Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Hradec Králové (18. 5. 2020)

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 42.63
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 43.15
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 43.22
4 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 43.94
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 45.87
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 45.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.73
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94
3 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.70
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 49.36
5 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 49.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 18.5.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 51.47
2 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 54.64
Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 42.63
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 43.15
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 43.22
4 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 43.94
5 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 45.87
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 45.95
7 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.73
8 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.94
9 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.70
10 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 49.36
11 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 49.63
12 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 51.47
13 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 54.64
Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DQ