Hradecké Memoriály
Hradec Králové (18. 8. 2020)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 16:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 07.15 | 830.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 07.20 | 813.00 | ||||||||||||
3 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | PB 07.20 | 813.00 | ||||||||||||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | PB 07.23 | 802.00 | ||||||||||||
5 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 1 | PB 07.34 | 765.00 | ||||||||||||
6 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 8 | PB 07.36 | 759.00 | ||||||||||||
7 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 2 | 07.54 | 700.00 | ||||||||||||
8 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.75 | 634.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 16:40) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 3 | 07.36 | 759.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 6 | PB 07.36 | 759.00 | ||||||||||||
3 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 2 | 07.45 | 729.00 | ||||||||||||
4 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | PB 07.66 | 662.00 | ||||||||||||
5 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 07.74 | 637.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 8 | PB 07.86 | 601.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 7 | 08.01 | 557.00 | ||||||||||||
8 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 08.03 | 551.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 07.15 | 830.00 | ||
2 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 07.20 | 813.00 | ||
2 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | PB 07.20 | 813.00 | ||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | PB 07.23 | 802.00 | ||
5 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 1 | PB 07.34 | 765.00 | ||
6 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 8 | PB 07.36 | 759.00 | ||
6 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 3 | 07.36 | 759.00 | ||
6 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 6 | PB 07.36 | 759.00 | ||
9 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 2 | 07.45 | 729.00 | ||
10 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 2 | 07.54 | 700.00 | ||
11 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | PB 07.66 | 662.00 | ||
12 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 07.74 | 637.00 | ||
13 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.75 | 634.00 | ||
14 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 8 | PB 07.86 | 601.00 | ||
15 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 7 | 08.01 | 557.00 | ||
16 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 08.03 | 551.00 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 16:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 07.77 | 920.00 | ||||||||||||
2 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 08.01 | 845.00 | ||||||||||||
3 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 08.15 | 803.00 | ||||||||||||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | PB 08.16 | 800.00 | ||||||||||||
5 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 08.27 | 767.00 | ||||||||||||
6 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 08.41 | 726.00 | ||||||||||||
7 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.54 | 690.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 16:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 7 | PB 08.16 | 800.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 08.39 | 732.00 | ||||||||||||
3 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 08.45 | 715.00 | ||||||||||||
4 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | PB 08.51 | 698.00 | ||||||||||||
5 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 2 | PB 08.52 | 695.00 | ||||||||||||
6 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 08.56 | 684.00 | ||||||||||||
7 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 5 | 08.56 | 684.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 18.8.2020 - 16:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 2 | 08.24 | 776.00 | ||||||||||||
2 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | PB 08.32 | 752.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 08.35 | 744.00 | ||||||||||||
4 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 08.84 | 608.00 | ||||||||||||
5 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 09.01 | 564.00 | ||||||||||||
6 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.05 | 553.00 | ||||||||||||
7 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 09.24 | 506.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 07.77 | 920.00 | ||
2 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 08.01 | 845.00 | ||
3 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 08.15 | 803.00 | ||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | PB 08.16 | 800.00 | ||
4 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 7 | PB 08.16 | 800.00 | ||
6 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 2 | 08.24 | 776.00 | ||
7 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 08.27 | 767.00 | ||
8 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | PB 08.32 | 752.00 | ||
9 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 08.35 | 744.00 | ||
10 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 08.39 | 732.00 | ||
11 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 08.41 | 726.00 | ||
12 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 08.45 | 715.00 | ||
13 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | PB 08.51 | 698.00 | ||
14 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 2 | PB 08.52 | 695.00 | ||
15 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.54 | 690.00 | ||
16 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 08.56 | 684.00 | ||
16 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 5 | 08.56 | 684.00 | ||
18 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 08.84 | 608.00 | ||
19 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 09.01 | 564.00 | ||
20 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.05 | 553.00 | ||
21 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 09.24 | 506.00 |
100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 17:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 11.13 | 832.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | PB 11.13 | 832.00 | ||||||||||||
3 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | PB 11.17 | 823.00 | ||||||||||||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 11.30 | 795.00 | ||||||||||||
5 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 7 | PB 11.52 | 748.00 | ||||||||||||
6 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 1 | 11.54 | 744.00 | ||||||||||||
7 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 11.66 | 719.00 | ||||||||||||
8 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 8 | PB 11.80 | 691.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 17:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 5 | 11.67 | 717.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 4 | SB 11.77 | 697.00 | ||||||||||||
3 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 11.98 | 655.00 | ||||||||||||
4 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.00 | 651.00 | ||||||||||||
5 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 12.25 | 603.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | PB 12.32 | 589.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 2 | 12.64 | 531.00 | ||||||||||||
8 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 12.67 | 525.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 11.13 | 832.00 | ||
1 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | PB 11.13 | 832.00 | ||
3 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | PB 11.17 | 823.00 | ||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 11.30 | 795.00 | ||
5 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 7 | PB 11.52 | 748.00 | ||
6 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 1 | 11.54 | 744.00 | ||
7 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 11.66 | 719.00 | ||
8 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 5 | 11.67 | 717.00 | ||
9 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 4 | SB 11.77 | 697.00 | ||
10 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 8 | PB 11.80 | 691.00 | ||
11 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | PB 11.98 | 655.00 | ||
12 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.00 | 651.00 | ||
13 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 12.25 | 603.00 | ||
14 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | PB 12.32 | 589.00 | ||
15 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 2 | 12.64 | 531.00 | ||
16 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 12.67 | 525.00 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 12.33 | 890.00 | ||||||||||||
2 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 12.65 | 831.00 | ||||||||||||
3 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 12.84 | 797.00 | ||||||||||||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | PB 12.88 | 790.00 | ||||||||||||
5 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 13.06 | 759.00 | ||||||||||||
6 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 2 | 13.26 | 725.00 | ||||||||||||
7 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 8 | PB 13.37 | 706.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | PB 13.35 | 709.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 13.45 | 693.00 | ||||||||||||
3 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 13.47 | 689.00 | ||||||||||||
4 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | SB 13.60 | 668.00 | ||||||||||||
5 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 13.80 | 636.00 | ||||||||||||
6 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 8 | 13.94 | 613.00 | ||||||||||||
7 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 13.96 | 610.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 18.8.2020 - 17:35) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 13.54 | 678.00 | ||||||||||||
2 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 7 | PB 13.94 | 613.00 | ||||||||||||
3 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 13.96 | 610.00 | ||||||||||||
4 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 14.17 | 578.00 | ||||||||||||
5 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 14.51 | 527.00 | ||||||||||||
6 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 14.83 | 481.00 | ||||||||||||
7 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 15.07 | 447.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 12.33 | 890.00 | ||
2 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 12.65 | 831.00 | ||
3 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 12.84 | 797.00 | ||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | PB 12.88 | 790.00 | ||
5 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 13.06 | 759.00 | ||
6 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 2 | 13.26 | 725.00 | ||
7 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | PB 13.35 | 709.00 | ||
8 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 8 | PB 13.37 | 706.00 | ||
9 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 13.45 | 693.00 | ||
10 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 13.47 | 689.00 | ||
11 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 13.54 | 678.00 | ||
12 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | SB 13.60 | 668.00 | ||
13 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 13.80 | 636.00 | ||
14 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 8 | 13.94 | 613.00 | ||
14 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 7 | PB 13.94 | 613.00 | ||
16 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 13.96 | 610.00 | ||
16 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 13.96 | 610.00 | ||
18 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 14.17 | 578.00 | ||
19 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | PB 14.51 | 527.00 | ||
20 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 14.83 | 481.00 | ||
21 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 15.07 | 447.00 |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 24.20 | 675.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 24.24 | 672.00 | ||||||||||||
3 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 24.98 | 608.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | PB 25.33 | 578.00 | ||||||||||||
5 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 6 | PB 26.04 | 521.00 | ||||||||||||
6 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 26.39 | 494.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | PB 23.98 | 695.00 | ||||||||||||
2 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 5 | 24.01 | 692.00 | ||||||||||||
3 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 2 | PB 24.06 | 688.00 | ||||||||||||
4 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 4 | 24.09 | 685.00 | ||||||||||||
5 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 6 | 24.11 | 683.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 18.8.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | SB 22.25 | 858.00 | ||||||||||||
2 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 22.36 | 847.00 | ||||||||||||
3 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | SB 22.39 | 844.00 | ||||||||||||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 22.71 | 813.00 | ||||||||||||
5 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 2 | PB 23.35 | 752.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | SB 22.25 | 858.00 | ||
2 | 9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | SB 22.36 | 847.00 | ||
3 | 30 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | SB 22.39 | 844.00 | ||
4 | 29 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 22.71 | 813.00 | ||
5 | 1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 2 | PB 23.35 | 752.00 | ||
6 | 31 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | PB 23.98 | 695.00 | ||
7 | 24 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 5 | 24.01 | 692.00 | ||
8 | 4 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 2 | PB 24.06 | 688.00 | ||
9 | 26 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 4 | 24.09 | 685.00 | ||
10 | 25 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | 6 | 24.11 | 683.00 | ||
11 | 45 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 24.20 | 675.00 | ||
12 | 14 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 24.24 | 672.00 | ||
13 | 38 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 24.98 | 608.00 | ||
14 | 5 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | PB 25.33 | 578.00 | ||
15 | 3 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | 6 | PB 26.04 | 521.00 | ||
16 | 44 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 26.39 | 494.00 |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 18.8.2020 - 18:05) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 28.92 | 560.00 | ||||||||||||
2 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 29.30 | 532.00 | ||||||||||||
3 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 4 | PB 29.62 | 509.00 | ||||||||||||
4 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 29.97 | 484.00 | ||||||||||||
5 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | PB 30.61 | 440.00 | ||||||||||||
6 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | 31.35 | 392.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 18:05) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 28.01 | 630.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 28.18 | 617.00 | ||||||||||||
3 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 28.27 | 610.00 | ||||||||||||
4 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 2 | 29.31 | 531.00 | ||||||||||||
5 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 29.51 | 517.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 18.8.2020 - 18:05) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 4 | PB 27.06 | 707.00 | ||||||||||||
2 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 6 | PB 27.25 | 691.00 | ||||||||||||
3 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 28.06 | 626.00 | ||||||||||||
4 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 28.11 | 622.00 | ||||||||||||
5 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 28.62 | 583.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 18.8.2020 - 18:05) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 25.79 | 816.00 | ||||||||||||
2 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 26.06 | 792.00 | ||||||||||||
3 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 26.24 | 776.00 | ||||||||||||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | PB 26.72 | 735.00 | ||||||||||||
5 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.53 | 668.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 25.79 | 816.00 | ||
2 | 67 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 26.06 | 792.00 | ||
3 | 72 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 26.24 | 776.00 | ||
4 | 89 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | PB 26.72 | 735.00 | ||
5 | 48 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 4 | PB 27.06 | 707.00 | ||
6 | 50 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 6 | PB 27.25 | 691.00 | ||
7 | 56 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.53 | 668.00 | ||
8 | 70 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 28.01 | 630.00 | ||
9 | 81 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | PB 28.06 | 626.00 | ||
10 | 47 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 3 | PB 28.11 | 622.00 | ||
11 | 63 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 28.18 | 617.00 | ||
12 | 58 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 28.27 | 610.00 | ||
13 | 90 | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 28.62 | 583.00 | ||
14 | 62 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 28.92 | 560.00 | ||
15 | 60 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 29.30 | 532.00 | ||
16 | 49 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | 2 | 29.31 | 531.00 | ||
17 | 79 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 29.51 | 517.00 | ||
18 | 53 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | 4 | PB 29.62 | 509.00 | ||
19 | 66 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 29.97 | 484.00 | ||
20 | 80 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | PB 30.61 | 440.00 | ||
21 | 91 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | 31.35 | 392.00 |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4 | SB 11.76 | 11.76 | x | 11.04 | 11.76 | x | 11.48 | 11.40 | |||||||
2 | 75 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 5 | 11.45 | 11.43 | 10.84 | 11.40 | 11.43 | 11.45 | 11.37 | x | |||||||
3 | 74 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 10.05 | 08.13 | 09.99 | 10.05 | 10.05 | 09.97 | x | x | |||||||
4 | 84 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 2 | PB 09.86 | 09.86 | x | x | 09.86 | x | 09.15 | 08.51 | |||||||
5 | 80 |
Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1 | PB 09.39 | - | 09.39 | 09.28 | 09.39 | 08.63 | x | 08.81 | |||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 11.57 | 10.08 | 10.53 | x | 10.53 | x | 10.96 | 11.57 | |||||||
2 | 86 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 1 | PB 11.31 | 11.31 | 09.25 | 10.07 | 11.31 | 09.89 | x | 11.04 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 6 | PB 13.20 | 12.11 | 12.46 | 12.49 | 12.49 | 12.69 | 12.60 | 13.20 | |||||||
2 | 64 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 5 | PB 12.53 | 10.88 | 12.43 | x | 12.43 | 12.53 | x | 11.99 | |||||||
3 | 57 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 7 | 12.27 | 11.99 | x | 12.20 | 12.20 | 11.91 | 12.27 | x | |||||||
4 | 78 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4 | 10.42 | 10.09 | 10.42 | 10.41 | 10.42 | x | x | x | |||||||
5 | 73 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 10.27 | x | 10.27 | x | 10.27 | x | 10.05 | 10.04 | |||||||
6 | 68 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | PB 09.57 | 09.57 | 09.01 | 09.15 | 09.57 | x | x | 08.97 | |||||||
7 | 85 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3 | 09.50 | x | 09.19 | x | 09.19 | 09.42 | 09.50 | x | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 6 | 18.83 | x | 16.95 | 17.55 | 17.55 | 18.06 | 18.68 | 18.83 | |||||||
2 | 37 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 5 | PB 15.68 | 12.79 | 15.68 | 14.60 | 15.68 | x | x | x | |||||||
3 | 2 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 4 | PB 13.92 | x | x | 13.72 | 13.72 | x | 13.92 | x | |||||||
4 | 12 |
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | PB 13.46 | 11.47 | 13.26 | 12.96 | 13.26 | x | 13.46 | x | |||||||
5 | 31 |
Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 3 | PB 12.77 | 11.80 | 12.77 | 11.04 | 12.77 | 11.86 | 11.81 | x | |||||||
6 | 28 |
Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 2 | 08.52 | 07.56 | 08.31 | 08.52 | 08.52 | x | - | - | |||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 18.8.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 10 | 18.04 | x | 17.22 | 17.87 | 17.87 | x | 17.89 | 18.04 | |||||||
2 | 41 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 8 | PB 15.89 | 15.03 | 15.31 | 15.89 | 15.89 | 15.83 | x | 15.80 | |||||||
3 | 34 |
Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s. |
92 | 9 | 15.68 | 15.68 | x | - | 15.68 | - | - | - | |||||||
4 | 42 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 7 | 15.37 | 13.81 | 15.28 | x | 15.28 | x | 14.98 | 15.37 | |||||||
5 | 18 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 6 | SB 15.22 | x | 15.22 | 14.49 | 15.22 | 15.02 | x | x | |||||||
6 | 16 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4 | 14.28 | 13.89 | 13.92 | 14.05 | 14.05 | 14.06 | 14.28 | 0.0 | |||||||
7 | 11 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 5 | 14.21 | 13.80 | 13.96 | x | 13.96 | 14.12 | x | 14.21 | |||||||
8 | 15 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 2 | 10.57 | 10.57 | - | - | 10.57 | - | - | - | |||||||
36 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 3 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(út, 18.8.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 1 | PB 30.90 | x | 24.99 | 23.51 | 24.99 | x | 30.90 | x | |||||||
69 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 18.8.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
06 | 2 | PB 48.58 | 47.54 | 47.19 | 48.58 | 48.58 | x | 46.18 | 46.57 | |||||||
2 | 33 |
Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
06 | 1 | PB 42.33 | 42.33 | 40.66 | x | 42.33 | 39.45 | x | x | |||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 18.8.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 17 | 47.30 | x | 47.13 | x | 47.13 | 46.12 | 47.30 | 44.65 | |||||||
2 | 52 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 15 | SB 46.04 | 43.91 | 43.14 | 44.20 | 44.20 | 45.42 | x | 46.04 | |||||||
3 | 51 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolek |
83 | 13 | 44.93 | 43.35 | 44.59 | 44.93 | 44.93 | 42.66 | 43.00 | 44.46 | |||||||
4 | 64 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 14 | 44.06 | 43.87 | 44.06 | x | 44.06 | x | x | x | |||||||
5 | 88 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 16 | 43.54 | x | 41.21 | x | 41.21 | 43.54 | 43.13 | x | |||||||
6 | 85 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 12 | PB 38.84 | 38.84 | 32.34 | x | 38.84 | x | 37.05 | 36.49 | |||||||
7 | 57 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 8 | PB 36.20 | x | 35.07 | x | 35.07 | x | 35.12 | 36.20 | |||||||
8 | 83 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 10 | 33.12 | 33.12 | 27.45 | x | 33.12 | 28.49 | x | 31.79 | |||||||
9 | 73 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6 | 32.45 | 30.83 | 32.45 | 32.11 | 32.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
10 | 78 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 7 | 31.52 | x | 29.20 | 31.52 | 31.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
11 | 75 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 11 | 31.43 | 31.43 | x | x | 31.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 82 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 9 | 30.51 | 30.51 | x | x | 30.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 68 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | PB 30.43 | 30.43 | 30.41 | x | 30.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 84 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 4 | 27.14 | 27.13 | 27.14 | 26.17 | 27.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 54 |
Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
04 | 2 | 20.94 | 20.94 | x | x | 20.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
74 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 18.8.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 6 | PB 53.54 | x | 52.08 | 50.51 | 52.08 | x | x | 53.54 | |||||||
2 | 37 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 7 | PB 53.12 | 51.31 | 52.61 | 53.12 | 53.12 | 53.04 | x | 51.70 | |||||||
3 | 28 |
Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4 | PB 37.32 | 32.56 | 33.25 | 37.32 | 37.32 | x | 34.73 | x | |||||||
4 | 23 |
Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 2 | PB 35.82 | 30.81 | 31.91 | 35.82 | 35.82 | 32.76 | 33.61 | x | |||||||
5 | 12 |
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | SB 35.69 | x | x | x | 0.0 | x | 35.69 | x | |||||||
6 | 31 |
Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 3 | 31.17 | x | x | x | 0.0 | 31.17 | 29.44 | x | |||||||
2 |
Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC Pardubice |
03 | 5 | NM | x | x | x | 0.0 | x | x | x | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 |
Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 4 | 50.19 | 49.18 | 46.87 | x | 49.18 | x | x | 50.19 | |||||||
2 | 18 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 2 | PB 46.10 | 42.85 | 42.60 | 43.77 | 43.77 | 45.85 | 46.10 | 45.63 | |||||||
3 | 20 |
Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 3 | PB 45.99 | 45.99 | 43.66 | 44.15 | 45.99 | x | 42.76 | x | |||||||
4 | 15 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 1 | 35.20 | x | x | 35.20 | 35.20 | x | 34.83 | x | |||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 18.8.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 |
Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s. |
92 | 13 | 59.97 | x | 57.06 | 57.99 | 57.99 | 59.97 | 58.48 | 59.60 | |||||||
2 | 92 |
Muhammad Irfan ShamsuddinMuhammad Irfan Shamsuddin
TJ Dukla Praha |
95 | 10 | PB 55.06 | 55.06 | x | x | 55.06 | 54.67 | x | x | |||||||
3 | 6 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 11 | SB 55.04 | 47.33 | 54.13 | x | 54.13 | 55.04 | x | x | |||||||
4 | 35 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 8 | SB 52.28 | x | 41.70 | 47.39 | 47.39 | 50.64 | 52.28 | 50.29 | |||||||
5 | 46 |
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno |
79 | 12 | 51.31 | 51.31 | x | x | 51.31 | x | 50.55 | x | |||||||
6 | 39 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 9 | 51.26 | 48.00 | 48.61 | x | 48.61 | 50.69 | x | 51.26 | |||||||
7 | 21 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 7 | PB 50.02 | 46.22 | 48.41 | x | 48.41 | x | 50.02 | x | |||||||
8 | 42 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 5 | SB 46.73 | 44.29 | 40.12 | 46.73 | 46.73 | 41.45 | x | 44.58 | |||||||
9 | 40 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 4 | 45.41 | 39.26 | 45.41 | x | 45.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
10 | 41 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 6 | 42.54 | 41.15 | 42.54 | 41.39 | 42.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
11 | 32 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 2 | 40.04 | x | 40.04 | 39.47 | 40.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 11 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 1 | 34.04 | x | 34.04 | x | 34.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 16 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3 | 00.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 18.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 4 | PB 44.87 | 43.12 | x | x | 43.12 | x | 44.87 | 41.82 | |||||||
2 | 76 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 6 | 43.36 | x | x | 42.70 | 42.70 | 42.92 | 43.36 | x | |||||||
3 | 59 |
Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 42.67 | x | 38.69 | x | 38.69 | 41.42 | 42.67 | x | |||||||
4 | 71 |
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | 33.09 | 33.09 | x | x | 33.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
5 | 74 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 29.41 | x | x | 29.41 | 29.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
54 |
Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
04 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(út, 18.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 2 | PB 34.13 | 34.13 | x | x | 34.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
69 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(út, 18.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
06 | 1 | PB 41.91 | 41.91 | x | 38.50 | 41.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(út, 18.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 5 | 49.28 | 48.31 | 47.26 | x | 48.31 | 49.20 | 49.28 | 48.34 | |||||||
2 | 73 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | PB 44.87 | 44.16 | 43.24 | x | 44.16 | 44.39 | 44.87 | 44.78 | |||||||
3 | 83 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 3 | 39.35 | 38.44 | x | x | 38.44 | 39.35 | x | x | |||||||
4 | 85 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 2 | PB 37.42 | x | 36.10 | 37.42 | 37.42 | 36.75 | x | 36.68 | |||||||
5 | 78 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1 | 36.52 | x | 35.88 | 36.52 | 36.52 | x | 34.39 | x | |||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(út, 18.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 |
Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ Sokol Hradec Králové |
81 | 1 | SB 48.02 | 47.28 | 47.54 | 48.02 | 48.02 | 46.09 | 47.98 | 47.70 | |||||||
27 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 2 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 4 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
sprintérský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2509 | |||||||||||||||
2 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 2494 | |||||||||||||||
3 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | PB 2489 | |||||||||||||||
4 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | PB 2410 | |||||||||||||||
5 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | PB 2259 | |||||||||||||||
6 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | PB 2195 | |||||||||||||||
7 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | PB 2173 | |||||||||||||||
8 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | PB 2144 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek | 03 | AC TJ Jičín | PB 2129 | |||||||||||||||
10 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | SB 2082 | |||||||||||||||
11 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 1992 | |||||||||||||||
12 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | SB 1957 | |||||||||||||||
13 | Milan VíchMilan Vích | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | PB 1848 | |||||||||||||||
14 | Jan VondraJan Vondra | 02 | ATLETIK RUDNÁ | PB 1768 | |||||||||||||||
15 | Filip SedlákFilip Sedlák | 84 | AC Pardubice | PB 1609 | |||||||||||||||
16 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1570 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
sprintérský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2626 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2452 | |||||||||||||||
3 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2392 | |||||||||||||||
4 | Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz | 03 | KS AZS AWF Wrocław | PB 2325 | |||||||||||||||
5 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | PB 2232 | |||||||||||||||
6 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2194 | |||||||||||||||
7 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | PB 2173 | |||||||||||||||
8 | Lenka SršňováLenka Sršňová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | PB 2087 | |||||||||||||||
9 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | PB 2059 | |||||||||||||||
10 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 2017 | |||||||||||||||
11= | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 1998 | |||||||||||||||
11= | Zofia BręczewskaZofia Bręczewska | 04 | KS AZS AWF Wrocław | PB 1998 | |||||||||||||||
13 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 1961 | |||||||||||||||
14 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 05 | AC Pardubice | PB 1839 | |||||||||||||||
15 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | PB 1825 | |||||||||||||||
16 | Adriana DavidováAdriana Davidová | 07 | TJ Dvůr Králové n/L,z.s. | PB 1806 | |||||||||||||||
17 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 1778 | |||||||||||||||
18 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 1746 | |||||||||||||||
19 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | PB 1612 | |||||||||||||||
20 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF Wrocław | PB 1437 | |||||||||||||||
21 | Terezie KladivováTerezie Kladivová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | PB 1393 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |