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 235.00 | ||||||
13 | 36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 05.00 | 05.00 | 04.82 | 04.89 | 05.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 191.00 | ||||||
14 | 37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | 04.45 | 04.35 | 04.45 | x | 04.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 160.00 | ||||||
15 | 22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 04.41 | 04.29 | 03.30 | 04.41 | 04.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 157.00 | ||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 1 | 07.98 | 07.82 | 07.60 | 07.98 | 07.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | ||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 13.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1 | 11.93 | 11.62 | 11.93 | 11.58 | 11.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 656.00 | |||||||
2 | 3 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 2 | 09.06 | 09.06 | x | 08.88 | 09.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 468.00 | ||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 11.93 | 11.93 | 10.45 | x | 11.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 602.00 | ||||||
2 | 34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 11.14 | 09.73 | 11.14 | x | 11.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 554.00 | ||||||
3 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 10.95 | 10.95 | 09.49 | 10.16 | 10.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 543.00 | ||||||
4 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 10.32 | 09.53 | 10.32 | 10.08 | 10.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 505.00 | ||||||
5 | 58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 09.99 | 09.89 | 09.01 | 09.99 | 09.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 485.00 | ||||||
6 | 35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 09.19 | x | 08.79 | 09.19 | 09.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 437.00 | ||||||
7 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 08.81 | 07.84 | 08.41 | 08.81 | 08.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 414.00 | ||||||
8 | 28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 08.67 | 08.67 | 08.29 | 08.58 | 08.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 406.00 | ||||||
9 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 08.26 | 07.97 | 08.26 | 07.77 | 08.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 382.00 | ||||||
10 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 07.65 | 07.62 | 07.29 | 07.65 | 07.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 346.00 | ||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | 14.43 | 14.08 | 14.28 | 14.43 | 14.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 755.00 | |||||||
2 | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 5 | 12.05 | 11.68 | 11.58 | 12.05 | 12.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 609.00 | ||||||
3 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 7 | 11.00 | x | 10.27 | 11.00 | 11.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 546.00 | ||||||
4 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 3 | 10.87 | 10.15 | 10.54 | 10.87 | 10.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 538.00 | |||||||
5 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 10.23 | 09.79 | x | 10.23 | 10.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 499.00 | ||||||
6 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 07.96 | 07.50 | 07.76 | 07.96 | 07.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 364.00 | ||||||
7 |
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6 | 07.54 | 07.54 | x | 07.16 | 07.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 339.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 13.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4 | 11.77 | 11.77 | 11.49 | 10.29 | 11.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 592.00 | |||||||
2 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 09.02 | 09.02 | 08.48 | 08.90 | 09.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 427.00 | ||||||
3 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 07.89 | x | 07.58 | 07.89 | 07.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 360.00 | ||||||
4 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 5 | 07.25 | 07.21 | 07.25 | x | 07.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 322.00 | ||||||
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 13.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 33.19 | 0.0 | 528.00 | ||||||||||||
2 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 26.11 | 0.0 | 389.00 | ||||||||||||
3 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 23.40 | 0.0 | 336.00 | ||||||||||||
4 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 23.11 | 0.0 | 331.00 | ||||||||||||
5 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 21.94 | 0.0 | 309.00 | ||||||||||||
6 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 20.45 | 0.0 | 281.00 | ||||||||||||
7 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 20.32 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||
8 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 17.87 | 0.0 | 232.00 | ||||||||||||
9 | 40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 17.73 | 0.0 | 230.00 | ||||||||||||
10 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 14.45 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||
11 | 24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 14.29 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||
12 | 36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 13.73 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||
13 | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 13.31 | 0.0 | 150.00 | ||||||||||||
14 | 22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 11.67 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||
15 | 37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | 09.97 | 0.0 | 92.00 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 14.6.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 28.70 | 0.0 | 439.00 | ||||||||||||
2 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 27.38 | 0.0 | 413.00 | ||||||||||||
3 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 25.93 | 0.0 | 385.00 | ||||||||||||
4 | 34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 22.64 | 0.0 | 322.00 | ||||||||||||
5 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 20.96 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||
6 | 58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 19.45 | 0.0 | 262.00 | ||||||||||||
7 | 28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 18.15 | 0.0 | 238.00 | ||||||||||||
8 | 35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 17.47 | 0.0 | 225.00 | ||||||||||||
9 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 16.28 | 0.0 | 203.00 | ||||||||||||
10 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 15.33 | 0.0 | 186.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 14.6.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 5 | 34.37 | 0.0 | 551.00 | ||||||||||||
2 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 33.84 | 0.0 | 541.00 | ||||||||||||
3 | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 3 | 32.99 | 0.0 | 524.00 | ||||||||||||
4 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 17.23 | 0.0 | 221.00 | ||||||||||||
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 14.6.2020 - 10:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 35.03 | 0.0 | 564.00 | ||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3 | 32.59 | 0.0 | 516.00 | |||||||||||||
3 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 21.36 | 0.0 | 298.00 | ||||||||||||
4 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 18.81 | 0.0 | 250.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 14.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 7 | 33.90 | 0.0 | 551.00 | ||||||||||||
2 | 6 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4 | 33.76 | 0.0 | 548.00 | ||||||||||||
3 | 8 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 5 | 29.80 | 0.0 | 473.00 | ||||||||||||
4 | 4 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 2 | 26.26 | 0.0 | 406.00 | ||||||||||||
5 | 13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 25.10 | 0.0 | 384.00 | ||||||||||||
6 | 7 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 6 | 23.98 | 0.0 | 363.00 | ||||||||||||
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 32.50 | 0.0 | 524.00 | ||||||||||||
2 | 35 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 14 | 28.86 | 0.0 | 455.00 | ||||||||||||
3 | 26 |
Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 19 | 28.32 | 0.0 | 445.00 | ||||||||||||
4 | 20 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 13 | 24.84 | 0.0 | 379.00 | ||||||||||||
5 | 27 |
Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 9 | 24.74 | 0.0 | 377.00 | ||||||||||||
6 | 39 |
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 18 | 23.86 | 0.0 | 361.00 | ||||||||||||
7 | 32 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 23.56 | 0.0 | 355.00 | ||||||||||||
8 | 18 |
Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 17 | 20.48 | 0.0 | 298.00 | ||||||||||||
9 | 24 |
Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 12 | 19.66 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||
10 | 37 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 16 | 19.30 | 0.0 | 276.00 | ||||||||||||
11 | 22 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 4 | 18.66 | 0.0 | 264.00 | ||||||||||||
12 | 17 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 18.65 | 0.0 | 264.00 | ||||||||||||
13 | 34 |
Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 18.38 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||
14 | 23 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 18.30 | 0.0 | 257.00 | ||||||||||||
15 | 36 |
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s. |
06 | 15 | 18.06 | 0.0 | 253.00 | ||||||||||||
16 | 21 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3 | 13.52 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||
17 | 16 |
Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 8 | 11.90 | 0.0 | 140.00 | ||||||||||||
18 | 33 |
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 6 | 10.10 | 0.0 | 108.00 | ||||||||||||
19 | 14 |
Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | 09.84 | 0.0 | 103.00 | ||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Žákyně 02 (ne, 14.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 9 | 19.84 | 0.0 | 286.00 | ||||||||||||
2 | 43 |
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 19.58 | 0.0 | 281.00 | ||||||||||||
3 | 42 |
Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 17.20 | 0.0 | 237.00 | ||||||||||||
4 | 58 |
Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 10 | 15.48 | 0.0 | 205.00 | ||||||||||||
5 | 49 |
Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 15.24 | 0.0 | 201.00 | ||||||||||||
6 | 48 |
Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 11.56 | 0.0 | 134.00 | ||||||||||||
7 | 45 |
Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 7 | 11.36 | 0.0 | 130.00 | ||||||||||||
8 | 46 |
Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3 | 09.45 | 0.0 | 96.00 | ||||||||||||
9 | 40 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 08.80 | 0.0 | 85.00 | ||||||||||||
10 | 47 |
Julie LukáškováJulie Lukášková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 4 | 08.06 | 0.0 | 72.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 13.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 |
Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 6 | 35.26 | 0.0 | 374.00 | ||||||||||||
2 | 21 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 8 | 27.24 | 0.0 | 261.00 | ||||||||||||
3 | 17 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 26.16 | 0.0 | 246.00 | ||||||||||||
4 | 14 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 9 | 25.40 | 0.0 | 235.00 | ||||||||||||
5 | 43 |
Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 13 | 24.86 | 0.0 | 228.00 | ||||||||||||
6 | 40 |
Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | 23.50 | 0.0 | 209.00 | ||||||||||||
7 | 16 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 7 | 20.30 | 0.0 | 165.00 | ||||||||||||
8 | 23 |
Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 11 | 18.90 | 0.0 | 147.00 | ||||||||||||
9 | 22 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | 17.64 | 0.0 | 130.00 | ||||||||||||
10 | 20 |
Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 15.66 | 0.0 | 104.00 | ||||||||||||
11 | 27 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 15 | 13.54 | 0.0 | 77.00 | ||||||||||||
12 | 26 |
Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 10 | 12.60 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||
13 | 24 |
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | 11.92 | 0.0 | 56.00 | ||||||||||||
14 | 37 |
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 12 | 10.38 | 0.0 | 37.00 | ||||||||||||
15 | 36 |
Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 14 | 10.10 | 0.0 | 34.00 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 14.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolek |
98 | 1 | 26.80 | 0.0 | 416.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 14.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad Metují |
02 | 1 | 33.74 | 0.0 | 548.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 14.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 40.76 | 0.0 | 453.00 | ||||||||||||
2 | 28 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 35.54 | 0.0 | 378.00 | ||||||||||||
3 | 47 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 33.20 | 0.0 | 344.00 | ||||||||||||
4 | 39 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | 30.62 | 0.0 | 308.00 | ||||||||||||
5 | 58 |
David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 29.30 | 0.0 | 289.00 | ||||||||||||
6 | 34 |
Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 26.62 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||
7 | 49 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 23.66 | 0.0 | 211.00 | ||||||||||||
8 | 35 |
Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 20.98 | 0.0 | 175.00 | ||||||||||||
9 | 48 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | 19.68 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||
10 | 46 |
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 9 | 16.30 | 0.0 | 112.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 14.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 |
Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec Králové |
66 | 2 | 28.68 | 0.0 | 281.00 | ||||||||||||
2 | 37 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 1 | 27.24 | 0.0 | 261.00 | ||||||||||||
3 | 21 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 26.60 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 14.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 4 | 39.66 | 0.0 | 437.00 | ||||||||||||
2 | 18 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 34.80 | 0.0 | 367.00 | ||||||||||||
3 | 33 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 3 | 32.08 | 0.0 | 329.00 | ||||||||||||
4 | 16 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 31.96 | 0.0 | 327.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 13.6.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 3 | 60.90 | 0.0 | 401.00 | |||||||||||||
2 |
Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 14 | 53.00 | 0.0 | 333.00 | |||||||||||||
3 |
Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 13 | 52.50 | 0.0 | 329.00 | |||||||||||||
4 |
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 10 | 45.76 | 0.0 | 272.00 | |||||||||||||
5 |
Jan ZadrobílekJan Zadrobílek
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 21 | 42.74 | 0.0 | 247.00 | |||||||||||||
6 |
Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 9 | 40.02 | 0.0 | 224.00 | |||||||||||||
7 |
David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 7 | 38.75 | 0.0 | 214.00 | |||||||||||||
8 |
Václav DvořákVáclav Dvořák
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2 | 38.58 | 0.0 | 213.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 6 | 38.08 | 0.0 | 208.00 | |||||||||||||
10 |
Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 12 | 36.00 | 0.0 | 191.00 | |||||||||||||
11 |
Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 4 | 34.18 | 0.0 | 177.00 | |||||||||||||
12 |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 17 | 33.84 | 0.0 | 174.00 | |||||||||||||
13 |
Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 20 | 31.92 | 0.0 | 159.00 | |||||||||||||
14 |
Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 19 | 31.70 | 0.0 | 157.00 | |||||||||||||
15 |
Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 11 | 28.88 | 0.0 | 134.00 | |||||||||||||
16 |
Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 8 | 28.46 | 0.0 | 131.00 | |||||||||||||
17 |
Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s. |
08 | 16 | 26.44 | 0.0 | 115.00 | |||||||||||||
18 |
Kristián VavrdaKristián Vavrda
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 18 | 24.43 | 0.0 | 100.00 | |||||||||||||
19 |
Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 1 | 24.18 | 0.0 | 98.00 | |||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (so, 13.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 |
Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 7 | 49.88 | 0.0 | 478.00 | ||||||||||||
2 | 4 |
Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 3 | 46.04 | 0.0 | 430.00 | ||||||||||||
3 | 28 |
Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 13 | 43.76 | 0.0 | 401.00 | ||||||||||||
4 | 12 |
Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 12 | 37.00 | 0.0 | 319.00 | ||||||||||||
5 | 13 |
Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 11 | 36.08 | 0.0 | 308.00 | ||||||||||||
6 | 6 |
Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 4 | 31.00 | 0.0 | 247.00 | ||||||||||||
7 | 3 |
Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 2 | 30.50 | 0.0 | 241.00 | ||||||||||||
8 | 2 |
Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 1 | 29.94 | 0.0 | 234.00 | ||||||||||||
9 | 27 |
Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 14 | 29.00 | 0.0 | 223.00 | ||||||||||||
10 | 17 |
Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 8 | 27.18 | 0.0 | 202.00 | ||||||||||||
11 | 8 |
Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 6 | 26.18 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||
12 | 16 |
Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 9 | 24.86 | 0.0 | 175.00 | ||||||||||||
13 | 7 |
Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 5 | 23.24 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||
14 | 26 |
Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 15 | 20.22 | 0.0 | 123.00 | ||||||||||||
14 |
Vanda NovotnáVanda Novotná
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 10 | NM | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Ml. žákyně 02 (so, 13.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 2 | 44.70 | 0.0 | 413.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 17 | 39.58 | 0.0 | 350.00 | |||||||||||||
3 |
Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 3 | 39.04 | 0.0 | 343.00 | |||||||||||||
4 |
Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 14 | 38.82 | 0.0 | 341.00 | |||||||||||||
5 |
Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s. |
08 | 6 | 37.46 | 0.0 | 324.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 7 | 36.50 | 0.0 | 313.00 | |||||||||||||
7 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 10 | 35.86 | 0.0 | 305.00 | |||||||||||||
8 |
Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 9 | 29.56 | 0.0 | 230.00 | |||||||||||||
9 |
Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 16 | 29.48 | 0.0 | 229.00 | |||||||||||||
10 |
Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 8 | 29.16 | 0.0 | 225.00 | |||||||||||||
11 |
Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 18 | 28.94 | 0.0 | 223.00 | |||||||||||||
12 |
Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 11 | 27.70 | 0.0 | 208.00 | |||||||||||||
13 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 13 | 26.04 | 0.0 | 189.00 | |||||||||||||
14 |
Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 1 | 25.44 | 0.0 | 182.00 | |||||||||||||
15 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 4 | 24.38 | 0.0 | 170.00 | |||||||||||||
16 |
Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 15 | 23.94 | 0.0 | 165.00 | |||||||||||||
17 |
Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 12 | 23.02 | 0.0 | 154.00 | |||||||||||||
18 |
Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 5 | 19.60 | 0.0 | 116.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2375 | |||||||||||||||
2 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1769 | |||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1676 | |||||||||||||||
4 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1541 | |||||||||||||||
5 | Martin KorečekMartin Koreček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1343 | |||||||||||||||
6 | Matyáš RejsekMatyáš Rejsek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1204 | |||||||||||||||
7 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1177 | |||||||||||||||
8 | Václav DvořákVáclav Dvořák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1117 | |||||||||||||||
9 | Jan VlčekJan Vlček | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1099 | |||||||||||||||
10 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1053 | |||||||||||||||
11 | Matěj StejskalMatěj Stejskal | 08 | SK Dobruška z.s. | 0928 | |||||||||||||||
12 | Filip HorákFilip Horák | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 0769 | |||||||||||||||
13 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0701 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch WalterVojtěch Walter | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0634 | |||||||||||||||
15 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0456 | |||||||||||||||
16 | Kristián VavrdaKristián Vavrda | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0257 | |||||||||||||||
17 | Jindřich DošekJindřich Došek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0226 | |||||||||||||||
MS | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 1285 | |||||||||||||||
Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Pecina Adam HKRAL 2. Ježek Jakub HKRAL 3. Ježek David HKRAL Oblastní přebor ČOS: 1. Pecina Adam HKRAL 2. Ježek Jakub HKRAL 3. Ježek David HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2291 | |||||||||||||||
2 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2117 | |||||||||||||||
3 | Eliška KholováEliška Kholová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1854 | |||||||||||||||
4 | Adéla SládkováAdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1843 | |||||||||||||||
5 | Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1802 | |||||||||||||||
6 | Viola VokolkováViola Vokolková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1680 | |||||||||||||||
7 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1678 | |||||||||||||||
8 | Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1530 | |||||||||||||||
9 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1490 | |||||||||||||||
10 | Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1399 | |||||||||||||||
11 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1310 | |||||||||||||||
12 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1273 | |||||||||||||||
13 | Ema HejnováEma Hejnová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1056 | |||||||||||||||
14 | Vanda NovotnáVanda Novotná | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 0981 | |||||||||||||||
15 | Karolína HorákováKarolína Horáková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 0819 | |||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Tázlerová Anna JAROM 2. Čechová Martina HKRAL 3. Frejvaldová Martina DOBRU Oblastní přebor ČOS: 1. Tázlerová Anna JAROM 2. Čechová Martina HKRAL 3. Perun Kristýna HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 1991 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1907 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1719 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KrmašováKateřina Krmašová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1636 | |||||||||||||||
5 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1615 | |||||||||||||||
6 | Justýna JelenováJustýna Jelenová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1476 | |||||||||||||||
7 | Bára DusováBára Dusová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1411 | |||||||||||||||
8 | Klára PastuszkováKlára Pastuszková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1164 | |||||||||||||||
9 | Sofie KábrtováSofie Kábrtová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1139 | |||||||||||||||
10 | Nela KřoustkováNela Křoustková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1026 | |||||||||||||||
11 | Jessica AndrejsováJessica Andrejsová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0949 | |||||||||||||||
12 | Kristýna FilipováKristýna Filipová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0929 | |||||||||||||||
13 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0421 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2637 | |||||||||||||||
MS | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2444 | |||||||||||||||
MS | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 2180 | |||||||||||||||
MS | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 1986 | |||||||||||||||
Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Tázlerová Anna JAROM 2. Čechová Martina HKRAL 3. Frejvaldová Martina DOBRU Oblastní přebor ČOS: 1. Tázlerová Anna JAROM 2. Čechová Martina HKRAL 3. Perun Kristýna HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 4500 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína PrudičováPavlína Prudičová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 3116 | |||||||||||||||
Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3934 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3865 | |||||||||||||||
3 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3864 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3255 | |||||||||||||||
5 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 2826 | |||||||||||||||
MS | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 4154 | |||||||||||||||
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Holubcová Kateřina TRUTN 2. Šarounová Markéta HKRAL 3. Prouzová Tereza JAROM |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3877 | |||||||||||||||
2 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3616 | |||||||||||||||
3 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3606 | |||||||||||||||
4 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3352 | |||||||||||||||
5 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3302 | |||||||||||||||
6 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3279 | |||||||||||||||
7 | Jolana MachováJolana Machová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3183 | |||||||||||||||
8 | Tereza StejskalováTereza Stejskalová | 06 | SK Dobruška z.s. | 3077 | |||||||||||||||
9 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3023 | |||||||||||||||
10 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2609 | |||||||||||||||
11 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2542 | |||||||||||||||
12 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2401 | |||||||||||||||
13 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2343 | |||||||||||||||
14 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2086 | |||||||||||||||
15 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1907 | |||||||||||||||
16 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1829 | |||||||||||||||
17 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1764 | |||||||||||||||
18 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1732 | |||||||||||||||
MS | Sofie WydrováSofie Wydrová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 3095 | |||||||||||||||
Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Síbrová Barbora SODKR 2. Pražáková Daniela HKRAL 3. Šmídová Jana HKRAL Oblastní přebor ČOS: 1. Síbrová Barbora SODKR 2. Pražáková Daniela HKRAL 3. Šmídová Jana HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3196 | |||||||||||||||
2 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2849 | |||||||||||||||
3 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2550 | |||||||||||||||
4 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2509 | |||||||||||||||
5 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2464 | |||||||||||||||
6 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2420 | |||||||||||||||
7 | Emily RegentováEmily Regentová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2265 | |||||||||||||||
8 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2050 | |||||||||||||||
9 | Julie LukáškováJulie Lukášková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1905 | |||||||||||||||
10 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1376 | |||||||||||||||
Anna KloudováAnna Kloudová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Síbrová Barbora SODKR 2. Pražáková Daniela HKRAL 3. Šmídová Jana HKRAL Oblastní přebor ČOS: 1. Síbrová Barbora SODKR 2. Pražáková Daniela HKRAL 3. Šmídová Jana HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4147 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3948 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PetrželaLukáš Petržela | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3631 | |||||||||||||||
4 | Jan JahodkaJan Jahodka | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3387 | |||||||||||||||
5 | Adam HalířAdam Halíř | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3331 | |||||||||||||||
6 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2925 | |||||||||||||||
7 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2825 | |||||||||||||||
8 | Jakub KarelJakub Karel | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2407 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2080 | |||||||||||||||
10 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1821 | |||||||||||||||
11 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1656 | |||||||||||||||
12 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1303 | |||||||||||||||
13 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0955 | |||||||||||||||
14 | Matěj PomeznýMatěj Pomezný | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0603 | |||||||||||||||
Jaromír VavřínJaromír Vavřín | 06 | TJ Sokol Jaroměř | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Novák Dominik HKRAL 2. Mrha Lukáš HKRAL 3. Petržela Lukáš HKRAL Oblastní přebor ČOS: 1. Novák Dominik HKRAL 2. Mrha Lukáš HKRAL 3. Petržela Lukáš HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6384 | |||||||||||||||
2 | Miloš LiškaMiloš Liška | 66 | TJ Sokol Hradec Králové | 1853 | |||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1210 | |||||||||||||||
Marwan QasemMarwan Qasem | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 5573 | |||||||||||||||
2 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 5562 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4836 | |||||||||||||||
4 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4261 | |||||||||||||||
František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4812 | |||||||||||||||
2 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4615 | |||||||||||||||
3 | Jan KotíkJan Kotík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4095 | |||||||||||||||
4 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3929 | |||||||||||||||
5 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3218 | |||||||||||||||
6 | Jiří BurešJiří Bureš | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3186 | |||||||||||||||
7 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2952 | |||||||||||||||
8 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2925 | |||||||||||||||
9 | David VeselýDavid Veselý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2810 | |||||||||||||||
MS | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5494 | |||||||||||||||
Poznámky:Přebor KHK KAS: 1. Krejčí Jiří HKRAL 2. Štefko Štěpán HKRAL 3. Kotík Jan HKRAL |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |