Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS

Hradec Králové (13. - 14. 6. 2020)

skok vysoký - Muži

Muži 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 14 Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 2 1.25 --oxoxxooxx- 218.00
2 21 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 5 1.13 -xoxxx 148.00
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Muži 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 37 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1 1.88 o-xoxoooxoxxx 696.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4 1.88 ----o-xxoxxx 696.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.06 Body
1 16 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 2.03 -----------o-oo-o-oxxx 831.00
2= František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 1.85 -------o-o-oxoxxx 670.00
2= 33 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.85 ----------o-xoxxx 670.00
4 18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 1.79 -------o-xoo-xxx 619.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 1.76 ----ooooxoxxoxxx 593.00
6 17 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.67 oo-xoxxoooxxx 520.00
David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 NM 0.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci 01 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 39 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.58 -------oo-oo-ooooxxx 449.00
2 35 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 1.58 -------o--o-o-xooxoxxx 449.00
3 28 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 1.58 -------ooxoooxoooxxoxoxxx 449.00
4 59 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 1.49 ----------oooxxoxxx 381.00
5 46 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 1.46 -------oooooxoxxx 360.00
6 58 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 1.46 -------xooooxxoxoxxx 360.00
7 48 David VeselýDavid Veselý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 1.46 ---ooo-ooxxoxxo-xxoxx 360.00
8 34 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3 1.37 ooooooooooxxx 297.00
Celkem 8 závodníků
Dorostenci 02 (so, 13.6.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 Body
1 47 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.73 ooooxoxoooxoxxx 569.00
2 49 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 1.70 ----ooooxxx 544.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 14 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 1.66 --oooooooooxoxooooxooxxx 512.00
2 20 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 1.60 --ooooooxoooxooooxxoxxx 464.00
3 43 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 1.48 ooooooooooxxooxxx 374.00
4 26 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 10 1.48 oooooooooooxoxxx 374.00
5 17 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.45 -ooooooooxooxxx 352.00
6 21 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 1.45 oooxoooooxoxooxxx 352.00
7 23 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 1.45 oooooooooxoxoxxx 352.00
8 18 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 1.42 -oooxoooxoxoxoxxx 331.00
9 16 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 1.42 ooooooooxoxxoxxx 331.00
10 27 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 1.24 ooooxxx 212.00
11 40 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 1.18 xoxoxxx 176.00
37 Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 NM xxx
22 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 NM xxx
24 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 NM xxx
36 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 1 1.63 -------oooooooxxx 771.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.63 --------oooxooxoxx- 771.00
2 3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 2 1.33 xooxoxxoxxx 439.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1 1.54 -----o-oxoooxxx
1= 12 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 7 1.60 -----o-oooooxo- 736.00
2 8 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.45 --ooooooxxx 566.00
3 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 1.45 --oooxoxxooxxx 566.00
4 13 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 1.42 ooooooxoxxx 534.00
5 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 3 1.39 ooooooxxx 502.00
6 4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 1.36 oooooxxx 470.00
7 6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4 1.33 o-xoxxoxxx 439.00
7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 6 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně 01 (so, 13.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 35 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 15 1.60 -------oooo-ooooxxx 736.00
2 21 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3 1.42 -oooooxooooxxx 534.00
3 37 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17 1.39 oo-ooxooooxxx 502.00
4 27 Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 9 1.39 oxoo-ooooxxox- 502.00
5 39 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19 1.39 --ooooxxooxxoxxx 502.00
6 36 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 16 1.39 --ooooxxoxoxxoxxx 502.00
7 32 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.36 -o-oo-oxxoxxx 470.00
8 22 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4 1.36 ooooxooxoxxoxxx 470.00
9 26 Sofie WydrováSofie Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 1.33 ooooxxoooxxx 439.00
10 33 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 1.33 oo-oxooxxoxx 439.00
11 34 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 1.30 oooxoxooxxx 409.00
12 16 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 8 1.27 oooooxxx 379.00
13 28 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 1.21 oooxxx 321.00
14 17 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 1.21 xxoooxxx 321.00
15 23 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 10 1.21 xxooxoxxx 321.00
16 18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 18 1.18 xoxxoxxx 293.00
17 24 Lucie RychterováLucie Rychterová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12 1.15 oxxx 266.00
18 20 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 14 1.15 xoxx 266.00
Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 13 DNS
14 Barbora HudouskováBarbora Hudousková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 NM xxx
Celkem 20 závodníků
Žákyně 02 (so, 13.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 49 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 1.33 --oooooxxx 439.00
2 59 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 1.33 ooooooxxoxx 439.00
3 40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 1.30 ooooxooxxx 409.00
4 45 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 8 1.30 oooxoxooxxx 409.00
5 46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 1.27 oooxoxxoxxx 379.00
6 42 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 1.27 oxoxxooxxoxxx 379.00
7 43 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 1.21 oooxxx 321.00
8 58 Ema ThieleEma Thiele
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11 1.18 ooxxx 293.00
9 47 Julie LukáškováJulie Lukášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 1.15 xoxxx 266.00
Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 DNS
48 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 NM xxx
Celkem 11 závodníků