Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD přípravky sk.A

Hradec Králové (11. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 09.24 253.00
2 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 09.57 190.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 09.72 164.00
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 8 09.78 154.00
5 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 09.93 131.00
6 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 10.12 103.00
7 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 10.49 59.00
8 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.18 7.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 09.15 272.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.46 210.00
3 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 10.22 90.00
4 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.29 81.00
5 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 10.50 58.00
6 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.89 23.00
7 Jan ČepelákJan Čepelák 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.97 18.00
8 Jan ŠrajbrJan Šrajbr 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 12.72 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 09.09 285.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.14 274.00
3 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 09.45 212.00
4 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.09 108.00
5 Antoním JanskýAntoním Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.25 86.00
6 Samuel BretSamuel Bret 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.59 0.00
7 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 11.86 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠikPatrik Šik 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 10.19 94.00
2 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.33 77.00
3 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1 10.49 59.00
4 Filip RevajFilip Revaj 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 10.84 27.00
5 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3 11.00 16.00
6 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 11.40 0.00
7 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.57 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.01 302.00
2 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.71 166.00
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.27 84.00
4 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.51 56.00
5 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.68 40.00
6 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 10.95 19.00
7 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 11.58 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 4 10.60 47.00
2 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 10.69 39.00
3 Eda MatysEda Matys 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.78 32.00
4 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 10.93 20.00
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 11.34 2.00
6 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.23 0.00
7 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 12.58 0.00
8 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 12.60 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ChladilLukáš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.93 20.00
2 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 13.56 0.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.01 302.00
2 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 09.09 285.00
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.14 274.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 09.15 272.00
5 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 09.24 253.00
6 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 09.45 212.00
7 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.46 210.00
8 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 09.57 190.00
9 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.71 166.00
10 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 09.72 164.00
11 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 8 09.78 154.00
12 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 09.93 131.00
13 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.09 108.00
14 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 10.12 103.00
15 Patrik ŠikPatrik Šik 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 10.19 94.00
16 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 10.22 90.00
17 Antoním JanskýAntoním Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.25 86.00
18 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.27 84.00
19 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.29 81.00
20 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.33 77.00
21 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 10.49 59.00
21 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1 10.49 59.00
23 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 10.50 58.00
24 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.51 56.00
25 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 4 10.60 47.00
26 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.68 40.00
27 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 10.69 39.00
28 Eda MatysEda Matys 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.78 32.00
29 Filip RevajFilip Revaj 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 10.84 27.00
30 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.89 23.00
31 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 10.93 20.00
31 Lukáš ChladilLukáš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.93 20.00
33 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 10.95 19.00
34 Jan ČepelákJan Čepelák 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.97 18.00
35 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3 11.00 16.00
36 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.18 7.00
37 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 11.34 2.00
38 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 11.40 0.00
39 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.57 0.00
40 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 11.58 0.00
41 Samuel BretSamuel Bret 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.59 0.00
42 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 11.86 0.00
43 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.23 0.00
44 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 12.58 0.00
45 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 12.60 0.00
46 Jan ŠrajbrJan Šrajbr 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 12.72 0.00
47 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 13.56 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.66 408.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.01 334.00
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 10.19 299.00
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 10.28 281.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.34 270.00
6 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.44 252.00
7 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.28 122.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.26 285.00
2 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.33 272.00
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.41 258.00
4 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.71 206.00
5 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 11.05 154.00
6 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 11.53 92.00
7 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 12.84 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 09.17 523.00
2 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 09.49 447.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 09.83 371.00
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.55 233.00
5 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 11.69 75.00
6 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 12.82 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 09.62 417.00
2 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.36 267.00
3 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.45 250.00
4 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 10.57 229.00
5 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.58 228.00
6 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.87 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.35 480.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 09.53 438.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.99 338.00
4 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 10.03 330.00
5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.25 287.00
6 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.39 261.00
7 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 10.59 226.00
8 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.60 224.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.07 322.00
2 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.21 295.00
3 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.44 252.00
4 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.44 252.00
5 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 10.78 195.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 10.79 193.00
7 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.19 134.00
8 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.53 92.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.41 465.00
2 Aneta JanošičováAneta Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.78 382.00
3 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.31 276.00
4 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.38 263.00
5 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.08 150.00
6 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 11.21 132.00
7 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 11.34 115.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 09.17 523.00
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.35 480.00
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.41 465.00
4 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 09.49 447.00
5 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 09.53 438.00
6 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 09.62 417.00
7 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.66 408.00
8 Aneta JanošičováAneta Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.78 382.00
9 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 09.83 371.00
10 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.99 338.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.01 334.00
12 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 10.03 330.00
13 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.07 322.00
14 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 10.19 299.00
15 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.21 295.00
16 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.25 287.00
17 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.26 285.00
18 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 10.28 281.00
19 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.31 276.00
20 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.33 272.00
21 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.34 270.00
22 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.36 267.00
23 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.38 263.00
24 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.39 261.00
25 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.41 258.00
26 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.44 252.00
26 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.44 252.00
26 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.44 252.00
29 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.45 250.00
30 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.55 233.00
31 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 10.57 229.00
32 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.58 228.00
33 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 10.59 226.00
34 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.60 224.00
35 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.71 206.00
36 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 10.78 195.00
37 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 10.79 193.00
38 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 11.05 154.00
39 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.08 150.00
40 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.19 134.00
41 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 8 11.21 132.00
42 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.28 122.00
43 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1 11.34 115.00
44 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 11.53 92.00
44 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.53 92.00
46 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 11.69 75.00
47 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.87 57.00
48 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 12.82 2.00
49 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 12.84 1.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 2:00.66 499.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:02.65 470.00
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:10.07 371.00
4 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 2:13.97 323.00
5 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:16.37 295.00
6 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11 2:22.26 231.00
7 Antoním JanskýAntoním Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 9 2:26.57 189.00
8 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:27.48 181.00
9 Samuel BretSamuel Bret 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:31.14 149.00
10 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:31.98 142.00
11 Jan ČepelákJan Čepelák 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:33.20 132.00
12 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10 2:45.02 55.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 2:08.26 394.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:11.63 351.00
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 8 2:12.57 339.00
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 2:12.91 335.00
5 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 9 2:17.73 279.00
6 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:33.03 134.00
7 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10 2:35.83 112.00
8 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:50.20 31.00
9 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 2:50.38 30.00
10 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 3:06.11 0.00
11 Jan ŠrajbrJan Šrajbr 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 3:40.29 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:11.59 352.00
2 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:15.13 309.00
3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 2:18.97 266.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 13 2:30.25 156.00
5 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:34.74 120.00
6 Eda MatysEda Matys 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10 2:38.57 93.00
7 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 2:39.80 85.00
8 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 2:43.26 64.00
9 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:46.49 48.00
10 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:49.69 33.00
11 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12 2:51.70 25.00
12 Lukáš ChladilLukáš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:54.83 15.00
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:14.06 316.00
2 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 2:15.36 306.00
3 Patrik ŠikPatrik Šik 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 2:20.64 248.00
4 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 12 2:21.47 239.00
5 Filip RevajFilip Revaj 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3 2:29.39 164.00
6 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 2:30.09 158.00
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 2:32.02 142.00
8 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 9 2:33.10 133.00
9 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 2:41.44 75.00
10 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 4 2:44.50 58.00
11 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 1 2:45.81 51.00
12 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 13 2:51.29 27.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 2:00.66 499.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:02.65 470.00
3 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 2:08.26 394.00
4 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:10.07 371.00
5 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:11.59 352.00
6 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:11.63 351.00
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 8 2:12.57 339.00
8 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 2:12.91 335.00
9 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1 2:13.97 323.00
10 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:14.06 316.00
11 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:15.13 309.00
12 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 2:15.36 306.00
13 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:16.37 295.00
14 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 9 2:17.73 279.00
15 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 2:18.97 266.00
16 Patrik ŠikPatrik Šik 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 2:20.64 248.00
17 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 12 2:21.47 239.00
18 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11 2:22.26 231.00
19 Antoním JanskýAntoním Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 9 2:26.57 189.00
20 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:27.48 181.00
21 Filip RevajFilip Revaj 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3 2:29.39 164.00
22 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 2:30.09 158.00
23 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 13 2:30.25 156.00
24 Samuel BretSamuel Bret 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 2:31.14 149.00
25 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 12 2:31.98 142.00
26 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 2:32.02 142.00
27 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:33.03 134.00
28 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 9 2:33.10 133.00
29 Jan ČepelákJan Čepelák 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:33.20 132.00
30 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:34.74 120.00
31 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10 2:35.83 112.00
32 Eda MatysEda Matys 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10 2:38.57 93.00
33 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 2:39.80 85.00
34 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 2:41.44 75.00
35 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 2:43.26 64.00
36 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 4 2:44.50 58.00
37 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10 2:45.02 55.00
38 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 1 2:45.81 51.00
39 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:46.49 48.00
40 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:49.69 33.00
41 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:50.20 31.00
42 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11 2:50.38 30.00
43 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 13 2:51.29 27.00
44 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12 2:51.70 25.00
45 Lukáš ChladilLukáš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:54.83 15.00
46 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 3:06.11 0.00
47 Jan ŠrajbrJan Šrajbr 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 3:40.29 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:21.29 241.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 2:22.48 229.00
3 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 2:26.10 193.00
4 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1 2:28.88 168.00
5 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 2:31.58 145.00
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:33.67 129.00
7 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:35.09 118.00
8 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10 2:39.03 90.00
9 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 2:52.37 23.00
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 12 2:56.14 12.00
11 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 9 3:13.28 0.00
12 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 11 3:26.95 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:06.31 420.00
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 12 2:09.70 375.00
3 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:12.55 340.00
4 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:16.68 291.00
5 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:21.20 242.00
6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 2:23.48 219.00
7 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 2:24.80 206.00
8 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 13 2:25.91 195.00
9 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:35.71 113.00
10 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11 2:35.74 113.00
11 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 10 2:38.44 94.00
12 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 2:40.36 82.00
13 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 2:42.70 68.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:18.60 270.00
2 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 2:21.61 238.00
3 Aneta JanošičováAneta Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:22.33 230.00
4 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:23.12 222.00
5 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:25.96 195.00
6 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:26.93 186.00
7 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10 2:28.29 173.00
8 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12 2:28.54 171.00
9 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 9 2:31.87 143.00
10 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:35.81 113.00
11 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:46.23 49.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:04.67 442.00
2 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 2:06.40 419.00
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:07.75 401.00
4 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:09.04 384.00
5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 2:15.05 310.00
6 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11 2:16.31 295.00
7 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:20.32 251.00
8 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 2:25.27 201.00
9 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:29.56 162.00
10 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 2:32.18 140.00
11 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 2:39.94 84.00
12 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 12 2:41.52 75.00
13 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 2:49.88 32.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 2:04.67 442.00
2 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:06.31 420.00
3 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 2:06.40 419.00
4 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:07.75 401.00
5 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:09.04 384.00
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 12 2:09.70 375.00
7 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:12.55 340.00
8 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 2:15.05 310.00
9 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11 2:16.31 295.00
10 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 2:16.68 291.00
11 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11 2:18.60 270.00
12 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 2:20.32 251.00
13 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 9 2:21.20 242.00
14 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 2:21.29 241.00
15 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 2:21.61 238.00
16 Aneta JanošičováAneta Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:22.33 230.00
17 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 2:22.48 229.00
18 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:23.12 222.00
19 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 2:23.48 219.00
20 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 2:24.80 206.00
21 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 2:25.27 201.00
22 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 13 2:25.91 195.00
23 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:25.96 195.00
24 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 2:26.10 193.00
25 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 2:26.93 186.00
26 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10 2:28.29 173.00
27 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12 2:28.54 171.00
28 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1 2:28.88 168.00
29 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:29.56 162.00
30 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 2:31.58 145.00
31 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 9 2:31.87 143.00
32 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 2:32.18 140.00
33 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:33.67 129.00
34 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 2:35.09 118.00
35 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:35.71 113.00
36 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11 2:35.74 113.00
37 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 2:35.81 113.00
38 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 10 2:38.44 94.00
39 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10 2:39.03 90.00
40 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 2:39.94 84.00
41 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 2:40.36 82.00
42 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 12 2:41.52 75.00
43 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 2:42.70 68.00
44 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 2:46.23 49.00
45 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10 2:49.88 32.00
46 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 2:52.37 23.00
47 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 12 2:56.14 12.00
48 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 9 3:13.28 0.00
49 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 11 3:26.95 0.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.84 -0.6 m/s 0.0 181.00
2 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.83 -1.9 m/s 0.0 179.00
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.78 -0.9 m/s 0.0 171.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.73 -0.3 m/s 0.0 164.00
5 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.65 -1.4 m/s 0.0 152.00
6 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.62 -1.0 m/s 0.0 147.00
7 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.49 +0.1 m/s 0.0 129.00
8 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.48 +0.0 m/s 0.0 127.00
9 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.46 -1.9 m/s 0.0 125.00
10 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.42 -2.8 m/s 0.0 119.00
11 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.42 +1.2 m/s 0.0 119.00
12 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.32 +0.8 m/s 0.0 106.00
13 Antoním JanskýAntoním Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.22 +1.6 m/s 0.0 93.00
14 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.21 -0.9 m/s 0.0 91.00
15 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 3.18 +0.3 m/s 0.0 88.00
16 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 3.08 -1.2 m/s 0.0 75.00
17 Jan ČepelákJan Čepelák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.06 +2.8 m/s 0.0 73.00
18 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.06 -0.4 m/s 0.0 73.00
19 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 2.96 +0.3 m/s 0.0 61.00
20 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.96 +0.0 m/s 0.0 61.00
21 Samuel BretSamuel Bret
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.63 -1.1 m/s 0.0 27.00
22 Albert ŽižkaAlbert Žižka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.17 -0.9 m/s 0.0 0.00
23 Jan ŠrajbrJan Šrajbr
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 2.00 +0.0 m/s 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.71 +0.4 m/s 0.0 161.00
2 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.57 +1.0 m/s 0.0 140.00
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.22 +0.0 m/s 0.0 93.00
4 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.06 +0.0 m/s 0.0 73.00
5 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 3.06 -0.9 m/s 0.0 73.00
6 Eda MatysEda Matys
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.01 +0.0 m/s 0.0 67.00
7 Julian PonceJulian Ponce
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2.96 -1.0 m/s 0.0 61.00
8 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 2.89 -0.8 m/s 0.0 53.00
9 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 2.80 -1.1 m/s 0.0 44.00
10 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2.78 +0.0 m/s 0.0 42.00
11 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.75 -2.5 m/s 0.0 39.00
12 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 2.73 -1.3 m/s 0.0 37.00
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.73 +0.2 m/s 0.0 37.00
14 Petr KovaříkPetr Kovařík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 2.72 -1.5 m/s 0.0 36.00
15 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.71 -0.8 m/s 0.0 35.00
16 Patrik ŠikPatrik Šik
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 2.68 -0.8 m/s 0.0 32.00
17 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.65 -0.6 m/s 0.0 29.00
18 Lukáš ChladilLukáš Chladil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.64 +0.0 m/s 0.0 28.00
19 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 2.48 +0.0 m/s 0.0 15.00
20 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.43 -2.6 m/s 0.0 11.00
21 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.40 -0.3 m/s 0.0 9.00
22 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 2.23 -1.1 m/s 0.0 0.00
23 Jakub ŽilkaJakub Žilka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.21 +0.1 m/s 0.0 0.00
24 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.12 +0.0 m/s 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 4.20 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 355.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.92 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 290.00
3 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.87 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 279.00
4 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.83 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 270.00
5 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.65 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 231.00
6 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.48 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 196.00
7 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 3.47 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 194.00
8 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.46 +0.2 m/s 0.0  +4.00.00.00.00.00.00.0 192.00
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.44 -1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 188.00
10 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.42 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 184.00
11 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.40 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
12 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 3.28 +0.5 m/s -0.00.00.00.00.00.0 157.00
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.23 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 148.00
14 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 3.20 +0.2 m/s 0.0  +5.00.00.00.00.00.00.0 142.00
15 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.20 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 142.00
16 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 3.00 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 107.00
17 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3.00 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 107.00
18 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2.97 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 102.00
19 Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 2.83 -0.8 m/s 0.0  +6.00.00.00.00.00.00.0 80.00
20 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 2.78 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 72.00
21 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 2.54 -1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 39.00
22 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2.53 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 37.00
23 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 2.49 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 33.00
24 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2.48 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 31.00
25 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 2.00 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 25 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 3.55 +0.9 m/s 0.0 210.00
2 Aneta JanošičováAneta Janošičová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.49 +0.9 m/s 0.0 198.00
3 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.47 -0.1 m/s 0.0 194.00
4 Nikola JanošičováNikola Janošičová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.44 +0.2 m/s 0.0 188.00
5 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.43 +1.1 m/s 0.0 186.00
6 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.40 +1.9 m/s 0.0 180.00
7 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.38 +1.5 m/s 0.0 176.00
8 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 3.35 +0.2 m/s 0.0 170.00
9 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 3.33 +0.6 m/s 0.0 167.00
10 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.28 +0.0 m/s 0.0 157.00
11 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 3.23 +1.4 m/s 0.0 148.00
12 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 3.18 +0.8 m/s 0.0 139.00
13 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.17 +0.2 m/s 0.0 137.00
14 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.14 +0.4 m/s 0.0 131.00
15 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.05 +0.8 m/s 0.0 116.00
16 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 3.02 +0.6 m/s 0.0 110.00
17 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.02 +0.6 m/s 0.0 110.00
18 Ema DundováEma Dundová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2.95 +0.0 m/s 0.0 99.00
19 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.90 +0.0 m/s 0.0 91.00
20 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 2.86 +0.2 m/s 0.0 84.00
21 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 2.77 +0.9 m/s 0.0 70.00
22 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.76 +1.2 m/s 0.0 69.00
23 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.64 -0.4 m/s 0.0 52.00
24 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2.50 +0.0 m/s 0.0 34.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 40.52 0.0 228.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 39.79 0.0 222.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 38.40 0.0 211.00
4 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 37.79 0.0 206.00
5 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 37.45 0.0 203.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 34.78 0.0 182.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 33.94 0.0 175.00
8 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 32.58 0.0 164.00
9 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 30.44 0.0 147.00
10 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 29.28 0.0 138.00
11 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 29.04 0.0 136.00
12 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 27.08 0.0 120.00
13 Matouš MrázekMatouš Mrázek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 26.24 0.0 114.00
14 Samuel BretSamuel Bret
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 26.17 0.0 113.00
15 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 26.05 0.0 112.00
16 Jan ŠrajbrJan Šrajbr
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 23.00 0.0 89.00
17 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 22.56 0.0 86.00
18 Antoním JanskýAntoním Janský
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 22.11 0.0 82.00
19 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 17.88 0.0 51.00
20 Albert ŽižkaAlbert Žižka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 17.15 0.0 46.00
21 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 15.80 0.0 36.00
22 Jan ČepelákJan Čepelák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 14.41 0.0 27.00
23 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 13.87 0.0 23.00
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 39.53 0.0 220.00
2 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 38.08 0.0 208.00
3 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 32.53 0.0 163.00
4 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 31.75 0.0 157.00
5 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 27.94 0.0 127.00
6 Simon SvetlákSimon Svetlák
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 25.26 0.0 106.00
7 Patrik ŠikPatrik Šik
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 25.07 0.0 105.00
8 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 24.47 0.0 100.00
9 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 24.09 0.0 97.00
10 Jakub ŽilkaJakub Žilka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 22.86 0.0 88.00
11 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 22.38 0.0 84.00
12 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 21.78 0.0 80.00
13 Julian PonceJulian Ponce
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 21.69 0.0 79.00
14 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 21.44 0.0 77.00
15 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 20.30 0.0 69.00
16 Petr KovaříkPetr Kovařík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 18.83 0.0 58.00
17 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 18.50 0.0 56.00
18 Lukáš ChladilLukáš Chladil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 18.23 0.0 54.00
19 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 17.02 0.0 45.00
20 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 16.98 0.0 45.00
21 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 16.94 0.0 44.00
22 Eda MatysEda Matys
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 16.55 0.0 42.00
23 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 14.96 0.0 31.00
24 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 14.94 0.0 30.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 32.59 0.0 266.00
2 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 32.47 0.0 264.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 29.76 0.0 232.00
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 28.96 0.0 223.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 27.40 0.0 205.00
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 26.46 0.0 194.00
7 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 25.95 0.0 188.00
8 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 24.65 0.0 173.00
9 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 24.44 0.0 170.00
10 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 23.90 0.0 164.00
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 23.71 0.0 162.00
12 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 22.62 0.0 150.00
13 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 21.24 0.0 134.00
14 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 20.52 0.0 126.00
15 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 20.03 0.0 121.00
16 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 18.61 0.0 105.00
17 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 17.15 0.0 89.00
18 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 17.12 0.0 89.00
19 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 16.36 0.0 81.00
20 Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 15.93 0.0 76.00
21 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 13.23 0.0 48.00
22 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 11.09 0.0 27.00
23 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 10.21 0.0 18.00
24 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 09.22 0.0 9.00
25 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 08.54 0.0 3.00
Celkem 25 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 33.10 0.0 272.00
2 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 29.28 0.0 227.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 27.37 0.0 204.00
4 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 26.67 0.0 196.00
5 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 24.07 0.0 166.00
6 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 23.50 0.0 160.00
7 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 22.79 0.0 152.00
8 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 22.62 0.0 150.00
9 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 21.58 0.0 138.00
10 Ema DundováEma Dundová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 20.88 0.0 130.00
11 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 19.53 0.0 115.00
12 Aneta JanošičováAneta Janošičová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 18.54 0.0 104.00
13 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 17.92 0.0 98.00
14 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 17.14 0.0 89.00
15 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 17.09 0.0 89.00
16 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 15.50 0.0 72.00
17 Nikola JanošičováNikola Janošičová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 15.48 0.0 71.00
18 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 15.05 0.0 67.00
19 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 14.58 0.0 62.00
20 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 14.45 0.0 61.00
21 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 13.90 0.0 55.00
22 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
09 13.62 0.0 52.00
23 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12.65 0.0 42.00
24 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
09 11.75 0.0 33.00
Celkem 24 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1110
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1024
3 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0999
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0987
5 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0928
6 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0902
7 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0901
8 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0846
9 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0812
10 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0712
11 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0701
12 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0676
13 Matouš MrázekMatouš Mrázek 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0664
14 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0659
15 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0554
16 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0545
17 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0541
18 Patrik ŠikPatrik Šik 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0479
19 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0453
20 Antoním JanskýAntoním Janský 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0450
21 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0431
22 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0416
23 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0387
24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0376
25 Simon SvetlákSimon Svetlák 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0342
26 Julian PonceJulian Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0316
27 Filip RevajFilip Revaj 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0304
28 Samuel BretSamuel Bret 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0289
29 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0278
30 Jan ČepelákJan Čepelák 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0250
31 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0243
32= Eda MatysEda Matys 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0234
32= Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0234
34 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0218
35 Petr KovaříkPetr Kovařík 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0199
36 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0197
37 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0188
38 Vojtěch JirmanVojtěch Jirman 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0174
39 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0135
MS Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0133
MS Lukáš ChladilLukáš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0117
42 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0115
43 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0111
44 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0090
45 Jan ŠrajbrJan Šrajbr 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0089
46 Albert ŽižkaAlbert Žižka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0076
47 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0070
Celkem 47 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1242
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1228
3 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 1215
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1205
5 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1189
6 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1157
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1134
8 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1113
9 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0998
10 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0993
11 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0988
12 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0976
13 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0929
14= Aneta JanošičováAneta Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0914
14= Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0914
16 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0911
17 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0906
18 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0854
19 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0835
20 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0813
21 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0803
22 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0800
23 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0785
24 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0775
25 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0771
26 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0756
27 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0747
28 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0682
29 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0652
30 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0629
31 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0572
32= Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0541
32= Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0541
34 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0536
35 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0519
36 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0462
37 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0442
38 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0410
39 Rozálie PetruchováRozálie Petruchová 09 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0407
40 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0405
41 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0346
42 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0312
43 Tereza VondráčkováTereza Vondráčková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0305
44 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0291
45 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0274
46 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0265
47 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0212
48 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0050
49 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0017
Celkem 49 závodníků